Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Dogs; Bullets&Carnage 1-20

sevdim bu mangayı :) ovasını izlemiştim umarım yakında uzun bir anime seriside gelir :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

oresama teacher 1-2-3

koukou debut 16-17-18

boy of the female wolf vol.2 bolum4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Veritas 1-37 (Yenilerek yenmeyi öğrenme güzel bir düşünce), Beezlebub 1-25 (Kim kim istemez ki öyle bir bebek ve en önemlisi öyle bir hizmetçi), Gantz 288-307 (animesinde Kuro'yu sapıık ötesi bir vatandaş yapmışlardı. Mangada mükemmmel bir şahsiyet). Pluto 1-22 (Harika bir seri elimde duruyordu neden neden daha önce başlamadım.), 1/2 Prince 35-36(okuduğum en eğlenceli mangalardan. Bu arada admin kıza bitiyorum...) şimdilik bu kadar:dusuneyim:.

Edit: One Piece 563 okuyalı baya oldu ama söylemeden edemedim. Seçme şansım olsa Luffy'nin tayfasında olmayı değil. Baba Wb'nin tayfasında olmayı isterdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cross Game 161,Y+M 15,He's Dedicated A Roses 42

150 sayfa civarı bir final chapteri vardı ama kesinlikle tatmin etmedi.Hatta tamamıyla boşa okumuş oldum ...Açıkta kalımış olaylar vardı.Birde daha önce hiç bir shoujo da bir kız karakterden bu kadar gıcık kapmamıştım(Mimi ismindeki şahsiyet kendisi).Hani olurya Kötü bi kız vardır finalde oda doğru yolu bulur falan.Bu finalde de gıcık bi karakterdi hani hakettiğini buldu denebilirde ...Mangaka da sanırım onu doğru yola döndürücek bişey bulamamış ..Öylece bitirmiş mangayı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 472,Beelzebub 38,To Aru Kagaku no Choudenjibou 18-20 ,Undercurrent,Dance in The Vampire Bund 27...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beelzebub 26-38 güzel devam ediyor... Veritas 38-59 süper bir shounen Manhwa hastası oldum diyebilirim... Psyren 1-18 başlarda sıksada konu ilerledikçe saran bir manga...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fairy Tail 92-100 Ben bu bölümleri nasıl okumadan beklemişim çok kızıyorum kendime.Tek kelimeyle harikaydı :birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

slam dunk'ın animesini bitirdikten sonra mangasına el attım ve bugün itibariyle bitirdim. tek kelimeyle inanılmaz... çizimleri zaten şaheser niteliğinde. konusu, yarattığı atmosfer, okuyucuyu içine çekip bir anda shouhoku basket takımı taraftarı haline getiriyor. okurken resmen kendimi tezahürat yaparken buldum :D 10/10. tek kelimeyle mükemmel.:birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

slam dunk'ın animesini bitirdikten sonra mangasına el attım ve bugün itibariyle bitirdim. tek kelimeyle inanılmaz... çizimleri zaten şaheser niteliğinde. konusu' date=' yarattığı atmosfer, okuyucuyu içine çekip bir anda shouhoku basket takımı taraftarı haline getiriyor. okurken resmen kendimi tezahürat yaparken buldum :D 10/10. tek kelimeyle mükemmel.:birnumara:[/quote'] Vagabond'da aynı mangakanın haberin olsun ...Ki o tam senlik zaten :)

Wolfen Crest 26,Vinland Saga 59,Vampire Knight 56,Kimi no İru Machi 69,Coffee Time 1-2

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?