Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

Aizen: “Hado 93, Seven Revolving Boulders”

春水の岩の塊に押しつぶされた

Shunsui was crushed by masses of rock.

だー : !

Ichigo: !

空グーグー鳴る

The sky rumbles.

卯ノ花とだーのは、空では、黒の穴から降りてきた2つの数字を見上げた

Unohana and Ichigo looked up to the two figures that came down from the black hole in the sky.

で終わり。

The end.

yukardan birileri geliyor.byakuya ve zaraki gelebilir.yada belkide vaste lordelerdir:gul gul:

250nm3b.jpg

sc9c3o.jpg

2qn44tk.jpg

:okq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

İchigo ve Uryu nun babaları gelsin bari belki onlar bişeyler yapar...Ben Kaptanlardan tamamen ümidi kestim ...Bu manga Aizen'in zaferiyle sonuçlansın başka bişey istemiyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen onlar gelsin. Onlarıda merak ediyorum ben ama Uraharanın gelmesi daha fazla ağır basıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hinamori'yi boşverdim zaten. Bir işe yaradığı yoktu.Orihime'nin shinigami versiyonu. Bu illüzyon olayları canımı sıkmaya başladı. En sonunda herkes uyanacak, bir bakacaklar hepsi saatlerdir uyumuşlar. Aizen daha gelir gelmez illüzyona başlamış bile. Onlar zihinlerindeki illüzyondan oluşan dünyada hapsolmuş kalmışlar falan filan... eeeh. :ssok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sandığım kadarıyla bir hafta ara veriyor Bleach... Zaten Gin'in o kadar atıp tutmalarından sonra Aizen'in o kadar kolay aşağı inmesi saçmaydı. En azından çoğu kişi böyle bir şey olacağını bekliyordu fakat bu kadar olacağını hiç düşünememiştim. En fazla Aizen'in bedeni kaybolur başka yerde olduğu anlaşılır diye düşünüyordum. Bende İchigo'yu korkudan kımıldayamıyor sanıyordum meğersem şoktan kıpırdayamıyormuş :ssok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizen sevmeyen biri olarak Aizen'nin önünde saygıyla eğiliyorum. Bir chapterda 7 kişiyi indirdi. Ya onu geçin bütün kaptanlar yenemeyip. Gidipte İchigo yenerse cidden çok saçma olacak. :neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizen sevmeyen biri olarak Aizen'nin önünde saygıyla eğiliyorum. Bir chapterda 7 kişiyi indirdi. Ya onu geçin bütün kaptanlar yenemeyip. Gidipte İchigo yenerse cidden çok saçma olacak. :neqoluyor:

Aynen öyle özkan. Bayağı saçma olacak. Çok feci söverim, gider Ichigo öldürürse aizen'i. Vaizardlar hak ediyor da, onlarda pek birşey yapamıyor *-* Son anda, Ishida'nın babası, Kurosaki Isshin, Yoruichi ve Urahara gelse bayağı iyi olur *-* Birde 0. takım'ı merak ediyorum, onlarda gelebilir?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

0.nolu takım veya yeni elemanlara artık yüzde yüz gözüyle bakıyorum . takıma çünkü şu dakka başkaptan-can bile bişey yapabileceğine ihtimal vermiyorum.Derdi veren kubo dermanımızı da ver ichigoyuda öldür açılalım yeni umutlara :gul gul:

Daha aizen vastolorde filan bile yumurtlamadı bu ne güçtür :qaglayacak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu chapterdan anladığım ,Daha önceki chapter da ichigonun şaşkın şaşkın bakışının Aizen'in ilizyonundan etkilenmemiş olduğu...Hani bununla bağlantılı birşeler sayesinde Aizen'i İchigo aptalının yenmesini sağlama gayretinde olabilir Kubo...Ama Aizeni Buralara kadar getirdikten sonra ne uydurupta İchigoyu Galip getiriceği merak konusu...Yok bu İchigoya kesin gene bihaller olucak belli...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim anlamadığım şey Kyoka Suigetsu'nun salınımını görmedi mi şimdi Ichigo? Herkes ilüzyona yakalanırken. KT sadece bu konuda biraz çuvallamış gibi geldi. Herkes yakalanıyor, Ichigo film izler gibi milletin kesilişini izliyor.

Hikaye artık kralın şatosunda geçer. İchigo'nun Aizen'i alt etmesi anime tarihinin en abartı power up'larından olur. Ichigo'nun ölmesini de istemiyorum ama gerçek bu. Aizen farklı bir boyut resmen. Yanarım yanarım da Hitsugaya'ya yanarım. Herif yaşasa vicdan azabından ölecek. Bu arada bu mangalarda ölüm haftası mıdır nedir anlamadım gitti :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ichigo açılımına doğru gidiyoruz, görünen o. ichigo'yu artık resurrection falan da kurtaramaz.

scan_013'ten başlıyorum. orada ichigo "millet ne yapıyosunuz siz?!" demiş, ardından 15'te hitsugaya bariz bir şekilde, "hinamori...??", ardından 16'da shinji bir küfür sallamış, ondan sonra 17'de yine shinji "ne zamandan beri..." demiş bırakmış. 18'de, "ne zamandır mı?" "tuhaf şeyler soruyorsun gerçekten" "biliyor olmalısın" "benim kyouka suigetsu'mun yeteneği 'mutlak hipnoz'dur." "ne zaman olursa olsun, 5 duyuyu tamamıyle yönetebilir, her durumda illüzyon yaratmayı başarabilir". sonra shinji, "ne zamandan beri kyouka suigetsu'yu kullandığını soruyorum!!" diyor. buna cevap "o halde ben de sorayım..." sayfa 19'da "ne zamandan beri kyouka suigetsu'yu kullanmaksızın illüzyon yaratıyordum?". 20'de, hinamori: "...shiro-chan... neden...?" sayfa 22'de shunsui "bekle, hitsugaya taichou" demiş. ondan sonra aizen'in ağzından şu kelimeler dökülüyor, "her taraftan açık veriyorsun". son sayfadakini de siz yorumlayın, chiru demiş 散る. dağılmak, dökülmek, saçılmak anlamına falan geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizen'i sevmemek elde değil, ama umarım işini tam yapıyordur. Kestiği kaptanlar yeniden iyileşirse bu olayın sonu gelmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ichigo maçı izlemeye devam ediyor:) Gol yedikten sonra," nabionuz millet?" falan olur mu öyle şey, takım arkadaşı böyle mi olur :)

O değilde aizen en ufak bir açıkta 3 tane kaptanı falan sinek gibi kesiyorsa ichi onu nasıl yencek çok merak ediyorum, burdan bu maç dönmez abi:qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haha! :D bu arada Gin ile ilgilenen kimse niye yok? Onu adam yerine koymuyorlar mı? Ondan çok iyi bir çıkış bekliyorum şahsen. İçimden bir ses Aizen'i bile pataklayabileceğini söylüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haha! :D bu arada Gin ile ilgilenen kimse niye yok? Onu adam yerine koymuyorlar mı? Ondan çok iyi bir çıkış bekliyorum şahsen. İçimden bir ses Aizen'i bile pataklayabileceğini söylüyor.

Bende de bi ara senin içindeki ses vardı, ama o hesaba göre şöyle bir denklem olur ==> (gin > aizen > envai çeşit karizmatik ve "güçlü karakter" ) ki şu saatten sonra kubo böyle bir şey yaparsa aldığı beddualar ve lanetlerle cehennemde aizen vari manyak zebanilerle sıcak saatler gecirebilir ki onu da riske almaz bence :gul gul::gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Orası öyle tabii ama ben bekliyorum yine de. Çok sinsi bu Gin denen adam. Öyle bir adamın Aizen'e güvenip katılması, onun peşinden gitmesi mantıklı değil. Mutlaka bir çıkarı var ve sadece doğru anı bekliyor bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni birileri gelsinde Aizen'i o devirsin. Hitsugaya'nın kesilmesi iyi oldu. Neden mi? Çünkü Hitsugaya bu nefretiyle kesinlikle hollowa dönüşürdü :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende de bi ara senin içindeki ses vardı, ama o hesaba göre şöyle bir denklem olur ==> (gin > aizen > envai çeşit karizmatik ve "güçlü karakter" ) ki şu saatten sonra kubo böyle bir şey yaparsa aldığı beddualar ve lanetlerle cehennemde aizen vari manyak zebanilerle sıcak saatler gecirebilir ki onu da riske almaz bence :gul gul::gul gul:

yorum güzeldi :gul gul:

ama gin ilginç biri sinsi kendinden başka birine güvendiğini hiç sanmıyorum.

azinenin tarafında duruyor olabilir ama onun tek tarafı kendi tarafı. hiç bir yere ait olamayan biri. o sinir gülüşünü değiştirecek bir olay istiyorum. onunla ilgili ama adam ölürken bile güler gibi geliyor bana:) aizenin onu diğerlerinden hatta tousenden bile ayrı tuttuğunu düşünüyorum. aizene yakındır gücü tahminen

Yeni birileri gelsinde Aizen'i o devirsin. Hitsugaya'nın kesilmesi iyi oldu. Neden mi? Çünkü Hitsugaya bu nefretiyle kesinlikle hollowa dönüşürdü :D

öfkesine bu kadar çabuk yenilmiş olmasına uyuz olmuştum. çok snob bir karakterdi çünkü. senin dediğin gibi düşünüyorum da o ölecek karakterlerden değildir. kubo'nun bu karakteri öldüreceğini sanmam. baya hayranı var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gin'in görevi sorgulanmış. Benim düşünceme göre aizen burada bitmez. Yaralanabilir ve işte o an gin devreye girebilir ve aizen'i bir yerlere kaçırabilir. Eğer Aizen bu yaptıklarından sonra Ichigo tarafından tokatlanırsa, bir çok kişinin düşüneceği şey olacak ve çok sıkıcı, sıradan bir arc finali olacak.

Eğer bu manga-ka böyle bir mal değilse, büyük bir ihtimalle Ichigo'a gelişmesi için zaman verecektir. Öyle 1-2 chapterda boss yapmayacak kadar akıllı olmasını umalım. Ve herneyse, bu zaman süreci de ancak aizenin kaçması gibi birşeyle mümkün. Gin işte burada gerekli bir rol oynayabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi aklıma geldi ama, aradan epey vakit geçtiği için unutmuş olabilirim, hatam varsa düzeltin. Bu Hinamori ve Matsumoto zaten o hibrit hayvan, adı kimera mıydı neydi, tarafından ölümün eşiğine getirilmemiş miydi? Hangi ara iyileşip de oraya geri geldi ki? Galiba yine bir illüzyon var...

Bu arada tuhaf bağlantılara bakın. Gin bir şekilde Matsumoto ile bağlantılı, Aizen zaten Hinamori ile bağlantılı. Bu iki kız da Hitsugaya ile bağlantılı. Kubo neler düşünüyor acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bermuda Şeytan Üçgeni'ne girip kaybolmuş :)...Dolayısıyla bir çıkış aramakta kendisi.Bleach ilk bölümlerden beri sürekli birilerinin İchigoyu pataklaması sonra onun her seferde birazdaha desteklenerek düşamanlarını yenmesinden ibaret...Yani en baştan bile sağlam bir kurguyla yola çıkmadı Kubo.Hep yeni bikaç özellik falan sıktı durdu...Şimdide bocalıyor haliyle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya bleack iki kız kaçırma olayından ibaret gibi zaten :ne noldu: ilkinde rukia ss'ye götürüldü bizim salak ichigo gitti kurtardı kaptanlarla savaştı yendi yenildi filan öyle geçti ve bu arc benim en sevdiğim arctı :D ikinci kız kaçırma ise orihime oldu (bi öldüremediler zaten yakında benim elimde kalacak :ssok:) iki kız kaçırma ya da başka dünyaya götürülmesiyle olaylar gelişti bu arc bittikden sonra kim kaçırılır merak ediyorum :D kubo zaten her bölümde daha da çok saçmalıyormuş gibi geliyor bana nasıl toparlayacak merak ediyorum yada toparlayamacak ve en kötü mangayı yaratmış olacak :neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aizen orada illüzyon yaptı işte. Kendisi ile orada yatan Hinamori ile yer değiştirdi. Bunu ilk anlayan İchigoydu ama iş işten geçti :011: Kaptanlardan kimse ölmez sanırım. 3 tane firarimiz varda ne oldu yerine birileri geldi mi :kirmizi:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?