Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

gundamaster
The Breaker New Waves 150

HSD Kenichi 559

Arkadaşar bana bir kaç manga' date=' webton önerebilir misiniz acaba?[/quote']

Okuduğun mangalara istinaden, okumadıysan Veritas ve Sun-Ken Rock önerebilirim. Sun-Ken Rock epey uçuk bir mangadır ama Boichi'nin enfes çizimlerine sahip.

Jojo kesinlikle oku derim. Hem dövüş içerikli hem de yıllar süren uzun bir macerası mevcut.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Teşekkürler gundamaster,

Veritas ve Sun-ken i okudum. Jojo yu okumadım ona bakabilirim(bu arada animesi olan mı?)

İlla dövüş içerikli olması gerekmiyor ama dövüş sanatlarını severim, başka öneriler de duymak isterim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Teşekkürler gundamaster' date='

Veritas ve Sun-ken i okudum. Jojo yu okumadım ona bakabilirim(bu arada animesi olan mı?)

İlla dövüş içerikli olması gerekmiyor ama dövüş sanatlarını severim, başka öneriler de duymak isterim.[/quote']

Animesi olan evet. Anime çıkıyor diye belki okumazsın diye çekinerek önerdim aslında onu. 3. Part'ı da Nisan ayında çıkıyor anime olarak. Ben de animesini izlemiş olmama rağmen hikayeye bir de manga açısından bakmak adına okuyorum ilk iki partı. Araki'nin çizimleri zamanın çok ötesinde. Baya sağlam.

Raqiya'yı önerebilirim. Boichi yine çizeri. Hikaye'de oldukça derin ve siyonizm tabanlı.

Onani Master Kurosawa önerebilirim. Sürükleyici bir mangadır. Ara ara parodi de yapar. Ayrıca iyi psikoloji içerir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7 seeds 6-7

Söz verdim okuyacağım diye, sonunda başladım. İlk 1-2 bölümü atlatınca yavaş yavaş ilgi çekmeye, sarmaya başladı. Gerçi birkaç bölüm daha nacchan ile devam etseydi ''what the hell'' diyip bırakacaktım ama kulağımıza çıtlatılan şeyler doğru çıktı. Bir de çizimlerine alışırsam on numara olacak :(

Buna hikâye açısından benzer bi manga daha okumuştum. Onun daha ciddi versiyonu gibi 7seeds. Hatta o okuduğum manga bu fikri 7 seeds'den yürütmüş olabilir.

Ayrıca The Gamer'ı okumaya başlayanlar olmuş. Helal olsun!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

HSD Kenichi 227-270

Özlemişim Kenichiyi ya. Animesi hakkında haber alamasakta, geçenlerde ovasını izledikten sonra mangasına devam edeyim dedim, nerelere kadar gelmişim. Dövüşler yine her zamanki gibi muhteşem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Breaker New Waves 151

HSD Kenichi 560

TBNW 151

Bu noktada işler karıştı diyebilirim, Shioon yine çok zor bir mevkiye kendi isteği dışında geldi. Bu arada sanki ana karakteri bu manhwayı okuyanlar sevmiyor gibi bir izlenime kapıldım doğru mudur?:D Neyse.

Bundan sonraki bölümlerde Gomoongryong'un artık eski haline dönmesini ve kendini bilerek kullandırmamasını istiyorum. Açıkcası şuan içinde bulunduğu hali beni sıktı artık. Ve kimse şu Kaizer denen denyonun ne haltlar karıştırdığından haberi olmadan işler çevirmesi de bir son bulsun.

HSDK 560

lee5343 Apa,pa,pa...

Sonunda Kenichi'yi dövüşürken görebileceğiz.

Vallahi fan servisi, karakterleri, konusu vb. her şeyiyle seviyorum bu seriyi.

Artık mangadaki kadar kaliteli çizmlerle anime devam serisi gelse yav.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

TBNW'i keşke kendi başlığına yazsaydın :uzqgun: Tartışma konusu canlanırdı en azında.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:011:

Unuttum orayı yahu, neyse bir dahakine inşallah. Kopi/peyst yapabilirim bu arada.:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Berserk 0.01 - 0.06

Assassination Classroom 7-16

Tower of God 183

Berserk ve Ass. Classroom çok önceden başladığım ama nedensizce okumayı bıraktığım mangalardı. Tekrardan okuyayım ve günceline yetişeyim dedim. Tower of God ise, webtoon sevmeseniz bile "farklı bir shounen okumak istiyorum" diyorsanız hemen başlamanız gereken bir webtoon.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Berserk 46 - 92

Bu ne kurgu arkadaş. Helal.

Assassination Classroom 16 - 23

Naruto 668

Bleach 572

Son iki bölümdür Bleach kötü gidiyor bence. Naruto uzun zamandır kötüydü, kalın kaşlar sayesinde ufakta olsa bu bölüm kurtardı gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 668

Uzun süredir hiç iyi gitmeyen bir yapıya büründü manga. Sasuke'nin tekrar gelişi, Shodaime'nin ona bir şey öğretmesi falan hepsi kötü oldu.(Sadece bu yüzden değil tabii, bir sürü neden sayılabilir) Naruto'yu yine doğru düzgün bir yapı içine sokmadı mangaka.(Savaş başladığından beri, tabii eskidende naruto'ya garezi var gibiydi ya neyse.)

Şimdi Madara'yı aşırı güçlü yaptığı için ne halt edeceğini bilemez halde saçmaladı durdu. Önceden senjutsudan başka bir şey işe yaramazken, ne hikmetse şimdi de taijutsu işe yarar oldu.

Valla Madara'yı Naruto'dan başka alt ederse olmaz bu iş. Bu manganın ismi Naruto, kahraman o ve en güçlü o olmalı bence. Naruto'nun hiç kimsenin yardımı olmadan(İkiye iki savaşırlarken) Madara'yı yenmesini istiyorum.

Her ne kadar, naruto'nun hokageliğini, evlenişini falan görmek istesem de artık, iyice saçmaladan mangaka bitirsin istiyorum şu işi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Prison School 1-17

Ulan ne absürt bi manga be. Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim. Onizukamsı surat ifadelerine karşı zaafım var anlaşılan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 670

Bleach 574

Berserk 198 - 246

Nisanın ikinci haftasına, tekrardan yayına girene kadar Berserk'e yetişeceğim galiba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Keyman the hand of judgment 1-7

Seishun pop 20-28

Kono Kanojo wa Fiction desu 1-6

The Gamer 29

Seishun pop, kimi iru ile kiss x sis karması bir şey. Söylenecek fazla bir şey yok onun hakkında.

Ama bu Keyman adlı mangayı son derece ilginç buldum, çok az bölümü var ama konusu ve çizimleri gayet ilgi çekici. Bayağı bir aradan sonra başka bir grup scanlemeye başlamış bugün. Umarım yakında güncele gelirler. Alex Reyiz emret yatalım yoluna! :D

kan.wa.fic.desu Sankerea gibi, tipik ezik, garip fantezileri olan bir çocuk ve saf ama canavar gibi güçlü bir kız. Gerçi bunda ek olarak bi senpai var.

The Gamer'da geçiş bölümleri devam ediyor, yakında akacak, bekliyoruz!

Ayrıca manga okurken müzik dinleyen var mı? Nasıl müzikler dinliyorsunuz? Öneri falan var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ayrıca manga okurken müzik dinleyen var mı? Nasıl müzikler dinliyorsunuz? Öneri falan var mı?

Okuduğum mangaya göre playlist bulmaya çalışıyorum 8tracks sitesinden. Şu sıralar berserk okuyorum ve berserk'e iyi gittiğini düşündüğüm bir liste buldum. Beş saat gibi de bi uzunluğu var.

Playlist,

http://8tracks.com/jinxygirl/an-epic-compilation-of-awesomeness-part-ii

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğer okuduğunuz manganin animesi veya oyunu falan varsa, ona yapilan OST'leri dinlemek çok iyi oluyor.

Mesela ben Jojo okurken, All Star Battle oyunundaki OST'leri dinliyorum. Her karakterin kendine özgü parçalari var, cuk oturuyor dövüşlerine falan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Akame ga Kill! 1

Yeni başladım, güzel gibi gözüktü. Bakalım devamı nasılmış.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

akame ga kill okuyorsun madem psikolojik acidan yipranmaya hazir ol.

Lastboss x hero 18

Over steam 1-39

The gamer 29

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@stzake iyiymiş bu playlist, internette surf yaparken arka planda dinlemek bile huzur verici. Teşekkürler. Ben de berserk okurken two steps from hell dinliyordum.

Seishun pop 28-46 İkinci bi school days vakası oldu benim için. Bu kadar psikolojik seri yeter. Romans, komedi, okul giderken son 20 bölümde iyice evrildi manga, iğrendim bazı yerlerinde. Bir süre yanderelerin olmadığı bol bol kuudere, tsundere olan mangalara akayım ben :/ Yok mu şöyle Golden Boy vari bi manga?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Akame ga Kill! 2-23

Şu ana kadar çok fazla psikolojik olarak bir şey görmedim Celal. Sadece dövüşlerde uzuvların, kafanın, gövdenin kesilmesinden başka. Yer yer başka animelerde bu durumu görebiliyoruz ama çoğu zaman görmüyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Honeymoon Salad 30-40 Ichika gibi bir karakteri yaratıp kendini minori ile özdeşleştirdiğine göre acayip mazoşist bir mangaka ile karşı karşıyayız. Diğer çalışmalarına da bakayım bi. Umarım iyi yoldadır

Prison School 100-104 Andrenomics rulez! Geleceğin ekonomik hareketi. Şimdiden yatırımlarınızı yapın, gelecekte büyük acılar bekliyor bizi! :D Çok absürt bi manga, konu çok ciddiymiş gibi gözüküyor ama bir o kadar gayri-ciddi. Çakma J.Jonah Jameson okul müdürü hele!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Aku No Hana 13-56

Animesini izlerken dayanamayıp mangasına başlamıştım. Sonra ikisini de unuttum. Bugün botato'da rastlayınca devam edeyim dedim. Farkına varmadan manganın sonuna geldim. Bir bölüm sonra bu güzel manga sona eriyor. Hikâye nereden nereye geldi be. Başlarda biraz Onani Master Kurosawa gibiydi ama sonu onun kadar acıması olmayacak galiba. Gerçi onun light novel'ı da tatmin ediciydi benim gibi sulu göz mc delileri için. Karakter gelişimi yavaş yavaş hissettirmeden coştu. Öyle ki bi süre Kasuga'yı hep sulu göz, intihar eğilimli emo gibi kalacak zannediyordum ama kerata aştı o günleri ve kaptı hatunu!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?