Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Arcana (anthology)

Really

Railroad

Kreuz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Strobe Edge 1-11 cok eglenceli bir manga tavsiye ederim. Koukou debut ve lov.com u begenenler bunuda kesin severler.

Vampire master 3. cizimleri cok guzel ama cocuksu bir manhua

Naruto 486

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Until Dearh do Us Part 97,Deadman Wonderland 30(nerde kaldı bu anime...Vampire Bund gibi yapmasınlarda başka birşey istemem...)Veritas 69(çok şükür ana karakterimiz birşeyler yapıcak yani...umarım ..Bleach deki İchigo gibi şapşal şapşal bakmıyor en azından),Nononono 24...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ippo 886 : Yavrum ippo be :D O nasıl bir dönüştür.:cicekq:

Beelzebub 52, Psyren 110.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son kez okumaya karar verdim!

Paradise Kiss 48 son kez ağlamaya karar verdim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beelzebub 52,Shinobi Life 36(başka okuyan varmı bu mangayı shoujo ama fena değil.yani school life olana lardan bıkmışsanız bir göz atın derim),To aru Majutsu no İndex 27-28(animede bu muhabbetlerle karşılaştığımda bular kesin filler demiştim peehh...)Wolfen Crest 49...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

watashitachi no shiawase na jikan, mutlu olduğumuz saatler diye bir manga. seinen, drama yüklü. çizimler hoş. gerçi kulak çizimlerine pek ısınamadım. konu olarak da iyi gibi şimdilik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hajime no Ippo 886... Bitsin şu dövüş, yoksa kanser olacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Skyhigh Cilt 2 (Gayet başarılı bir mangaydı, belki bir üçüncü cildi çıkarılabilirdi ancak ötesi tadını kaçırırdı, güzel olmuş böyle kısa olması)

Eyeshield 21 Cilt 2, 3, 4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dengeki Daisy 15-16

Tamamdır buraya kadar, gözüm döndü japonyaya Motomi Kyousuke'yi kendime istemeye gidiyorum :gul gul:

Ama doğruya doğru 15.chp baydı. 14.chp gibi dehşet bi bölümden sonra hiç iyi gitmedi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

berserk 1 başladım ama sonunu getirebilir miyim emin değilim. neyse artık tek gözüm kapalı okurum :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Slam Dunk Cilt 1-2

İkinci cildin sonundaki "Because i'm a basketball player!" sahnesi müthiş..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Soul Eater 70-71...ve FMA 105 :parla: Allahım o ne bölümdür öyle hop oturdum hop kalktım okurken @_@

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Slam Dunk Cilt 3-8 (daha önce niye okumamışım bilmiyorum ama şu alemde yaptığım en büyük hatalardan biriymiş bunu gördüm)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

berserk walla kaça geldim ben de bilmiyorum ama nası bir şey bu ya :dft005: 1-2 bölüm okuyum diye oturdum başına güncele yetişmeme az kaldı heralde 7.vole gelmişim. benim gibi adamada koldu bacaktı kafa gözdü alıştırdı ya ne deyim :011: ama anlamadığım o kadar detaylı çizimler yaparken bi burnu düzgün çizememek nasıl bi iştir qsoru

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Black Lagoon 13-16...Özlemişim eski elemanlarıqdislers...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Noblesse 1-23 duzgun cizimleri ve renklendirilmis sayfalariyle guzel bir calisma olmus ama hikayede suanlik fazla bir gelisme ve yenilik yok. bolumlerden zaten 6-7 sayfadan olusuyor.

Shibariye Komachi 1-5 suanlik baya eglenceli geciyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?