Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

Dragon Ball 27-75

Dragon Ball Kai'yi beklerken aynı zamanda mangasını da okuyayım dedim ve biraz bakayım dedim. Ama insan bırakamıyor. Her küçük maceranın içinde bolca komedi var. :lol: 84'den sonra temiz scan yok, ne yapacam :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Dragon Ball 75-84 --> Temiz scan biter. :minimie45573on:

Psyren 145 --> Medetashi medetashi. :qateskes:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Psyren 44

Bu ilk gördüğümüz bilge ama direk gülüşü direk tipiyle bana Shinjiyi hatırlattı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Skip Beat 163-164-165-166-167 böyle peşpeşe okuyunca daha da güzel oluyor yeni bölümünü merakla bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Goong 8-9

Good Luck 4

A Kiss To My Prince 3-9

Bride of the Water God 9

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Peace Maker Kurogane ilk 5 cildini okudum devamını merakla bekliyorum animesi yarım kaldı diye üzülmüştüm devam mangasını bulunca bir günde devirdim tüm bölümleri :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

mirai nikki-59 the end

bir seride sağ gösterip sol vurmak sol gösterip sağ yumrukla gösterirken,gene solu çakmak,valla bir okuyucu olarak nasıl biteceğini bilemedim.iyide oldu.8,8/10 veriyorum,geneline,sırada oavsını izlemede:012-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claymore 111

Unbalance x Unbalance 1-23

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi no Iru Machi 118:25550: ya dehşet manga

GE - Good Ending güzele benziyor 1

ha bu arada çvş sende Unbalance x Unbalance okumaya başlamışsın :017-32: hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kami nomi zo Shiru Sekai 23-33 tv serisi bitti mangada sıra

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

good ending 32.bölüm baya güzelmiş yav:qegenmis:

Kimi no Iru Machi 119 tek kelime süper+ötesi(animesi en kisa sürede yapılır)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hajime no Ippo 430-460

Bazı animelerin devam serisinin 5-6 sene, belki de daha fazla çıkmasını gördüğümden daha fazla beklemenin eşeklik olacağını düşünerek başladım. Gayet güzel gidiyor manga. Ah ulan Aoki! Ah! :dft005:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hajime no Ippo 504-561

Maçlarda heyecan maç dışında komedi fırtınası. Olay budur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Full Metal Panic Sigma 20-35 ilk 15 bölüm ikinci sezon ve OVA' yı anlattıktan sonra bambaşka bir hal alıyor.Zevkle ve büyük bir heyecanla okudum oldukçada dramatik bir ilerleyişi var 3.sezon harika olacak gelirse.Yer yer okurken gözlerim bile doldu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hajime no Ippo 666 - 711

Çok güzel ya. Animesi yapılsa bu kadar güzel olur mu emin değilim. Gittikçe çok fena bağlanıyorum bu mangaya. 200 bölüm sonra ne halt yiyeceğim bilmiyorum ama şimdilik düşünmemek en iyisi.

Aoki ve Kimura bomba. Hele Takamura da bu 2'liye katıldığında acayip şahane oluyor. Yeni eklenen karakterler, unutulmuş gibi gözüküp geçmişten gelen karakterlerle ve ana karakterler arasındaki uyum çok iyi.

Animesini izleyip mangasını okumaya niyetli olup da çekinen varsa hiç beklemesin derim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Unbalance X Unbalance 74 uzun bir süredir bekliyordum ama çizer değişmiş olması kötü tasarım zayıflamiş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?