Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

Bir manga bölümü bu kadar içi boş olabilirdi.

zaten aizen shinigaminin ulaşabileceği en yüksek güce eriştiğini her fırsatta söylüyordu daha fazla güçlenmek için hollowlaşma deneyleri yaptığından bahsediyordu doğal olarak kendisi ve etrafındakilerinde bu güçten nasibini alacağı belliydi bu kadar belli olan bir şey için sadece tousenin maskesini çıkarması ve dövüşe başlamasıyla bir sayı manga bitmiş oldu

zaten bleach te manga uzun zamandır içi boş bölümlerle geçiyor mangaka biraz ders alsın one piece in mangakasından bir bölüm manganın içeriği nasıl bu kadar dolu dolu olur diye.

Dediğine katılıyorum dostum gerçekten baya bi manga bölümü boş çıktı.Her bölümde ufacık bir olay yapıp bitiriyolar.Bunun sebebi bence bleach in tutulması ve bölr yaparak daha çok kar elde etmek diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

Abi cem yılmazdan daha çok para kazanıyor zaten mal bu mangaka :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi vaizard'ların ve taichou'ların dövemediği Aizen'i bizim Ichigo döverse bu mangayı bırakırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyle olucak zaten kapak gibi dediler ya İchigoya sen başarabilirsin diye :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizeni yendiklerinde zaten seri bitecek.Boşuna mı bu kadar kasıyorlar sanki. Animesinde en azından bu sefer güzel bir filler koydularda rahatladık. Mangasında da tercihim sayfalarca savaş anlatmak adına boş bölüm hazırlayacaklarına geriye dönüş bölümlerine daha ağırlık vermeleri.

Aizeni de zaten Yama-jii felan yensin. Ya da uruhara boş durmasın onunda savaştığını görelim. İyi ki kilitlediler bu ichigoyu Hueco Mundoya . Yoksa gene fırlayıp maydanoz olacaktı kavgaya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir kere'm Ichıgo kaptanları ve vaizardları ezer. Tabiki de kendi başına değil. İçindeki hollowun gazıyla ve gücüyle + zangetsunun gücüyle + kendi ruh gücüyle. Önünde duramaz sanırım kimse. He birşeyide unuttum manga-ka'dan torpilli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla bleachte sevdiğim üç kişi vardı biri çok geç geldi erkenden öldü gitti. (Ulquıorra) diğerinin ölmekle işi yok. öldürme delisi.(Zaraki) üçüncü de ayda bir anca ekranda görünür yada sayfalar sonra 3-5 sayfacık çıkar karşıma. (Shuhei) ichigo dayak yiye yiye bi hal oldu hala doymadım ben diyor. çok karakter olması bıraz sıkıcı yer yer ciddi konu sıkıntısı çekip abuk subuk şeyler araya sokulup bazı şeyler sakız gibi uzatılsa da ben genede izliyorum. ilk kez bir seriden vaz geçmedin.(shuhei ve Zaraki) ölmesin diğerlerinin hepsini öldürebilirler.... özellikle Inouneyi hemen hemen öldürsünler artık öğkk geldi o kızdan bana :))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu neydi öyle? Sanki anime izliyormuşum gibiydi :D Fan yapımımı bu?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya bu sakın animenin ilerki bölümleri için yapılmış olmasın sonuçta mangada bu sahne vardı :) ama süper olmuş muhteşemdi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İchigo'ya ne olmuş öyle,keşke oyun için değil de Sakura Hime'in dediği gibi animenin ileriki bölümleri için yapılmış bir şey olsa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İchigo'ya ne olmuş öyle,keşke oyun için değil de Sakura Hime'in dediği gibi animenin ileriki bölümleri için yapılmış bir şey olsa.

Animede bununla ilgili birşey olacak zaten direk mangasında da bu şekilde geçiyor çünkü ilerleyen bölümlerde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anormal bi durum yok ki bu sahnede ...Oyun için Dövüş öncesi bir intro dur büyük ihtimalle ama Animede de aynı sahneyi görüceksiniz .Sonuçta mangadaki sahnelerden biri bu ve umarım bu sahneyi anime olarakta yakın bi tarihte görürüz...Şu Filler lar bitse heralde direk Ulquiorra vs İchigo kapışması ile karşılaşcağız zaten...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach 386

Ya bu animede bitsin Narutoda nasıl bir shounensiniz siz ya. one Pieceden örnek alın ya. Resmen sıkıldım ve gına geldi. Bu nedir ya. Tousen gören bir böceğe dönüştü ve büyük ihtimallede geberip gitti. Güçlüyüm diye havalanırken Hisaginin gazabına uğradı. 386da son sevdiğim nokta Hisaginin katanayı boğazına sokması. Helal olsun Hisagi. Artık Bleachte en süper adamlarımdan birisin. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

386

ortalama bir bölümdü çok uzadı bu savaş ya ne zaman bir sonuca bağlayacak Kubo merakla beklemedeyim bitsin artık aizen'in zekası süper olsada beni sıktı artık bu aizen olayı :sonuncu: nese bu bölümün sonu süperdi hisagi zaten en çok sevdiğim karakterlerden biriydi şimdi gözümde daha da yüceldi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach gibi çok fazla takip edeninin olduğu bir manga ile ilgili başlıkta spoiler vermemize gerek yok bence...Ginede duruma uyaraktan.

''Ektiğini biçersin'' olayı sözkonusu...Çok da iyi oldu.En gereksiz Bleach karakteriydi kendisi ...Çok şükür kurtulduk.İchimaru Gin'de böyle böcek gibi bişeye dönüşmez umarım.Adam neye dönüştürsem acaba ?. Aklımdaki tüm yaratık fikirleri bitti.Karma bir yaratık bile kullanmıştım falan diye kara kara düşünürken, gözüne etrafta uçuşan bir sinek takıldı heralde :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

386

Çok baymadı mı sizce de? Artık ne tür bir toparlama düşünüyor bilemem ama, hueco mundo heyecanından eser kalmadı. Can sıkıntısıyla okudum. Zahmet ettim okurken yani. Tousen ölmez bence o kadar kolay. Daha bi chapter hisagi ile tousen konuşacak. Ohooo... İchigo daha gelecektee... Teşrif edecekler falan. Heyecanı falan kalmadı. Naruto bile daha iyimiş. Tü sana kubo, geçemedin kishimotoyu.

Arkadaşlar aldığım bir duyuma göre Narutonun 4. Filmi 2010 yazında çıkacak, işin komik kısmı Bleach'te 4. filmini sonbaharda çıkarıyormuş. Bu rekabet değil de nedir? XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bio-chan haberin güzelmiş. KTnin kapatiseni öprenmiş olduk. Neymiş one piece gibi süper bir animeyle yarışamıyor gidip Narutoyla boy ölçüşmeye çalışıyor. Narutoda Bleach için bu hisleri besliyorsa belkide bu yüzden battı bu manga :S

Bio-chanın 386a cevap :D

Tousen ölmüştür ya. Katanayı soktu ve bedeninin içinde shikai açtı Hisagi. Yanlış gözmediysem Kazeshininin bir tarafı ağzından çıktı. Boğazı delmiştir o :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

387

Epey beğendim bu bölümü.Çünkü yine önceki bölümler gibi sırf tek bir olay üzerinde felsefik konuşmalar dinlemedik.Hirako'nun tavırlar süper:D Artı daha azını beklemezdim ondan yetenek olarak.Çok ilginç ve güzel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?