Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

Rukia'yı erkek fatma çizimi ve davranışları yüzünden pek sevmezdim ama bu değişmiş gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

Ginjo'nun sadece çizimi değil, villain oluşu, ortaya çıkışı da Aizen' benziyor :D Sanırım Bleach'i bu yüzden okuyorum. Rukia'nın yeni halini de sevmedim. Flash-forward'dan sonra bir tek Tatsuki hoş diğerlerinin içine etmişsin be Tite. 34343

Edüt: Yapma Adem, Hanatarou'ya benzemiş aynı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizen'in karizması yanında Ginjou tırt kalıyordu zaten. Tatsuki her daim hoş ama asıl sen yapma Serhat, git bir daha bak yeni haline, ben ki her daim Orihime beğenen insan beğendim bu halini düşün :D 10 yılın sonunda olması gereken hale bürünmüş, abisi gibi şeyler takmış koluna, kısa saç on numara :qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bleach'i okumak artık bir alışkanlık halini almıştı bir bölüm okuyordum ama gerisini merak etmiyordum haftalar sonra ilk kez önümüzdeki haftaki bölümü merakla bekliyorum :D Rukia döndü mangaya hareket geldi tam bir rukia sever olduğum gibi mangada rukia olduğu sürecek ben bu mangayı okumaya devam ederim :D yalnız bir şey sormak istiyorum :D

bölüm 454 de

bleach-2441871.jpg

bu resimde İsshin'in bir kılıç taşıdığı görülüyor

bölüm 459 da

bleach-2528777.jpg aynı kılıcı Rukia İchigo'ya saplıyor şimdi bu kılıç ne veya kimin kılıcı? teorisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İsshin İchigo ya güçlerini tekrar kazanmasına yardım etmek için Urahara dan yardım ister Urahara da Rukianın yardımını ister ...Büyük ihtimalle tekrar güçlerini kazanması için bu işlemin aynı kişi tarafından yapılması gerekiyodur diye tahmin ediyorum.

Extra fikirler de olabilir ama Tite Kubo'nun kurgu konusunda çok istisnai birşeyler çıkarıcağını sanmam ...böle basit bir şekilde özetlenir heralde ....O deiğilde Rukia mı bu ya şaka gibi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Birinin kılıcı olduğunu sanmıyorum aslında, daha çok yapay duruyor, Urahara'nın başının altından kalktığı kesin, ama nasıl bir gücü var, Ichigo'ya ne etkisi olur, hiç fikrim yok. Haftalar sonra aynı şekilde ben de yeni bölümü merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Demek Rukia geri döndü. Bleach'i okumama nedenlerine bir yenisi daha eklendi.

Ayrıca Rukia o yüzünün önüne gelen ve kafasındaki Gülriz Surui benzeri tencere kapağı şeklindeki saç tipini değiştirmedikçe hiç çekici bir karakter olmayacak benim için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olay sadece saç şeklinde değilki...Hafif biraz eğim vardı sanki eskiden şimdi düz duvar olmuş qnoluyo.Bide o surattaki ifade ne ya...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rukia şu fillerda ki Nozomiye benzemiş (malum şu bleach in saçma sapan fillerları...)

yeni arc'a gene Krosaki-kun [Orihime] ve gene koruyacağım [ichigo] lafları ile girdik.

Hala kurgu yapmakta zayıfsın Tite... wrwwer

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Tite her zamanki gibi popüler herifleri soktu araya. Taze kan iyidir, One Piece'de saçma flash-backler ya da boş konuşmalar falan olmazsa, bu haftanın galibi benim açımdan Bleach'dir.

Haftaya da bir Bankai çek Ichigo baba sdfs

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu defa gülmekten kendimi alamadım, herif binayı ikiye böldü ya, daha dur yeğenim soluklan hele bir :D Power Up up up gidiyoruz ama bu çocuğun karşısına birini çıkarmak lazım demektir bu, hollow avlamak için bu kadar güçlenmiyor heralde.

Kaptanların yeni halleri yakışmış, yalnız Yachiru'yu göremediğim için şaşırdım biraz, artık onun da nasıl güçlere sahip olduğunu görebilecek miyiz acaba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim gözümde Bleach bitmiştir.Bu kadar sağlam karakterlerden iyi bir senaryo nasıl çıkmıyore anlamıyorum. Valla! One piece'de bu saçma filler ve olayların kaplumbağa vari ilerlemesi bitiriyo saten, en iyisi yine naruto kisimato biliyor işini.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kıyafet ve tarzlar ver Allahım değişiyor.Neyse bleach 460 da hiçbir şey yoktu.Kaptanlarda yeni tarzlarını podyumda gösterdiler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

of of ne seri be haftalardır boş koşuşturmalar falan filan ne ayaksın tite! fdfdh

gene Power Up... yıllardır ichigo ya özel insansın özel şeysin busun falan diye diye nerelere getirdi.Ya İchigo Tanrı olmayana kadar bu seri bitmez...

yeni bir güç daha, bir kaç bölüm sonra fos çıkar, ondan sonra gene eğitim cart curt... wew445

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence, ilerde Orihime gene Kurasaki-kun diye sayıklamaya başlayacak sonra bir power up daha :birsey gelmez:gj Şekil A:

kurosaki-kun.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gene one pieceye laf etti Allahım ya. :s56: Neyse uzun zamandır Bleach okumamıştım. Geçen okuyayım dedim ve pişman olmamıştım. Rukia teğmen olarak geri dönmüştü ama gene kurgu zayıf ve sırf satabilmek biraz hava katmak için diğer cool elemanları gördük. Hiçte gerek yoktu. Ichigo bu powerla her türlü alırdı. Cool karakterlerin yanlış sahnelerde girişi ne yaparsın. sallss

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shounen okuyorsunuz, alışın bunlara. Bina da bölünür gezegen de patlar. İşin eğlencesi burada zaten. tyytyBöyle gelişmeler olduğu sürece Bleach okumaktan zevk alıyorum. Mümkünse gizem mizem yaratmaya çalışmasın Tite. Böyle devam etsin. Bleach fullbring denilen zımbırtıdan kurtulmak üzere. Bu güzel bir gelişme.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Yine büyük bir Getsuga Tenshou patlaması ile Ichigo dönüşünü yapar.

En azından teknik adı falan değişseydi, bir şey değişseydi hiç değilse. Hep aynı hep aynı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Belki şeyi beğenmiş olabilirim. İlk saldırdığında Ginjo Getsuga bu mu deiğinde Ichigo hayır asıl Getsuga bu demesi aslında güzeldi. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

481-482

Yeni arcın zımbırtılarıda yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Bildiğin bizim eski okçular herhalde bu hollow çakması olan quincy yeteneğine sahip elemanlar. Bunlar geçmişte savaşmış şinigamilerle şimdide intikam almaya geldiler herhalde.

Yalnız hazır Aizen'den sonra Gotei 13 çökmüşken gelsenize! Adamlar tam güçken niye geliyorsunuz?

Hemen birşeyler karaladık ama daha erken sayılır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"The ultimate fight is about to start! The bloody 1000 years war starts!!"

:gul gul::2813:dftdtr4:gul gul:kerdat:gul gul:rer5we:gul gul:meruüzik dinleah ftredr535:mutlulh:derger45sdfsrte34

hahahahaha, adam ilk dakikadan golü çaktı 1000 yıl diyor hahhahaha, abi o kadar feci güldüm ki komşularım kapıya dayandılar, evimin yanında da mezarlık var(çalıntı espiri ama bence hakkı bu abi)6t43w

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Arkadaşlar bir tespiti sizinle paylaşmak istiyorum.

Dün farkettiğim tespit: Ichimaru Gin yaşıyor mu? Geçen günlerde manganın yeni sayısında Urahara'nın yüzüne kılıç uzatan gizemli kişi Ichimaru Gin mi? Kılıçtaki benzerliğe dikkat. Koyu kısımdaki çizim bile aynı ve Urahara'nın tepkisi öldü sandığı ama yaşayan ve tanıdığı bir simayı görmüş gibi. Özellikle kılıcın koyu kesimleri ve oval kısımlarının aşırı benzerliği çok enteresan.

529057_10150984852183789_397486066_n.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi de grimmjow diyor ama sanırım öğrenmek için daha bekleyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?