Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

Hunter X Hunter 353

Hisoka ve Lucifer dövüşünün bu kadar beklenmedik gerçekleşmesinin nedeni onca aradan sonra heyecan uyandıralım saçmalığı değildir umarım. Lucifer laf ebeliği yapıp duruyor, adamda bir tane vurucu yetenek yok. Neyse, orası beni bağlamaz da Lucifer'in ölmesini bekliyorum, buradan iş bence Kurapika'ya sıçrayacak, Örümcek Kurapika'yla birlik olan Hisoka'yı peşlerken taht kavgasına dahil olacak. Hatta gemide diğer prenslerin korumalığı ayağına intikam için Kurapika'yı peşleyen Örümcek ekibinden insanlar da karşımıza çıkabilir gibi geliyor. Tüm seyircilerin zincir olur gibi yükselmesi ayrı hoşuma gitti.

Hunter X Hunter 354

Koskaca örümceğin başı Usop gibi dövüşüyor. Bu dövüşün sonunda havai fişekleri göreceğiz bana kalırsa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Yotsuba 92

Daha önceki bölümlerden de fark ettiğim bir şey varsa o da Yotsuba'nın kız çocuğu olduğunu belli edecek hareketlerinin ön plana çıktığı. Modayı takip edişi, incik boncukla uğraşması, güzel görünme çabası falan. Komşu kızlarının da payı var ama Yotsuba'nın etrafında 2 cinsiyetten de örnek alacak insanlar var sonuçta. Neyse bu bölümle iyice emin oldum ki manga-ka Yotsuba'yı biraz büyütmüş. Çizimlerde de gözüme öncekinden birazcık büyük geldi, malum doğum günü oldu tabi yaş aldı :D Bulaşık da yıkayacak, temizlik de yapacak kızımız <3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chihayafuru 132.

Amaçsız bekleyişimiz devam ediyor. Kız kimin olacak? Bugün karuta turnuvasında yiğitler çıktı meydane hepsi birbirinden merdane, haydi bre Arata-kun ve Taichi-kun kapışın. Bayılıyorummm, bu manga niye bu kadar uzuuuun? 3 senedir aynı kapışmalar,aynı insanlar... Arata-kun meiji ol kurtul valla kızı mızı istemiyom, meiji ol yeter bana. Hadi abim çıkar göster abilere karutanı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chihayafuru 164 sonunda güncelini yakaladım. Ne yazık ki beklentilerim düşük kaldı bu mangada, aşırı gereksiz uzatılmış sahneler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ghost in the shell. 01 - 08 bölümleri.

Vallahi manga okumayı çok özlemişim. İlaç gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ao Haru Ride

Animesi nasıl işlenmiş bilmiyorum ama şimdilik beğenerek okuyacağımı düşünüyorum çünkü şu son zamanlardaki shoujo klişemiz olan utangaç kızın okulun popüler ve yakışıklı erkeğini kaptığı olaydan uzak durmuş bir manga olmuş. Eğer böyle giderse beni keyiflendirecek bir manga olduğu kesin. Animeye dair yorumlara göz attım da yanlış hatırlamıyorsam animesi yarımmış galiba. Neyse, animeyi izlemek yerine iyi ki mangayı okumaya karar vermiş. :D Ana karakter kızımız iticilikten uzak, erkeğimiz de öyle. Eh yan karakterler desek onlarda da itici bir karakter göremedim sanki. Dediğim gibi umarım manga sonuna kadar böyle ilerler de keyifli shoujo manga yolculuğumuz güzel bir ismi daha eklemiş olurum. :2046d6d41b:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Tokyo Ghoul: Re 40-58.

Mangaya animesinin başladığı zamanda başlamıştım. Araya bi şeyler girince kaldı öyle. Geçenlerde sıfırdan başladım tekrardan. Seriden oldukça memnunum. Animesi mangaya hakaret gibi.

Anlamlı ve üzerinde her konuda düşünülmüş bi seri arayanlara tavsiye ederim gerçekten. Çoğunuz adını duymuşsunuzdur eminim. Ama mangaya başlayın derim, ilk bölümler biraz sıkıcı ve klişe gelebilir ama sabredin ve devam edin, pişman olmayacaksınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chihayafuru 168. Hala birşey olduğu yok. Öyle takılıyoruz işte. Mangalarda ayrı bir dertmiş onu anladım. 1 bölümün çıkması için 1 ay bekliyoruz ve konuyu unutuyoruz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Relife 135, ilginç bir manga tarzları var. Bir anda bitiyor ve şuan duraklama evresine geçtik. Olaylar ilerlemiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Şigurui Cilt 1

Yoğun sigara dumanı olan bir ortama girmişim de göğsüme bir ağırlık binmiş gibi hissediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Gantz 44-71. Oldukça sürükleyici ama bu seriyi haftalık okusam beni kanser ederdi. Çok hızlı okunuyor çünkü tek başına bir chapterda neredeyse bir şey olmuyor. Cilt cilt okumak daha anlamlı o nedenle. Bir oturuşta daha fazlasını da okumak mümkün.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

shin angyo onshi

son beş bölümünü okudum arayı biraz soğuttuğum için alışmak biraz zor oldu ama .... Yine alelacele bitmiş gibi geldi yada ben odaklanamadım .Bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şigurui Cilt 6

Manga demek için aşırı yazınsaldı. Japonya'da sanırım manga rafında değil kitap rafında satılıyor bu. Çizimlerin içinde olmayan yazıları okuyorsun. Her sayfayı yazı bulamacına çeviren batı çizgi romanlarını dizine yatırıp poposuna şaplak atmış resmen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
Gantz 44-71. Oldukça sürükleyici ama bu seriyi haftalık okusam beni kanser ederdi. Çok hızlı okunuyor çünkü tek başına bir chapterda neredeyse bir şey olmuyor. Cilt cilt okumak daha anlamlı o nedenle. Bir oturuşta daha fazlasını da okumak mümkün.

Eh, bazı seriler öyle olabiliyor.

Tokyo Ghoul: Re 80-89

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

I am a Hero│7-11

İlk cildi böylece bitirmiş oldum. İlk cilt hikayeye girişi anlatması, karakterleri tanıtması bakımından biraz yavaş ve sıkıcıydı. Son chapterda karşılaştığımız olay neticesinde, bir sonraki cildin ilk fasikülü ile beraber işler kızışacak gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Gakuen Babysitters 68. bölüm

Beğendim baya. Sevimlilik dolu bir manga. şimdilik puanım 8.5/10

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ao no Exorcist ilk 3 cilt.

-Sıradan.

Belki animesini daha önceden izlediğimden öyle gelmiştir. Olayları bilince öylesine okumuş gibi oldum biraz da. Manganın heyecan balonlarına da tav oldum yalnız. Kenarları keskin olmayan heyecan balonları ancak bu kadar rahatsız edebilirdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Bugün herkes Haikyu okumuş :D

Haikyu - 225 Haaa gayret on sayı kaldı güncele gelmeye...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?