Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

koi hirari 1-2

aoi kisekinin mangakasından...güzel ve tatlı bi shoujo,ana karakter her zamanki gibi taş. iyi başladı da 2.chp sonlara dogru klasik okul shojolarına döndü.hep böyle devam etmez umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

full metal alchemist 104 :aglayacak::cicek::uzgun:

yuh evet ne denebilirdi MÜKEMMELDİ,Gerçekten mükemmeldi....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi bu postu görünce ben de koşturup (?) okudum...rawdı ama ozmanın da dediği gibi MÜKEMMELDİ.

Bir an önce çevrilsin *_*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Wolfen Crest 42-44...Her Chapter da daha çok seviyorum bu mangayı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Until Death Do Us part - 3,4 Ninihihihahaha :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Tokyo Bardo" çizimler muhteşem devamı gelsin ya ne olur.uyuz oldum. :aglama3:

"Dengeki daisy" bu herif yüzünden tekrar sigaraya başlayacam (kellll kalll kurosaki gerçekten) :tehlikeli:

"Abara" korku epik romanda clive barker manga da Nihei Tsutomu. kafasının içini görmek isterdim:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Area no Kishi 1 - 15 süper bir manga nasıl gözümden kaçmış şimdiye kadar :kazna:

Merupuri 18 - 24 fena değildi güzel bir shoujo manga işte :D

Furuba 107 - 108 ah ah ben bu laneti koyan kişiyi elime bi geçiriyim :ssok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Wolf guy okuyorum ne güzel mangaymış iyiki tanıtmışlar vallaqkasd....Elimden bırakamıyorum :qateskes:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okumadım ama raw'a baktım. One Piece 574. Hiç ihtimal vermiyordum. Kahretsin kalbimden vuruldum. One Piece inanamıyorum. Oda-sensei. Naruto ve Bleach boş One Piece dolu dolu. Arkadaşlar hala one piece izlemeyip okumadıysanız lütfen başlayın. Şuan one piece patlama yaşadı. Artık kimse durduramaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Abara" korku epik romanda clive barker manga da Nihei Tsutomu. kafasının içini görmek isterdim:parla:

Dual Core bir işlemci Kablolar falan filan :D...Blame e oha bu nasıl bir hayalgücü falan demiştim bir zamanlar.Sonra Abara yı okudum artık o adam tam anlamıyla yorumsuz...

Croos Game 169,Good Ending 18,Y+M 22,Nononono 12(Bi yorumsuz mangaka da burda Lynn Okamato)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zombie Loan 63

Shiawase Kissa Sanchoume 1-11 cok eglenceli bir shoujo :962129:uzun zamandir bir manga sayesinde bukadar gulmemistim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hana kimi ve tokyo crazy paradise bitti ikiside çok güzeldi özellikle hana kiminin o irenç dramasıyla kıyasla (ilk 6 bölüm için en azından) manganın harika olduğunu söyleyebilirim ve dramayla ilgisi yok. hatta eğer temiz sayfalar bulursam çok uzak bi gelecekte olsa da editlemeyi düşünebilirim :qiyiii: tokyo da keşke çizimleri daha iyi olsaydı komedi açısından çok şekerdi özellikle chibi halleri falan :011: aslında çok güzel anime olabilecek bi manga ama...

rensou no aria ve koi hirari ikisinide hiç sevmedim ve birbirlerine benziyorlardı zaten. mangakanın sadece iyi çizim değil iyi bir hayal gücüne de sahip olması gerektiğinin kanıtı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece 574

Artık bu manga için yorum geliştirmiyecem. Hep şaşırıp duruyorum. Oda - sensei yeter artık darmadağan ettiğin bizi:aglama3:. Bu adama ne oldu böyle anlamadım valla birden One Piece klasik shounenlerden sıyırdı helal olsun. Arada bizi harcıyor ama neyse:kazna:.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

freezing 28-işte böyle işte böyle çok iyi....

xblade 23 -bu manganın bağımlısıyım,ana kahraman resmen biçiyor...:D

tabi 2010 yılında başlayan mangalara da bakıyoruz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

%100 perfect girl 1-3 vol biraz sıradan...

ya çok manga okuyan üyelere sesleniyorum orjinal karakterleri olan bir shoujo hattaa shoujoyuda geçtim korku olmayan bi manga biliyorlarsa lütfen söylesinler korku dışında her tür olabilir qgüll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

%100 perfect girl 1-3 vol biraz sıradan...

ya çok manga okuyan üyelere sesleniyorum orjinal karakterleri olan bir shoujo hattaa shoujoyuda geçtim korku olmayan bi manga biliyorlarsa lütfen söylesinler korku dışında her tür olabilir qgüll

Çok manga okumam ama "GE - Good Ending" tavsiyemdir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sera Bende Zippy Ziggy'yi tavsiye ederim.Manhwadır ve çok eylencelidir...Tabi henüz okumamışsan :)

Freezing 28 hep daha iyiye gitmekte,Beelzebub 48(o herife niye Autrun ismi verilmiş yahu Gerçi bu mangadaki ismler oldukça tanıdık özellikle Demon World den gelenler Alain Delon,Hilda Garde falan :D...Seviyorum bu mangayı),Kurohime 57(Son iki sayfaya kadar normal gibiydi ama Sonra ohannes..Kurgu dediğin böyle olucak)...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tiji-kun 1-7 bol dovus sanatlari ile dolu bildigimiz shounen iste. simdilik fena degil

Tokyo Bardo 1-2 ilginc bir manga olacak gibi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?