Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

air gear 269 felaket felaket felaket,başlasın savaş artık:00a52f5e14511365f5a

humonculus 129-dehşettt

psyren 108-psikokinetikler ordusu yeajhhhh:uzqgun:

black lagoon 78-çin siber ordusu:022:hikayede aksiyon istiyorum...lanet siber orduların savaşlarını değil...bakalım hikayeyi iyi bağlayacakmı

trigun:rising_trigunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn vashhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

röhhhhhhhhhhh:uzqgun::uzqgun::uzqgun::uzqgun:

http://hotfile.com/dl/30084893/3ed917e/Trigun.zip.html

suicide island 6-:P

x blade 39 favori mangamdır beeeeeee

daha var ya neyse:cicekq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Air Gear 269

ulan nüe, yine mi sen?...ama çocuk karizmanın merkezi şimdi hakkını da yemeyeyim :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lock On! 2,Kurohime 59,Shut Hell 19,Bir miktar One Piece vol 8-14...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gantz 314:son savaş ve gantzı kimin yönettiğini gördük

Air gear 270

claymore 101

miohhhh işlere geri dönme zamanı;gelsin yeni seriler:qsustum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Reset 1-6

Hajime no Ippo 883-885

Woli dövüşünde sona yaklaşıldığının sinyalleri verildi, bu maçı da Ippo kazanırsa denilecek bir şey kalmayacak mangakaya...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claymore 101

Dietrich'in dönmesi az da olsa şaşırtan; ama beklenilen bir şeydi :962129:Sonunda savaşa kafası kolu yerinde olan sağlam bir claymore giriyor

Fairy Tail 174

Edo-Natsunun araçta olmadığı an hâli çok komik olmuş ya :D Nerdeyse herkes değişti gibi tamamen, ben asıl Makarov ve Erza'yı merak ediyorum tabi...ayrıca bölüm sonunda anladık ki Natsu iyi bir dövecek kralı :neqoluyor:

Beelzebub 50

Furuichi: You're an idiot.

Oga: Non. I'm not an idiot, i'm a bro.

Furuichi: A stupid bro.

Oga: Dont connect them!!qheyqhey

D.Gray-Man 192

Sonunda Kanda'ya asıl olanları felan anladık ve 2.jenerasyonun tam olarak ne olduğunu da...ilk jenerasyonun ölen üyelerinin beyinlerinin daha güçlü bir vücuda aktarılmış hâli...büyük ihtimal Kandanın o hatırladığı anılar da beyinin asıl sahibinin anıları.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claymore 101

Dietrich ne kadar güçlüdür acep bilinmez de Priscilla Bleach deki Aizen gibi nasıl yeniceklerse artık...Clare de şu noktada yalan olmuş durumda.Raki2yede bihaller olur ilerde.Ne olucak bu mangada yahu...Ayda bir chapter kime yeter :)

Beelzebub 50,D.Gray-Man 192,Nononono 21,Kaichou wa Maid Sama 47...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Air Gear 129.

Yorum yapmaya değecek pek birşey yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Az kalsın unutuyordum :O

Ippo 885

Bu sefer cidden gidecek gibi...ama nedense Woli'nin kalkış anında sendelemesi, bana Ippo yenilse de Woli'ye şaşkınlıktan Enel'e döneceği gibi bir his verdi, hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hajime no Ippo 885

"Oturak çarptı" muhabbeti Ippo'nun Body Blow'larının az da olsa etkili olduğunun sinyalini verdi, alacak Ippo bu maçı. 886'yı dört gözle bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fairy Megane

Süper mangaydı ya. Gözlük olayı süperdi. Erzaya feci yakıştı :qtehlikeli:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

NE ERZA MI? MEGANE Mİ? HMPHF iki sevdiğim şey bir arada ha? 3es3

Okumalıyııııım~

EDIT : Fairy Megane

Yankee to Megane-chana başladığım bu sıralarda bunu görmem çok iyi oldu ya :D Megane-chan da ayrıca güzel mangaymış.

ERZAA :qask:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Time Eliminator 1 (tam bırakacağım sırada ilk sayıda Jack the Ripper vakasının ele alındığını görünce devam ettim, ama iş görmez)

Summer Wars 1-3 (onemangadaki sunumun çözünürlüğü o kadar düşüktü ki devam edemedim ötesine, yoksa gayet hoşuma gitti :))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Skyhigh Cilt 1(fena değildi, ilginç bir senaryosu var ve her sayısının birbirinden bağımsız olması ayrı bir güzellik katıyor olaya)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece 576

Bir devrin sonu...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ability Shop (fena değildi açıkçası, ama çok sıradışı bir şeyler içeriyor da değildi; 6.5/10)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Area No Kishi 1-14 harika bir spor mangası...:qyuz kizarma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Buzzer Beater Cilt 1(manga demeye bin şahit ister nitelikteydi, dahasını da okumam)

Eyeshield 21 Cilt 1(ve efsaneye başladık...)

Domu(ilk 30 sayfasını okuyabildim, müthiş bir polisiye tadı aldım niyeyse; ancak devamı yarın artık)

Koroshiya - Ichi the Killer (üçüncüye okudum; türünü ifade edemiyorum, okuyan bilir ne demek istediğimi. yoğun şiddet içerir, +18'dir, ama candır; filminden de bin kat iyidir gözümde, filmini beğenen hayatta kaçırmasın)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

BB-Project(hiçde fena değil)

Omega Complex(hımm)

Ipaasha (bu ne ya)

Bus Hashiru (hımm)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ashita no Joe Cilt 1 (Animesinin karamsar havasını sezemedim pek, gayet de iyiydi bana kalırsa)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

naruto 486

naruto,arkadaşlık keser,ve burda artık olgunlaştığının resmi olur.

bleach 395

velhasıl dede yerde,ichigo sahnede

one piece 577

dediğim gibi akain uya bir şey olmaz...ve sahne kapanmak üzere artık

full metal alchemist 105

gidin okuyun:mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Capeta Cilt 11 Sayı 01

Whistle Cilt 1 (Onemanga'da başlarda kesildiği için ilerki ciltlerinin İngilizcesi yok sanıyordum, Mangatraders'da görünce başladım yeniden seriye; gayet güzel bir spor serisidir, türü seveni okusun)

Golden Boy Cilt 1 (Anime olduğunun bilinciyle izlediğim ilk animeydi, efsanevi bir Türkçe altyazısı vardı "Doğacaktır sana vaat ettiği günler Hakk'ın" diye giden; mangasına da başladım bir kez daha, bu sefer sonunu getiririm umuyorum)

Jojo's Bizarre Adventure Cilt 1 (Adını daha önce bir kez duymuştum, denk gelince başlayayım dedim; beklediğimden çok daha iyi çıktı.)

Homonculus Cilt 1 (Ichi the Killer'ın mangakasından olduğu için başladım, enteresan bir şekilde başladı; ancak yorum yapmak için daha çok erken)

Hellsing the Dawn Cilt 1 (Hellsing'se candır diyerek okudum ama çok tırt geldi şu ana dek, zaten ötesinin sunumu yapılmamış)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?