Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

i love my younger sister 16-15

Hello baby

Mangaka one shotta aşık etmiş, hamile bırakmış, ihanet yaşatmış, ölüm vermiş... xD Adam 30 sayfaya ne hikaye sıkıştırmış ama. Bambaşka çizimleri ve tarzı olan dolu dolu bi manga, sevdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Full Metal Alchemist 107:s34: Shounen'lerin Kralısın ne diyim...

Rosario Vampire II 30,Dokuhime 9...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

fma 107

aklıma edwardın tüm her şeyini kaybedenler için kendisini takas edeceğine dair çok kötü bir his var....:uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dark road

Escape

i love my younger sister 16-19

Running on empty 1-2

Bu nasıl bir mangadır yahu! :023: Adıyla, çizimleriyle, hikayesiyle tamamen çok etkileyici. Aldığı ödülleri fazlasıyla hak ediyor. Böhhüü ağlamak geliyor içimden. Favorilerimde yer açmalıyım *.* Üstelik manganın tamamı renkli, ilk kez renkli bi manga okuyorum *.*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Parasyte 1-12 (ilk bölümleri pek fazla hoşuma gitmemişti ama ilerledikçe heyecanlı olmaya başladı.:qiyiii:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi no İru Machi 88(İlhan İrem'in şarkısı eşliğinde''Ağlama arkadaş ağlama aşk için'' o filmdeki tokat sahnesini ne zaman görücem acaba.Daha ilk bölümlerden beri birbirilerine yakıştıramadığım iki karakterin hikayesi peehhhh...),Until Death Do Us Part 100,Zippy Ziggy 26(birazdaha hızlı ilerlese muhteşem olucak ama :) ),Naruto/Bleach/One Piece standart zaten ve son dönemde ard arda izlediğim ecchi yoğunluklu animelerin kültürel şokunu üzerimden atmak için açtım sıfırdan Fruits Basket'i okuyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pocket Monster Special 2-10

Nostalji xD

Zippy Ziggy 13-19

Yaşadığımı hissettim resmen xD Acayip komik ya.. Veritas'dan sonra kesinlikle okuduğum en iyi manhwa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zippy Ziggy 27 Serzenişimi mi duydular ne :P,Kurohime 64-65 mangaka konuyu iyi toparladı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mahou no Iroha! 1-2

Öldüm gülmekten. Tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hakuouki Junrenka 1-2

Neydi bu şimdi. Animenin son bölümü gibi bir şeydi. Birde 2 bölümdü başka yok mu? Direk bitti mi bu şimdi :dft005:

Fullmetal Alchemist 107

Süpersin ya ne diyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

totaly captivated 44

bünyemdeki 5 litre kanı da bunu okurken kaybettim 03.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?