Jump to content
  • Kayıt Ol

Doğum Günleri Kutlama Köşesi

bedifeci

Önerilen İletiler

lethe[r]; Adaşım nice nice yaşlar dilerim

28ahpph.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Sevgili Arkadaşım Delisin melisin ama iyi ki doğmuşsun kız.. yoksa ben kime durup durup sarıp "bunu da çevirsene bee! hadi be yaa.." dicektim dermişiiim:))

...

İyiki doğmuşsun...

shinkarona.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkür ederim Semiha, çok güzel olmuş. :D İlk kutlayanlardan birisin.:mutlulh: Cenk'i de seni de öpüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cenk'i mi?tokat67767 hehe bu da öpücük sayılır ona :D İlk kutlayan olucağımı düşünerek telimi 00:00' a ayarlamak gibi bir salaklık yaptığımdan sana asıl gelecek hainlik pardon süpriz yarın ekip arkadaşlarımızla geleceksuus4664 ha ney kim aa uykum gelmiş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

nice mutlu yıllara Shinkaron ....

not : her ne kadar doğum tarihini bilmiyor olsam dahi worless'ın mesajına dayanarak bu mesajı atıyorum , yanlış bir kutlama ise de suç onundur ve o takdirde bu mesaj hükümsüzdür , bilgilerinize duyrulur ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:2813:Nice senelere Evrim 3es3 insan doğum günleri geldiğinde ne desem ne desem diye düşünür de klişenin dışına çıkamaz ya, işte onu yaşıyorum son 5 dakikadır. Yine de önümüzdeki yaşın sana mutluluk ve sağlık getirsin diyorum :roll:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1 yıl daha yaşlanışını kutlarım Shinkaron. Daha nice yaşlanışlara...qkralll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkürler hepinize. Özellikle de sana Serhat. Yaşlandığımı hatırlattığın için. (özel olarak da teşekkür edeceğim merak etme)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doğum günün kutlu olsun Evrim. Ömrünün çoğunu anime izleyerek geçirmişsin umarım bundan sonrasını daha iyi geçirirsin.:kineme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fiyakalı bir şeyler hazırlayamadım ama doğumgünün kutlu olsun Evrim'im,yeni yaşın tüm güzellikleri de beraberinde getirsin,sade ve içten bir kutlama yapasım geldi... Hayır,beceriksiz değilim photoshop yeteneksizliğimi de örtbas etme niyetinde değilim qgüll kimse öyle bir fikre kapılmasın lütfen :D (Şu söylediklerime neredeyse kendimi bile inandırıyordum :D)

Ayrıca burçtaş olduğumuzu da bilmiyordum ve yakın dönemde olduğumuzu :) (15 Temmuz da benim söylemesi ayıptır qgüll)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu kadar kişiden ilk kez doğum günü tebriği kabul ediyorum ben de, ne diyeceğimi bilemedim. :D Senin de doğum tarihini öğrenmiş oldum bu vesileyle Itırım. Buraya doğum günümü kutlamak için yazma zahmetine giren herkese çok teşekkür ederim. İyi ki sizler de doğup beni bugün mutlu edebildiniz böyle. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Forumumuzun süpermodu ıtır'cığımızın bugün doğum günüsü.

Doğum günün kutlu olsun Itır'cım nice sağlıklı güzel ve mutlu yaşlara iyi ki doğdun.

Battosai-Tomoe-Bisou-squ.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?