Jump to content
  • Kayıt Ol

Sunucu/hosting için desteğinizi bekliyoruz.

bedifeci

Önerilen İletiler

• İleti 63
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

10

• bedifeci

8

• werboten

4

• antioksidan

3

IBAN geçersiz dediği ve alıcı adı soyadı istediği için garanti üzerinden EFT yapamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de hesap numarasına gönderdim, iban olayını hala çözebilmiş değilim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün 17:50 'de ZİRAATM 'den IBAN numarasına gönderdim. Umarım sorunsuz ulaşmıştır. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün 17:50 'de ZİRAATM 'den IBAN numarasına gönderdim. Umarım sorunsuz ulaşmıştır. :)
Ne kadar gönderdiğinizide belirtirseniz ana sayfaya ekliyeyim.İlginiz ve yardımlarınız için teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

07.05.2012 tarihine 30 tl EFT yaptım durumum müsait olursa bu ay içinde yine yardım etmeye çalışırım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pazartesi için 20 TL'lik bir EFT yaptım. Fakirim olm ben, en fazla bu kadar çıkıyor.

Ayrıca IBAN ile sorun yaşayan arkadaşlar, IBAN numarasını ayrı yazarsanız sorun çözülüyor. Benim gibi yazmaya üşenip direkt kopyalamayın. Şöyle yani:

32 0001 0002 9529 8329 6750 01
Numaranın başında TR ibaresi otomatik olarak belirmiyorsa onu da yazın tabii.

Hesap numarası 12 haneli. Arada boşluk olmadan, 298329675001 şeklinde yazılmalı. 295 şube kodu. Onu genelde ayrı seçmeniz istenir, alıcı hesap no kısmına yazmayın.

Benim gibi kafası karışan arkadaşlara duyurulur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de 50 lira gönderdim, gerekirse daha sonra 3-5 kuruş daha gönderebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

5-10 lira demeden destek olan herkese teşekkürler.4.yıl çok çabuk geçti.AMT olarak büyük fotoğrafta anime seyreden , seyretmenin ayrıcalığını tatmış ,üyelerimizi görmek istiyoruz.

Kısa bilgi vereyim ,CHOBiTS arkadaşımızın hesabına para yatıyor , yanlış anlaşılma olmasın ben bu işleri ona devrettim , parasal meseleler beni sıkıyor ,sadece destek verecegim sitemiz için. Celal (CHOBiTS) destek olanların isimlerini yazmayı güncellemeyi unutma.Ayrıca isim vermeyen dostlarımızda var onlarada bu sıkıntılı anlarda destek verdikleri için teşekkürler.Böyle arkadaşlar olursa adını vermek istemeyenler diye yazabiliriz.Bu ara Okan beni şaşırttı ,öğrenci haliyle..:)

Bu konuda tek üzüldügüm bu kadar yıldır hep ,nerde kaldı (yeni bölüm) diyen arkadaşları bu başlıkta görememek ,işin trajikomik tarafı destekleyenlerin çoğu ekibimizden çıkıyor olması.Çevirmen ,mod derken emek üzerine , birde maddi külfet arkadaşlara yükleniyor, öncelikle bütün bu dostlarıma teşekkürü bir borç bilirim.Sonrada 5-10 lira demeden destek çıkan ve çıkacak arkadaşlara teşekkür ederim.Şu an biz götürüyoruz siteyi ,inanıyorum ki 2-3 üç yıl daha maddi olarak bu işlerin üzerinden gelirsek, dişimizi sıkarsak , site kendi kendine yetecek düzeye gelecektir. Duruşuyla ve içeriğiyle , sizin siteniz olacaktır.Sonrada bayrağı devredecek birilerini bulmak kalacak.Bu süreçte ben erken ayrılacağım, O zamana kadar bize düşen dayanmak....

İki üç yılımızı kurtarmak için desteklerinizi bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu haftasonu bende birşeyler göndermeyi planlıyorum,kesin bir rakam veremiyorum ama kaba taslak 10-50 arası birşey çıkar heralde.artık haftasonuna kadar ne kadar belimi doğrultabilirsem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu konuda tek üzüldügüm bu kadar yıldır hep ,nerde kaldı (yeni bölüm) diyen arkadaşları bu başlıkta görememek ,işin trajikomik tarafı destekleyenlerin çoğu ekibimizden çıkıyor olması.Çevirmen ,mod derken emek üzerine , birde maddi külfet arkadaşlara yükleniyor, öncelikle bütün bu dostlarıma teşekkürü bir borç bilirim.Sonrada 5-10 lira demeden destek çıkan ve çıkacak arkadaşlara teşekkür ederim.Şu an biz götürüyoruz siteyi ,inanıyorum ki 2-3 üç yıl daha maddi olarak bu işlerin üzerinden gelirsek, dişimizi sıkarsak , site kendi kendine yetecek düzeye gelecektir.

Merhaba öncelikle umarım durumunuzu düzeltebilirsiniz bu konuda. Şuna değinmek istiyorumki cidden, yeni bölümler görmek istiyoruz, şunu istiyoruz, bunu istiyoruz, sizlerleyiz, en iyi üyeleriniz, diyen insanlar bir bakıyorsunuz ki, aslında hepsi laftan ibaret.

Çünki sene 2012 ve artık herşey ne yazık ki sömürü olmuş durumda, adam siteye sadece download yapmak için üye olur, downloadlarını bir güzel yapar, devamını istediğini söyler, birde devamı gelmez yada link kırıksa demediğini bırakmaz.

İşte durum ne yazık ki çoğu kategorideki site / forum için için bu şekilde, yani paylaşım yapan insan yada insanlarda bunu NET bir şekilde görüp anladıktan sonra, zaten artık bir paylaşım yapma isteğide gelmiyor içlerinden.

İşlerinizi yoluna koyma dileği ile.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu başlıgı şimdi gördüm yoksa 50 calısırdı şimdilik 20 yolladım...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ayın 23 kadar host süresi varsa eger Vergi idae gelecek o zaman 50 yollarım ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haftasonu bende birşeyler ayarlamaya çalışayım. Konuyu geç gördüm ama helali hoş olsun. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar çok meşguldüm para yollamayı unutmuşum aklımdan uçup gitmiş büyük ihtimalle bende yarın veya cuma 20 lira göndereceğim kusura bakmayın daha önce gönderecektim de başka şeyler ile ilgilenmekten bunu unutmuşum :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tüm yardım bu kadarmı yarısı zaten sitenin kendi ekibi kimsenin 5 lirası bilemi yok aslında siteye paralı üyelik olacak aylık 1 lira ücret olsa arkadaşların sırtında yük olmaz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Havale ulaştı değil mi?
Bu ara evden çarşıya çıkamıyorum bahçe işlerinden dolayı bir kaç gün sonra bakarım anca.Desteğin ve yardımların için teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende yolladım ama ulastımı bılmıyorum.. ulasmıstır sanırım...

mustafa kesim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece 27 TL yollayabildim :002: kusura bakma. +2,5 tl havale ücreti birde ödemeler.... vs... elime biraz daha geçerse düzeltmeye çalışırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar para gönderipte ismini yazmadığım varmı belirtirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ancak bursu yedikten sonra gördüğüm için konuyu, çok bir miktar olmasa bile göndermeye çalışacağım bu hafta içinde.

----

İşlemi onayladım. Yarın 20TL hesaba yatırılmış olacak. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Mrb :) Uzun süredir animelerden uzak kaldim ve ne calismalar yapmis oldugunuzu bakmadan bu konu ilgimi cektim. Ama eminim gene harikalar basarmissinizdir.

Suan elimde Chip Online dergisinden kazandigim 1 yillik webadam.com destekli bir host sifresi var. Size bunu karsiliksiz hic birsey istemeden verebilirim. Mayis sayisinda bu promasyon kodunu aldigim icin (31 Temmuza kadar aktiflestirme süresi var henüz aktiflestirilmedi) özelliklerini hatirlamiyorum ama isterseniz genede verebilirim saten isime yaramiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Misafir
Konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?