Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

Dediğin olursa boş chapter okumaktan başka birşey değil. Gerçi şimdi bile boş okuyoruz ya. :D Neyse bende okudum Aizen'in suratında şaşkınlık vardı. Bitti diyebilir miyiz? :D

Bence bitmedi de aklıma şey geldi :) Allahtan bu shikai bankai olayları genetik değil :) yoksa heryer sasuke gibi sosuke'lerle dolardı, ondan sonra olur bir kavga 40 chapter :) izle izle heyecan yap adrenalin bas, sonra ilizyon derlerdi, bizde tam paronayak olurduk:D:D

Aizen'in ilizyonu büyük ihtimal abi bence. koskoca aizen 2 chapter'da düşcek adam mı? Danzo mu bu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

Ama şunu unutmamak lazım halen açılmamış bankailer var.

merakla beklediğim tek şey.

açıkçası şuraya kadar geldi son savaşta olaya bitirebilecek açılmamış bankailer gibi geliyor. mantıkli bir hali kalmadı.ama mangaka kurosakinin zaferi ile sonuçlandırırsa benim açımdan ciddi hayal kırıklığı olur. kahramanımız o olabilir ama boyunun dan büyük bir olay kurgu ve sadece saçmalamış olur.

O anca bankai + hollow mask + resurrection yapar.

ki özetle bende bu açından düşünüyorum.

Aizen taraftarıyım yenileceğini bilsem de ' date=' ne o ya adam akıllı aizenle birebir savaşacak yokmu. Filmlerinde de böyle bütün takım ve ichigo birlikte saldırır düşmanı yenerler. Burada da durdurmak için ortak saldırıyorlar. Kaptanların bari bir kısmını halletse ,aizen yenildiğinde kimle mücadele edecekler ,düşman kim olacak .İyibir final yapsalar da herkes sevinse.[/quote']

Kaptanların bir kısmını öleceğini düşünüyorum. Bence kaptanlarda ölüme zaten gittiler. Aizeni çok akıllı tasarlamış.(tabi eğer hadi bu adam da salak olsun, adamlarını öldürt sün, kendinde kurosakiye yenilsin diye düşünmüyorsa)

kaptanları Filmlerin de düşmanla finalde hep beraber savaştırırken burada önce Aizeni hiç karıştırmadı ki azien de aynı anda girebilirdi güce bakarsak (mantık çerçevesinde tabi) hatta yenebilirdi yada iki kaptanını da sokabilirdi savaşa, mangayı savaş sahneleriyle de uzatıp durabilirdi. ancak adamlarını hemen hemen hepsini yem yapıp harcattı. Bu açıdan düşündüğüm de aizenin göründüğünden daha güçlü olduğunu düşünüyorum.(ya da güvendiği başka bir şey var)

(ama en güçlü bankaiye kim sahip henüz kimse bilemez)

ancak aizene de kazandıracağını sanmıyorum.(genelde iyiler hep kazanır mantığı ayrıca sayı avantajı düşünülünce bu da mantıklı olmayacaktır.)

hayranı olmayı geçtim de bana olaya bankaili bir sürpriz gelecekse bir şekilde kenpachi noktalayacak gibi geliyor.

ancak şu da olabilir kurosaki ile aizenin aynı anda bir birlerini yok etmesi hallowlaştıkların da

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Unutmayın ki Ichi'nin on-off düğmesi hueco mundoda kaldı :D O gelsin, yine plotkai olur, Aizen'den en az bir kol götürür.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

on off düğmesi derken inoune'yi mi kastediyorsun :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o mümkünse orada kalsın dönmesin unutulsun :D

ha yok dönecekse ölsün de en azında kurosaki kazanacaksa bile onun öldüğünü göreyim.:kotu: shoujolar da bile onun kadar salağını göremedim henüz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Harbiden on off düğmesi haline gelmişti ichigo'nun da grimjov la dövüşürken (tam diyoloğu hatırlamıyorum )" kazanıp kazanmaman önemli değil yeterki zarar görme harbiden de iyiydi be.Arkanızda sizi seven size güvenen bir sevdiğiniz varsa sınavlara bile daha güvenle çalışırsınız.Kendimden biliyorum :dft011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben aizenin yüksek yenileme hızının olabileceğini düşünüyorum. Adam hollowların dünyasına gitmiş. O gözü kör adam hollow olmuş bu da hollow olmuş olabilir. O zaman hollow vs hollow izleriz gibime geliyor. O Ulquerra ile dövüş çok mükemmeldi. Onun gibi bir dövüş izleyebiliriz bana göre. (Bu da benim teorim)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence bir sonraki Hollow halinde Final Fantasy 8 deki Behemuth'ların minyon haline dönüşücek Hatta böyle kırmızı ejderha kanatları falan eklerler...Yada Hitsuyuga'nın ki gibi ama alevden de olabilir ...Mümkünse alevler mavi olsun bu arada...falan filan derken bu gine dayak yesin yesin yesin sonra ölsün.sdfsdf...Orihime'yi de Hueco Mundo'da unutsunlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğer KT bu adamı şuracıkta ve bu hızda harcarsa bleach'i listemden kaldıracağım, hiç okumamış gibi yapacağım. Aizen'in kaptanların hamlelerine verdiği tepkiler o kadar orjinal ki, "harbiden yeniliyor" dedirtiyor okutana.

Tüm bunlar bir ilüzyondu gibi birşeyle paçayı sıyırması için dua ederim. Adam hepsini parmağında oynattı, öylece matrix gösterisi yaptı be! 300 bölüm artistlik yapmış bir villain'in 3-4 bölümde yere inmesi bana kalp krizi geçirtirdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Harcanacağını sanmıyorum. Bence Aizen-İchigo kapışmasını kesinlikle göreceğiz gibi geliyor. Daha gin var. Bunlarında hollowlaştığını düşünüyorum ama (o kör adam ismini unutuyorum hep) işte o zaman durum biraz daha güzel olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O kadar şeyden sonra, en sonunda bu Ichigo hödüğü öldürürse bu aizen'i kubo harbiden benden çok feci küfür yer. Shinji'yi ameleye çevirdi zaten, Shikai'sini açtı bir kılıç darbesinde pert etti adamı. Daha Bankai'sini bile göremedik, Shinji'nin. Şahsen şöyle birşey düşünüyorum, Aizen ölen espada ve arrancarlardan, Karakura şehri kadar reiatsu'yu çıkarmıştır, buradakileri pert edip, kralın anahtarını yapıcak ve Ss'e geçicek, orada Final Fight'ı görebiliriz ^_^ Final Fight'da Urahara ve Yoruichi de gelecek büyük ihtimal, ayrıyetten Kurosaki Isshin de gelebilir, şu Ichigo'ya öldürtmesinlerde Aizen'i kim gelirse gelsin asd :011::011::011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Artık herşeyi beklerim bu mangadan Aizen'i Kon'un ve onun yanındaki 3 tane şapşal oyuncağın yenmesine kadar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yahu şu mangada anlamadığım konu 1. kaptan ne işe yarıyor yahu. Bütün kaptanlar bir bir düşerken o nabıyor ki armut mu topluyor. Gerçi bence Aizen'in öleceğini sanmıyorum. Kaçar gider bence yada kurtulabilir. Bu savaştan da sonuç çıkmayabilir. Bide en güçlü olmak istiyor Aizen. Ne yani bu çapulcular güçlü değilse demek ki en tepe nokta var ve bunuda herkes biliyor. Bence konuyu bu şekilde uzatacaklar. İnşallah güzel bağlarlar ki sıkılmayalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Racon öyle galiba. Herkes ölmeden birinci kaptan kılını kıpırdatmayacak galiba. Sanki o müdahale ederse bütün kaptanların karizması çiziliyor galiba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

392

Source : 2ch

Credit : Nja @2ch

Verification : Confirmed

ちょおおおおおおおおおおおお

後ブリーチ置いていくから誰か書き込んでおいてくれ(眠い…)

イチゴが みんな何やってんだー!!

素人が刺したのは雛森で下で寝ていた雛森が愛染

完全催眠を食らっていて全員気がつかず

雛森 シロちゃん…なん…で?

ガクブルする素人が怒りで特攻し平子達も特攻するが

あっさりバッサバッサと斬られ全滅

って所で完です 残りはイチゴと治してる隊長さんくらい

Translation by Sheetz

Aizen used hypnosis without anyone else noticing, so he’s switched places with Hinamori. Everyone is ticked off and use their special attacks, but they are all quickly cut down.

aizene sevgiler selamlarqhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Soruce: FLOL

Credit: Maaru

Verification: Confirmed

んじゃ ◆bvOTKk1mXg :2010/02 /09(火) 00:09:00 ID:Edvri8+B0

後ブリーチ置いていくから誰か書き込んでおいてくれ(眠い…)

I'll do Bleach later so could somebody fill in the rest. (I'm tired...)

イチゴが みんな何やってんだー!!

Ichigo: "What's everybody doing!!"

素人が刺したのは雛森で下で寝ていた雛森が愛染

The person Hitsugaya stabbed was Hinamori, and the person lying below is Aizen.

完全催眠を食らっていて全員気がつかず

They were all put under complete hypnosis without knowing it.

雛森 シロちゃん…なん…で?

Hinamori: "Shiro-chan...Why?"

ガクブルする素人が怒りで特攻し平子達も特攻するが

Hitsugaya shakes with rage, and he and the others use their special attacks,

あっさりバッサバッサと斬られ全滅

but they are all quickly cut down.

って所で完です 残りはイチゴと治してる隊長さんくらい

That's the end. The rest is mostly Ichigo and Unohana.

tada:ssok: hitsugaya hinamoriyi arkadan kesmiş...

büyüksün aizenqdislers

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu hinamoriyi de gelen deşti giden deşti. kubo bu kızın ayağını kaydırmak istiyor belli :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Barizdi, bir bit yeniği çıkacağı *-* Yazık, Hinamori'ye ya, pert oluyor her savaşta garibim *-* Neyse, Urahara-san ve Yoruichi için beklemedeyiz *-*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ichigo nun mal mal bakışları nabıyor yav bunlar ı ifade ediyormuş :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

E be Aizen şu yaptığın ilizyon için Hinamori yerine İchigoyu kullanamazmıydın :)...Neyse Yazık oldu Hinamoriye...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

E be Aizen şu yaptığın ilizyon için Hinamori yerine İchigoyu kullanamazmıydın :)...Neyse Yazık oldu Hinamoriye...

Çok iyi söyledin... Öyle olsaydı bayağı sevinirdim fakat, olmadı. Napalım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Madem Hitsugaya saldırıyor, Hinamori'yi kullanacaktı elbette:qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizenin seçiminde bir yanlışlık yokta Biz bir an önce İchigodan kurtulma derdindeyiz :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ana karakterden bu kadar nefret edilen başka bir seri daha varmıdır ki:gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?