Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

Black Bird 1-5 -Böyle Shoujo'ya can kurban-

Bremen 39-82 -Bu kadar güzel bir manga bu kadar kötü bir sonla bitirilebilirdi.:(-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Bremen 39-82 -Bu kadar güzel bir manga bu kadar kötü bir sonla bitirilebilirdi.:(-

Sanırım insanı kendine çok saran, okumadan duramadığın seriler kötü sonla bitiyor.

Princess Resurrection 1-35

Bu seriyi sevdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanırım insanı kendine çok saran, okumadan duramadığın seriler kötü sonla bitiyor.

Princess Resurrection 1-35

Bu seriyi sevdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Slam Dunk 101-134

Sonu mangada biten animelere her ne kadar tilt olsam da, yine de manga okumak güzel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Defense Devil 55

Beelzebub 67

Zombie-Loan 1-6

One Piece 1-10

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Show Me The Money - 1 ~ 11. -Nostalji-

Seviyorum bu mangayı :962129::962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Welcome to the NHK

Dün başladım, bugün bitirdim. Açıkçası 4. Volume'den kısımlarda gereksiz yada aşırıya kaçmış çok kısım olduğunu düşünüyorum. Manga'ya başlamadan önce hikayenin tam halini göreceğimi düşünmüştüm ama açıkçası bu beklentimi tam olarak bulamadım. Son kısımlarda diyaloglar çok çabuk yanıp söndüğü için son kısımlara sağlıklı bir yorum yapabilmem mümkün olmuyor. Manga'yı herşeyiyle değerlendirirsek, aksayan yanlarına rağmen Anime'sinin yanında alternatif bir yorum olarak da okunmayı hakediyor.

8/10

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eyeshield 21 - 240-268. -Takım mücadelesi budur dedirten türden-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Flame of Recca 1-18 --> Onemanga kapanmadan okuyalım bare dedim, başladım bırakamadım. Animeyle arasında olayların gelişimi yönünden küçük farklar var. Ama animenin çizimlerinin çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. İlk bölümlerin çizimleri böyle ama ileride güzelleşecek. Tabi bu mangayı ilk okuduğumda animenin kaldığı yerden devam etmiştim. Oradaki çizimler çok güzeldi, acaba mangaka ne zaman düzeltti çizimlerini göreceğiz. Ama Yanagi'nin çizimleri ilk bölümlere göre bayağı düzeldi.

Animeyi izlemeyenler ve mangayı okumayanlar için farkları spoiler içinde alıyorum.

Recca animede Yanagi'yi çelik kirişlerin altında ezilmekten kurtarıyordu fakat mangada onu zorla götürmek isteyen serserilerden kurtarıyor.(tanışmaları böyle oluyor)

Domon'un dövüşme sebebi Recca'yı kendi adamı yapmaktı animede, fakat mangada Fuuko'nun dikkatini çekmek için Recca'ya sürekli meydan okuyormuş.

Mangada Mikagami'nin Yanagi'ye olan takıntısı daha büyük ve Recca ile olan dövüşüne Kagerou onu kandırdığı için değil Kagerou'nun Yanagi'nin peşinde olduğunu düşünmesi sebep oluyor.

Mikagami ile olan ilk dövüşüne animedeki gibi Yanagi girmiyor. Mikagami Recca'yı iyice patakladıktan sonra Recca'yı baygın bir şekilde buluyor.

Animede Yanagi'yi asla terketmeyen Recca, mangada onun yanında olursa tehlikede olacağını düşündüğünden(Mikagami'nin uyarısı yüzünden) bir süreliğine terkediyor ve ona bir süreliğine ''Hime'' yerine ''Sakoshita'' diyor. (Dünyanın sonu gelse olmayacak şeylerden biri)

Animede Yanagi'nin saçı kısa olarak gösteriliyor ama aslında uzun, ve mangada Mikagami tarafından kesiliyor.(Ablasına daha çok benzesin diye) Buna karşılık olarak da Recca'da Mikagami'nin saçlarını kesiyor.

Kagerou tüm gerçekleri Animenin 14.bölümünde olduğu gibi herkese değil Mikagami vs Recca sırasında Yanagi'ye anlatıyor.

Koganei ve Mokuren Tataseko'nun evine Yanagi'ye kaçırmak için değil Tataseko'yu kaçırmak için geliyor. (Yani Tataseko bonus değil asıl hedef)

Ve son olarak da Recca ateş kullanabildiğini Kage Houshi'den öğrenmiyor. Zaten ateş kullanabildiğini biliyor.

Şimdilik bu kadar :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vinland Saga 65,Cesare 25,Beelzebub 70,GTO Shonan 14 days 22-23,Good Ending 44...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bloody Monday 42-96

Pek manga okumak gibi bir sevdam yok ama başlayınca da bitene kadar bırakamıyorum. Dün başladım bugün bitirdim mangayı. Bu sıcaklarda adamın çeviri yapası gelmiyor zaten...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Selam daha okumadım ama gecenin ilerleyen şu saatlerinde High School of the dead ve Lovelly Complexi okumayı düşünüyorum 2 gün önce görseydim burayı bak o zaman bitirdiğim Lock On! uda yazabilirdim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Byakuya Zaushi 1-2 bakabt dan random manga arararken karşıma çıktı...Tek bölümlük hikayelerden oluşmakta ve hikayelerde fena değil.Artı olarakta çizimlerde gayet güzel...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Byakuya Zaushi 1-2 bakabt dan random manga arararken karşıma çıktı...Tek bölümlük hikayelerden oluşmakta ve hikayelerde fena değil.Artı olarakta çizimlerde gayet güzel...

İlginç. İlerleyen günlerde yorumlarını da beklerim. Olmadı alırım senden komple bir ara. Ben de Dorohedoro'ya başladım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?