Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

junjou romantica özel bölüm

CUT 1,2,3

Aman tanrım :yandim: direk favori mangalarım arasına daldı. Karakterler ve konu süper. Mazoşist değilim ama mangadaki ''kesik'' teması çok hoşuma gitti xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

junjou romantica özel bölüm

CUT 1,2,3

Aman tanrım :yandim: direk favori mangalarım arasına daldı. Karakterler ve konu süper. Mazoşist değilim ama mangadaki ''kesik'' teması çok hoşuma gitti xD

dimi dimi cut süperdir :birnumara: toukocuumun bütün mangaları güzel ama cutın yeri ayrı :guzelim:

after school nightmare 1-10 cilt bitti manga keşke daha kısa olsaydı bu manga. ortalarında falan adamı çok sıkmaya başlıyor kimin eli kimin cebinde modu ve finali de en sevmediğim final şeklidir ben abartıldığı kadar güzel olduğunu düşünmüyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Adolf Vol 1, he he ne zamandır bekliyordum tamamlanmasını, iyi oldu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kamisama no Iu Toori kısa hikaye eh fena değildi. aslında konusu hoşuma gitti de daha yaratıcı olunsaydı ii bir manga olabilirmiş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gigimortal değişik ilginç bir konusu vardı ama tek cilt (çizimler yorucu)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece 569 Üç kere Luffy Luffy Luffy:harika:...

Aynen bence de..:haha:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu hafta tam anlamıyla bir manga bağımlısına dönüştüm diyebilirim!!!

Vinlad Saga 1-23...Bu manga nedense bana çok fazla Berserk'i hatırlatıyor..Askelad,Thorfin gibi derin karakterler,harika çizimler,gerçekçi bir anlatım ve en önemlisi Vikinglerin bir mangaya konu olması.

I''s 1-8...Tam dozajında enfes bir ecchi.

Path of the Assassin 1.cilt..Efsanevi ikiliden (Koeki-Kojima) feodal Japonyanın olağanüstü bir tasviri..Kojima'nın çizimleri bana herzaman Conan'nın efsanevi çizerleri Ernie Chan ve Buscemayı hatırlatır..

Ichi The Killer 1-3..Gerçek anlamda hastalıklı,sıradışı bir manga!!! Japonya da bile neden bazı bölümlerinin sansürlenmiş olmasını insan bi kaç bölüm okuyunca daha iyi anlıyor..yinede çok eğlenceli bir seri..şimdiden bağımlısı haline geldim diyebilirim.

Mars 1-5..Bİr shoujo mangayı bu derece sevebileceğim hiç aklıma gelmezdi... neredeyse tüm önyargılarımı yerlebir etmek üzere bu manga.

Gantz 294..Sonunda azda olsa meşhur siyah topumuzun ne olduğu hakkında ufak ipuçlarına sahip oluyoruz.

Ve son olarak Pluto 1-15..Söylentiler doğruymuş..gerçek bir başyapıt!!!

-A perfection that kills people..What does that mean?..Is that what we call a "human"?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pastel 113,Beelzebub 43,Zippy Ziggy 22-24,Wolfen Crest 30-31,Naruto 477...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kaichou wa Maid-sama! 1 cheapterını okudum ama güzel animesinin 4 gözle bekliyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?