Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

Naruto 510

Defol git Madara cz25.gif bunu uyduruk bir intikam hikayesine dönüştürmezler umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

rebirth the lunatic taker 1 yeahhh süpper bir seri daha

she s scary 17 evet kız biraz kaçık biliyorum ama :P

witch craft works 3

valla bu kadar ilginç bir mangaya neden kapıldım ilginç hoş ama ya cadının biri gelip seni

yakıyorO_o,hepside güzel mangalardır:D

cinnet:kaçma lan!

ozman::mutlulh:topuklar.....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beelzebub 30 ~ 50

Favori manga listeme kesinlikle girdi :D Animesini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Koukou Debut 1-21

Ah nasıl özledim bu mangayı tabi ki en baştan okumaya yeltenince sabahtan beri baş ağrısı çekmeye başladım xD Aluminia'ya teşekkürler devamını getirdiği için.

Haruna'ya çok yazık ya canım benim ne kadar saf ve iyi <3 Yoh da tipiik bishounen çok çok özel bir karakter değil.

Koi ja nai kedo qdislers

Harika yahu.Ne manyak bir çift 40.gif çizimler zaten aşmış yani bi yerden sonra oha dedirtti xD Bayılıyorum bu mangakaya.

Tenshi wo Otose 1-4

Ne alaka bu isimde mangayla böyle konular :S sıkı sahneler ve güzel çizimleri olan klişe yaoi ona shot hikayeler.

Akuma no Himitsu 1

Pek bişey ifade etmedi

Risky Crime 1-3

Çizimleri çok güzel + vampir konusu süper+ yaoi xD Sevdiğim bir bileşim. Güzel ama özel değil.

Soshite Hibi Koishiteku

Soshite Watashi wa Kaeru ni Koisuru

Coelacanth

Güzel bir hikayeydi ancak aşk tarafı biraz sönük kalmış bi chp bakıyorsunuz dram bi chp. polisiye-balistik tarzı şeyler bi chp romantizim falan tuhaftı yani de romantizim kısmı iyi oturmamış. ama itiraf ediyorum ailesel sorunlar&dram kısmı çok etkiledi.

Bus Hashiru

Acaipppp orjinal mangalar, acaipp orjinal mangaka. Kesinlikle hem çizimlerine hem hikayeelrine bakınca anında çıkarabiliyorum. Kendini hiç bir mangada tekrarlamıyor. Yaratıcılık örneği. Özellikle 5. hikayedeki tam ekran resmi çok beğendim masaüstümü süslüyordu bir süre öncesinde.

Nemunoki no Geshukusou

Yine bus hashiru'nun mangakasından bir one shot. Tabi ki yine farklı bir yapım olmuş ancak diğer mangalarıyla karşılaştıracak olursak çok çok sevmedim. Artık çizimlerini düzeltmeli bence böyle hikayelere dah agüzel çizimler yakışıyor.

Mugen Dokei

2 yıl pc de durduktan sonra nihayet okudum. Beklediğimden iyi çıktı üstelik one shot olmasına rağmen. Çok çok anlamlı ve hüzünlüydü.

Nanairo Sekai

öğretmenle ilgili olan hikayeyi okudum fena değildi.

Goth

S&M diyorum başk alafa gerek yok :D

Manga okurken ölücem :qsokkksok: Gerçi 1 haftalık hasılatım xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ağzım açık kaldı be Yuukişim 20.gif

Fruits Basket 132-135 | Son 1 bölüm :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach 421 artık klasikleşti dandik bölümler.

Vee vee yine klasiğimi bozmadım. Beelzebub 77 Fruichi vardı karizma ötesi bir karakter. Şimdi yeni öğretmenleri çıktı haydi hayırlısı. En çok Furuichi ile öğretmenin arasındaki karizma muhabbetlerini bekliyorum. Furuichi bakalım beni nasıl daha yerlere yatıracak qhey ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Katekyo Hitman Reborn 304

Klasik olarak her animede olduğu gibi bizimkiler birini yenmek için biyerlerini yırtarlar ancak her zaman inanılmaz güçlü olandan daha güçlü gelir :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uragiri wa boku no namae wo shitteiru 1-21

Allahım sana geliyorum az kaldı 40.gif

Bu gün biraz daha uragiri izler veya okursam çatlıycam 40.gif Nereye baksam Luka falan görmeye başladım 40.gif Mangasına daha da devam ederdim, ingilizce grup henüz 21 e kadar çevirmiş durmak zorunda kaldım xD Mangakaya ateş püskürüyorum tüm fanservice görüntüleri kaldırmış animeden+shounen ai kıvılcımlar veren sahneleri de 01.gif half-naked Luka yey!! Yalnız Tsukumo ve Toko-chan tam ensest döndürüyormuş, mangada daha bi ortada xD

Allahtan mangasını da okuyorum, çok şey kaçırmış olacaktım qhey

Ancak akıllıca yaptığı şeyse bazı klişe/saçma sahneleri animede çıkarmış olması.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ichigo 100% 153 bölüm

iyice birezilya dizisine benzemeye başladı ya

not :manaka asrin izdirabi içinde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ichigo 100% bölüm167 ve son

animede çok kısa kalmış mangaya göre

mangaya gelince lise aşkları hiç unutulurm be

eski günleri hatırlatı hey gidi günler hey

ben isterimki tüm manga animeye cevrilse keşke

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

D.Gray Man 187 - 198 bayılıyorum bu seriye 198. bölümde mangaka asıl bombayı patlattı 199 neler olacak merak ediyorum

yalnız noah'ların çizimlerinin hepsi hoşuma gitmedi yalnız tepesinde gözü olana bayıldım birde gerçek 14.'yü görmüş olduk Neah tam karizma bir karakter çıktı kendisi birde Neah kontu öldürmeyi planlarken kont Neah'ın yanında olmak istiyor aralarındaki ilişkiyi tam çözemedim ama birbirlerinden kopamıyorlar sanırım :D birde o son kısımda timycanpi ne yaptı öle ya bu Cross nasıl bir adamdır adamın golemi bile diğer golemlerden farklı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animenin kaldığı yerden güncele kadar işte:

One Piece.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fairy Tail 181-202 olaylar iyicene kızıştı yeni arc süper :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Slam Dunk 230-276 --> Bir anime yapılsaydı, duygular, olaylar, heyecan bu kadar iyi yansıtılabilir miydi? Merak ettiğim bu. Okurken heyecanlandığım nadir mangalardan biri oldu. Bazı yerler geldi ki sayfaları korka korka açtım. Bazı yerler geldi ki gülmekten mangayı okuyamadım. Bazı yerler geldi ki duygulandım, gözlerim doldu, ondan okuyamadım. Ölürsem bundan son cilt sorumludur.

Buradan sonrası spoiler içeriyor, okumayanlar bu güzel mangadan keyif alabilmek için okumasın lütfen.

Sannoh maçı başladığında bunun da kazanılıp yola devam edileceğini düşünmüştüm. Ama maç ilerledikçe özellikle 2.yarıdan sonra, bunun mangadaki son maç olacağını anladım. O yüzden bir korku ile okudum. Çünkü Kainan, Ryounan maçlarında da kazanılacak gibi olup kaybedilmişti. Yine böyle bir şok bekliyordum.Maçın son anlarında Sakuragi'nin yaptığı fedakarlık, Rukawa'nın takım oyununa yanaşması, ve o son sahneler beni çok etkiledi. Sakuragi -biraz kabaca olacak ama- mallık yaptı mı? Yaptı, hep yaptı. O sevdiğimiz tavrı her zaman yanındaydı. İyi de olsa kötü de olsa. İşte bu tavrı yüzünden farkedemedim ama bayağı gelişti. Sonra Mitsui'nin oynayışı. Resmen ölü gibiydi ama atışları hep isabetli oldu. Sakuragi sakatlındaktan sonra Haruko'yu tutuşu ve baloncukta ''love'' gören ben, bir anda şok oldum. Sakuragi'nin tayfası olmasa, sonunda yaptı bu çocuk diyecektim. Ama romantizm yönünden serinin sonu hüsranla bitti. Bizim -afedersiniz- öküz Haruko hala Rukawa-kun, rukawa-kun diyip duruyor. Sakura'nın senpai'si diyebilirim onun için! Son olarak; iyi ki hayatıma girdin Slam Dunk, Sakuragi, Mitsui, Ryouta, Akagi!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

D.Gray Man 199

KHR! 308

Monster 1-70 (Fena sardı)

Billy Bat 1-20

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animenin kaldığı yerden güncele kadar yine:

Naruto.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fruit Basket Manga bitti.Harika bir yapımdı.Umarım animesi devam eder bir sezon daha.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

0/6 6-21

Güzel bir konusu vardı. Yalnız yer yer takip etmekte zorlandım. Bunun sebebi de birbirine benzeyen karakterler sanırım. 6/10 aldı benden

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claymore 1-4

Elde okumak da ayrı keyif veriyormuş, her yerde okuyabilmek de cabası, imkanı olana tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Swot 1-11 harika bir manga bu nasıl bir ders çalışma aşkıdır özendim valla :D

Bleach 423

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?