Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

gundamaster

Yaklaşık 1.5 aylık uzun bekleyişten sonra,

Claymore 115.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

KIMI NO IRU MACHI 138bölüm animesi gelsin yaaa:00a52f5e14511365f5a

Air Gear 319bölüm:uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi no İru Machi 136-138 bitmez bu işgence....Ne animesi mi ?:002: Düşünmek bile istemiyorum :qstress:...

Naruto 342,Vagabond 300...9. syafada Kojiro nun suratındaki ifadeye çok güldüm yalan yok...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Kimi no Iru Machi 141 süper ötesi ( iyi benden başka okuyan bir varmış :D )

neden animesi olmasın ? süper manga tabi mangaya sadık kalırlarsa

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Breaker

Bir gün içerisinde 10 ciltlik manwhayı bitirmek ne kadar doğru bilmiyorum ama The Breaker harcadığım vakte değdi diyebilirim.

Başları Onizuka'ya çok benziyor ama sonradan ciddileşiyor, elbette komedi kısmını tamamen bırakmıyor, özgün diyebileceğim bir senaryoda ilerliyor. Klişeler yok değil tabii. Ama çizimler güzel, dövüşler akıcı ve karakter gelişimi inanılmaz. Eh, böyle olmasa neden kasayım ki kendimi? :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Berserk 323 ...

Denizkızı çıktı bu iyimi ...Ben kötü tarftan olucağını sanmaktaydım ama...Gerçi bu macera hala sonlanmadı hala ümitliyim.Ekibe katılabilir gibi gözüküyor :).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Koukou Debut 26-52 güzel bir shoujoydu.Romantizm sevenlere tavsiye edilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Berserk Volume 01-02. Şunca zamandır hiç bu kadar hızlı manga okumamıştım. Berserk nelere kadirmişsin...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Berserk Volume 01-02. Şunca zamandır hiç bu kadar hızlı manga okumamıştım. Berserk nelere kadirmişsin...

Ben bi' günde 100'den fazla chapter okuduğumu biliyorum.Berserk bir yana diğer mangalar bir yana.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Deadman Wonderland | 45

Genel shounen türlerini fazla sevmem; fakat sınır tanımayan içeriği, seinen tarzı ve mükemmel çizimleri ile DW'nin yeri bir başka. Normalin dışına taşan olay ve karakterleriyle olmak istediği için anormaldir, iyi ki de öyledir. Gelinen noktada kendi adıma diyebilirim ki gizemin en merak uyandıran parçası açığa çıkmak üzere. Tahminimce bu manga bitmeye yakın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Berserk / 10,11 ve 12. cilt.

Animenin bittiği yere vardım 12. cilt itibari ile. Buraya gelene kadar bir çok atlanmış kısım gördüm. Yine de animeyi kötüleyemiyorum çünkü çok iyi bağlanan kısımlar vardı tabi havada kalan kısımlar da vardı. Misal, Griffith'in zindana atılma sebebi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gunhed 1-3

89 model mecha tarzı manga 3 bölüm olmasına rağmen her bölüm 40 sayfa

fena değil güzel dene bilir :qhayir:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Berserk / 13 ve 14. cilt

Kafamdaki soru işaretlerinin herbiri artık cevabını bulmuş durumda.

Naruto 548

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

X Blade 1-39 fena değil çevirisi bitsede devam etsem bende.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ouran H.S.H.C. 83.1 tamam hikaye bitti ama bu tip sonradan eklemeler cidden çok güzel oluyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 536-549 fena değil bırkmıştım okudugum bir kaç spoilerlerden sonra devam ettim.

Full Metal Panic Sigma 44-47 özellikle 44. bölüm çok güzeldi.Çok harika bir sezon bizi bekliyor umarım uzun tutarlar.Şu resmi görmek bile yetti.

7322.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün değil dündü ama kabul olur umarım :P

Rurouni Kenshin 158-164 ;

Artık ben de Jinchuu Arc istiyorum. (Yanında Hiko Usta gençliği izlemek ♥)

Seriyi izlediğim dönemden beri Enishi karakteri için hep harcanan bir karakter olduğu düşüncesine sahiptim ve ben animelerde harcanan karakterlere hep uyuz olmuşumdur.Daha doğrusu karaktere değil onu harcayanlaraydı bu uyuzuluğum.Oysa Enishi harcanan bir karakter değilmiş,aksine derinlerde diplerde saklı kalmış en değerli hazinelerden biriymiş ve bu hazineyi gün ışığına çıkartma zamanım gelmiş de geçiyor bile...

Enishi'nin gelişini ve taktığı şalı görünce içimde bir şeyler yeniden göz yaşı döktü sanki, ağlamadım bu sefer,hatta direndim.Hele de Jinchuu Arc'ın anlamını öğrendikten sonra bir şeyler daha da anlam kazanıyor, göz ardı edilmeyecek bir şey bu :)

Biliyorum ki bu manga elimde çok oyalandı ama bir yandan da iyi oldu diye düşünüyorum çünkü bu bittiğinde elimde Kenshin adına tüketebileceğim bir şey yok -şimdilik-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir kaç gündür Aishiteruze Baby okuyorum. 20. bölümden sonra bir ara verdim. Çok fazla romantizm girdi araya... Sıkıyor beni bunlar. Neyse az bölüm kaldı, bir ara bitiririm.

Break Blade filmlerinin bitmesi ve hikayenin açıkta kalması ile mangasına döndüm. Okuması cidden zevkli. Ama şu an pek yorum yapamayacağım.

Karakuri Circus ilk 4 cildi okudum bir oturuşta. Sürükleyici bir yapısı var. Baş karakterde cidden eğlenceli bir tip. Çizimler bazı yerlerde göze batsa da bir süre sonra insan alışıyor. Baş karakter Go Nagai'nin serilerindeki baş karakterlere benziyor tasarım olarak. Kukla tasarımları da farklı ama pek kuklalar olan seriler okumadığımdan farklı gelmesi normal sanırım.

Bu pek bugün okuduğum değil son hafta okuduğum şeklinde oldu ama olsun bakalım. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?