Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

I'LL Sabah sabah nasıl güzel geldi :962129:

Trace

Nobless

Void:qgel:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Arkadaşlar sizden isteğim var Wolfen Crest mangasının tr çevirisini yapan çeviri gurubu varmı acaba varsa link verebilirseniz sevirinirim.

Not:Ben aradım bulamaıdm o yüzden bide buraya yazıyım dedim.

Bu günlerde çok manga okuyorum hangisini yassamki en son

The Breaker 7-17 arası okudum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Monster Soul 1-7

Monster Soul 2007de başlamış bir mangaymış. One pieceden baya bir sonra olduğu için ana karakterlerin bazıları gene one piece çakması olmuş. Ayrıca Fairy Taille beraber düşünürsek çizimler aynı. Aki resmen Natsuydu. Çizim yüzünden 8 veriyorum. Hiro yeteneğin varsa ortaya koy farklı birşey çiz :qhipnoz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@kralgoku ...Bildiğim kadarıyla Wolfen Crest i çeviren gurup yok...+ içerdiği şiddetten ötürüde pek bu mangaya el atmayabilirler...

Wolfen Crest 53-54,Pastel 115,Nononono 30,One Piece vol 25-26 yavaş yavaş kaldığım yere yetişiyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@kralgoku ...Bildiğim kadarıyla Wolfen Crest i çeviren gurup yok...+ içerdiği şiddetten ötürüde pek bu mangaya el atmayabilirler...

Wolfen Crest 53-54,Pastel 115,Nononono 30,One Piece vol 25-26 yavaş yavaş kaldığım yere yetişiyorum...

Wolfen crest çevrilmeye başlandı arkadaşa da söylemiştim ben (buradan yazmamıştım fazlalık olmasın diye)

7seeds 6-7:qhipnoz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Monster Soul 1-7

Monster Soul 2007de başlamış bir mangaymış. One pieceden baya bir sonra olduğu için ana karakterlerin bazıları gene one piece çakması olmuş. Ayrıca Fairy Taille beraber düşünürsek çizimler aynı. Aki resmen Natsuydu. Çizim yüzünden 8 veriyorum. Hiro yeteneğin varsa ortaya koy farklı birşey çiz :qhipnoz:

O zaman sana okumadıysan Monster Hunter Orage ı da tavsiye ederim XD Okuyunca yine aynı tepkiyi vereceksin. (adam resmen klonluyor karakterleri :D)

Fairy Tail 178

Ne yalan söyleyeyim, Charle beni de kandırdı başta XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@worless bu görevi hangi gurup üslendi peki :)...

The Ravages of Time 306-307.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Space Adventure Cobra Cilt 1

Sadece tek cildinin İngilizce'ye çevrilmiş olması yüzünden tadı damağımda kaldı resmen... Artık animeleriyle kendimizi avutacağız.

Emerging Cilt 1 (Sayı 1-3)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

I'LL-71(anam bu ne gaza gelmişliktir. ne zaman gelecek derken peş peşe verdiler bölümleri)

Acid town-2

GE-29

Wolfen crest 53-54

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hajime no Ippo 888

Şu son yumrukla ya yensin ya yenilsin arkadaş, nedir çektiğimiz bu işkence..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayate no Gotoku 265

Sonunda 16 Nisan'da 23'üncü ve 24'üncü cildi birlikte satışa sunacaklar. Epeydir bekliyordum. Sanırım böylelikle animenin 3'üncü sezonunu çok sağlam bir şekilde tamamlayacak malzeme de çıkmış oldu. Umarım önümüzdeki kış sezonunda yeni sezon yaparlar.

Manganın bundan sonra nasıl bir yön alacağını da merak etmeye başladım. Özellikle son cilt önceki ciltlere nazaran daha ciddi ve yoğundu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

I'LL 72 :kanlp:

kimi ni todoke 40

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One piece 580... Ares 1-4 çok ilginç manhwa... Roma ve Legions işte süper birşey okumaya devam:medszun:...Hakuouki Junrenka 1-2 animeside çıkıyormuş:cicek1:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach 398,Kampfer 16,Ga-Rei 50 (bu kızın yomi takıntısı da Naruto nunu Sasuke takıntısından farksız...Birinin kaderi Shoujo ai diğeride Shounen ai olucak bu gidişle),Kimi ni Todoke 40(Şu noktadan sonra dahada uzamasına gerek varmı bu manganın :007a:) ,Lock On! 6...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?