Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

Hazır girmişken yazayım, geçen günlerde Fairy Tail'in 20. cildini okudum.

Yani, hikaye artık bildiğin saçmalamaya başladı.

Ya kardeşim üç tane Gerard var ya, bu ne böyle?

Bir de hikaye hiç ilerlemiyor, hala rutin bir şekilde başlarından olaylar geçiyor. Bence mainstream bir manga için yeterince iyi gitmiyor Fairy Tail, Hiro Mashima'nın durumu toparlayıp, iyice bir rayına oturtması lazım , yoksa kapı gözükebilir bence.

Her türlü sözümün arkasında tartışmaya da açığım. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Guardian Dog 5-6

Fairy Tail 170-173

En azından bu arc'da saçmalamaz diye umuyordum ama hayal kırıklığına uğradım.

Tengen Toppa Gurren Lagan 1-3

Fazla söze gerek yok. Sugoi^^ TTGL ve Soul Eater'ın mangalarına karşı ön yargım vardı. Animelerinden sonra çizimleri ve hikayeleri garipseyeceğimi sanıyordum ama çizimleri geçer not aldı TTGL'nin. Sırada Soul Eater var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

High School Of Dead 1-16

Katekyo Hitman Reborn 284-290

One Piece 585

The Breaker 1-10

Giant Killing 3-10

Beelzebub 16-44

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mirai nikki -52 ohhhhhhhhaaaaa!!!bu bölüm +18 zaten 0_0:00a52f5e14511365f5a

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fairy Tail 144-160

Oha ya resmen oha. Manga ecchiye dönmüş resmen hatta hentai falana dönecek.:002: Her fırsatta Lucy ve Erzanın kıyafetini yırttırıp göğüsleri açılıyor. Tabi önüne bir şeyler ekliyor ama hiç yakıştıramadım. Demek ki para kazanamıyor ecchi döndürdü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

PxP 1-3

Karakter çizimleri olsun, konu olsun oldukça iyi bir seriydi. Böyle üç bölümde bitirmesi çok kötü olmuş mangakanın. Çok uzun bir manga olabilirmiş oysa ki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beelzebub 61,One Piece 586,Zippy Ziggy 1-5,Durarara 1-3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach 405, One Piece 586, Naruto 486, Beelzebub 61, Bakuman 86, Vagabond 20-34

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Totaly captivated 45

Sona yaklaşıyoruz cz02.gif

Sukitte Ii na yo 1-2

Cici. Aslında biraz kimi ni todokeye benzetmiştim. Bildiğiniz shoujo kalıbı ama tatlı. Çocuğun değişik saç modeline şükürler olsun diyorum xD İlk kez farklı bir bishie saç tipi çıkarmışlar. Kız da gıcık değil, en azından sevdiğim tip kızlardan. Okumam için yeterli :cicekq: Çocuktaki felsefe acaip manyak ama xD Selamlaşma olarak öpücüğü kullanmak xD

Sex=Love2 1-3

Çok aptal bir mangasın :quyari: Ama fanseviceleri çok sağlam xD Gıcık surat çizimlerini saymazsak. Hahayt bunu yalnızca shoujo kategorisine koyanı tebrik etmek lazım. Ecchiyle hentai arası bi kıvamda yahu 0_o

Bloody Kiss 1-6

Kötü çizim, başarısız vampir hikayesi, yetersiz kurgu. Eh işte okunabilir cinsten o kadar.

Kataomoi no Mukougawa 4. hikaye

''Aşk kahve gibidir.'' Bu muhabbet de biraz eskidi artık ama hoştu doğrusu. Çocuğun herkesçe erkek gibi görülüp beğenilmeyen bir kızı sevmesi en azından bişeyleri değerli kılmış.

Rinkan Shimai 1-2

Nasıl bulaştım buna ya nalet, direk dropped cz45.gif

Asa mo, Hiru mo, Yoru mo. 1-11

Mangakanın ruh halini merak ediyorum xD Kadından ya ensest hikayeler ya tecavüz konuları çıkıyor xD Bitter Virgini sevenler bunu da sever...ki bunu daha çok sevdim.

The One 1-3 Yale yale Angus&Eros ikizleriiiiiiiiiiiii cz08.gif İkiz zaafımı derinden kamçıladı 03.gifSkip Beat tarzı animeleri sevenler buna erir. Ki ikizler yeter de artar okumak için xD

Hakuouki junrenka 1-2

Ya bi dk bi dk neler oluyor *.* Sazan gibi atlayıp animenin sonunu mu gördüm ben şimdi. Nedir bu ya 2 chp. üstelik yarım kalan bi son. Nasıl yani 0_o Olamaz ya spoilerin kazığını mı yedim diye üzüleyim, en sevdiğim karakter veremden ölücek diye mi cz26.gif Animenin sonundan yediğim bir sp ise kafamı duvarlara vursam yeridir. Neden tüm sevdiğim karakterler ölüyor yaaa. Ayrıca

Ayrıca canım beniiiiiim souji o kız için ölüme gitmeeee cz44.gif Nasıl bi kaderdir yahu kalk veremden öl. Hiç beklemiyordum. Ölüme giderken ki o yüz ifadesi bitrdi yahu. Niye okudum bunu şimdi. tüm tadım kaçtı. Felaket bi sp.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?