Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

http://www.mangareader.net/94-57111-11/bleach/chapter-418.html

Aizen bu sayfada kılıcının proper formda olduğunu söylüyor, oradan en üst düzeyde olduğunu anlayamaz mıyız? Tabi bence yinede söz konusu bleach oldugunda cokta mantık kasmaya gerek yok ama... Aizen'in suratındaki şaşırma ifadesinden dolayı bu sayıya 9 puan veriyorum, ichigo'da madem kral adamsın hep böyle cool takıl ezik olmada sevelim seni. Güzel bölümdü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

Ne oluyor ya? Aizen yine dönüşüm geçirdi. Hem de şu ana kadar geçirdiklerinin en komiği oldu bence. Bir dahaki sefere Spawn'a falan benzese bari de karizma olsa. :D Peki... daha kaç dönüşüm geçirecek bunlar?! Neyse, 420inci bölümde faynıl getsugatenşoyu göreceğiz anlaşılan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En son pokemonu izlemeyi bıraktığımda pokemonlar 3-4 evrim geçiriyorlardı. Aizen pokemonlarıda geçti be. Neredeyse 5-6 oldu. :D Ichigonun o kendini beğenmiş duruşuna laf yok tam karizma. qhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu ne yav. KuBRO neden böyle yapıyor anlamıyorum. Aizen bu kadar aşağılanmamalı bence. En azından o spawn'a benzer modunun bi koca bölüm boyunca ichigo'a baskınlık sağlaması lazımdı gibi geliyor bana. Nyese fgt'u görücze önümüzdeki bölüm, tabiki kocaman bi flashback konmazsa önümüze fgt ile ilgili. Aizen flashback'i beklemesin kimse kt çoktan açıkladı Aizen'e fb yapmayacağını. En fazla gin'in bölümünde gösterdiği gibi kendisinin de hougyoku yaptğı tarzında şeyler gösterilir o kadar.

Tek gözü açık ichigoyu beğenmedim ayrıca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gençler, fgt yüzünden dayanamadım baktım spoilerlara :D On numara bir bölüm bekliyor bizi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Isot

Yanlış anlamadıysam henüz çevirisi yayınlanmamış bölümle ilgili spoiler vermişsin. Bu başlıkta spoiler içerir yazdık ama, henüz yayınlanmamış bölümlerle ilgili konuları spoiler içinde yayınlayalım ki, günceli takip eden arkadaşlardan görmek istemeyenler olabilir. Yok, bu spoiler değil ve senin tahminin ise kusura bakma. Düzeltiriz hemen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İsmet mesajını neden kaldırdın? Sadece spoiler aypsaydın. Şimdi beni illa mangahelpers'e sokacaksın demi. :qhipnoz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En son pokemonu izlemeyi bıraktığımda pokemonlar 3-4 evrim geçiriyorlardı. Aizen pokemonlarıda geçti be. Neredeyse 5-6 oldu. :D Ichigonun o kendini beğenmiş duruşuna laf yok tam karizma. qhey

Aizen digimon oldu o yüzden evrim 5,6 :011::011: Aizenmon vs Uchiha İchigo(O da ninja oldu :D)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizen koza moduna girdiğinde "kubo senin hayal gücün bu kadar mı?" dediniz, sonra o kubo gitti, belki de hiçbir ana villain'ın değişmediği kadar değişime uğrattıı. Aizen'i. Hayal gücü de katıldı olaya, hala tatmin olunmadı. Ana villain'ın serinin başından sonuna kadar aynı tipte olduğu seriler var, burda Aizen 6-7 tane evrim geçirdi. " Ne güzel, ne kadar çeşitli şeyler görüyoruz, hep aynı mal satılmıyor bize " denileceğine dalga geçiliyor. Aizen nasl bir şekle bürünse tatmin olursunuz merak ediyorum.

Şu adama da ninja diyenin gözlerine şaşarım ben,

139288.jpg

Ha benzese bile benzer, bu bi dalga unsuru değil. Zaten serinin içinde ninja olgusu vardır, sai fon. Ichigo'nun ninja olması Naruto ile bağlantısı olacağı anlamına gelmez.

İyi hoş yeri geldiğinde herkes dalga geçmesini, eğlenmesini biliyor seri üzerinden kimsenin bunda şikayet yok ama saçma benzetmelerle boş boş konuşmak oldukça yersiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu adama da ninja diyenin gözlerine şaşarım ben,

139288.jpg

valla bana göre benziyo...

3 büyük shounen mangadan tek izleyip okuduğum bleachti -ki mangayı "ne olursa olsun okumaya devam ederim." diyordum. büyük konuşmuşum. valla hafta sonu çocuklarla konuştuktan sonra bi gazla eve gelip okuduğum da azini görüp nefret ettim iyice.. thousenden sonra böyle bir şeyden korkuyordum. korktuğum başıma gelmiş.beni en çok hayal kırıklığına aizenin mutasyonu uğrattı. sevgi kelebeği aizen....

Ginin gözleri baya karizmatik olmuş ama onu ayrı tutayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet sonunda kazasız belasız 420'i okuyabildim.

Bleach 420

Herşey çok güzel, Aizen'in son dandik formuna karşın, Ichigo'nun son formu baya iyi. Fakat keşke Zangetsu sevgi pıtırcığı olmasaydı. Flash-back yerinde ve yeterli yapılmış, hikayeden fazla kopmaması hoşuma gitti. Ama Aizen'in bu formuna da alışamadım ya. Eski Aizen en iyisiydi. Hiç kozaya falan girmeyecekti aslında... :S Gerçi boyutlar artıyor, yeni birşeyler yapmak lazım ama insan garipsiyor tabi. Zangetsu ile Ichigo Final Getsuga'nın konuşmasına başladıklarında aklıma Isshin geldi ve Ichigo'nun shinigami güçlerini kaybedeceğini anladım. Isshin güçlerini geri kazandı ama bunun nedeni hougyoku olabilir, o yüzden Ichigo kazanır mı kazanmaz mı bilmiyorum ama Aizen vs Ichigo dövüşü biterse ve hikaye devam edecek gibi olursa işler çok ilginçleşecek diye düşünüyorum. İnşallah Dbz'nin son sezonu gibi olmaz bu arada :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Keşke Aizen'in evrimleri de Ichigo'da durduğu kadar güzel dursa. Eski Aizen bana daha bir karizma gelirdi.Dövüşten sonra ne olacağı bende de epey merak konusu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ichigo'yu bu kadar şişirdi ya hadi hayrırlısı.

Yine ve yine güzel birkaç chapter geleceği ümidiyle (az ama) bir kaç beklentim var. Aizen Ichigo'yu yenilmez biçimdeki haliyle iken baya bir yer. Ama bunun nedeninin aizen olmayacağı açık o nedenle Ichigo'nun iç karmaşasından kaynaklanacağını, ve yepyeni bir savaşın başlayacağını ümit ediyorum. Diğerleri gelecekler bence. Ki bişeye benzesin:goz kirpma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilgim azalır diyordum ama askerde bile takip ediyorum ya :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada, isshin'in de aynı şeyi yapıp güçlerini kaybettiğini nerden biliyoruz ki? Yani buna bence o kadar emin olamayız. Evet Isshin "yakında anlayacaksın neden göstermek istemediklerini" dedi ama bu kendisinin fgt yaptığı anlamına gelmiyor bence. Ortada elinde fgt yapmak varken bundan vazgeçmesi ve ss'i büyük bir yıkıma uğratıp ordan kaçması, insanlar dünyasında çoluk çocuk yapma olaslığı da var ve bu olasılığı en çok güçlendiren şey de Aizen'in " Sen bir shinigami ve insanın oğlusun" sözü. Yani Ichigo yapım aşamasındayken isshin shinigamiydi. Tabi isshin'in güçlerini daha önce kazanma ihtimali de var ama o zaman sorarım, bu adam güçlerini geri kazandıktan sonra neden çoluk çocuğa karıştı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Peki "Ichigo'nun yapım aşamasında" Isshin shinigami ise, annesi de normal bir insan olmaması lazım değil mi? Yani normal insanlar shinigamileri göremiyor sonuçta. Bir de o zaman da acaba şu gitai'lar var mıydı, şu içine girdikleri yapay bedenler yani? Isshin onlardan mı giyiyor ki? Yoksa sonradan insana mı dönüştü?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir de merak ediyorum Isshin kendi oğlunu çıkmaz bir yola sürüklemezdi herhalde sırf kazanabilmesi için, elbet bildiği bir çıkar yol vardır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ichigo'nun kardeşleri de shinigami olabilir mi acaba ilerde?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Peki "Ichigo'nun yapım aşamasında" Isshin shinigami ise' date=' annesi de normal bir insan olmaması lazım değil mi? Yani normal insanlar shinigamileri göremiyor sonuçta. Bir de o zaman da acaba şu gitai'lar var mıydı, şu içine girdikleri yapay bedenler yani? Isshin onlardan mı giyiyor ki? Yoksa sonradan insana mı dönüştü?[/quote']

Vardılar tabi,

M7_Bleach_Ch-97_15.png

100 yıl öncesine ait bu sayfa.

Ayrıca birçok grup Aizen'in konuşmasını yanlış çevirdi. Doğrusunu öğrenmek içim Maxiumum 7'nin Bleach 397'in sondan birinci sayfasına ve 398'in ilk sayfasına bakın. Aizen ichigo'a sen bir shinigami ve insanın oğlusun diyor.

Ayrıca susano'o, evet olabilme ihtimalleri var. Büyük kardeş zaten ruhları görebiliyor sezebiliyor. Küçük olan yapamıyor bunları ama bunu da ufaklığına veriyorum ben. Ama şöyle birşey var ki ichigo en ufak kardeşi yaşındayken bile ruhları görebiliyordu. Ama açıkçası bunu başarabilceklerini sanmıyorum çünkü aralarında en büyük ruh gücüne sahip olan ichigo bile tam hollow olduğu sırada shinigami oldu. Zaten bu yüzden hollow güçleri var. Yani muhtemelen diğer kardeşler shinigami olmaya çalışırken hollow olurlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İchigo insan ve shinagami karışımı çıkarsa. KT iyice çuvallamış olacak. Gerçi demiş dediğine göre. O zaman KT resmen çuvallamış. Bakalım nasıl açıklama getirilecek merakla bekliyorum bu konuyu. Birde bleachin düzelmesi için. İchigo'nun Aizen'i öldürüp kafayı sıyırıp (kötü ichigo devreye girer) Aizen'in başlattığını devam ettirmesi olur. Yani son gücünün kontrolünü kaybedip benliğini yitirmesi şeklinde Aizen'in başlattığını kendi tamamlaması. Arada arkadaşlarınıda öldürse öldürmese bile yaralasa filan. Bleachte tek temennim bu kaldı. İchigo SS'ye karşı süper birşey olur:qateskes:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ichigo shinigami güçlerini kaybettiği halde hala bilinci yerindeyse sallasın shinigamiliği böyle kalsın. Hem daha cool olmuş hem daha güçlü. Bakalım Aizen yenildi mi? Ayrıca eet Ichigo ninhaya benzemiş ama bu Narutoda ki ninjalar değil. Normal serilerde gördüğümüz normal ninjalar. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Hei

Arkadaşım sen o zaman seriyi daha ss arc başlamadan önce bırakıcaktın. Çok geç kalmışsın. Ichigo ss'e gitmeden önce urahara'nın yanında, gerçek shinigami güçlerine kavuşmak için çukuru atıldıktan sonra shinigami ve hollow olarak çıktı. Tam zinciri koptuğunda zanpaktousu ile bağlantı kurabildi. Başka nasıl ichigo hollow güçlerine sahip oldu sanıyorsun ki?

@bd

Ichigo shinigami güçlerini ve hollow güçlerini kaybediyordur büyük ihtimal. Yani tüm gücünü. Muhtemelen orda çeviri yanlışlığı var, shinigami ise sadece o zaman hollow güçleri yanında kalıcak. Bildiğin hollow'a dönüşücek o zaman ichigo. Bunu yazdığın iyi oldu bd sayende iyi bi nokta yakaladım gibi :D

Edit: Ve shirogetsu o yüzden diyordu seni korumak için öğretmek istemiyorum diye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?