Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Wolf Guy Wolfen Crest 39-50 arası bölümleri okudum, zaten bir manga sarınca böyle bir oturuşta en azından 5-10 bölüm okunuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vagabond 1-106

Çok güzel seriymiş bu, bir başladım kaç saattir okuyorum hala. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oo, sağlam okumuşsun. ^_^

Benim okuduğum bitirdiğim bir seridir Vagabond ve belirttiğin gibi inanılmaz sürükleyicidir, okurken odada oradan oraya taşıyordum laptopu, o derece sürükleyici yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oo, sağlam okumuşsun. ^_^

Benim okuduğum bitirdiğim bir seridir Vagabond ve belirttiğin gibi inanılmaz sürükleyicidir, okurken odada oradan oraya taşıyordum laptopu, o derece sürükleyici yani.

Kesinlikle öyle, harika bir seri. :)

Ama aklıma takılan bir şey vardı, hazır seriyi okuyan birini bulmuşken sorayım, ingilizce çevirisi 300'de durmuş ve uzun süredir de güncel gelmemiş, ama serinin hala devam ettiği yazıyor. Ara falan mı verildi seriye?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Assassination Classroom

shounen jump böyle çılgın bir seriyi neden yayınladı bilmem:

kısaca

uzaylı bir yaratığımız ayı patlatmış ve dünyayı 1 yıl içinde yok edecektir,fakat bir kadına söz verdiğinden dolayı kahramanımızın olduğu sınıfa öğretmen gelir?!?artık bütün sınıfın tek amacı öğretmeni 1 yıl içinde

öldürmektir yada ayın patladığı gibi dünyada yok olacaktır .NAfakat öğretmen uzaylımız sesten 20 kat hızla gitmek gibi UFAK bir yeteneği vardır...acayip yav:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesinlikle öyle, harika bir seri. :)

Ama aklıma takılan bir şey vardı, hazır seriyi okuyan birini bulmuşken sorayım, ingilizce çevirisi 300'de durmuş ve uzun süredir de güncel gelmemiş, ama serinin hala devam ettiği yazıyor. Ara falan mı verildi seriye?

Şöyle cevap vereyim bildiğim-okuduğum kadarıyla. Bu serinin yazarı Inoue Takehiko, belki biliyorsundur Slam Dunk'ın da mangakası. Eğer Slam Dunk'ı da okuduysan o manga yarım kalmıştır. Bu yazarın karakterinden kaynaklanan bir durum sanırım, yarım bırakıyor. ^_^

Kendisi bir açıklama yapmıştı, bir müddet ara vereceğim, ne zaman tekrar başlarım bilmiyorum diye.

Yani mangaları çok güzeldir ama takip ederken sonunu görmek için fazla ısrarcı olmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şöyle cevap vereyim bildiğim-okuduğum kadarıyla. Bu serinin yazarı Inoue Takehiko, belki biliyorsundur Slam Dunk'ın da mangakası. Eğer Slam Dunk'ı da okuduysan o manga yarım kalmıştır. Bu yazarın karakterinden kaynaklanan bir durum sanırım, yarım bırakıyor. ^_^

Kendisi bir açıklama yapmıştı, bir müddet ara vereceğim, ne zaman tekrar başlarım bilmiyorum diye.

Yani mangaları çok güzeldir ama takip ederken sonunu görmek için fazla ısrarcı olmamak lazım.

Anladım. Slam Dunk'un mangakası olduğunu biliyordum, zaten sonunda kafayı yiyecektim onun. :D En azından ara verdiğini öğrenmiş oldum, teşekkürler. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Wolf Guy Wolfen Crest 51-64

Çok fena sardı bu manga beni. Bilindik bir konusu var aslında ama klişe konuyu öyle güzel işliyor ki okutturuyor kendisini.

Bu hızla gidersem bir iki güne kalmaz güncele yetişirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tadashii Kodomo no Tsukurikata! 15-17

Evergreen 7

İd 31-158 dün gece başladım 30 bölüm okudum sabahtan başladım gece bire kadar okuyorum daha. Fena sardı fantastik bir seri arayanlara şiddetle tavsiye edilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Wolf Guy Wolfen Crest 65-103

Her seferinde "bu kadar" çok okumuyacağım, takip ettiğim diğer mangalardan da birer bölüm okuyarak bugünkü manga vaktime son vereceğim diyorum ama sarınca sarıyor arkadaş.

10 üzerinden 10'luk bir mangaymış. 14 bölüm kaldı geriye, bayram bitmeden biter bu manga.

Okumamışlara, ne okuyayım diye tavsiye arayanlara şiddetle tavsiye edilir.

Animesi yok sanırım?

Edit:

30 Ekim 2012

Bleach 515

Birazcık olsun düzelmeye başladı gibi manga, umarım yıllardan beri akıllarda soru işareti bırakan Ichigo'nun annesi muamması da nihayete varır.

Mystrious Girlfriend X 35-44

No comment. ^_^

Edit 2:

31 Ekim 2012

Mystrious Girlfriend X 45-52

Açıkçası bu mangayı başka okuyanlar var mı merak ediyorum, çok basit bir manga ama hoşuma gidiyor işte, sanırım basitliği çekici geldi bana.

Edit 3:

Mystrious Girlfriend X 60-67

Böylelikle günceli de yakalamış oldum. Ayrıca animesi de varmış bugün onu da öğrendim.

Kısacası benim için Nazo no Kanojo X günü oldu bu Cuma. ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Claymore 61-62-63-64-65-66-67

Epeydir okumuyordum, amma özlemişim. Gerçi ara verdiğim sırada animesini izlemiştim.

Bence çok sağlam bir konusu var, ilgilenen herkese okumasını tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

24 Colors idare eder... ne kadar abartılmış bi manga :D

AAA 1-5 iyi gidiyor iyi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claymore

72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80

Çok sağlam bir manga, hikayesi de oldukça ilgi çekici. Bir başladım mı en az 5-6 bölüm okumadan bırakamıyorum.

Umarım 2'nci sezon animesini de yaparlar...

Edit:

Claymore

85, 86, 87, 88, 89

Mükemmel ilerliyor, bu kadarını beklemiyordum açıkçası.

Edit:

Claymore

92, 93, 94, 95, 96

Kendini ne sağlam okutuyor, müthiş.

"Sürükleyicilik benim için olmazsa olmaz" diyen ve okuyacak manga arayan arkadaşlara kesinlikle şiddetle tavsiye ederim, tam bir baş yapıt.

Edit: [8 Kasım]

Gantz 373

Gantz'ın sonu gelmiş, besbelli, bundan ötesine gitmez bu manga, tat da vermez.

Claymore

97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109

Okumaya doyamıyor insan, o derece müthiş bir şey bu.

Edit: [10 Kasım]

Claymore

113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121

Bu gidişle bir iki güne kalmaz günceli yakalarım sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claymore

122, 123, 124, 125, 126, 127

Artık bir sonraki oturuşta günceli yakalarım gibime geliyor. Umarım 2'nci sezon animesini de uyarlarlar, çünkü gerçekten tam bir aksiyon furyası, heyecan dozu sürekli artıyor.

Tek hoşuma gitmeyen tarafı güçlere göre verilen sayıların çok çabuk ve kolay bir şekilde değişiyor olması. O kadar çok karakter gördük ki kim 6 numara, kim 2, kim 47 çok muallak.

Edit:

Calymore

128, 129, 130, 131, 132

Dayanamadım, manga hikayesiyle aksiyonuyla okutuyor kendini. Böylece günceli yakalamış oldum. Zaten hikayede artık son savaşa gelinmiş durumda...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bugün

Prison School 48. sayı okudum,

konu school life ile sado-mazo arasında gidip geliyor herkese tavsiye etmem

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Berserk 293, 294, 295, 296

Uzun bir aradan sonra tekrar açtım okudum doya doya Berserk'imi. ^_^ Ne kadar çok özlediğimi farkettim, harika bir hikayesi var.

Edit [17 Kasım]

Berserk 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308

Üff, şimdi böyle toplu bakınca bugün ne kadar çok manga okuduğumu fark ediyorum. ^_^ Söz konusu Berserk olunca işte hangi ara zamanın geçip gittiğini fark edemiyor insan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Wolfen Crest 117

En son yaptığım yorumda da belirtmiştim.Böyle mükemmel bir konuyu nasıl berbat bir hale getirirler anlayamıyorum.Mangakaların, artık nasıl toparlarız hali de baymaya başlamıştı ki bunu da finalden görebiliyoruz.Gerçekten yazık oldu.

Ayrıca

Bütün manga boyunca yer yer görünüp hiç birşey yapmayan Jin'in birden ortaya çıkıp olayları etkilemesi aşırı sinir bozucuydu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

D.Gray Man 217

Şu Kanda uyuzunun nesini General yaptılar anlamak mümkün dedğil!!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Meteor-san strike desu 8-12 ve yaeim kalan bir manga yeni birgrubun el atmasıyla biter.

Haru to Natsu 9-11 bir yıl sonra bu manganin ceviriside devam etmeye başladı. Bu elemanın cizimlerine hayranım karakterleri profilden maymundan türemiş gibi çiziyor.Biraz bakarsaniz nedemek istesigimi anlarsınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gantz 1-2-3-4-5

yaş 13 için gantz ağır kaçabilir,hani normal bir yaşantı için shounen tavsiye ederim

gerçi türkiyede yaşıyorum alışkınım dersen özrün kabul olunur

witchcraft works 17

şehri böyle toptan uçurucan işte güzel:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün Air Gear'ın mangasını çizen Ogure Ito yeni bir mangaya başladı.Adı Biorg Trinity. Manga ilk bölümü itibariyle güzel ve sürükleyici bir seri olacağa benziyor takip etmeye devam edeceğim.Büyük ihtimal yakın bir zaman buda animeye uyarlanır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

yamada kun to 7 nin no majo 1.cilt 3.bölüm oldukça komik

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?