Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

İlginç. İlerleyen günlerde yorumlarını da beklerim. Olmadı alırım senden komple bir ara. Ben de Dorohedoro'ya başladım.

Kısa hayalet hikayeleri diyebilirz pek fazla özel birşey değil.Zaten toplam 5 chapter..Fakat 5.chapter tamamen farklı bir tarz çizimlerde diğerlerinden farklıydı Hi kaye olarak shoujo idi...Bir ara göz at :P..Bende şu Dorohedoro ya bakim ismi hoşuma gitti :D.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Veritas 78 --> Beklediğimize değmiş, sayfa sayısı son bölümdekilerden az diye üzülmüştüm ama içi dopdolu. Son iki bölümü nasıl bekleyeceğim ya :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devilman 15-20 --> Bitişi ile beraber ''oha'' dedim. Nagai Go nasıl bir adammış, o yıllarda çığır açmış diyebilirim. Gerçekten helal olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lock On 1 - 18 kısa ve eğlenceli bir mangaydı devamı gelebilirdi yarıda kesilmiş gibi olmuş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Threads of Time...başlangıçta çok bildik bir konu gibi gelmişti ama harika bir manhwa ile karşı karşıya kaldım ...Time travel konulu manga/manhwa sevenler mutlaka okusun derim ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Suzuka 112-168 animesi bittikden sonra başlamıştım sonu güzeldi ama olayları nerelere götürmüşler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tenjou Tenge 127-135... Kaldı son chapter artık onuda yakında çevirirler :)

+Veritas 79...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claymore 106 clare ne oldu derken Miria ya döndüler.Miria da çoştu çosacagı kadar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Freezing 14-33 nette buldugum son bölüme kadar okudum animesi zevkli olcak gibi.Tabi bol kanlıda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Akuma to Love Song 26 -sıkıldım bu seriden :S

Eternal Sabbath 1-2 ekrandan değil de elinden okumak çok zevkli, özellikle de ES gibi mangaları.

Olimpos 3-4-5 fena değil güzelleşti gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Swweet 1-15 (son) çok ilginç bir mangaydı, ilginç mangaları sevenlere önerilir ama biraz rahatsız edici baştan uyarayım :D 7/10

end of youth (9/10)

miyamoto kanonun diğer mangalarını da okudum, hikayeleri derin işlemeyi seviyor ama çizimlerine bir türlü ısınamadım pek ısınamam da heralde. puanıda oradan kırdım zaten. gerçi hikaye onun değil başka birinin galiba ama yinede onun tarzınada uygun. hatta ben bu 1 ciltlik mangayı miyamoto kanonun o içinden bir türlü çıkamadığım evrenlerinden daha çok sevdim diyebilirim. karakterler çok yönlüydü bu benim çok önemsediğim bir şey. bir tarafta müziğe aşık ama biraz yeteneksiz biri diğer tarafta da onu onun müziği sevdiği kadar hatta dahada fazla seven sorunlu biri. bu iki kişinin hikayesini işleyen ve hayallerin her zaman gerçek olmayacağını anlatan çok güzel bir mangaydı.

galiba birkaç tane de shoujo okudum ama okuduysam okadar sıradandıki okudum mu okumadım mı ondan bile emin değilim haa kimi ni todoke yi okudum güncele yetiştim animeden sonraki kısımlarını mangada çok sevmedim pek bir orjinalliği yoktu... nerde benim skip beatim :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Freezing 14-33 nette buldugum son bölüme kadar okudum animesi zevkli olcak gibi.Tabi bol kanlıda.

Freezing manhwa diye biliyorum.One mangada böle bişi yazmasada mangahelperste manhwa olarak geçiyordu.Manhwaların animesi çıkarılıyor mu?

Bu arada bugün okuduğum

One piece 596

The breaker 63

Zetman 1-5

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?