Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

İçigo ve Orihime'nin başlarına gökten birer elma düşecek ve mutlu mutlu yaşayacaklar mı yani?
(Orihime mi):neqoluyor:

Onun yerine şöyle olsun bence. İçigo'nun babası eskiden kaptanmış' date=' evet, Ayzen ise onun evlilik dışı oğluymuş. Hatta bu hollowification çalışmalarını ilk başlatan adam da oymuş. Ve sonra günün birinde sevdiği kadın hollow'a dönüşmüş. (Bu da İçigo'nun annesi buarada.) Ama hollowification tam olarak çalışmamış ve kadıncağız belli bir süre sonra ölmüş. İçigo'yu da yemişler bu konuda zaten, anneni hollowlar öldürdü falan diye. Neyse, senaryoya bak, o yüzden İçigo'nun içinde bu kadar hollowlar ve şinigamiler varmış... :birsey gelmez: valla saçma olduğunu biliyorum ama, şu anki gidişatın ne kadarı mantıklı ki zaten. Hem böyle daha bir eğlenceli oldu bence. Ayzen istenmeyen çocuk :gul gul:[/quote']

Türk filmi olsa bu senaryo tutar:D hasılat rekorları kırar:P

Gin gibi :sinsin:(benziyor bu baya yahu) sinsi bir karakterin sonunu ve bankaisini acaip merak ediyorum doğrusu. (azien konusunda muhteşem sana katılıyorum. Ama şöyle; er yada geç öldürülecektir. ama bu kadar çabuk değil. sanırım bi 250-300 bölüm falan sonra yazcak yapçak bir şey bulamayıp eceli ile öldürür kubo onu)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla çıkar mı çıkar susanoonun dediği XD Kubo bu; ispanyollara özendi bütün espadaları ona göre tasarladı. Türk filmlerine de özenip bunu yapabilir :kineme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konya'nın apaçi tayfasından zaten 4 5 karakter çıkar :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gin , Gin , Gin ..

Manganın başından beri kapalı kutu eleman sonunda dövüşüyor .. Umarım Kubo harcamaz kolay kolay Gin'i.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İchigonun babası geldi bakalım dedesi gelcek mi qhey Aizenli sayıları okumak güzel oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gin'in (son sayfada herhalde) konuşma balonuna dikkat edin nazi işaretine mi benziyor? Japoncada böyle bir harf yok diye hatırlıyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konya'nın apaçi tayfasından zaten 4 5 karakter çıkar :D

Başlarında da Erol Taş tipinde biri olsun. Yoksa kolay kolay izlemem. :D

Gin'in (son sayfada herhalde) konuşma balonuna dikkat edin nazi işaretine mi benziyor? Japoncada böyle bir harf diye hatırlıyorum :)

Dediğin karakter bu olsa gerek. 卍 Japonca'da böyle bir karakter var. Bankai kelimesinin ban'ı o. Swastika resmen dediğin gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamam sağol abi japonca okumadığımız için bilmiyoruz :aglama2:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

inanamıyorum İchigo direk saldırıya geçti ve İlk atağı Getsuga Tenshou değildi...Yanlız tam Gin ban kai dedi chapter bitti bu ne yaaaKurosaki İsshin de baya sağlam gibi...İchigo nun annesinin Hollow olduğu kesinleşti gibi birşey ...Bu Kubo varya :ssok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

inanamıyorum İchigo direk saldırıya geçti ve İlk atağı Getsuga Tenshou değildi...Yanlız tam Gin ban kai dedi chapter bitti bu ne yaaaKurosaki İsshin de baya sağlam gibi...İchigo nun annesinin Hollow olduğu kesinleşti gibi birşey ...Bu Kubo varya :ssok:

evet ya isshin'in baya sağlam görünüyor ama kübo bu, adamın ne yapacağı bellide olmaz...?isshin ve ichigonun meşhur aile geleneklerini es geçiyorum. Açıkçası bölümü okuduğumda baya bir şaşırdım. Gene boş bir bölüm bekliyordum ki o ne gin ban kai dedi ve bölüm bitti kimin kimi öldüreceğini ya da ne olacağını düşünmeden kubo için şunları :neqoluyor::kineme::ssok: düşünüyorum.

Not..:

İchigonun babası geldi bakalım dedesi gelcek mi qhey Aizenli sayıları okumak güzel oluyor.

ben bizim ihtiyarın dedesi olduğunu düşünüyorum artık..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar hemen okudum.Okuyamayanlar varsada link(http://mangastream.com/read/bleach/398-93/18) burada.Bu arada 50 ayrı grup editliyordu bleach i bu hafta ilk çıkaran buraya yazsın mümkünse :D

Neyse icgiho da bi olgunlaşma bi kendine gelme gördüm güzel.Zaten Aizen'i alabilecek olgunluğa ichigonun sahip olmadığını kubo amcamız da anlamış.Derdi veren kubo dermanıda veriyor.Babası ile aizen kapışırken babası orta parmağıyla kido 90 100 fln mı atmış orayı tam seçemedim.Ayrıca Aizen i devirmek için dandik bir kaç haraketten çok daha fazlasına ihityacınız olucak.Değil baba oğul tüm sülale toplansalar Aizen-sama'yı deviremezler :birsey gelmez:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gelir gelmez Aizen'e vurmak her baba yiğidin harcı olmadı bu zamana kadar ta ki Isshin gelene kadar. Isshin devirsinde Ichigo devirmesin :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Neyse icgiho da bi olgunlaşma bi kendine gelme gördüm güzel.Zaten Aizen'i alabilecek olgunluğa ichigonun sahip olmadığını kubo amcamız da anlamış.Derdi veren kubo dermanıda veriyor.Babası ile aizen kapışırken babası orta parmağıyla kido 90 100 fln mı atmış orayı tam seçemedim.Ayrıca Aizen i devirmek için dandik bir kaç haraketten çok daha fazlasına ihityacınız olucak.Değil baba oğul tüm sülale toplansalar Aizen-sama'yı deviremezler :birsey gelmez:

Aizen iyi hoşta sende ki bu azine sevdasını anlamadım :D:P

bu tarz mangalarda -ki daha görmedim, mangayı da geçtim anime ,film, dizi, kitap, vs..de bile bir ya da iki kez görmüşümdür ben kötü tabir edilen tarafın kazandığını. aizen ölecek orasından eminim de benim en merak ettiğim, hiç yoluna mı gidecek, yoksa yanında birileri ile mi ölecek ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İçimdeki Aizen aşkı bambşka :D

İşte hep dedik gene diyoruz.Derdi veren Kubo dermanıda vericek ve Aizen sama kazanacak kazanamasada ağlattırıcak.Tahminimce de olayı Uruhara bağlıcak.Yıllar önce yapılan yamuğun intikamı için ayarlamıştır bir kaç güzellik.Yeni sayıyı ısrarla bekliyorum :D

Bu arada pandemonium cuları tebrik ediyorum bleach i ilk çıkartmışlar bu hafta :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Isshini hesaba katmadı mı ki aizen :) Sen kalk ichigo'nun cvsini kendin yaz, isshin gibi güçlü birini hiç hesaba katma inanmam, aizen onu da düşünmüştür bence. şu an için en kötü sonuç olasılığı, aizenle ginin ikisinide ichigonun bitirmesi, korkmuyor deilim ama umudum var

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aslında aizen in sonu büyük ihtimalle marvel çizgi romanlarındaki kötü adamlar gibi olucak:)

sonunda bi şekilde aizen i dövücekler ama ölmeyecek. (herkes öldü sanıcak :D ) mutasyona falan uğrayacak ilerki bölümlerde ''I return, a second chance to carve your skull!'' diyerek geri gelicek :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

belki de aizen, urahara ve yoruichi birlikte çalışıyordur. en başından beri ichigo'nun içindeki gücün en üst potansiyeline varması için ellerinden geleni yaptılar. şu ana kadar da sahneye çıkmadılar. hatta isshin'den bile şüphelenmeye başladım şuanda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Credits : Nja @2ch

Verification : Confirmed

Translation : Sheetz @ Flol 過去の漫画あんま覚えてないけど

市丸さんって眼開いてたことありましたっけ?

今回2回ほど眼を開いて書かれてる描写があったもので…

いつも閉じてる感じなんで見開いてるのは違和感あったんでw

カラーで平子さんでしたね~なんか色々書いてありましたが

アニメだか映画だかわからないけどOPかED歌ってるバンドのインタビューとか書いてあったかな

声だして技だしてなかったですがビル切り裂いていった市丸さんの斬撃を受け止めて

そのまま黒い斬撃を市丸さんに浴びせ 

市丸さん やっぱ気味が悪い子やな~ っで完でしたね

ん~あんまり話がすすんでいなかったのですが

扉絵は平子さん

親父と愛染さんの小競り合いがあり

ギンとイチゴの戦いへ

イチゴ あんたの剣には何かがない~他のみんなと刀を併せた時にはわかるんだけど~

あんたはどこに向かって剣をむけているんだ~? ここらへん覚えてない><

ギン なんや~気味悪い子やな~

んで自分の能力の説明

シカイ?で自分は刀100本分のばせる(過去に百本差しって呼ばれたことがある~)

卍解したらどうなると思う?

13kmや!本気でいくで 神殺槍  名前は忘れたw

んでイチゴに切りかかるが防がれ月下なんちゃらを顔面に食らって

額から血を流してるギンさんで完です

I dont remember about in the past,

but has Ichimaru opened his eyes before in the manga?

This time they’re shown opened twice…

it’s kind of weird seeing his eyes opened when they’re always closed. lol

Color pic is Hirako, and there’s a bunch of text, too.

I don’t know if it’s for the anime or the movie but there’s an interview with the band that sings the OP and ED.

Gin’s attack cuts buildings into pieces but Ichigo stops it without saying anything and without using any sort of technique.

Then he fires black getsuga at Ichimaru.

At the end, Ichimaru says, “I knew you were a creepy boy.”

The story doesnt progress much.

Hirako is the cover picture.

Isshin and Aizen have a small skirmish

Then action switches to Gin and Ichigo.

Ichigo: “There’s something missing from your sword. When I crossed swords with everyone else I understood, but…

The direction you face is where your sword goes? (Nja forgets the rest.)

Gin: “Well you’re an unpleasant boy.”

He explains his abilities.

His shikai(?) extends his sword to the length of 100 swords. (It was called something like “100 sword difference” )

What do you think my bankai will be?

13km long! He uses some attack called “God Killing Lance,” but Nja doesn’t remember the name exactly.

He swings it down at Ichigo, but it’s blocked and he takes a getsuga in the face.

As blood flows down from Gin’s forehead the chapter ends.

sabah gördüm ama faketir dedim, inanmıyorum abi ya, adamı bekle bekle karizma krizine gircem de, adamın 13 kmlik bankai si cıksın, şakamısın lan sen kubo. neyse bi ihtimal karizmatiktir dicem ama 13 km lik bir bankai nasıl karizma olcak cok merak ediom, ichigo uzun süren sessizliğini bozdu millet:962129::962129: getsuga çakmış gene 90'a :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ulan Kubo...o kadar da savundum bu sefer onu "Yok abicim, herhalde Gin'in bankaisini de shikaisiyle alakalı bişey yapmaz...o kadar da değil! Karizma adam o! Çok şey bekliyorum ondan" dedim arkadaşıma; fakat rezil etti beni >_<

Hem ikorosu, shinsou zaten "god killing lance" demek değilmiydi? :\ Kendini mi tekrarlıyor bu Gin şahan gibi qhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ulan Kubo...o kadar da savundum bu sefer onu "Yok abicim, herhalde Gin'in bankaisini de shikaisiyle alakalı bişey yapmaz...o kadar da değil! Karizma adam o! Çok şey bekliyorum ondan" dedim arkadaşıma; fakat rezil etti beni >_<

Hem ikorosu, shinsou zaten "god killing lance" demek değilmiydi? :\ Kendini mi tekrarlıyor bu Gin şahan gibi qhey

ikincisi unbelieveable looonggg god killing lance miş demek :) O değilde üstüne deli senaryolar yazılan herkezin çok fazla beklentisi olduğu bir adamı çok sağlam harcadı, helal kubo sana:qhipnoz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi tek çıkış yolu var...Gin'in ya başka gizli güçleri var hollow felan gibi, ya da Gin de bu gidişle kurban gidecek belediye temizliğine :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O değilde gine Getsuga Tenshou ya...Yeter be...:kineme:.Gin de Aç Bankai ni sonra öl modda tıpkı Aizen haricindeki herkez gibi...Gözleri Açık gitsin bari...Matsumoto da bana kalsın :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Credits : Nja

Verification : Confirmed

Translator : Sheetz @flol

すまそ…

えっと…13kmで笑われたんですが…

今度はたぶんなんですが

もうギンの能力だけの説明でいいですかね

ギンがパンと音を立てて手を叩く

ギン 届いたかな?

イチゴ … 

(たぶん音の伝わりの速度だとおもうんですが)

今の 500倍だ! 13kmを音速の500倍の速度で伸びる刀らしいです

最後にフルボッコの愛染さんが

ようやく崩玉の意思が私の意志をわかってくれたようだ

って崩玉と合体だか融合だかを匂わせた所で 完です

そそ剣先が相手に向けられた瞬間には死んでるみたいです

一撃めはイチゴの肩につきささり2撃めはなんとかかわします

ギン ああ〜まだまだ成長する…楽しみやわ〜って

感じで黒く笑ってました 市丸さんもぜんぜん本気じゃないっぽいですが

Gin makes a noise by clapping his hands.

Gin: Did it reach you?

Ichigo: …

(Maybe he’s thinking about the speed the sound is transmitted.

It’s now 500 times! Apparently his sword extends to 13km at 500 times the speed of sound.

At the end Aizen is powered up.

Finally he says, “The purpose of the hyougoku is to make known my will.”

He then gives a clue regarding his fusion with the hyougoku.

Credits : Yagami1211 裏原喜助登場!!一心と協力しての秘策とは!?

Urahara Kisuke arrives!! What is his secret plan in collaboration with Isshin!?

hiç birşey kısacası, kubo daha ne kadar vakit harcıcak hikayeyi bitirmek için merak ediyorum ayakta kalanlar belli kavga belli sonuc belli....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dediğim olacak uruhara ilizyon silen veya o alan da aura ezen bir silahla gelicek :qhayir:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?