Jump to content
  • Kayıt Ol

Sunucu/hosting için desteğinizi bekliyoruz.

bedifeci

Önerilen İletiler

4.yıla geçkin bir süredir sitemiz , çeşitli hostingler üzerinde hizmet verdi, vermeye de devam ediyor. Bu süreçte birçok sorunla karşılaştık. Geliri olmayan gönülülük üzerine kurulmuş bir siteydik.Birçok mesele de olduğu gibi maddi meseleleri içimizde hallettik ,sizlere duyurmadık ancak bu durum ağır bir yük haline gelmeye başladı.Bu tip hobi sitelerini yaşadacak üyeleridir. Uzatmadan sizlerinde çorbada tuzu olsun istiyoruz , daha kaliteli ve hızlı hizmet için ,karınca kararınca desteklerinizi bekliyoruz.

4zh3j.jpg

Bu amaçla

[fieldset=Dikkat]-Maddi destek veren arkadaşların isimlerini bu başlıkta belirteceğiz.

-Gereken miktar toplandığında başlıkta konuda kapanacaktır.[/fieldset]

Reklam

[fieldset=Destek]Ayrıca üyelerimizden durumu iyi olupta reklam vermek isteyen olursa bu tekliflere açık olduğumuzu belirtmek isteriz.[/fieldset]

Not: Bu başlık yorum başlığı degil ,öneri getirebilirsiniz.

Bedifeci 50 tl

CHOBiTS 35 tl

SyLaR_54 30 tl

Sahin363 20tl

Mnyk 100tl

Hmk 30tl

Antioksidan 20tl

Özz 50tl

Worless 50tl

Squaw 20tl

Marvin 40tl

Kanade 20tl

KontDRACULA 27tl

Sakurahime 20tl

Ekimci 20tl

werboten 30+?

B3RK3R 54tL

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 63
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

10

• bedifeci

8

• werboten

4

• antioksidan

3

Bu ay denemeydi ve geç açılmış bir başlık bu yıllık almadan önce olmadı para toplanana kadar 1 ay daha deneme amaçlı host alalım.İşten ayrıldım 2 aylık host parası artı 20tl verebilirim.Sitemizin devamlılığı için gönlünüzde ne koparsa artık.Yastık altındaki altınları çıkarılım.:aglama3:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

30 lira benden. Ayın 16-17'sinde olsaydık daha fazla çıkardı. :D Maaş bitti. :D

Bir IBAN numarası alayım. Hesap no kabul etmiyorum, IBAN olacak. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Celal ilgilenecek bu konuyla celal IBAN numaranı ver.:011: Yarında sitede duyuru yapalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu başlığı da yeni görüyorum. :)

50 lira da ben verebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Benim için çok ters bir zamana geldi ay sonu ve daha maaş almama bir hafta var. Süre limitimiz yoksa bir hafta sonra yardımda bulunacağım hayır acele ise bir şekilde bulup katkıda bukunmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Büyük ihtimal para toplanana kadar bir ay daha deneme amaçlı hostu kiralıcağım.Sürenin dolmasına 2-3 gün birşey kaldı.Yani süre uzar gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

O halde ben acele etmeyip haftaya üzerime düşeni yapacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özelden veya buradan istediğiniz kriterde bir host paketi örneği gösterebilirseniz direkt host hizmeti için bir, iki yere bakabilirim ellerinde olursa ücretsiz verebilirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ücretsiz işten çok çektik , Türk hostingler sıkıntı veriyor nerden biliyoruz veri kayıplarından verilen sözlerle uygulamaların ters olması.Ayrıca hiç ummadığımız bir anda bizi yarı yolda koyma ihtimalleri var.Böyle durumlar yüzünden binlerce mesaj yüzlerce başlık yine binlerce üye olmuş kişi çöpe gitti.Sitenin trafigi tahmininizden fazla ,bir ara sitenin hızı diplere vurdu ne günlerdi o günler.Özelden şartlarınızı belirtirseniz ,ne gibi destek çıkabilieceginizi açıklarsanız yardım önerinizi seçenek zarflarımızın içine koyabiliriz. Sonuç ne olursa olsun iyi niyetiniz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

http://www.kimsufi.com/fr/

burdaki ilk paketin işlemcisi düşük olmasaydı denenebilirdi. Yada bi aylık alıp kurulum yapılıp ayrı bir adres olarak. Forumdakilere şu şu saatlerde bu adrese giriş yapın forumu dolaşın dolaşabildiğiniz kadar diye bir mesaj atıp. Sunucuya stres test yapılabilir. Bu sunucu Fransa' da olduğundan pink süreleri gayet kısa. Ve bağlantı hızı da geyet iyi.

Tabi yıllık 400-500 TL sunucu parası toplanabilirse.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sitenin bu durumda olması doğrusu üzücü elimde geldi kadar bende yardım etmek isterim. (bu ay maaşı alınca 30,40 tl yatırmaya çalışırım )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar AMT site editörü benle iletişime geçebilirmi, özel mesajla msn veya herhangi bir iletişim adresini yollayabilir.

Bedifeci'ye özel mesaj gönderdim ama cevap gelmedi yoğun galiba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir kaç gündür nete giremiyordum başlığı yeni gördüm bende yardımcı olmak isterim pek katkım olmasa da 20 - 25 lirada ben verebilirim ama bu hafta mümkün değil önümüzdeki hafta yatırabilirim en erken umarım bir sıkıntı olmaz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu ayki harcama düzenimi ayarladım,ben de 20-25 lira gibi bir miktar yardım yapabilirim. Şu an İzmir dışındayım,sanırım süre açısından vaktimiz var.Pazar gününden sonraki bir gün (büyük ihtimalle salı günü) dediğim miktarı gönderebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ayın 7'sından sonra kredi kartı ödemelerimden artana bakıp birşeyler yollamaya çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Paypall dan göndermek mümkünmü ?

Ne yazık ki paypal hesabımız yok.

5-10... lira demeden destek çıkan ve çıkacak arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim amacımızı sitenin bir degilde birkaç yılını kurtarmak.Sitenin sahibi sizlersiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

başlığı ben de yeni gördüm durumum pek iç açıcı değil ama bende elimden geleni yapıp birşekilde desteklicem senelerdir bu sitede takılıyorum ama en fazla 30 veya 40 tl olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sitenin 1 aylık deneme süreci yarın doluyordu ve teknik elemana 3 gündür ulaşamdığımız için mecbur bugun 1 ay daha host aldım.Allahtan şifreyi biliyordumda uzatabildik yoksa son alınan yedekten sonraki veriler güme gitcekti.Bu işlerden pek anlamıyorum ama daha iyi bir host bulana kadar çözüm önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyoruz.Yardımlarınız sayesinde sitenin bir yılını değil en az 2-3 yılını kurtarmışta olacağız.Bu süre içerisinde tekrardan para toplamak gibi bir durumda uzun süre söz konu olmayacak inşallah.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende en geç salı göndereceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

süre kısıtlaması var mıydı. ay sonuna denk geldi.:/ ayın 15inden sonra 20-25 lira yatıraabilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kredi kartımdan mecbur bir ay daha aldım Serkan ortada yok diye.O gelmeden site taşıma durumumuz yok.Bu yüzden 1 ay daha süremiz var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Misafir
Konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?