Jump to content
  • Kayıt Ol

Dragon Ball - One Piece - Naruto

Bardock

Hangisi?  

146 oy

1. 1. Hangisi?

• Dragon Ball
      40
    • One Piece
      77
    • Naruto
      43

Önerilen İletiler

Ben de genelde öyleyimdir One Piece'i gördümmü zaten gerisini okumuyom direk o yöne yöneliyom.:mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 53
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Unbreakable

3

• Aoi Fire

2

• PaarthurnaX

2

• DrCrow

2

Sözünüz Yanlış Olmuş Şıklarda Dragon Ball Varsa Gerisi Hikaye :) Babalar Dururken Oğulları Seçmek Olur Mu Hiç xD Dragon Ball Tabiki :firehair-2:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sözünüz Yanlış Olmuş Şıklarda Dragon Ball Varsa Gerisi Hikaye :) Babalar Dururken Oğulları Seçmek Olur Mu Hiç xD Dragon Ball Tabiki :firehair-2:

narutoya tercih edeceğin tek anime dragon ball'dur heralde ömür :)

not: dragonball eski göz ağrılarımdan biri olsa da ben naruto diyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesinlikle ama kesinlikle One Piece. Benim icin yeri doldurulamayacak tek anime o.

Babalar Dururken Oğulları Seçmek Olur Mu Hiç xD

Boynuz kulagi, cirak ustasini gecer bazen.:qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında diğer ikisinide çok severim ama Dragon Ball ilk izlediğim animedir vazgeçilmezim de diyebiliriz:D:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon Ball'un anime evrenindeki yeri bile yeter bence anketi kazanmasına :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...

Üç seriyide izledim , DragonBall serine rakip olabilicek tek seri One Piece dir . Ama serinin tamamlanması için en az 10 yılı var . Naruto güzel seri ama gerek filler gerekse Kisimoto nun absurt hataları insani bezdiriyor . Bütün bunları düşüncek olursak en iyisi A. Toriyamın eseri DragonBall bana göre .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon ball çok iyidir. One piece de çok iyidir fakat naruto gibi fillerdan başka bir şey barındırmayan bir animeyi oraya neden koyduğunuzu anlamadım?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon ball çok iyidir. One piece de çok iyidir fakat naruto gibi fillerdan başka bir şey barındırmayan bir animeyi oraya neden koyduğunuzu anlamadım?

Mangası fena değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

AAaaa..Evet Naruto'nun filler kısımları çoktur ama tüm animeler içinde tek geçtiğim seridir Naruto.Konusu itibariyle beni derinden etkileyen bir seridir ki senaryosuna hayranım ve bir çok bölümündede hüngür hüngür ağladığımı bilirim.Olacaklar tahmin ettiğinizden bambaşka çıkabiliyor ve bir çok karekteri barındıyor böylelikle aralara filler koymaları normal geliyor bana.

Benim için bir değeri vardır belki başkaları içinde öyle o yüzden bu yazdıklarını pek hakettiğini düşünmüyorum açıkcası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto nun şu anki yerine hiçbir anime erişemez.(Oushounen yada Daishounen diyebiliriz Naruto için :D )Gerçi oy kullanmışım :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

DB diyenlerle Naruto ve One Piece diyenlerin arasıdaki yaş farkı dikkatinizi çekti mi ?

Her döneme damgasını vuran bir Shounen var ne yazık ki. Aslında kullanılan malzeme, kalıplar, 3 aşağı 5 yukarı aynı. Belki hikayenin fonu ve doğal olarak karakter isimleri değişiyor. Bundan bir 10 yıl sonra Naruto olmayacak belki de Ookami ya da Kogaeru diye bir anime olacak. Hala anime izlemeye devam edip de forumlara yazan Ölümüne Naruto'cular da (!) böyle anketlerde kendilerini paralayacaklar. İşin acı tarafı Japonlar da artık birbirini tekrar eden yapımlardan, bicili cicili kızların, köyünden çıkıp kendini maceraya atan afacan çocukların anlatıldığı animelerden sıkılmış durumda. Yani kısır döngünün onlar da farkındalar. Ve özellikle kendini yan ürünlerde gösteren müthiş bir retro akımı başladı Japonya'da. Ki bu eğilim stüdyoların yeni projelerinde de kendini hissettirmekte. Eskiye geri dönüş sürecinde herkes Toriyama'nın Dragonball'la yarattığı farkı tekrar keşfediyor. İşin ilginç tarafı da bu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
DB her animenin babası bence.

O kadar uzun boylu değil :) Baba değil de daha çok amca oğlu :D Ama Shounen'ler için özellikle 80'lerden sonra bir milat olduğu gerçek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ahaha içlerinde tek izlediğim naruto o da diğer izlediğim animelerden kat be kat daha iyi henüz diğer ikisini izlemeye cesaret edemedim çok uzunlar yaw :25550:

gerçi naruto da uzundu ama o zaman animeye yeni başlamıştım ve shipuuden den haberim yoktu:qateskes:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O kadar uzun boylu değil :) Baba değil de daha çok amca oğlu :D Ama Shounen'ler için özellikle 80'lerden sonra bir milat olduğu gerçek.

Babası kim o zaman yaw? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Naruto dedim, çünkü 3ü arasında sadece onu seyrettim. :022:

Yorumlara bakılırsa, diğer ikisinin Narutodan altta kalır yanı yok. Narutoda biraz ilerledikten sonra onlarada başlarım hemen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her 3'ünü de izledim bence en iyisi Naruto. Açıkçası Naruto'da izlediğim savaş sahnelerini, taktikleri, akıl oyunlarını bugüne kadar izlediğim 10larca anime içerisinde görmedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kime oy verdiğimi beni az çok tanıyanlar bilir zaten. :D Same D. Yazıcı'dan selamlar. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 seri de en sevdiğim uzun soluklu shounenler arasındadır, fakat hiçbir shounen animede One Piece'deki kadar ince işlenen bir hikaye ve bu denli muhteşem yaratılmış karakterler görmedim (animelerdeki favori 10 karakterimi belirlemeye kalksam bi 8-9'u OP'den olur herhalde =).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?