Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

Ben birleştirdim. Problem yok. Neyse, Zangetsu gibi bir delikanlıyı da bishounen moduna sokacaklar gibi bir his var içimde ama, umarım öyle bir şey olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

tamam yaptim bir hata kusura bakmayin affedin bu seferlik

**magalar** :

....*bleach

.............scans

.............spoiler

.............tahminler

.............anime(video)

....*naruto

.............scans

.............spoiler

.............tahminler

.............anime (video)

.... bu sekide dosyalar hazirlansa her giren neyin nerde oldugunu bilmekte kolaylik çeker

bu bir öneri sadece

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İsteğinizde haklılık yanlarınız bulunmakta @BeyZade, ama ben bunlara gerek duymuyorum açıkçası. Bu tür animeye özgü forumların açılması belli seriler üzerine yoğunlaşmış sitelerde karşılaştığımız bir durum. Ama biz bu öngörüden uzaklaşıp tüm serileri barındıran bir site olmaya çalışıyoruz. Yeni forumların açılması her konuda ayrı ayrı başlıklar açılmasına sebep olacağından bir nevi çöplüğe dönecek. Misal 404. sayı spoiler, 405. sayı spoiler vs vs diye her seferinde ayrı başlıklar açmak yerine tüm yorumları tek bir başlık altında toplamak çok daha düzenli olacaktır.

Şimdi öneriniz işleme konulsa bile yukarıda belirttiğim hususlar göz önüne alınırsa spoiler kısmında yine tek bir konu olacağında ayrı bir forumun açılması fazlalıktan başka bir şey olmayacaktır. Tüm istediğiniz konulara ilgili forumlar altından ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çöplük olacagi fikrine katilmiyorum :)

her manga için acilmasi gerekmiyor baslikta en populer mangalar içinde 8 baslik en fazla

sonra bunlarin içlerinde ayirmak en guzeli

bir örnek : yurt disinda oldugum için takip ettigim yerlerden biri

http://www.manga-info.net/meilleurs-mangas-c2/

*bleach e tiklayiniz sonra *spoiler bleach sadece burda iki dosya :) sonra içinde ne guzelce çizilmis konular .

sadece 3 manga için denesek olmazmi :) denemeden bilemeyiz

sizler bilirsiniz yinede . amacim turkiyeye mangayi sevdirmek sizler gibi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben birleştirdim. Problem yok. Neyse' date=' Zangetsu gibi bir delikanlıyı da bishounen moduna sokacaklar gibi bir his var içimde ama, umarım öyle bir şey olmaz.[/quote']

malasef oldu gerçi ben beğendim ama nerde eski bilge yalı adamımız zangetsu

38725918.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Helel olsun Abi ne hismiş be. Ben bile hissetmedim. Yakışıklı olabilir ama ben ossan'ı seviyorum. Bu züppe gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Züppe falan diyorsunuz da en azından ağzı değil eli çalışıyor daha nedir yani :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bıdı bıdı konuşmadan dövüşe giren bir Bleach karakteri var mıdır diye düşünüyordum ben de :birsey gelmez:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ben Tensa Zangetsu'yu ilk gördüğümde bayan sandım. Manganın ilerleyen karelerinde erkek olduğuna kanaat getirdim anca. Böyle hermafrodit tipli karakterler pek hoşuma gitmiyor açıkçası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hermafrodit! Bu lafı tuttum valla, bishounen yerine artık bunu kullanalım! qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zangetsunun bankai hali iyimiş aslında. Birazda Ichigoyu andırıyor. Şo konuyada cevap geldi. Ichigo ve babasının zanpaktousu aynı değiller. İsimlerinin sonu benzer. Bence kardeşler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öncelikle selamlar, forumunuza ilk iletimin bu konuya geliyor :D

Fazla gerilere gidip, konuşulanlara bakamadım ama "geyik yapmadan olaya giren bleach karakteri var mıdır diye şüpheleniyordum" denmiş, zaraki görmezden gelinmiş, duymasın :D

Tensa Zangetsu, oldukça erkeksi bence, muhtemelen Aizen'den sonra serinin en yakışıklı karakteridir kendisi :D Nasıl kadınsı hatlar gördünüz orayı çözemedim ama, kt genç kızları kalbinden vuracak bir hamle yapmışa benziyor :D

Ayrıca, kaçınız dikkat ettiniz bilmiyorum ama, ichigo ve t.zangetsunun suyun içinde bulunuyor olmasının ve t.zangetsunun " senin korumak istediğin şeylerle benimkiler farklı şeyler" demesinin arkasındaki olayı çözdüğümü düşünüyorum.

şöyle,

Öncelikle yaklaşık olarak 300 bölüm geriye gidiyor ve Zangetsuya kulak veriyoruz,

%5Bmanga-rain%5Dbleach-ch112-02.png%5Bmanga-rain%5Dbleach-ch112-03.png

Zangetsu, yağmurdan nefret ettiğini, ichigonun ruhsal(mutlu-hüzünlü gibi) durumuna göre iç dünyasının şekil aldığından, üzüldüğünde yağmurların yağdığından ve bundan nefret ettiğinden bahsediyor. Ve son olarak, yağmur yağmaması için ona tüm gücünü vereceğini tek yapması gerekenin ona güvenmesi olduğunu söylüyor.

Günümüzden birkaç bölüm geriye gidiyoruz,

07.png

Ichigo Aizen'in gücüne şahit olduktan sonra, kendi gücünden, zangetsunun gücünden şüpheye düşüyor. Aizen'in gücünden doğan korkusu, kendisine ve zampaktousuna olan güvenini sarsıyor. Umutsuzluğa düşüyor. Zaten daha sonra da babasının gazıyla, başka çaresinin olmadığını görerek, Aizen'in arkasından gitmek zorunda kalıyor.

Ve son bölüme bakıyoruz,

19.png

Ichigo ve T.Zangetsu suyun, daha doğrusu yağmur damlalarından oluşan suyun içindeler. T.Zangetsu ıchigo'a kendisinin ve onun korumak istediği şeylerin bambaşka olduğunu söylüyor.

Peki T.Zangetsu'nun korumak istediği şey ne?

Tabiki de ichigonun iç dünyası.

Buraya kadar ne mi oldu?

Ichigo Aizen'in mutlak gücüne şahit oldu. Bu güne kadar her zaman içinde bir umut barındıran, zaten düşmanlarının ondan güçlü olduğunu bildiği halde dövüşmeye devam eden ichigo, Aizen'in karşısında 180 derece döndü ve umutsuzluk denizinde boğulmaya başladı. Ichigonun kendine ve zampaktousuna olan güveni ortadan kalktı. Böylece, ichigonun ic dünyasında zangetsunun korktuğu o şey olmaya başladı. Yağan yağmurlar, ichigonun ic dünyasını adeta bir denize dönüştürdü. İlk defa ichigo, bankai açmışken iç dünyasına geçiş yaptı ve o nedenle zangetsu değil de t.zangetsuyla karşılaştı. Ama ne var ki, t.zangetsu 13-15 yaşlarında bir çocuk ve Zangetsunun olgunluğuna sahip değil. Ichigonun kendisine ve Zampaktousu olan kendisine güvensizliğini ichigoya ödetmek için bir çocuğun kibirliliğine sahip bir şekilde hazırda bekliyor.

Bundan sonra ne olacak?

Buraya kadar olanlar, Aizen'in gücünün büyüklüğünü ortaya koymak ve Ichigo'a power-up vermek için oldukça mükemmel bir şekilde hazırlanmıştı, hiçbir eksiği yoktu ve aynen bu şekilde de devam edecek. Ichigo bir şekilde, kendine ve zampaktousuna güvenmeye tekrar başlayacak ve o eski ichigomuz geri dönecek. Tabiki de yanında fgs da olacak, kaçar mı :D

Bu benim, Türk forumlarında ilk iletim, daha önceleri yabancı forumlarda yorumları okur, takılırdım. En sonunda kendi dilimi konuşan insanlarla da tartışma isteği oluştu ve böylece forumunuza üye oldum. Ama gördüğüm kadarıyla bizim forumlarımızda tartışma ortamları yabancılar kadar sağlam ve düzenli değil. Yanlış anlamayın birçok forum gezdim. Neyse belki bu düzeni ben kendim getiririm :D

Buralarda neler deniyor en ufak bir fikrim yok ama insanlar kt hakkında "içipte yazıyor" "kurgusu yok, bir sonraki bölüm ne yazacağını o da bilmiyor" tarzı şeyler söylüyorlar. Bana kalırsa, kt tam bir dahi. Gerçek bir mangaka. Naruto ve OP'deki gibi, seriyi arclara ayırıp, bir önceki arcta olan o arcta kalmıyor. Seriyi bütünden ele alıp, önünüze koyuyor. Size 300 bölüm önceki sayfayı gösterdim, ve orda Zangetsunun dedikleri birçok kişi tarafından felsefik veya hoş bulundu, msn iletilerine imzalarına yazıldı ama kimse gerçek anlamını farkedemedi. O da zaten bu bölümde önümüze çıktı.

Gerçekten, KT tam bir dahi. Onun kurgusunu eleştiren insanlar, ya serinin aralarına yerleştirdiği ipuçlarını biraraya getirecek kadar zekaya sahip değiller, ya da seriyi doğru düzgün takip etmiyorlar. İşin komik tarafı da doğru düzgün takip etmediği bir seriyi insanların eleştirmesi :D

Neyse, şimdilik bu kadar. İchigo ve Isshin'in zampaktouları hakkında da bazı teorilerim var ama, yoruldum. O da sonraya kalsın :D

Not: Deli gibi KT ve Aizen hayranı olduğumu söylemeden edemicem :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öncelikle foruma hoşgeldin, senin gibi tartışmacı birinin gelmesi süper.

Gerçekten iyi kafa yormuşsun. Güzel bir yere bağlamışsın. Fakat eğer KT dediğin kadar dahiyse böyle basit birşeye bağlamaz. Basit dediysem yanlış anlaşılmasın. Şimdi buradaki en büyük gizem Ichigo'nun babasının zanpaktousu ile kendi zanpaktou'su arasındaki bağ. Ben buraya bağlayabilir diye düşünüyorum.

Farkettiysen İchigo'nun babası Zangetsu'nun bu durumunu önceden tahmin etmişti. Çünkü kendisi de aynı evreden geçmiş. Bu demek değildir ki Isshin de Ichigo ile aynı yollardan geçerek nihai getsuga dediği şeye ulaştı.

Şimdiye kadar hep Zangetsu kendi isteğiyle Ichigo'ya birşeyler öğretmek istemişti. Bankai hariç. Bankai'yi Ichigo Urahara'nın geliştirdiği özel aletle açtı. Tabi bu da bir zorlamaydı. Ichigo ve Zangetsu'nun zanpaktou-shinigami ilişkisi tam gelişmemişti.(Hızlı geliştiğine itiraz etmiyorum)

Birçok kaptanın Bankai formundayken farklı saldırıları var. Hitsuguya, Byakuya gibi... Bunları uzun zaman zarfında elde ettiler.

Fakat Ichigo çok kısa bir zaman diliminde Bankai'ye ulaştı... Bence Ichigo zorla bu çalışmaya başladığı için Zangetsu bunu yapmış olabilir.

Ve ya bu Ichigo'nun yaptığı çalışma Zanpaktou'yu evcilleştirme gibi birşey ise Zangetsu'nun böyle asabi olmasına yine şaşmamak gerek. Zangetsu ve Ichigo arasındaki ilişki şimdiye kadar Usta-öğrenci gibiydi eğer efendi-köle gibi bir duruma geçme gibi bir durum varsa, ve ya tüm gücünü alma gibi.

Belki de senin dediğin gibi Zangetsu'nun korumaya çalıştığı şey Ichigo'nun içindeki sakin-huzurlu ortamdır. Belki de kendi özgürlüğüdür.

Bir de ilk bölümlerde çıkan birşeyi buradaki bölümlere bağlamak güzel birşey ama bu birçok mangakanın yapabildiği birşey. Naruto ve One Piece'de de çok örneği var. Onları da küçümsememek lazım. Her ne kadar zamanında Kishi'ye bende sövmüş olsam da sonuçta bir zamanlar başından kalkamadan izlediğim bölümler de onun elinden çıktı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hepsini okudum, farklı ve güzel fikirler görmek hoşuma gitti, devam lütfen :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@jambi

Teori çok güzelde bazı söylediklerine oldukça takıldım. KT dahi demişsin, kurgusunu anlamayanlar zeka sahibi değiller yada seriyi iyi takip etmiyorlar demişsin. Çoğu kişi rahat okuduğunu anlıyor. KT dahi olsa türü seinen olur yada Oda sensei gibi dünya tahirini anlatarak bize bir şeyler vermeye çalışır. Kt dahi filan değildir sadece ilginç ve değişik bir konsepte olan bir mangayı bize sunuyor. Bunun abartacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Kurguya değinirsem kısaca; Kurgu dediğin olay sadece ilk bölümler son bölümleri bağlama oklayı değildir. Kurgu her bölümün devamlılığını getirme olayıdır. Olay örgüsü birbiri bağlantılı olmalı ve ayrıca okuyucuyu sıkmaması lazımdır. Kısaca kurgu böyledir. KT'de ki hayal kırıklığım bu kadar değişik ve bence süper konuyu konu seviyesinin altında götürmüş olması. Lütfen teorilerini açıklamaya devam et:hosqcakal:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@jambi dostum yıllardır aradığımız kan-can sende bro.Kendime bir hasım daha buldum, hoşgeldin:962129:

Şimdi şöyle bir olay var.Power-up için bahane oldu ve arkadaşın dediği gibi iç huzurunu korumak için her şeyini verecek bir ruh var.Ancak hala ve hala İchigo'nun güçlenmesi yeterli olmayacak.Hatta imkansız bile denebilir.

Şu an ki haliyle belki Gin'le kafa kafaya gelebilir ama Aizen-sama'yla dövüşmekten çok uzakta.:birsey gelmez:

Bu arada aylarca derdi veren KT dermanıda veriyor.Raid kullanıcazvb espiriler yaptık ama hepimiz 63. bölümün sonunda Aizen'in baş kötü çıkıp kendi kralığımı kurma planını anlatırken bleachi zirveye çıkarmadık mı :qegenmis:

Sonuç olarak bir sürpriz bekliyorum hemde nerede?Orihime'nin kankası (tatsuki-chan heralde ?) ondan zampakto vb bir olay.Asıl sürpriz ise kralın korumalarından annesinin çıkması.Eğer annesiyle karşılaşırsa İchigo mükemmel olur.Çünkü annesinin dandik bir hollowa yenilip ölmesi imkansız...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

409 chapter sonrasında karşma çıkardığı tek şey Getsuga Tenshou...Sonuç...Bleach Sux...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Aequitas

Bence şuan t.zangetsunun hırçın olmasının tek nedeni çocuk olması(çocuk olmasıyla ne alaka, görünüşü öyle karakter olarak öyle olmaması lazım derseniz, ben de size yüzyıllardır yaşayan ama hala çocuk gibi hareket eden birçok bleach karakteri gösterebilirim). Zangetsu kadar olgun değil t.zangetsu ve herşeyini de o kadar kolay kolay ortaya koyma yanlısı değil. Tabi sadece bu olmazsa çok daha güzel olur.

Bence t.zangetsunun birşeyler öğretmekten kaçınmasının ardında benim bi önceki yazımda dediğimin de ötesinde birşeyler çıkacak. Onla bağlantısız olacak demiyorum, bağlantısı olucak ama bir adım öteye geçecek. Isshin, " Bu herifler bize tekniklerini öğretmekten kaçınıyor, yakında nedenini anlarsın " derken sanki bana fazla birşeyler varmış gibi geldi.

Bankai ise bambaşka bi olay, hitsugaya en basit örnek. Bankai açıyor ama bankai açmanın olayın sınırı olmadığını gösteriyor. Kendisinin bankaisini toy olduğundan bahsediyor. Bence de bankai zaten bir kılıcın sınırı değil. Bankai ve shikai'i 2 birleşik oda olarak düşünüyorum ben.

Odanın girişi, Shikai. Shinigami zanpaktousunun ismini öğrendiğinde ilk kapıyı açıyor. Oda da bazı teknikler var. Kişi kendini Shikai'de geliştirdikçe o teknikleri elde ediyor. Odanın da diğer bi çıkışı var o da Bankai. Shinigami Bankai açtığında o odaya girmiş oluyor ama o odadaki tüm teknikleri kullanabiliyor diye birşey yok. Shikai'deki gibi kendini geliştirip o teknikleri de elde etmesi lazım.

Peki ichigo ne yaptı? Getsuga öğrendi, zart bankai açtı. Bankaide de hiçbi tekniği yok. Bana kalırsa da ichigonun içi siyah dışı kırmızı getsugasının bankaisiyle de alakası yok. Shirosakiyle de alakalı. Kaçıncı bölüm hatırlamıyorum ama Ulquiorra'nın kırmızı siyah getsugayı cero'a benzettiği bir bölümü hatırlarsanız ne demek sitediğimi daha iyi anlayacaksınız.

@Hei_(BK201)

Tartışma konumuzun kimin dahi olup olmadığı olduğunu sanmıyorum. Ben sadece forumda yeni olduğum için KT hakkında düşüncelerimi belirteyim dedim, bu konuda bu başlık altında tartışma yanlısı değilim. Ama KT bir dahi midir tarzı başlık açılırsa, işte orda çatır çatır tartışırım :D

@muhtesemmatrix

Ichigonun annesi öleli fazla birşey olmadı. En azından ss'deki zamana göre. Bu kadar kısa süre içinde royal guard'ın bir parçası olabileceğini sanmıyorum ama oğlu 3-4 ayda shinigami düyasını altüst etti, kendisi neden etmesin? :D

Zaten hatırladığım kadarıyla pendulum bölümlerinde, royal guard'a geçtiği söylenen kaptanda kadındı. En azından ismi kadın ismi gibiydi ama yanılıyor olabilirim.

@zhenya

Yav, biz burda bleach'i seven insanlar olarak seriyi tartışıyoruz. Birbirimize farklı görüşler katıyoruz. Senin bu "Bleach Sux" iletinin kimseye bi katkısı olduğunu düşünmüyorum. Oldukça gereksiz geldi bana. Burda sevipte tartışan insanların senin seriyi beğenip beğenmediğinin de ne kadar umurlarında olduğu da bir soru işareti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bide ulquiorrayı yendiği hollow formu etkeni var.FGS ve Hollow formunu tam anlamıyla kontrol etmesi için daha yolu var.FGS yi önüzdeki chapterlarda öğrenecek fakat arkadaşımızın söylediği gibi anca Gin i haklar.Bu sefer onunla birlikte hollow formuna ihtiyacı olcak.Hatırlayın ilk maskeyi kullanmak istediğinde iç dünyasında ogichiyle karşılaşmıştı.2.Dan hollow formu için(güzel isim oldu XD) tekrar bi görüşme yapması gerekebilir diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Jambi ...Haklısın sonuçta ama bir mangayı başından beri takip edersem ve gına gelicek kadar bayarsam hakkında ''Sux'' yazarım ...Yararı olmasada manga için açık görüşüm bu ...Ha bukadar zamandan sonra mangayıda bırakcak değilim sonuna kadar takip ediceğim zaten...Ama benim için okuduğum en kötü shounenlerden biridir yapıcak bişey yok ...Herkez den güzel bi manga diye yorum yapmasıda beklenemez sonuçta...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@jambi sen ne güzel öle herkese laf yetiştiriyosun bakiyim :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@jambi

İstiyorsan Kubo Tite bir dahi midir diye bir başlık açabilirsin. Tartışacak kişi çok çıkar sanırım.

Şu iki Zangetsu'dan birine niye T.Zangetsu diyorsun onu anlamadım ben. Ichigo'nun zanpakutou'sunun adı Zangetsu, bankai'ye geçerken Tensa Zangetsu (天鎖斬月) oluyor. Bu genç Zangetsu da bankai'li tabii, ama şu ana kadar Ichigo'nun kullandığı bankai hep yaşlı amca olarak gösterilmemiş miydi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öncelikle KT kesinlikle bir dahi değil. Animeyi ele alalım. Kış savaşı gelicek diye o kadar şey geçirdi, filler koydu. Sonunda kış savaşında ne aldık. Aizen god. Madem Aizen kolaylıkla SSyi devirecekti neden espadalara sahip oldu. Ben neden olduğunu söyleyeyim. Bir savaş yapmam lazım ve herkese güzel bir şey vermem lazım derken içine etti. Kış savaşını bekleyen biri olarak bu savaştan hiçbir haz almadım. KT espadaları ortaya çıkardı diye iyi bir şey yaptım zannediyo ama bize gösterdiği tek şey eziklikleri. Aynı şekilde SSde öyle. Yıllarca bu işi yapanlar pat diye devriliyo. Ichigo olayı zaten ayrı birşey. Beleş power uptan başka birşey yok. Seviyeli tartışırsak güzel olur. Foruma renk gelsin azıcık :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu da benim ilk mesajım! :D

@bLue-Dragon

"KT espadaları ortaya çıkardı diye iyi bir şey yaptım zannediyo ama bize gösterdiği tek şey eziklikleri."

Ben ulquiorra'da bir eziklik göremedim oldukça iyi dans ediyordu :D Espadalar aizen'e kuvvetten çok zaman kazandırdı. Ezik de değildiler.(Sextaya kadar olanlar) Aizen hiç bi zaman demedi benim espadalarım bu kaptanları ezer geçer. Dediyse de aizen gibi dahi bir tanrı kılıflıya kubonun buglamada bulunmıycağından eminim. Dediyse kasıtlı bir amaçla demiştir. Kesinlikle mal değil. Karakterlerin yenilme sürecinde hayal kırıklığına uğramıştır anca. Asla starkın shunsui'yi yenmesi gibi bişey beklememiştir.

Bunu bırakalım, espadaların varoluş amacı da belliydi zaten, dikkatli okuduysanız Aizen orada açıklıyordu. Ichigonun önüne çıkan her taş, onun için bi test gibi birşeydi. Buna benzer birşeyler söyledi aizen. Hatta byakuyası, kızıl saçlı apaçisi bile.

Kimse çıkıp da demedi, espada dediğin ichigo'u da ezer, shunsui'i de yer, onu bunu da keser diye diye. Bunu sadece aizen tarafından özgüven pompalanmış arrancarlar(espadası, fraccion'u) söyler.

Ama herşeyden önce: KT'nin gördüğüm en saçma davranışı şu mal division kaptanlarına yüklediği artislik pati. Bu kadar hakimdin de niye kesip biçmedin e be taichou. Shinsou o en dandik ve en alakasız anda gösterdiği tekniği ve ciddiyeti en başta sergilese en azından o beyaz saçlı adam utitakakotokobilmemne'nin(oha!!) karnında şu an bi delik olmazdı. Ya yine aizen açardı, kaderinden kaçamazsın(:D) ama ne biliyim.. Çok anlamsız.

Güncel konudan söz etcek olursak, Tensa Zangetsu çok karizma bi'şey, yalan yok şimdi. Bence "Final Getsuga" tekniği zampaktou'ya zarar veren bir şey. Veya kullanıcının iç dünyasına. Her iki türlü de TZ'nun işine gelen birşey olmazdı. Bu yüzden az kullanılası olan şu büyük tekniklerden olmalı. (Rasenshuriken vardı bi ara hani narutonun) Yoksa Ishhin niye kullanmadı ki? (Tabi bunu kubo'nun tekniği en önemli anda göstericem amacıyla kullandığı bir "şov mantık" olarak da görebiliriz.)

Ben jambi aksine KT için dahi diyemem.(lol ikiz kardeşi sırtından vurmak) Manga-ka olarak iyi bir noktada olabilir ama bence dahi değil, olması gerektiği kadar akıllı. Yeri gelince de küçük küçük noktalardan aptalca ya da baştan savma şeyler de yaptığını görebiliriz yani.

Hoşbuldum yine laf dönüyo ya. Katılımcı az ama zamanla birşeyler olur artık. Sevdim burayı. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?