Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Vagabond'da aynı mangakanın haberin olsun ...Ki o tam senlik zaten :)

Wolfen Crest 26,Vinland Saga 59,Vampire Knight 56,Kimi no İru Machi 69,Coffee Time 1-2

Evet evet, onu da dün öğrendim zaten. Takehiko süper bir eleman yahu. Slam Dunk da ilk eseri bildiğim kadarıyla. Çizimlerindeki o detay, o kalite... diğer mangalar yanında basit kalıyor. Gerçi daha Berserk'e başlamadım :D ve...

Vagabond'a başlıyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayırlı olsun.Gerçi sen kitabı okumuştun ve konuyu biliyorsun o ndedenle bizden daha avantajlısın .Tabi kitaba ne kadar sadık kalmıştır bilemem ama Takehiko İnoue'nin çizimi ve anlatımı gerçekten harika...

To Aru Majitsu no index 24(Aynı konuyu To Aru Kogaku da da işlemesi biraz sıkıcı.Remake midir nedir çözemedim .Aynı evrende iki senaryo sonrada bu iki senaryonun bileşimiyle yapılmış bir salata.Üstüne de biraz tuz serpmişler falan ...)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu gün kendimi Sumomo Yumeka'nın mangalarına adadım. Çevirisi yapılmış bir çok one shotını okudum. Yanlız nereye yazıcağımı bilmedim tam olarak; bir hafta önce My girl adlı mangasının çevirildiği bir site görmüştüm yaklaşık 3 saattir o mangayı arıyorum google geçtim bütün fansub anime manga sitelerine girdim, bulamadım, acaba bilen, okuyan, takip eden varsa yardımcı olabilir mi bana?

(Eğer yanlış yere soruyorsam kusura bakmayın kafama koydum okumam lazım :) )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@miyazushuuhei

Bunun için sitede bir konu mevcut, ama ne yazık ki aradığın manganın ismini göremedim.

http://www.animemangatr.com/forum/turk-fansub-takimlari-ve-calismalari/404-turkceye-cevrilen-mangalar-listesi/

Teşekkür ederim güncellenmiş güncellenmemiş çalışmalara hemen hemen bütün anime manga sitelerine baktım ama ben de bulamadım. Oysa o siteden manga da indirdiğimi hatırlıyorum. Mangalarımı da kontrol ettim bir link bir fansub adından ipicu yakalarım diye ama yok. Yine de bi kaç resim koymak istiyorum gören varsa bana özel mesaj ile linki yollabilir belki...

23470.jpg23452.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vagabond 1 - 40... otobüste giderken okudum. PSP'den manga da okunabiliyormuş :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi no İru Machi 53-60

Haruto sonunda ağzın iki laf etti ya bu günleri de gördük :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 473

Kisame sizce öldümü şimdi

Naruto, Bleach gibi shounenlerde pek kolay ölünmüyor belli olmaz çıkabilir bir yerlerden:D

Bleach 383

Naruto 473

Good Ending 4-10 (Yuki'yi bulan bana getirsin:D)

xxxHolic 1-4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

xxxHOLİC 1-4

Editlerken okumuştum ama editlemeden okumak baya bir zevkliymiş :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cut 1

Totaly Captivated 23

Petit Dejeuner(naruto doujin) 1

Supringer Blue(D.Gray-Man doujin) 1,2 :kalp:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vinland Saga 1-4 (Tarihi mangalarda çok sert oluyor yahu:P), Gantz 308 (Kei-chan bizim kahramanımız ve acilen animesi yapılması lazım!!:harika:) ve Pluto bitmiştir (iki kelime yeter. Baş Yapıt...:smile:).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?