Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

he he vın vın.. çok pis gaza gelmiş millet:D öldürün birbirinizi siz de kurtulun biz de ...:kotu:

yaa hitsugaya sinir oldum angut onun gibi soğuk birine yakıştıramadım bu kadar çabuk kendini gaza getirip soğuk kanlılığını elden bırakmasına ( savaş bu gelir gaza diyenlerden değilim ne biliyim daha cool bir tarz beklerdim ben soğuk bir ifade ruhsuz belki de saçmalıyor olabilirim ama böyle düşünüyorum). ancak söylemeden edemeyeceğim animesini artık cidden tercih eder oldum mangasına çizimler gittikçe kötüleşiyor. yalnız gin' in pis ve uyuz sırıtışını tekrar görmek güzel geldi.seviyom bu adamın o relax halini ya :D

bu arada sağol ozman paylaşım için

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir tek Gin'i görmek hoşuma gitti sanırım, başka da bir şey yoktu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

banzai Aizen-sama.Sana inanıyoruz seni seviyoruz.Elini korkak alıştırma.Gerçek gücün ne olduğunu göster :D

bölüm 390 :birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu Shinigamilerin ne kadar aptal olduğunun bir ispatı gibiydi bu chapter.Hepsi tek tek gidip dayak yeme gibi bir zihniyete sahipler ki beraber deneselerde bi halt olucağı yok...Bide finalde İchigo'nun bi şekide Aizen i yenicek olması durumu var...İllaki kader ama Neden Bu sefer kötüler kazanmasın?...Banzai Aizen Alayına gidersin sen bu Shinigamilerin :)...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen Aizen gebert hepsini. Bu chapter Aizenlerin açısından süperdi. Bütün shinigamiler şapa oturdu. Aslında Hitsugaya gidicekti ama fanlar için gitmedi bence :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok yahu kesin ilizyon falan kullanmıştır o...Yada kopyası falan milleti pataklarken o uzakta biryerlerde izliyordur ...Yada ne bilim Sharinganı falan vardır böğğğğ...Nedir bu iki shounenden çektiğimiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

JOJO_003png.jpgJOJO_006png.jpg

JOJO_018png.jpg

Son resim shinji'nin etkisi altında olduğunu gösteriyor, ichigonun mal mal baktığı yerlerde var ama genel olarak captainlerin olaya dahil olması takım çalışması üzerine güzel gibi bakalım, bi cevrilsinlerde.. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya Shinji yada Kisuke yensin şu Aizeni. Hadi göreyim sizi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzek Kombo :)...Ve İçhigo hala boş boş bakmakta...Bari saldırsaydı da ölseydi bizi neşelendirirdi hiç değilse...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yürü be Shinji kim tutar seni :birnumara: Cidden Urahara şu işe de karışmıyor ayıp ediyor yani :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yürü be Shinji kim tutar seni :birnumara: Cidden Urahara şu işe de karışmıyor ayıp ediyor yani :D
hehe yamamato gibi ağır takılıyor oda :D Ama herkezin çok beklentisi var inşallh değer :)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kedidir kedi aizen ölmez espada kardeşliği bölünmez :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizen'in surat komikti ama ichigo'nun ki daha komikti :) 90 dk. heyecanla maç izliyormuş gibi izliyor ezik :) Bakalım neler yapcak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Getsuga tenshou yapacak tabii ki de, başka ne biliyor ki? :D Herkes yeni yeni hareketler geliştire dursun, bizim sepet herif de yerinde saymaya devam etsin. O anca bankai + hollow mask + resurrection yapar. Adamın içinden bir ben çıkmadım zaten. O yırtık giysi muhabbetinden 10 kaptan gücünde olduğunu da anladık. Ama Aizen dayı da oradayken gücünü arttırdı. Oradaki herkesi dövecek seviyede olması lazım, adam kraliyet mraliyet birşeyler peşinde. Büyük olmadan büyük oynanmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizen taraftarıyım yenileceğini bilsem de , ne o ya adam akıllı aizenle birebir savaşacak yokmu. Filmlerinde de böyle bütün takım ve ichigo birlikte saldırır düşmanı yenerler. Burdada durdurmak için ortak saldırıyorlar. Kaptanların bari bir kısmını halletse ,aizen yenildiğinde kimle mücadele edecekler ,düşman kim olacak .İyibir final yapsalar da herkes sevinse.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Derdi veren kubo dermanıda verir diyerek başlıyorum ve çok ilginç bir şey söyleyeceğim.

Varmısınız Aizen 2 3 kaptanıda indirip ölsün Ginde ölsün ok sorun yok.Ama şunu unutmamak lazım halen açılmamış bankailer var.

Aizen halisülasyon yeteneğini daha da artırsın sallıyorum saatte bir aynı güçte bire bire klon yaratsın?Yani başından beri gerçek Aizen e de dokunamamış olsunlar.Ve sallıyorum 1 saat içinde yeni promosyon Aizen gelsin.Hatta abartıyorum Starkı fln da yedekte tutmuş olsun vs.

Şaşırmıyorum şaşırmam.Çünkü aizen çok çok çok üst düzey bir savaşçıydı adam gitti hollow diyarına kral oldu.Kısacası şahtı şahbaz oldu.Tamam Stark filan çok baba adamlardı kalbimizde yeri büyük ama yıllarca düşünüp hareket bir adam boş beleş adamlarla yola çıkmaz.

Ünlü filozof sagopa'nın dediği gibi "her ustanın sağ elinde saklı kozu" ve yandan yemişi Ceza'nın da dediği gibi "doğru olan zordur".

Ama damarlarında asil kan dolaşan Aizen-samanın bunu yapacak gücü var.Ben ve yüce Türk milleti buna inanıyoruz.Banzai Aizen-sama

(nası bi teori üretmişim arkadaş Kubo tite bunu okusa bana bırakırsı senaryoyu :D )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya, abi zaten olay da o ya. Sen kalk yıllarca düşün taşın hiç bir gothei 13 elemanı çakmadan, arrancarları ayarla, bide onlara dövme bas espada yap medenileştir, planını kur, 2 kaptanı da kafala yanına al ( kim bilir vizardları da kafalamaya çalıştı hatta bir dönem işletti sonra saldı gitti gibime geliyor.), neyse abi sonra planı başlat, sonra gelsin seni şu==> thumb_299936652.JPG yensin :)

Hayır ne bileyim orda, byakuya, kenpachi, unohana, kyoukatsu, sağlı sollu dalsa alttan girip üstten çıksa, vizardlar falan dalsa azıcık kesilseler, yamaji' dua falan etse bi kılıçla sallasa yardım etse de öle yenseler biraz fantastik olsa ne güzel olurdu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu chapterı okumadım ama yeteri kadar biliyorum. İchigo böyle mal mal bakmaktan başka birşey yapmıyor. Gotei 13 devirirse süper olur. Ha muhteşem o teori her zaman aklında olsun. Bu savaş başladığından beri bütün arkadaşlarımla bu konu üzerinde durduk. Ya bütün bunlar Aizenin zanpaktousunun işiyse? Yani hepsi bir illüzyonsa? Eğer öyleyse Bleach gene yerlerde. Sen gel o kadar chapter illüzyonlarla dövüş. İchigonun Aizeni yenme olasılığından bile kötü :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla abi aizen böle bişi yaparsa tam tersi zevk alırım.İlk 63 bölümde aizenin tüm alemi ve bizi g.t etmesinden acaip zevk almıştım neden olmasın :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dediğin olursa boş chapter okumaktan başka birşey değil. Gerçi şimdi bile boş okuyoruz ya. :D Neyse bende okudum Aizen'in suratında şaşkınlık vardı. Bitti diyebilir miyiz? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?