Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

Benim için güç önemli değil bilinç önemli. Ne yapıyorsa kendi halinde yapsın. Bakın Ulqi dövüşüne. Kendi hakkınla yenmek varken, bilincin yok bir kurt gibi saldırıp yendi. Ben böyle istemiyorum. Ne yapıyorsa bilerek yapsın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

Hollow ile zanpaktou'su aynı vücudun parçaları değil mi? Shinigami güçleri giderse, zanpaktou gider. Zanpaktou giderse hollow da gider. Ichigo'da güçlerini kaybetmiş bir shinigami olur. Yalnız güçlerini kaybetmiş bir ''Ichigo'' Peter Petrelli'ye dönerse bu bünye bunu ikinci kez kaldıramaz.

Ichigo baya bir güçlü oldu ama hougyoku'nun iradesi bu noktadan sonra yine aşabilir onu da söyleyeyim. Ichigo'nun ya sonu olur ya da kurtuluşu. Ichigo güçlerini belki de hougyoku sayesinde geri kazanabilir.

Bir de...Aizen olayı kapandı diyelim. SS çok büyük yara aldı. Bir kere baş kaptan yok, acaba Krallık kesimi kendisini gösterecek mi? Birkaç manga okudum ve böyle büyük bir dövüşten(Büyük dövüş Aizen'in baş kaldırışından sonraki kısım)sonra daha önemli ve güçlü karakterler çıkıp, son büyük bir savaş oluyordu. Acaba Bleach de onlardan biri mi olacak?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@jambi

Yazdıklarıma bakınca neyi açıklamaya çalışmışsın anlamadım. Ben İchigo insan ve shinagami karışımı dedim. Yani babası shinagami, annesi insan. Yazdıklarına bakınca hiçbir anlam yükleyemedim hertürlü mantık içerisinde bütün teorileri çürütsemde. TEkrar ve tekrar açıklarsan ayrıntılı şekilde anlamaya çalışayım. Eğer insan ve shinagami sözlerimden sonra yazdıklarımsa sadece ilerisi için kendi fantazimdir. Yazdıkların bunun içinse daha bir saçma olur. Bırakma konusuna gelince animesini zaten bıraktım. Mangasınıda o kadar okuduktan sonra bir mangayı bırakmak bana göre değil. Anime için aynı şeyleri söyleyemem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@hei

Oha ya ben neden bu aralar bu kadar yazıları yanlış okumaya başladım :D Ben shinigami ve hollow karışımı diye okudum, insan ve shinigami karışımı demişsin sen. Çok çok özür dilerim.

--

Ahahaha ister misiniz royal guard kötü olsun :D İsyan yapsınlar felan :D Şaka maka kubo yapar mı yapar. Ama bence olaya ilerde cennet cehennem olgusu girecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla ichigo güçlerini kaybederse tek umut orihime gibi görünüyor.Böyle budurm olmassa artık bleach sona eriyor demektir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Credits: Ohana @2ch

Verification: Confirmed

Translation: mangavidici ―今、時が終わる…

残月   この技を使えば お前は 死神の力の  全てを失う――

さらばだ 一護

bleach ―刻を、斬る!!

藍前 真っ暗なところに落ちていく

BLEACH 421 DEICIDE 23

無月を打ち 顔の包帯が取れていく一護

変な仮面が取れた藍前が空から落ちてくる

一護 まだ再生するのか…!

一護 死神の力がなくなり オレンジ一護に戻る

膝をつく 前のめりになる

一護 (やべえっ… 死神の力が…   消えていく…)

立ち上がる藍前 君の負けだ 黒崎一護 見ろ 斬魄刀がきえていく… 君ならこの意味が分かるだろう…

右眼が白 左眼ホロオ 口元ホロオ化した藍前 崩玉が 私に斬魄刀が私に斬魄刀など必要無いと判断したのだ!!

斬魄刀とその能力と一体となった君と同じ いや今やその力を失った君を遥か凌ぐ高みへと私は上りつめる

終わりだ!黒崎一護!!!

藍前の胸の穴から光が貫く?

藍前 何だこれは…!!鬼道か…!? こんなものいつ…

裏原 ようやく発動したみたいっすね

藍前 裏原喜助…!! お前の仕業か…!

裏原 はい その鬼道はアナタが完全な変貌を遂げるまえ… もっとも油断していたときに 別の鬼道に乗せて体の中に打ち込みました

藍前 あの時か…!

裏原 …それは 封印っス アナタが崩玉と融合した場合 アナタを殺す事はほぼ不可能になるだろうと考え アナタを封印するために開発した 新しい鬼道っス

藍前 そうか それは残念だったな 見ろ 私は今まさにさらなる進化を遂げようとしている この程度の鬼道で私を封じることなど

できるものか!!

光?が体までもを貫いていく

藍前 な… 何だこれは… 力が 私のてにした力が… 消えていく…!!

裏原 …それが 崩玉の意志っス あのとき打ち込んだ封印が今ようやく発動したのは アナタの力が弱まったからっス

崩玉はアマタを 主とは認めないと言ってるんスよ

藍前 馬鹿な…そんなわけがあるか… そんなわけが… そんなわけがあるか…

丸々藍前

だんだん普通の藍前に戻る 裏原喜助!!! 私はお前を蔑如する!!お前ほどの頭脳があるながら何故動かない!!なぜあんなものに

従っていられるのだ!!

裏原 あんなもの…? 霊王の事っスか…?… そうか アナタは見たんスね 霊王の存在が無ければソウルソサエティは分裂する 

霊王は楔なんス 楔を失えば容易く崩れる 世界とは そういう者なんスよ

藍前 それは敗者の理論だ!!勝者は常に世界がどういうものかではなく どうあるべきかについて語らなければならない!!!!

私は―――

ボーっと一  一護

眼細める  一護

そむける 一護

消える藍前

終極減封!!

終わり。サーセイ

良くしゃべる藍ちゃんでした。

- Now, the time is over…

Zangetsu: If you use this technique, you will lose all your shinigami powers–

This is goodbye, Ichigo

bleach - Slice this moment!!

Aizen falls into a pitch-black place

BLEACH 421 DEICIDE 23

Having used Mugetsu, the bandages on Ichigo’s face are coming off.

Aizen comes falling from the sky with his weird mask removed.

Ichigo: Is he going to regenerate again…!

Ichigo loses his shinigami powers, and returns to being orange Ichigo

He falls to his knees, pitching forward

Ichigo (Crap… My shinigami powers are… Disappearing…)

Aizen stands up. This is your loss, Kurosaki Ichigo. Look, my zanpakutou is disappearing… You of all people should understand what that means…

Aizen’s right eye is white, left eye is a hollow, and is turning into a hollow from the mouth. “The Hougyoku has deemed that I have no need for a zanpakutou!!

Just like you, who became one with your zanpakutou and that ability, no, I have surpassed you, who has lost all your powers, and I will rise to an even greater height

This is the end! Kurosaki Ichigo!!!

A light goes through Aizen from the hole in his chest?

Aizen: What is this…!! Kidou…!? When did this…

Urahara: It seems it finally activated, huh

Aizen: Urahara Kisuke…!! Is this your doing…!

Urahara: Yes. I cast that kidou into you before you completely evolved… When you were ultimately careless, and I cast it by riding it on another kidou

Aizen: That time…!

Urahara: … That is a seal. If you were to fuse with the hougyoku, I thought it’d be practically impossible to kill you. So that’s a new kidou I developed to seal you.

Aizen: Is that so. But what a pity. Look, even now, I am undergoing further evolution. As if such a level of kidou could seal me!!

Light? penetrates his body

Aizen: Wh… What is this… My power… The power I attained is… Disappearing…!!

Urahara: … That is the will of the hougyoku. The reason why the seal I cast then is activating after so long is because your power had grown weak.

The Hougyoku’s saying it isn’t recognising you as its master any more.

Aizen: Impossible… There’s no way… There’s no… There’s no way….

A round Aizen.

Slowly reutrns to normal Aizen. Urahara Kisuke!!!! I despise you!! Why do you do nothing even though you have such intellect!! Why do you go along with such a thing!!

Urahara: Such a thing…? The spirit king, you mean…? … I see, you saw it, didn’t you. When the spirit king is not around, the whole Soul Society will break apart.

The spirit king is the lynch pin. If we lose the lynch pin, it crumbles easily. That’s the way the world is.

Aizen: That is a loser’s logic!! A victor constantly speaks not of what the world is, but of the way the world SHOULD be!!!!

I—

Ichigo stones.

Ichigo narrows his eyes.

Ichigo averts his eyes.

Aizen disappears.

Ultimate seal!!

Aizen'e güle güle. En güçlü vallian öldü mü ne :)) Bakalım sırada ne var çok merak ediyorum, belki ichigo'yu oyundan çıkarırlar:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizen gg oldu. Kubo röportajında aizen ölmeyebilir derken demekki bunu kastedmiş. Urahara Aizeni mühürlüyor ve hapsediyor. Lakin İchigo bu son hali ile bile Aizeni öldürmeyi başaramadı ya. Epic Fail :dft005:

Urahara bu cahpterda nasıl olduda SS'ye adım atabildi bunu merak ediyorum ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach 421

Tam tahmin ettiğim gibi, Aizen popüler olsa da kötü karakter olduğu için yok oldu, ama popüler ve iyi olan Urahara ayakta, ve diğerleri de ayakta olacak. Ama fena bölüm değildi. Kralın adı geçtiği için yeni ve daha heyecanlı arc'lar gelecek gibi hissettim. İnşallah bitmez. Sonuçta her hafta kötü de olsa iyi de olsa okuyoruz. Gelecek bölümlerde acaba Aizen'i tekrar ortaya çıkarma gibi bir durum olur mu? Düşmanımın düşmanı dostumdur misali.

Bu arada şu üç shounen arasında Kubo Tite kadar renkli sayfa yapan yok, Naruto'yu geçtim o sayfa sayısında bile hep en az. Bleach hem sayfa sayısı olarak hem şu kapaklar yönünden tatmin edici. Bunu seviyorum.

Gelecek haftayı bekliyorum artık, bakalım arc sonu bölümleri mi olacak yoksa direkt yeni bir tehlike mi ortaya çıkacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach 421

Tam tahmin ettiğim gibi, Aizen popüler olsa da kötü karakter olduğu için yok oldu, ama popüler ve iyi olan Urahara ayakta, ve diğerleri de ayakta olacak. Ama fena bölüm değildi. Kralın adı geçtiği için yeni ve daha heyecanlı arc'lar gelecek gibi hissettim. İnşallah bitmez. Sonuçta her hafta kötü de olsa iyi de olsa okuyoruz. Gelecek bölümlerde acaba Aizen'i tekrar ortaya çıkarma gibi bir durum olur mu? Düşmanımın düşmanı dostumdur misali.

Bu arada şu üç shounen arasında Kubo Tite kadar renkli sayfa yapan yok, Naruto'yu geçtim o sayfa sayısında bile hep en az. Bleach hem sayfa sayısı olarak hem şu kapaklar yönünden tatmin edici. Bunu seviyorum.

Gelecek haftayı bekliyorum artık, bakalım arc sonu bölümleri mi olacak yoksa direkt yeni bir tehlike mi ortaya çıkacak.

Aynen katılıyorum ve daha önce Urahara'ya da 'boş karakter çıktı' dediğim cümlemi geri alıyorum. Böyle bir saldırıyı pek beklemiyordum ama Tite Bleach'i kurtarmanın en iyi yolunu buldu. Eğer Urahara gelmeseydi ve İchigo başarısız olsaydı. O zaman herkesin gözünde biterdi Bleach.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uraharayı boş karakter olarak görmedim. Bu kadar akıllı bir adam bir saldırıda düşmeside çok saçmaydı ve Kubo son darbeyi Kisukeye yaptırarak beni sevindirdi şahsen. Zaten Ichigo güç kazandı diyoruz pat kaybediyor. Herkesin tahmin ettiği gibi bitti ama benim istediğim gibi bitmedi. Kubo Aizen'i öldürtmedi. Öldürtmemesinin nedeni onu ilerleyen zamanlarda kullanması. Düşmanımın düşmanı dostumdur olayında kullanırlarsa puanım direk 1 olur. Gerçi başka kötü karakter gelip o mührü açması tekrardan Aizen olayına dönmeside dandik olur. Neyse daha ileride Ichigo shinigami güçlerini tekrar kazanma çalışmalarıda olacak ya da elde ettiği bu yeni gücü nasıl kullanacağını öğrenme bölümleri gelicek ama öncelikle savaş sonrasını görmemiz lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Credits: 69ruma @2ch

Verification: Confirmed

Translation: Maaru @Flol

BLEACH 422 the silent story

SSの空座町。町の補修作業と町の人の全名保護し、現世への転移作業をするマユリとその部下。

町中に死神がいる状態で転移をしようとするマユリをセンカイ門なしでの転移は(死神が)危険ですと隊員が止める。

余裕を持って10数えてやるよというマユリに、急げー!死ぬぞー!と部下が避難させる。自分の甘さに反吐が出るヨとマユリ。

ひよりの治療を終え、一先ずは大丈夫でしょうと卯の花。助からへんかもしれんの!?と聞くリサに、

鬼道にできることは医療と変わりない、あとは彼女が生きる事を諦めなければいずれは。彼女が諦めるかどうかはあなた方のほうがよく知っているはずですと続ける。

おおきにな・・・卯の花サンと平子。なぜお礼を言うのですか?仲間の命を救うのに、お礼の言葉などいりませんと卯の花。

仲間のつもりないわ、ボケェってひよりやったら言うやろなぁとつぶやく平子。そしてもういちどおおきにな・・・卯の花サンと礼をいう平子。

SSに戻ってきた白哉と剣八(とやちる)を迎える隊員たち。ケガをみて救護班を呼ぶ隊員。今回の戦いはいかがでしたか?ときく隊員に、つまんねぇ戦いだったぜと剣八。

虚圏。大の字に倒れているヤミー。そこにアンアンと鳴き声。虚ろな目で、鳴き声のほうをみるヤミー。そこには嬉しそうにしっぽをふる破面の犬。

なんでついて来てんだよ・・・バカ犬が・・・とつぶやくヤミー。そのまま白目になるヤミー。(死んだ?)

SSの空座町に佇む一護に声をかける裏腹。みんなはときく一護にお帰り頂きましたと裏原。

皆さん黒崎サンに話したそうでしたけど、同じくらい話しかけづらそうでしたんでと続ける裏腹に、まさか記憶を?と一護。

今回はいじってませんと答える裏腹に、よかった、もう隠すのもイヤだしな、戻ったら俺の口から伝えるよと明るく答える一護。

愛染の封印架は精霊廷に運び、46室によって処遇が決定されるでしょうと裏腹。

そうかという一護に、どうしてそんな顔をしてるんすか?と裏腹。

自分にもよくわからない、そう答える苺に、アナタは正しいことをしたんだからそんな顔をする必要はないという裏腹。

すると苺は、愛染は本当に宝玉に拒絶されたのかな?ときく。親父が、宝玉の能力は周囲の心を取り込んで具象化することだといってた。

それなら、もしかしたら愛染は自ら望んで力を失ったんじゃねえのかなときく。

互角に戦えるようになって、愛染の刀に触れた一護。その刀には孤独しかなかったという。

愛染が生まれたときから飛びぬけてたなら、愛染はずっと自分と同じ目線に立ってくれる誰かを探してたんじゃないのかな、

だから、それがみつからないと諦めた瞬間から、心のどこかでただの死神になりたいって願ってたんじゃないのかな・・・と続ける一護。

そこに黒崎くん?と声をかける人物。振り向くとそこには井上をはじめ、石田、チャド、ルキアにレンジが。

もう起きて大丈夫なのかよと声をかける一護に、貴様こそなんだその・・・とルキアが言いかけたところで、

井上が、やっぱり黒崎君だ・・・髪が長いからちがんじゃないかと・・・よかった・・よかったあと泣きながら喋る。

なんつーカオしてんだよ、頭はボサボサだけど・・・といいかけて倒れこむ一護。

皆が一護!と声をかけるが、う・・うああああああああああああああと叫ぶ一護で次号。

いつもよりちょっと長かった

In SS’s Karakura, Karakura’s repairs and recovery are underway, while Mayuri’s subordinates prepare to transition it back.

In the middle of town, Mayuri tells the shinigami taking stock of the situation for transfer that there won’t be Senkaimon for transfer because it’s dangerous, so they halt.

“The margin of error is only 10!” says Mayuri, while his subordinates scream, “Hurry-! We’re gonna die–!”

“Your naivete makes me puke”, says Mayuri.

I’m finishing Hiyori’s treatment, but for now she’ll be alright, says Unohana, to Lisa who’s been asking if she could help, “Well, the kidou’s done all that it could, but afterwards it’s up to whether she hasn’t given up her will to live.” Unohana continues, “But I think you know better than me how that goes.”

Thank you… Unohana-san, says Hirako. “Why would you need to thank me? I’m merely saving the lives of our nakama, your words of gratitude are unnecessary”, says Unohana.

“I wasn’t planning on being called nakama, but that idiot Hiyori got that badly hurt…” Hirako sighs. “So I will thank you again…. Unohana san,” says Hirako.

Kenpachi (and Yachiru) and Byakuya arrive at SS and meet their divisions. They call for the medical division for their wounds. “How was the fighting?”, asks his division, “it wasn’t boring,” says Kenpachi.

Hueco Mundo. The puppy approaches the fallen Yammi. It barks loudly. A blank eye opens, and Yammi looks toward the barking. The puppy wags it’s tail happily.

“Why’d ya come here… Stupid dog…” sighs Yammi. Then his eyes go white. (he died?)

In SS’s Karakura town, Ichigo’s loitering around while Urahara’s shouting at him. While Ichigo asks for everyone, Urahara tells him they’ve gone home.

“I know everyone wants to talk to Kurosaki-san, but it’ll gonna be the same story anyway so…,” Urahara continues, “No way, what’re you gonna do to their memory?” says Ichigo.

“This time I won’t change it”, Urahara laughs, “Oh, that’s good, I won’t have to hide it anymore, and I don’t want to have to explain again, ” smiles Ichigo.

“Well, Aizen’s seal and soul containment will all be dealt with by central 46,” says Urahara.

“Oh yeah, that..” Ichigo says. “Why are you making that face?” asks Urahara.

“I don’t really know myself,” Ichigo smiles, “You don’t need to make that face when you did the right thing,” says Urahara.

Ichigo asks, “Are you sure that Aizen’s truly been rejected by the Hougyoku now? Dad says that the Hougyoku has the ability to detect the hearts around it and distort reality.”

“It that’s so, what if Aizen’s desired power wasn’t actually gone…” he wonders.

“While I was fighting on par with him, I was able to feel his sword,” says Ichigo, “That sword was asking not to be left in solitude.”

“From the time of it’s birth, it’s always had it’s gaze focused like Aizen’s did, as if it was searching for someone who could stand on the same level as he did,

that’s why, the moment Aizen gave up because he couldn’t see it, I wonder where his vow to be a shinigami in his heart went to….” says Ichigo.

Someone asks, “IS that Kurosaki-kun?”. The view pans around to Orihime, then Ishida, Chad, Rukia and Renji.

“You ok? You look like you just awoke, you idiot, what…” says Rukia

Orihime says, “It’s really Kurosaki-kun… I thought I couldn’t be wrong but your hair’s gotten long so…. Thank…. Thank goodness,” while tears well up in her eyes.

“Of course it’s me, my head’s just messed up all over… ” Ichigo, while saying that, starts to collapse.

“Ichigo!” everyone shouts, “Uwaaaaaaaaaaaaaa” Ichigo calls out, and it’s off to next issue.

pata pata pata pon..:96:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

422

Son sayfada yere yığılmasından çıkardığım sonuç ichigo tüm shinigami güçlerini kaybettiği için tamamen hollow formuna dönüşecek ama orihimeni zamanı geri alan gücü sayesinde eski haline dönebilirmi acaba diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

422'ye kadar okumayanlar için spoiler olabilir (gerçi onlar benden önceki yorumlardan almışlardır alacaklarını ama...)

Olayların umduğumdan daha kötü gitmesi sebebiyle bi' an önce bitsin artık dediğim arc. Aizen'in mühürlenmesiyle son buldu sanırım.

Gin'in Aizen'e olan ihaneti kısmı bile benim için büyük bir önem taşıyordu ama daha sonraları gelen upgrade'ler Aizen gibi bi' adamın prestijini düşürdü benim gözümde.

Diğer yandan Kubo, Aizen'in yıkılan karizmasını Ichigo'yla dengelemeye çalıştı, çok da güzel bir sonuç doğurduğu söyleyebilirim Aizen'i hesaba katmazsak.

Nihayetinde Aizen, Urahara tarafından mühürlendi ve Ichigo söylenenlere göre Shinigami güçlerini kaybetti.

Urahara tarafından yenilmesi iyi oldu, aksi takdirde hem Aizen fanları ana karakter tarafından yenilmesini yadırgayacaktı Aizen'in, hem de Urahara fanları Urahara'nın çok kolay yenilmesini...

İlerde Aizen döner mi dönmez mi bilemeyeceğim ama dönmemesi taraftarıyım (bi' 200 bölüm daha Aizen'in peşinden gidilmesi ve güç dengelerinin daha fazla sarsılmasını istemiyorum haklı olarak).

Peki Bleach biter mi?

Öyle görünüyor ki Bleach burda bitmez, bu kadar cevapsız kalan soru en azından bi'kaç yıl daha götürür Bleach'i.

422'nin sonunda ise Ichigo'nun yere yığılmasını etraftaki ağır Reiatsu'yu kaldıramamasına bağlıyorum (Urahara ile çelişse de güçlerini tamamiyle kaybetmesi için zaman gerekeceği teziyle destekleyebiliriz bunu).

Ve de henüz daha bi'çok kişinin tam anlamıyla anlayamadığı Hollow Ichigo (Inner Ichigo / Ogichi hede hödö...) - Zangetsu ilişkisi yüzünden Ichigo'nun güçlerini tekrar kazanması için büyük bi' kıyak geleceği aşikar Kubo'dan.

Devrik cümlelerimi 2. kez okuma zahmetine girenlere şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim en çok Ichigo'nun gözleri dikkatimi çekti. Aslında aklımda iki şey var. Birincisi Ichigo o ağır reiatsuya dayanamadı. İkincisi ise Shinigami güçleri olmadığı için hollow hali başa geliyor. Ama o gözler acı çeken gözler değil sanki. O gözler sanki bir evrim ya da başka bir şeye dönüşen birşey.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim en çok Ichigo'nun gözleri dikkatimi çekti. Aslında aklımda iki şey var. Birincisi Ichigo o ağır reiatsuya dayanamadı. İkincisi ise Shinigami güçleri olmadığı için hollow hali başa geliyor. Ama o gözler acı çeken gözler değil sanki. O gözler sanki bir evrim ya da başka bir şeye dönüşen birşey.

Hehe, eğer hallow ichigo, evrim teorisi doğruysa o zaman bleach pokemona dönüşüyor diyebilir miyiz? Bu kadar yorumu okuduktan sonra nedense bana onu anımsattı :2813::2813::bir numara::2813::2813:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de son sayfadan sonra şöyle 8 tane madde atmıştım ortaya ama... Heryere çekilebilir tabi, son karede insan mı, Ichigo mu? Ne olduğu belirsiz birşey var. :D

1 -) Ichigo güçlerini kaybedince, içindeki hollow hakimiyeti ele almaya çalışıyor.

2-) Ichigo güçlerini kaybetti, zangetsu ile hollow aynı parçaya ait olduklarından ikisi de gitti. Şu anda Ichigo normal bir insan ve çevresindeki yüksek reiatsulu kişiler tarafından eziliyor.

3-) Çok küçük bir ihtimal, Gin ile olan savaşında kılıcından bir parça girmiş olabilir.

4-) Elde ettiği güç çift taraflı bir kılıç gibi de olabilir. Vücudunu çok zorladığı için şu anda etkileri başlıyor.

5-) Gücünü tam olarak kaybetmedi, kaybetseydi üstündeki shinigami elbisesinin de gitmesi gerekirdi, ilk bölümde rukia kimono ile kalmamış mıydı? Ayrıca Ichigo hala bankai elbisesi içinde, bu kıyafetin durumu Ichigo'nun reiatsu durumunu göstermiyor muydu?

6-) Urahara neden Aizen'e Aizen-san demeye başladı? Eskiden Aizen dediğini çok iyi hatırlıyorum, bence Urahara kötü adam. Bu Aizen olayını Shinigami'lerin güvenini kazanmak için yaptı. Hougyoku'yu yaratan adamın, gücünün üstesinden gelememesi çok saçma. Aizen'in son sözleri de bir bit yeniği olduğunu gösteriyor.

7-) Ichigo düştüğünde karede Urahara yok. Urahara birşey yapmış olamaz mı?

8-) İyice baktım son sayfaya, ichigo sanki kıvrılmış bir biçimde yatmış gibi, son kareye yüzü diyebilmek için tek kanıt var, o da göz gibi bir çizim var. Geri kalan beyaz ise gerçekten ağzından çıkan o hollow maskesi yapan şey olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 hariç hepsi olabilir. Çok mantıklı düşünceler. Sevdim bunları. Ama şurada haklısın. Sonuçta hollow ve shinigami olarak güçleri birleşti. Dur, dur, dur. Şu teorinden aklıma geldi. 5 şıkkın giysi olarak bakıyordun. Belkide güçlerini şimdi kaybediyor. Bir güç kullandı diye diğer gücün hemen gidecek gibi bir şartı yok. Sonra da gidebilir. İşte bu yüzden Ichigonun gücü gidiyor ve o yüzden acı çekiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6-) Urahara neden Aizen'e Aizen-san demeye başladı? Eskiden Aizen dediğini çok iyi hatırlıyorum, bence Urahara kötü adam. Bu Aizen olayını Shinigami'lerin güvenini kazanmak için yaptı. Hougyoku'yu yaratan adamın, gücünün üstesinden gelememesi çok saçma. Aizen'in son sözleri de bir bit yeniği olduğunu gösteriyor.

Süper teori. Çok güzel olur böyle olursa tebrik ederim! Ciddiyim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Urahara'nın hesaplamadığı bir şey sonucu üstesinden gelememiş olabilir. Zaten hougyokuyu yaptığı an sakladı ve ondan sonra Aizen çaldı. Ama bu hesaplamadığı şeyi çözmesi içinde önünde yıllar vardı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Aequitas

5. teorin için:

Dediğim gibi güçlerini tam anlamıyla kaybetmesi için belli bi' zaman gerekiyor.

Sonuçta Aizen de Grimmjow'a sadece reiatsu'su ile diz çöktürmeyi başarmıştı, Grimmjow o zaman Hollow'luktan çıkmış mıydı?

-Hayır.

Yani bLue-Dragon'un düşüncesini destekliyorum ben de, bi' anda kimono'yla kalsa zaten şu anda bu konuyu tartışamazdık, manga da amacına ulaşamazdı.

7. ve 8. teorilerin de çok can yakıcı ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum veya gerçek olmamasını umuyorum diyelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam tahmin ettiğim gibi. Ichigoya olanlar güç kaybını kaybetmesindenmiş. Ve herkez güçsüz olduğu için güçlenmeye çalışır ve mutlu mesut hayatlarına devam ederler. :002:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha da hiç birşey olmaz, bir sonraki film için aizen 20.000 yıl hapis verio,:D:D Bravo lan kubo, bravo. ulan adam dünyayı tekmeliyordu herifler dalga geçiyorlar sanki anlamadım, neyse ichigo rukia cılar için kötü bi bölüm oldu ona sevindim çok 4r32

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 hafta sonra Aizen'in firarı var kaçırmayın beyler,bayanlar :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ichigo böyle gitmez. Acaba Bleachte de time skip görür müyüz. :D Ichigoya ihtiyaç duydukları zaman gücünü kazanmış olur zaten. Ayrıca dikkatimi çekti Aizen'i götürdüklerinde kötü gene pis pis bakıyordu. Sanki Aizen burada bitmedi der gibiydi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?