Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

Witch Craft Works 9

KIMI NO IRU MACHI 149 :okugf: asla sonu gelmesin

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Witch Craft Works 9

Sugar Dark 1-12

Love in the mask 1-33

Naruto 554

Başka yazan yok madem Edüt diye devam edelim

10-11.09.2011

Sugar Dark 12

Muv luv Alternative 6

The Breaker New waves 43

Ziggy Zippy 57

Change 123 1-60 güzel bir ecchi komedi dövüş karışımıydı.Tek sorun başroldeki erkek zerre kadar gelişmedi Kenichiden farklı yanı buydu.

Immortal Regis 1-44 bitti

Cavalier of the Abyss 1-44 İmmortal regies devamı az önce en son çıkan bölümü okudum artık günceldeyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aku no Hana 8-17,5

Ağzımı defalarca açık bırakmayı başardı, farklı bir şeyler okumak isteyenlere tavsiyemdir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onihime VS 1-18 güzel ve hiç sıkmadı devamını sabırsızlıkla bekliyorum.Başrolde biraz fazla ezik olmasa daha güzel olcak.

Wrestle The Underground 1-4 2009 çıkan bir manganın çevirilmiş sade 4 bölümümü olur, beklemedeyiz artık

Umi no Misaki 1-86 Bugün başladığım güzel bir romantik komedi işin içinde birazda ecchi olursa daha fazla birşeye gerek.Bir erkek için okunabilecek en güzel yapımlardan biri bile denebilir. 86 bölüm hiç sıkılmadım su gibi geçti.Bir erkek ve 3 kız arasında yaşanan masum ve sıcak bir aşk dörtgeni.Mecbur bir seçim yapılması gerek ama insan aç gözlü olup üçünüde seçesi geliyor.:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benden başka okuyan yokmu ne manga acep

Naruto 555

IO 1-55 Başlarda sıktı dalgıçlık ve cevaplanamayan bir gizem vardı.Ama yarıdan itibaren sardı sonuda güzel bitti çoğu yönden.

İris Zero 1-22

Sankarea 1-20 Kıza üzgünüm hala çok sempatik bir karakter.

Love Plus Rinko Days 1-9

Orange Marmalade 1-30 Herşey güzelde 30 bölüm oldu daha tık yok.Ne inatçı kızmış üstelik başladığındanda kötü durumda.Sırf vampir kız hergün dişlerimi törpülüyorum dedi diye başladımdı.:kazna:

skyhigh çeviriye teşekkür etmek lazım füzel mangalar seçmiş.Çoğunu okudum güncele geldim çevirilenler kesmedi.Şimdide 1/2 Prince başlamayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

akb 49 1

ahahahahaha çok kral seri ya.....gülmekten yerlere yattım

tabiki gerçekte akb48 i de ve kızların arasındaki rekabet falan filan müthiş ya

eh tabi haberiniz olsun AKB 48 kızları süperdir:otgorite:

akb48_1-550x412.jpg:gul gul::gul gul::gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Medaka box One Shot

Medaka box 1-113

Nurarihyon no Mago 169

Ziggy Zippy 58

Code breaker 139

Sugar Dark 14-15

Ane Doki 1-26 Güzeldi baya ama sonu pek tatmin etmedi.

Ayu Mayu 1-4 Devam etmeyecem incest birşey olcağa benziyor.

Fairy Heart 1-10

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kimi wa pet 14

usagi drop 25

monster 6

hepsi de güzel gidiyor, ama ben çok yavaş gidiyorum. artık manga okuyacak pek zamanım olmuyor, az az ilerliyorum napalım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Legend of Maian 1-57 Kore yapımı mangaları seviyorum özelliklede isimler korece değilse.Bu manga çoğu açıdan beni tatmin etti.Devam ediyor olması güzel fakat öyle bir yerde kaldıki devamını merakla bekliyorum.:qsokkksok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kami To Sengoku Seitokai 1-36

Aflame İnferno 1-49

Cage Of Eden 97

Muvluv Alternative 7

Mx0 1-8 devam etmeyeceğim.

Hakaori Devil Princess 1-28

İris Zero 22

Kurohime 1-2 devam etmeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mademoiselle Butterfly; Chapter 1-2.

Aslında ilk sayfayı daha önce,hatta baya baya zaman önce okumuştum.Sonra nolduysa bıraktım.Bu durum,mangaya fazla ağırlık vermememin etkisi diye düşünüyorum.Sonra nolduysa birkaç gündür manga klasörüme de sık sık uğramaya başladım.Sanırım beklediğim mangaların gelmeyişini onlarla telafi etme derdindeyim.

Hikaye başlangıcı olarak çok hoş bir tarz yaratılmış.Belki fazla bir abartıya sahip değil belki çok orjinal karakterleri de yok ama nedense beni benden almaya başladı bu Butterfly.Mümkünse ''Romantizm türlerinden biri işte!'' deyip geçmesin kimse.İçersinde sevilen türde sımsıcak bir hikaye mevcut diye düşünüyorum.Ufacık olup da ailesinin maddi sorunu nedeniyle bir Çay Evi'ne satılan Geyşa olma yolunda ilerleyen Butterfly'ın hikayesini sunuyor bu güzel manga.

Yan komşusu olan dövme işiyle (o dönemde yasak olan bir meslek) uğraşan Chinatsu yanında avakit geçirmek en büyük hobisi olan Cinatsu ve Butterfly'ın hikayesini sunuyor.Butterfly yaşı çok küçük olduğu için henüz tam anlamıyla Geyşa olmayıp da ileride bu mesleği yapmak adına yetiştirilen bir kızcağızımız ama onun gönlü yan komşuları olan Chinatsu-san'da.Tam bu dönemde Chinatsu'nun genç mi genç olan bir müşterisi,Butterfly'ın olağan ziyaretlerinden birinde onu görür ve gidip Çay Evi patronundan Butterfly'ı alır.Sonrasını anlatmıyorum,sonrası dediğimde asıl hikayenin şekillendiği kısım oluyor zaten :D

Sanırım böyle minik bir kızı (diyorum ama o dönemlerde 14-15 yaşa pek de küçük gözüyle bakılmıyor bildiğim kadarıyla) yanına alan erkeklerin hikayesi biz takipçiler tarafından baya seviliyor,henüz izlemedim ama izlemeyi planladığım Usagi Drop modunu hatırlattı bana :D

Goth;

Aslında bunu tamamladım,hikaye güzel de ben bu psikoloji içeren yapımların kısa olmamasına karar verdim.Bir şeyler hızlı ilerleyince bu tip yapımlara eğretilik katıyor sanki.

Yine de hikayenin temasını sevdim,ikizler figürü ise bu tip konuların vazgeçilmezi olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ping 1-30 The breaker'a baya benziyor ama gelişimsel olarak birşey yok giriş ve sonuş bölümü olmuşgibiydi.

Tsubame Sendrum 1-42 Güzel bir romantizmdi.

Pretty Face 1-53 Yer yer gülmekten karnım ağrıdı.

The Breaker New Waves 44

Freezing 53

Zero İn 1-3 Devam etmeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

B reaction 1-18 Güzeldi keşke sonu daha ayrıntılı olsaydı.

Nurarihyon no Mago 170-171

Freezing 54-56

Full Metal Panic Sigma 52-56 Artık FMP efsaneside sona geldi.Büyük kayıplar var bakalım mutlu son görebilecekmiyiz.

Umi no Misaki 87

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beast Master ~ 1...7

Dengeki Daisy ~ 1 2 3...

bu adamın mangalarını çok sevdim *-* ve ayrıca mangakanın erkek olduğunu duyunca şok oldum tabiki -.- çizimleri çok güzel =)

Kuragehime ~ 5-6..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Breaker New Waves 45

Pastel 1-50

Superior 1-2

Rebirt The Lunatic Taker 1-21

The Phantom king 1-8

Freezing 56-57

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?