Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

@ sera myu

1/2 Prince gülmek istiyorsan kesinlikle tavsiye ederim. Karneval gerçekten çok ilginç bir manga. W-Juliet güzel bir shoujo.

Eğer okumadıysan Paradise Kiss'i şiddetle tavsiye ederim. Animesini izlediysen animesinin gerçekten nasıl kötü bir yapım olduğunu anlarsın.

Tavsiyelerim bunlar....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kurohime 15

ben bu bölümde resmen yıkılmıştım:aqglama:böyle bir şey olurmu yav?:aqglama:hala baktıkça sinir olurum:kanlp:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Air Gear 105-126

Dehşetimsi *-* Özlemişim Air Gear'ı ya :medszun::medszun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi ni todoke 34-37,Bellzebub 49,Naruto 483,Wolfen Crest 45-46,One Piece vol 1-3(Aslında Vol.25 den falan başlamam lazım ama unuttuklarımı hatırlamak için sıfırdan başladım :)).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Parasyte 14-16

Fairy Tail 52-54

Fruits Basket 97-101

İnanamıyorum...cz26.gif

Akito'nun kız çıkmasına:neqoluyor: kimbilir sohma ailesinin daha hangi sırlar vardır? :dft005:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Akkan Baby cilt 1-2-3 genc yasda hamilelik gibi ciddi bir konuyu eglenceli bir sekilde anlatmis mangakamiz. ama kisa oldugu icin hikayede pek bir derinlik goremedim. erkek ana karakteride nedense cok luffy e benzettim.

Hanatsuki hime cilt 1-2 temiz ve guzel cizimleri olan kisa bir shoujo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beast master 4

Editledim, okumuş sayılırım 40.gif

Dengeki Daisy 14

Sonunda beklenen gün geldi, o nasıl bir bölümdür öyle ! Allahım sana geliyorum :qsokkksok:

Ay Motomi Kyousuke'ye bi kez daha hayran oldum, o anki duyguyu yansıtışı eşsiz olmuş. Sabahın 4 buçuğunda uyku felan bırakmadı adam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beast master 4

Editledim, okumuş sayılırım 40.gif

Dengeki Daisy 14

Sonunda beklenen gün geldi, o nasıl bir bölümdür öyle ! Allahım sana geliyorum :qsokkksok:

Ay Motomi Kyousuke'ye bi kez daha hayran oldum, o anki duyguyu yansıtışı eşsiz olmuş. Sabahın 4 buçuğunda uyku felan bırakmadı adam.

Değil mi, o fırtına havası ve olanları nasıl uydurmuş ve yansıtmış. Bu adamı her geçen bölümde daha çok takdir ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doll star 1. chapter ve fetish mangalarını okudum. 2si de birbirinden garipti :006:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Defense Devil 37-38

Dogs; Bullets & Carnage 34~40

Monokuro Kitan 3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vİnland Saga 62,Kimi no İru Machi 80(resmen çorba oldu bu manga),Good Ending 21,Otoyomegatari 9,Goong 122,Cesare 23-24...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zettai Heiwa Daisakusen 1-2 pek sarmadi

Akagami no Shirayukihime 1-2-3 biraz slklcl geldi

Reimei no Arcana 1-2-3-4 bunu tavsiye ederim. Cizimleri guzel guclu karakterlere sahip olan bir shoujo ya benziyor. gerci daha 4 bolum cevrildi ileriki bolumlerde nasil devam eder bilemem

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Matsuri Special 15-18 Hano yori Dango'da güzeldi kabul ama bu mangasını daha çok seviyorum fazla abartılmadan daha yalın birşekilde işlemiş...Dance in the Vampire Bund 34...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Wolfen Crest 47.Black Lagoon 78(Uzun bir süredir Revy piyasada yok haliyle fena halde sıkıyor...),Boku no Hatsukoi...33.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sitede ki tanıtımınız ile Skyhigh okumaya başladım. İlgi çekici bir konusu var. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?