Jump to content
  • Kayıt Ol

Beğendiğimiz Drama Müzikleri

Squaw

Önerilen İletiler

@Squ, That Man' i ben ekledim, That Woman' ı sen eklemişsin. :D Yine ortak bir beğenide buluştuk. sallss

Evet görmüştüm ve ben de aynı şeyi düşünmüştüm; özz'cüğümle yine ortak paydadayız. sallss

Hyun Bin tarzıyla olanı da çok hoş bir şarkıydı, benim diziden sonra döndürüp döndürüp dinlediklerimden. Bazı dizi müzikleri gerçekten de diziye çok yakışıyor, That Woman/Man şarkısı da Secret Garden'ın gizli silahıydı. :) That Woman'ı söyleyen kadın şarkıcının sesini çok beğendim, tarzı biraz Scent of a Woman'ın şarkılarındaki havaya benziyordu.

Güzel bir paslaşma olmuş canım, senin de ellerine sağlık. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üzerinden çok geçmemesine rağmen anneme eşlik ederken ikinci izleyişimi yaptığım Scent of a Woman'a ait şu şarkıyı ekleyeyim, yeniden kulağıma çalındıkça açıp açıp dinleyesim geliyor. :D Diğer sevdiğim şarkısını (Response) Squ eklemiş zaten. You Are So Beautiful şarkısı da benden gelsin, Junsu ile ilgili olan bölümü de severim, güzel bölümdü. :)

Scent of a Woman OST ~ " You are so Beautiful " By Kim Junsu ( JYJ) - YouTube

Bunu eklemeyi unutmuşum. :( Diziyle bütünleşen nadir müziklerden biri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu anda izlemekte olduğum City Hunter, OST için en doğru adreslerden biri. Eklemeye başlayınca bütün müzikleri sıralayabilirim, dikkat! :P:D

Lonely Day

Sad Run (özellikle bu Şehir Avcısı'nın sahnelerine süper oluyor, dinlerken izlediğim sahnelerde bende kayboluyorum desem yeridir. )

Red Water (Enstrumental müziklerin adına yakışır bir melodi, dinledikçe dinlendiriyor.)

So Goodbye

Suddenly (Üstü açık arabanın olması da bir dert, ya hiç ummadık anda kapatma düğmesi bozulursa. :D)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

Aslında Operadaki Hayalet (Phantom of the Opera) müzikaline ait bir şarkıymış ama ben Ghost dizisiyle keşfettim ve diziye bu kadar çok yakışan bir müzik görmedim. Kendi orjinal müziklerinden bile daha çok sevdim, dizinin diğer müzikleri de güzeldi ama bu şarkı o Phantom sahnelerine çok yakışıyordu.

Phantom of the Opera - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

City Hall dizisinden birkaç şarkı sıralamaya geldim. Bu dizideki müzik kullanımı çok hoşuma gitti, şarkı sözleri her sahneye uyumlu şekilde giriş yapıyordu ve şarkı baştan değil de çiftin repliklerine ve o an yaşadıkları duruma yakışan cümlelerinden giriş yapıyordu. Bu da şarkıları, diziyi izlerken daha bi güzel yapıyordu. :)

Uncertain Love

I Love You Again and Again

Smile

Bu da bugüne kadar en sevdiklerim arasında yerini alacak hareketli müziklerden biri, dizinin eğlenceli sahneleri için biçilmiş kaftandı;

Cha Seung Won ile yani The Greatest Love dizisinden devam edelim. :)

Real Love

Please Don't Forget Me

Take My Hand

İşte bu da dizide her şeyi başlatan şarkı. :D Bir kalp ameliyatında doktorun dinleyebileceği en mantıklı şarkılardan biriydi bence. :) Dizide ''60-90 sınırı'' ayrıntısı çok hoşuma gitmişti.

Thump Thump

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

A Gentleman's Dignity

High High - Kim Tae Woo

Coffe Princ ve Ten den sonra en sağlam OST lereden biri de bu yapımınki olmuş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

La Dolce Vita (Bittersweet Life)

Hwang Jung Min - A Honeyed Question

Sarang ggot - Kang Hyun Jung (Bubble Sisters)

Son izlediğim dizilerden biri olan ve beni eğlendiren drama Take Care of the Young Lady'de sevdiğim iki melodi vardı ama özellikle de Secret Story çok hoşuma gitti. Secret Garden'ın Oppa'sı Oska'mız bu dizide de çok tatlıydın. :)

Secret Story

Helpless Love [instrumental]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

^saHmatH Baek Ji Young ve K. Will, drama OST söz konusu olduğunda en sevdiğim isimlerden. Özellikle de Baek Ji Young sesiyle, beni benden alan nadir isimlerden biri. :) Ben de paylaşımı ilk onunla, yani Baek Ji Young ile yapacağım. <3

The Princess' Man - Baek Ji Young (Again, Today I Love You). Türkçe fansubu da ekliymiş, çok şugır oldu bu. :)

The Princess' Man - VOLA

The Princess' Man - Yi Sung Yol

The Princess' Man - Lee Jung & Ha Dong-Kyun (I Will Wait)

The Princess' Man - Lee Young Hyun (Goodbye My Love)

Baek Ji Young (Again, Today I Love You) şarkısını bir de Park Shi Hoo ile dinleyelim, Ji Young sesinin verdiği etki gibi seni alıp düşsel diyarlara götürmüyor ama yine de sevimli olmuş be! :D Park Shi Hoo'nun kendisi yeter. embarrassed.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Cheongdamdong Alice OST'sinden

Lee Seung Hwan ft Yozoh (Sorry) Türkçe Altyazılı

Baek Ah Yeon - Daddy Long Legs

School 2013 OST'sinden

Kim Bo Kyung - Don't Think You're Alone

[MV] School 2013 OST Kim Bo Kyung - Don't Think You're Alone (Eng/Rom) - YouTube

Reply 1997 OST'sinden

Leeds - You may live in happiness

Jung Eun Ji & Seo In Guk - Just the way we love

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

That Winter, the Wind Blows OST

The One _ Winter Love

Super Junior Yesung _ Gray Paper

Gummy _ Snowflake

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Capital Scandal / Jeon So Young - Because of You

(Kang Ji Hwan ahh bu diziyle iyice vuruldum kendisine...)

Juunen Saki mo Kimi ni Koishite / Crystal Kay- Time of Love

Incarnation Of Money / P-Type & Swings Feat.Kang Min Hee [Miss $] - Money

A Gentleman's Dignity / Lee Jong Hyuk - If You Come Into My Heart

(Keşke hepsini söyleseydi. ^^)

Ayrıca başka bir alternatifi :)

MBLAQ - If You Come Into My Heart

Pasta / Jung Ah - You're Cute

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sizlere de olur mu bilmem ama bazı dizilerde ve animelerde ana çiftimizden daha fazla yan roldeki çiftleri ve onların hikayelerini severim. İşte bu dramada da aynı şey başıma geldi; ana çiftten daha fazla detektif olan çiftimizi çok sevdim ama dizinin senaristleri beni çok kızdırdı. Nedenini açıklamayacağım çünkü spoilerın dibi olur ama izleyenler ve benim bu çifti sevdiğimi okuyanlar ne demek istediğimi çok iyi anlayacaktır. :( Onların sahnelerine ait olan ilk şarkıyla başlangıcı yapasım var. :)

Fugitive: Plan B'den sevilesi iki şarkı (özz ile Bi Rain kombosu yapalım. :D);

Dizi, konu işlenişi açısından çok sağlamdı, müzikleriyse daha bi güzeldi, mekan kullanımları ise hepsinden öteydi. :)

Swallow the Sun'dan kulakları şenlendiren bir şarkı;

Arka arkaya mesaj oluyor ama zaman aşımına uğramış sayıyorum. :P

Road Number One dizisini pek haz alarak izlemediğim doğru ama muhteşem OST'larıyla insanı başka diyarlara alıp götürüyor. Resmen bir müzik şöleni; Baek Ji Young yanında Hwi Sung ve Hwan Hee'nin o büyüleci sesi insana derin bir duygusallık aşılıyor. Baek Ji Young'ı da everiyoruz bakalım, düğününde de şarkı söyler mi ki? :P

Same Heart (Baek Ji Young)

Even If The World Separated Us (Hwi Sung)

Even If Becoming The Wild (Hwan Hee)

Road Number One paylaşımlarım tüm Kim Ha Neul sevmeyenlere de gelsin. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

İtiraf ediyorum henüz izlemeye başlamadım >.< KNG'nin son izlediğim dizisi Bad Guy derin izler bıraktı :) Bu parçayı diziyi daha izlemeden sevdim!

BoA 보아_Between Heaven and Hell (Parçanın uzun versiyonu):

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kim Nam Gil bu dizide coşacak gibi zaten ^saHmatH, yeni tarzına da bayıldım, söylemeden geçip gitmeme gönlüm el vermedi. embarrassed.gif

Gong Yo'yu gözümde (pek sevmeyen bana) en çok sempatikleştiren diziden ezgilerle geldim. xD Biscuit Teacher and Star Candy dizisinden;

Nun Ah Ni - Eun Hyool

Ji Ool Soo Uhb Neun Sarang - Seo Joon

''Dan Ha Roo Man - Choi Byung Min'', ''Mol Ra Ya Hae - Kim Sang Min'' ve ''Noon Mool Saem - Chun Dan Bi'' isimli şarkıları da süper aslında ama oların youtube paylaşımını bulamadım, sanırım dizi eski yapım olduğu için videosu baya gerilerde kalmış. :( Gerçi, dizinin tüm OST'ları şugır.

OST değil ama şu Gong Yo'nun 'yağmurda dans' sahnesine bittim, sahne çok güzeldi. Bu danstan sonra insanın diziyi izleyesi gelmez mi? embarrassed.gif

Yalnızlığın dansı~~

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yes ön yargılarımı yendim ve Shark'ı izlemeye başladım 10.bölümü bile izledim hahaxD Bad Guy'ı andırsa da... Anladım ki ben bu tarz kurguları seviyorum :)

Hele içinde KNG gibi oyuncu varsa^^

Squaw Gong Yoo sevilmez mi?! Neredeyse tüm dizi ve filmlerini izledim. O candır can :qask:

Coffee Prince OST - White Love Story

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Coffe Prince dizisinin en sevdiğim yanı müzikleriydi, güzel paylaşım. :)

Haklısın ^saHmatH ama Gong Yoo bir türlü alışamadığım aktörler arasında. Sanırım benim için izlediğim ilk rol çok önemli, One Fine Day dizisinde izlemiştim, orda bir uyuzluk kaptım, tamamdır. O gündür bugündür hala alışmaya çalışıyorum kendisine. Birçok yapımını izledim ama hala tam anlamıyla ısınabilmiş değilim. Yukarıda bahsettiğim dizisi ile Mr. Finding Destiny filminde biraz biraz ısınmaya başladım. Winter Sonata hallerini kim unutabilir ki.embarrassed.gif Bir de, bence daha fazla ciddi rollerde olmalı. Hep romantik komedi yapmasın ki The Crucible filmindeki performansına bayıldım. Hatta yakın zamanda daha fazla ciddi rollere ağırlık versin, o filmdeki -her ne kadar film beni zorlasa da- ciddi tavırları tam anlamıyla muhteşemdi. Filme onun sayesinde devam edebildim, yoksa o tip konular ruhumu karartıyor, hele bir de gerçekse benim dünyam yıkılmıştır.

Bir de, Gong Yoo'nun gülüşü çok konuşuluyor ama ondan daha iyi gülüşe sahip olanlarımız var. Killing Smile adını kimseye kaptırmam. :P:D

tumblr_medzxlpr7Q1rpxyxvo6_r1_250.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?