Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

ya vallaha en az 10 tane One Shot'a baktım :D One Piece bölümlerini karıştırdım galiba 3-4 bölüm okudum :D Bir de Persona4 Bölüm 5'e baktım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

boy of the female wolf 3-17 ahh keşke çoktan bitmiş bi mangaya başlasaydım insan meraktan ölüyo :soylev:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gantz | 304~308

:asker:

Mirai Nikki | 04~10

Bu Yuno neyin nesiymiş, hem çok sevdim hem de tırstım. Kesinlikle bir favori karakter buldum. : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Defense Devil 1-31, Vinland Saga 4-8, Because Goodbyes Are Coming Soon, Sakura Yuki 1-4, Basara 1-4, Superior 1-4, God Eater 1....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Until death do us part 92,Y+M 17,to aru kagaku no railgun 26,the one 63 ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fruits Basket... Chapter sayısını tam olarak bilmiyorum ama 7.volume'in son 3 chpater.ını okudum ve animesindeki yaşadığım keyfi yeniden tadıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

fruits basket 92-93

harika tek kelimeyle ve neden bu animenin 2.sezonu yok anlamıyorum kesinlikle ilk sezona binbasardı şimdiki olaylarla.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1/2 Prince 37-38, Alive 64-67, Deadman Wonderland 25, Mirai Nikki 46-47, Gamble Fish 1-24, Basara 5-14...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zombie loan 32-55 arası :)

bu mangaya bayılıyorum ya her bölüm bir öncekinden daha iyi oluyor umarım hikayeyi hiç bozmadan böyle ilerlerler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mirai Nikki 1-14 başlarda güzeldi ama sonradan fena halde sıktı ...Biraz dram lazım öyle bodozlama önüne geleni öldürürsen zamanla sıradan birşeymiş gibi geliyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vagabond 52-64... başına oturdum mu kalkamıyorum. :) Musashi - Insun savaşı başlıyor bakalım ne olacak. Ana karakterimiz malum shounen mangamızın ana karakteri gibi ikide bir depresyona girip ardından yeni yeni güçler üretmiyor. Adam yetenekli ve çalışıyor. Bu işler öyle bankai deyince çözülmüyor. Neyse :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mehmet sen asıl bu Yoshioka Klanı ile olan kapışmaya gel bak neler olucak orda :) Ama daha çok var o bölümlere (ch 182 - 242)

...E tabi Seinen olunca ve de en iyi seinenlerden biri olunca , bildik shounenlerden çok daha farklı oluyor...

Sekirei 93,Bokura wa İtsumo 9,Mirai Nikki ye de kaldığımız yerden devam ...Umarım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yoroshiku Master 1..Ehem...Bir adet kızımız var. Şey kendisi Santa Claus oluyor.Sonra bi elemanımız var ve bunun ailesi.Bunlarda Rengeyikleri falan filan ...BU NE YAA...Shoujo da son nokta heralde.Neyse devamına bakim bayaa ''geyik'' bişeye benziyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mehmet sen asıl bu Yoshioka Klanı ile olan kapışmaya gel bak neler olucak orda :) Ama daha çok var o bölümlere (ch 182 - 242)

...

evet, oraya gelmeme daha çok var. 84'ü yeni okudum. Çiçek kesme olayı ve Yoshioka Denshichirou ile arasında geçen karşılaşma anı muhabbetlerini gördüm ve anladım, bizimki bu adamı pataklar :) şimdilik otsu'nun geleceği ne olacak onu merak ediyorum, ayrıca matahachi'ye de başından beri gıcığım. Artis herif... Neyse, bu mangayı okudukça samurai adlı üçlemeyi tekrardan izleyesim geliyor.

Toshiro Mifune oynuyor zaten, favori aktörüm adam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?