Jump to content
  • Kayıt Ol

En Son Hangi Animeyi Bitirdiniz?

CHOBiTS

Önerilen İletiler

(düzenlendi)

Fruits Basket yeni uyarlamanın 2 sezonu. Üzerinden 3 haftaya yakın bir zaman geçmesine rağmen ilk bitirdiğim zamanki etkinin büyük kısmı hala mevcut. Uzun zamandır bir animeden üst üste 5 bölüm izlediğim bir gün olmamıştı ve muhtemelen 2014 zamanları izlediğim Hunter x Hunter'dan sonra da bir günde aynı animeden çift haneli bölüm izlemedim, varsa da hatırlamıyorum. Bunların ikisini de Fruits Basket izlerken yaptım ve hem olayları, hem karakterleri sevdiğim için su gibi aktı bölümler. Seriden 11 tane favorim var: Kyoko, Kazuma, Shigure, Hatori, Ayame, Hatsuharu, İsuzu, Saki, Uotani, Kureno, Mayuko evet 11 oldu bunlar kadar olmasa da Tohru, Kyo, Yuki, Machi, Manabe, Momiji, Kagura, Mine de sevdiğim karekterler. 1. Sezon 17. Bölüm efsaneydi bana biraz Feta Zero 19. Bölümü, biraz da Sangatsu no Lion 2. Sezon 5. Bölümünü hatırlattı. 2. Sezon 12. Bölüm bilgisayarıma indirip tuttuğum tek bölüm. Tekrar tekrar izlemek için.

Ben, yeni kadını tanıdıktan sonra, eskisinin acısını hemen unuttun. Bu ikisi çift olmalı yoksa Fruits Basket sevgim ciddi bir darbe alır.

Düzenlendi: (Gallardo)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

Re:Zero 2. Sezon

Bu sezonun yarım kaldığını baştan bilseydim hayatta başlamazdım. Böyle çok kötü oldu.

Milenyumun 2 en iyi animesi var. Fate:Zero ve Re:Zero. Adında Zero olan bir başka anime Ga-Rei:Zero da müthiştir. Demek ki keramet Zero'da.

Düzenlendi: (aysöken)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Kimetsu no Yaiba

Tüm pürüzlerine rağmen Unlimited Budget Works'a yaraşır bir iş olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?