Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

Aşırma yada çarpma falan yok. Her biri birbirinden farklı hikayelere ve karakterlere sahip. Karakterlerin bazı hareketlerinin benzeşmesi onun çarpma olduğunu göstermez. Ama Bleach'den çarpmanın nasıl bir şey olduğunu anlaman için Incarnate adlı çizgi romanı araştırmanı tavsiye ediyorum. Bu çizgi roman sadece Bleach'den değil tüm popüler manga serilerinden bir şeyler çarpmıştır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

İlla birşeyler aşırılmış mı diye araştıran biri değilim. Ama yeni bi mangaya başlayınca ister istemez önceden okuduklarımla karşılaştırıyorum. Hepsinin ayrı hikayeleri olduğunu ben de biliyorum. Benzer taraflarını, düşündüklerimi paylaşmak istedim.

Ayrıca hepten aynı olsalar da umrumda değil, güzel olsun yeter ki ben okurum. Psyreni eleştiren çoktu mesela, çevirmeni nefret ederek çeviriyordu zaten. ama ben severdim.

Hepten yepyeni bişeyler ortaya çıkaran da çok azdır ayrıca. Sadece mangaları bırak her alanda, eskilerin üzerine bişeyler koyarak yeniye ulaşırsın. Bence bi sorun değil bu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm bugün Gantz okudum 10. cilt bitti. İlerledikçe baya güzelleşmeye başladı.

Bitter Virgin okudum bir de, bitirdim hepten. Acıklı bi mangaydı. Öyle işte

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

I am a Hero

Keşke daha erken başlasaydım dediğim mangalardan birisi daha... İlk iki cildi bir solukta bitti, diğer iki cildinin de o şekil hızlıca geçeceğini düşünüyorum. Çizimlerle hareketi ve dinamiği yansıtmak her babayiğidin harcı değil bence. Bunu çok güzel yansıtıyor mangakası. Ayrıca anlatım tekniği de insanı sarıyor. Sıkıcı bir kare yada sayfa bulamadım. Kalan iki cildi okuyup, yenilerini beklerken aynı mangakanın diğer işlerini inceleyeceğim gibi...

Edit büdüt: İlk 4 cilt bitti, ve sanki bir film gibi geçti. Başta yavaş başlıyor ama bunun sebebi de baş karakterlerin yerleşimi ve kız arkadaşıyla arasın, diğer karakterlerle ilişkini falan gösteriyor. Asıl bomba sonra patlıyor. Daha fazlasını merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Code: Breaker 1-136 Yine pc başında sabahladım.Bu breakerler gerçekten baya sarıyor.455343456f

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Metro Survive

İki ciltlik kısa bir mangaydı ama tatmin ediciydi. Hollywood felaket filmlerini manga şeklinde okumak o kadar da kötü değilmiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Muvluv Unlimited 1-30

Güzeldi animeside böyle olsa keşke ama o başka bir hikaye ve karakterleri işleyecek ne yazıkki.

Muvluv Alternative 1-3 devamını ne zaman çıkar acaba.

Full Metal Panic Sigma 48-51 Son bölüm neydi öyle hiç beklenmiyordu.Gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

Breaker yeni Dalgalanmalar 39

Kyoukasho ni Nai! 26-27 Uzun zamandır ses yoktu sanırım çevirileri devam ediyor. 18 cildi bitirirler umarım GTO tarzı bir yapım.

Bu ara mangacı oldum çıktım.:okugf:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga okumak iyidir be CHOBiTS.

Muv-Luv iyi güzelde, mangası Visual Novel'den uyarlama. O da çevrilmiş bir vaziyette indirilmeyi bekliyor. Karakterleride iyi güzel tanıyorsun. Bence vakit bulursan Muvluv Alternative'e geç direkt onu oku, Total Eclipse'e hazır olursun böylece :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece 635 artık tayfa kendini gösteriyor.Luffy'in yerinde bende olsam keyiflenirdim.Hep böyle olun

Bleach 460 Boş ,kıyafetli bölüm

Naruto 551 ,Ah itachi...

Nurarihyon no Mago 160-165 son gaz gidiyor.Ama eskisi kadar aksiyon yok.Kızlardan kimin gözdesi olduğu zaten belliydi de şimdi daha net belli oldu.Dedesinin yaptığını yapıyor velet.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ao no Exorcist 1 - 27

Beklediğimden iyi çıktı ne yalan söyleyeyim.

BioHazard Umbrella Chronicles: Prelude to the Collapse's 1-2

Wii'miz de yok ki, devamını oyunda görelim. Promosyon amaçlıydı ama keşke şöyle Leon'un hikayesini Resident Evil 2'den itibaren anlatacak bir manga olsaydı diyor insan :D

Dantalian no Shoka 1-6

Devamı nerede diye aradım, çıkmamış olduğunu görünce de üzüldüm. Animesi ile beraber takip ederim diye planlamıştım halbu ki...

Necrophile of Darkside Sister 1

Potansiyel var, takipteyim rte34

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kurokami(BlackGod) 66-82 2 yıldırlı okumuyordum pek fazla bölümde çıkmamış hani.

Rosario Vampire Capu 44

Naruto 551

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi no Iru Machi 146 böyle olacaktı biliyordum tyyty (aslında böyle olması tam bir süpriz :2936: )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

skip beat 120 :D

Bleach 460-461 ..

459da rukia'yı (saçlar güzel olmuş) ve ichigo'nun dönüşünü (bu lanet ginjo'dan nasıl kurtulunur ki başka?) görmek süperdi zaten bi de üstüne 460da renji'yi byakuya'yı görünce mest oldum :mutlulh: 461in sonunda da ginjo'nun başka bi yüzü çıktı ortaya, bu lanet ginjo daha ne kadar şaşırtcak beni acaba

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Breaker Yeni Dalgalanmalar 40-41

Witch Craft Works 1- 8

Cage Eden 1-41 Bugün güncele gelirim herhalde.

Naruto 552

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Skip beat 170-178

Gantz 346

Deadman wonderland cilt1, yeni başladım güzel gidiyor ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cage of Eden 42-95 Jurasi park filmlerinden baya esinlenmişler

Freezing 52

Cradle of Monsters 1-23 Aynı şekilde Denizde Dehşet filminin zombili hali.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 520-552

Kusucam ya. Bu nasıl savaştır.

Ao no Ecorcist 20-21

Olmaması gerektiği gibi aksiyonsuz bol konuşma bol özel hayatlı bölümler. :kirmizi:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bartender 59

Freezing 52

GE - Good Ending 94

Kimi no Iru Machi 148ere5554

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beelzebub 80-90

İşler garip hal almaya başladı. Uzun arc yapmayı başardı mı mabga-ka sevşlen mangalardan biri olacaktır bu.

Slam Dunk 198-214

Bugün alınan gazdan sonra sonunda başladım. Efsane geri döndü. eerwwere5

He bir de 7th Period is a Secret

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

To Love Ru Golden Darkness 0- 10.5 Sandığımdan daha güzelmiş ecchi baya var ama okumak keyifliydi bununda animesini beklemek lazım.

Başrol Momo, Rito ve Yami diğerleri yan karakter dersek yalan olmaz.

The Breaker New Waves 42

Claymore 118

Cage of Eden 96

Edüt: 05-09-2011

Black Bird 1-3 fena değil.

Lives 1 devam etmem.

D- Grayman 207 Bu bölüm baya geçikmişti doğrusu.Güzelim serideki en sinir karakteri(Gözlüklü araştırmacı) 26 sayfanın çoğunda görmek can sıkmasa iyi bölüm diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sidooh 25-80 wr5r

@ Blue; yuh ben o gazla çokktan akşamaına bitirmiştim hızlan hızlan:) çok güzel mangalar var..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@worless

Hızlandım merak etme.

Slam Dunk 215-251

Sonunda beklediğim Sakuragi show. Bugünleride gördük ama mnaki ile gitmek istiyorum. O yüzden ara ama Slam Dunk damarım atarsa ing. scan devam. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Toriko 1-20 O_O Tek kelimeyle benim tarzım!! Yemek yemek ve süper farklı maceralar. Benim gibi yemek hastasıysanız tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?