Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

1-ushio and tora

2-psyren

bu arada berserk'in türkçe çevirisi var mı ben yok diye biliyorum da ingilizcesinden okumak zor geliyor da:D

Türkçe'ye çevirisini Mnaki yapıyor.Ama güncelden baya gerideler.

Wanted 1-5

Claymore 70-109.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Ara vermiştim, bugün 18 ve 19. cilt bitti:

Vagabond (170'e falan gelmiş olmalıyım).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 516 | Bu savaş yıldızlar geçidi gibi olacak sanırım. Bazı karakterlerimiz için gerçekten dramatik olacak.

D.Gray-Man 199 | Kanda' ya da gülümsemek yakışıyormuş :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 516,

One Piece 604,

Bleach 425-26.

Güncel günü mü değişti ne?.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kintoki ve Moon Walker iki adet shoot.

Kintoki çizimden sınıfta kaldı ayrıca konusuda vasat geldi bana.

Moon Walker'da fena değil gibi , bi ihtimal seri çıkarsa güzel olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga günü ilan ettim bugünü :P kısacık mangaları okumakla tabii qnoluyo

Kimi wa Girlfriend (You Are My Girlfriend) chapter 3-4; eğlenceli bir mangaydı.Kısa olmasına üzüldüm,uzun süren bir manga olabilirdi aslında.

School Ningyo (School Mermaid) chapter 1-2-3; klişe denizkızı etini yeme efsanesi üzerine kurulu bir konusu vardı.

Nanairo Sekai chapter 1...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Unbalance x Unbalance 53-73 --> Sıktı artık.

Mixim 11 - 1 --> Anzai Nobuyuki'nin MAR'dan sonraki serisi, ilginç bir şeye benziyor.

Dragon Ball - 16

Gantz - 328 --> AKİRA?!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Flower of evil 1-5

oh mon dieu bu nasıl bir konu 0.o Acaip sevdim bu mangayı.

Only the Ring Finger Knows

çoookkk şeker :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Psyren 85-116 --> 29 bölüm kaldı, şu noktadan itibaren nasıl sonlanacak çok merak ediyorum. Umarım To-Love-Ru gibi havuzda bitmiyordur :ne noldu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yankee-kun to Megane-chan

3 cheapterlık prologue'den sonra 1. ch başladım beni hiç bu kadar güldüren bir manga olmamıştı her okuduğum sayfada yerlere yatacak duruma geliyorum.

Adachi Hana karakterini acayip sevdim :parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Psyren 117-144 --> Off son bir bölüm kaldı, çabuk çevirseler de okusak :D Fesat mangaka fena bitirdi 144.bölümü :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

flowers of evil

10/10 luk bir seri. Çizimleri ve hikayesi olsun beni etkileyen nadir mangalardan biri oldu. Mangakaya helal olsun diyorum fav.lerime alacağım bir eser ortaya çıkarmış. Ayrıca muhteşem bir isim vermiş, bundan daha uygun bir isim düşünemiyorum doğrusu. Başta birşeylert ahmin ediyorsunuz ve bu çerçevede dönceğini düşünüyorsunuz ama soluk kesecek derecede beklenmeyen olaylar ortaya çıkıyor. Zaten son 5 bölümü gözlerim dolu bir şekilde heycan içinde ve inanılmaz farklı duygular yaşayarak okudum. Şu an bile etkisindeyim :/ Yaa yok böyle bir manga nasıl bir senaryoydu, nasıl bir duygu yansıtılışıydı! Vallahi kelimeler yetmiyor söylemek istediklerime. İkizler de o kadar güzel ki birer taş bebek gibi çizilmişler. Hele ki kızın ruh hali, ikizlerin bütün o duygusal kaosun içine sürüklenişi :/ Kusursuz bir son... Tek oturuşta dikkat dağıtılmadan okunulması gereken bir manga. Manga ilk sayfasında yazan o sözle beni büyülemiş olup son sayfasında yazan sözle ise bütün o büyüyü göz yaşlarına çevirdi. Ahhh :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lock On 11-18 --> Bitişin getirdiği acele zorunluluğu... :S

Koukou Debut 19-21 --> Haruna'nın suratındaki o müthiş gülümseme beni de gülümsetiyor. İnşallah hep öyle devam eder.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Psyren 1-16

Manga baya güzelmiş be. Başka dünya yerine gelecek seçmeleri çok güzel olmuş. Eğer başka dünya olsaydı diğer serilerden farkı kalmayacaktı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?