Jump to content
  • Kayıt Ol

Genel Anime Sohbet Başlığı v2

CHOBiTS

Önerilen İletiler

gundamaster

Shiki'deki bu orijinal saç tasarımları benim hoşuma gitmişti. Animedeki o "creepy" havaya epey uyuyordu. UnderE'nin dediği gibi o hemşirenin saçı her daim çok aykırı gelmişti bana da.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hepsine tamam diyordum da, hemşirenin saçi 20 küsur bölüm boyunca alişamadiğim tek saçti ya.

Sen hemşireye mi takılı kaldın? Bense şu Mimi'de çok takılı kalmıştım, gerçi o baştan aşağı komple takılı kalınacak bir tipti. :s Onun yaratıcısını bulup sıkıca bi kucaklayasım var, anladınız siz. ;) :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sen hemşireye mi takılı kaldın? Bense şu Mimi'de çok takılı kalmıştım, gerçi o baştan aşağı komple takılı kalınacak bir tipti. :s Onun yaratıcısını bulup sıkıca bi kucaklayasım var, anladınız siz. ;) :P

Sahi Mimi demişken ve "anladin sen" demişken :P Bugün Ataraxia okurken bak kim geldi, hemi de ne kiyafetle geldi sana özel herhalde göbeği açmiş :011:

39bd73c84a.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o kutsal kasenin içine düşeydim de o resmi görmeyeydim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sahi Mimi demişken ve "anladin sen" demişken :P Bugün Ataraxia okurken bak kim geldi, hemi de ne kiyafetle geldi sana özel herhalde göbeği açmiş :011:

39bd73c84a.jpg

Sadece göbek mi? Ben onun beni beklediği ne halleri bilirim. Resim eklerdim ama anime forumları tarihine, "Banlanan İlk Super Mod" olarak bir ilk yazasım yok. :P

Pek bi zayıflamış Gil'im sanki... :s

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi böyle bir muhabbeti açıldı da aklıma geldi. Adını vermeyeyim ama buradan bir arkadaş Let Dai diye manga önerdi, o da yaoi çıktı. Hiç böyle kötü hissetmemiştim.:(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece göbek mi? Ben onun beni beklediği ne halleri bilirim. Resim eklerdim ama anime forumları tarihine, "Banlanan İlk Super Mod" olarak bir ilk yazasım yok. :P

Pek bi zayıflamış Gil'im sanki... :s

Bence hiç zayiflamamiş :P

28b987d4a8.jpg

O senin en favorim dediğin Gil resmi vardi ya bi tane, posterlik olan. Farkettim ki Ataraxia'dan şu üstteki sahneye aitmiş o resim. :D

Bir de Rider sevenlere atalim bir sahne :011:

1e0c501aa8.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1e0c501aa8.jpg

Böylesine bi hatun karakteri 'Rider' yaparak 'ince'den vurmuşlar sanki :D

O değil de FSN'a çok az kaldı. VN'inin başlarını okumuş ve kendi kendime bir şeyi farkederek spoiler yedirtmiş olsam da heycanlıyım baya. Uzun zamandır da böylesine heycanlanmamıştım bi anime için-en son KLK içindi sanırım-. Beklentim büyük. Zero gerçekten çok iyiydi. Belki bu kadar iyi olmaz ama, bi çıta aşağısına da razıyım ben.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğer kotarabilirlerse, ki ben kotarabileceklerine inaniyorum, UBW'nin 2. sezonu, F/Z'nin o son 5-6 bölümüne eş değer hatta belki bir parmak yukarida güzelliğe sahip olacak. O konuda şüphe olmasin :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

UBW bekleyenlere güzel bir haber. Animenin ilk iki bölümü yani bölüm 0 ve 1, birer saat olacakmış.

Bölümler Ekim aynın 4'ü ve 11'inde yayınlanacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ooo süper haber, zaten TV'den önce özel gösterim yapacaklardı muhtemelen yapmış olmalari lazim dün bugün. Ama 1 saat olmasi, hem de 2 bölüm olmasi harikaymiş ya, acaba Fate route'un açiğini kapatacaklar mi flashback tarzinda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ben de Fate route'u hızlı geçmek adına yaptıklarını düşünüyordum lakin ilk bölüm Rin ve Archer odaklıyken, ikinci bölüm de Shiro ve Saber'a odaklanacakmış. Bölüm içerikleri nedir onu bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haberdarım Heaven's Feel filminden ama tarihi kesin değil diye biliyorum. Ama tek filmde biraz sıkışmış aceleye gelmiş gibi olacak diye hissediyorum, umarım batırmazlar zira pastanın en güzel dilimi HF. O anlaşılmazsa ne Fate anlaşılır ne de Fate/Zero'nun 2. sezonu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

shiki izleyen varmı bi arkadaşım önerdi tanıtımını okudum ama çok gore birşeye benziyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

necromancer,

Bana göre aşırı değildi fakat bu türlerden rahatsız oluyorsanız önermem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Necromancer

Anime listene bakarak o seriye 6 puan verebileceini düşünüyorum. Basite indirirsek seri bir kasabada vampirlerin gelmesi ve insanların kaybolması üzerine. Ama detaylar konu anlatım işleniş diyaloglar gercekten güzel. Dediğim gibi seri biraz basit bir tema üzerinden gittiği ve klişe olaylar anlatıldığı için ilk 15 bölüm sıkabiliyor. Neler olucağını insanın tahmin etmesi de bu duruma sebebiyet verebilir. :D

Ve efendim aksiyon olsun macera olsun hiç biri yok seride sonuna kadar çene var gizem var. Kanda yok genel anlamda. Bilmiyorum true blood izledinmi onun gibi bir seri. Ben benzetiyorum:birsey gelmez:gj

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben Necro'nun Another izleyip epey keyif aldiğini hatirliyorum ama, eğer ondan keyif aldiysan bundan da en az onun kadar keyif alirsin. Ki bunda taş gibi Doktor karakteri var. Sirf o doktor için izlenir bence :D 7 puan verirsin bence beelki 8 :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ohoo Under 1 puanın lafınımı yapıyorsun. :011:

Hadi 7 versin 7 ama 8 olmaz. :qgel:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ahahaha baya merak konusuna dönüştü tamam izledikten sonra haber vericem kaç puan verdiğimi xD ya şu monogatari gibi başka seri yokmu :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben Necro'nun Another izleyip epey keyif aldiğini hatirliyorum ama, eğer ondan keyif aldiysan bundan da en az onun kadar keyif alirsin. Ki bunda taş gibi Doktor karakteri var. Sirf o doktor için izlenir bence :D 7 puan verirsin bence beelki 8 :P

Bu seriye 7 puan verdiysem sırf o doktor hatrınadır. :P:D

Şimdi böyle bir muhabbeti açıldı da aklıma geldi. Adını vermeyeyim ama buradan bir arkadaş Let Dai diye manga önerdi, o da yaoi çıktı. Hiç böyle kötü hissetmemiştim.:(

Hani hani nerde? Kim o ismini vermek istemediğin izleyici? :P -.-

28b987d4a8.jpg

O senin en favorim dediğin Gil resmi vardi ya bi tane, posterlik olan. Farkettim ki Ataraxia'dan şu üstteki sahneye aitmiş o resim. :D

1e0c501aa8.jpg

Bir de, hep sansürlü bunlar yahu, hiç hoşlaşmadım bu durumdan. :P:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Burada bir yerlerde işte. :P -.-

Kaza kurşunu, diyelim biz buna. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kaza kurşunu, diyelim biz buna. :P

Yeni yaoiler önereceğini mi ima ediyorsun yoksa?:sikintili:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni yaoiler önereceğini mi ima ediyorsun yoksa?:sikintili:

Neden olmasın? :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?