Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

ben shounen mangalarda aksiyonu okumak yerine animede izlemeyi tercih ediyorum ama mangada olayları bilincede animenin tadı kaçıyor bahane arıyordum yani xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

Kabutonun gideceği sanmazdım ama yanlış anlamadıysam Tobi 1.hokagenin geninden tekrardan yaratmış ve chakrasıyla bir sürü Zetsu yapmış. Peki bu Zetsunun gücü ne? Sanırım bir dövüşte az kalsın kolaylıkla ölüyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zetsu'nun güçü net olarak belli değil ama bir şekil teleport yeteneği var gibi, bir chapter'da da ikiye ayrılmıştı, madem bir sürü var neden ikiye ayırıyosun. Neyse hala koruyo kendi gizemini ama çok bişey beklemiyor kimse. Sadece büyük savaş için adam oyalıcak gibi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rakibinin chakrasını alıp başkasına aktarabildiğini görmüştük daha önce.Belkide ShapeShift gibi bir bakıma son sayfadaki Deidara'dan anlaşıldığı gibi Zetsunun klonları farklı kişilerin yeteneklerini kullanabiliyor ...Ölmüş Akatsuki üyelerinin ve kimbilir geçmişte ele geçirdiği kaç kişinin yetenklerine sahip bir ordu var Tobi'nin elinde...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rakibinin chakrasını alıp başkasına aktarabildiğini görmüştük daha önce.Belkide ShapeShift gibi bir bakıma son sayfadaki Deidara'dan anlaşıldığı gibi Zetsunun klonları farklı kişilerin yeteneklerini kullanabiliyor ...Ölmüş Akatsuki üyelerinin ve kimbilir geçmişte ele geçirdiği kaç kişinin yetenklerine sahip bir ordu var Tobi'nin elinde...

Aslında mantıklı söylüyorsun, kabuto'da bir zetsu istemişti, kesin orochimaru içindi o zaman. Ama o mantıkla gidersek e zaten nagato'yu falan da aldı, bütün eski kagelerin vücudu vardır bu adamda kesin, bizimkinlerin hiç şansı yok :) kafam karıştı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel kavgalar başlıyor yine, sasuke'nin karizması uğruna bir kalemde harcanan deideranın geri gelmesi iyi olmuş, gelir gelmez bir kage ile kapışmakta onun şansının ne kadar çok olduğunu gösteriyor :):) kabuto aşmış gidiyo, manda'nın daha büyüğü daha güçlüsünü yapmış :D Ulan verin o zaman kabutoya bi hücre adam gelmiş geçmiş en iyi ekibi oluştursun, iice çıkarıyorlar olayın ... . şimdi birde o haliyle bizimkilere kafa tutatacak sayıları cok az. 2 akatsuki elemanı + manda vs kyubi, hachibi, 2 köyün bir kaç elit ninjası bir kage'ye karşı... Ne kadar şansları var, pek yok gibi ama göreceğiz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vasat bi' çeviriyle okuduğum için yorum yapmayacağım bu hafta ama çok da iyi bi' bölüm değildi bana göre.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu aralar naruto baymaya başladı beni. Bu bölüm baya bayıktı. Naruto ve Sasuke'deki o ultimate power uplardan sonra deidara'nın felan dönmesi gayet tırt bi olay oldu benim için. Kabutolu bölümler baya sıkıcı olacağa benziyor.

Ama Itachi ve Nagato'u çıkardığında işler güzelleşecek gibi. Hidan'ın geri dönmesini isterdim ama kendisi ölmediği için bu ne yazık ki imkansız :D Özledim Hidan'ı :D

Neyse umarım taşkagesi(!) deidara'ı hemencik paketler de deidara'ı fazla görmek zorunda kalmayız. Sasuke istiyorum ben :D Kendisini ne kadar sevmesem de yeni gözünü merak ediyorum çok. Ve kimse inkar edemez Sasuke'nin içinde bulunduğu bölümler oldukça eğlenceli oluyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Credits: Ohana

verification: Confirmed

Translation : Saladesu

Naruto 514 カブトの目論見

かつての教え子に…ブチギレ!!

土影空中で塵遁準備

デイダラ ってますますマジヤベーゼ!いきなり塵遁かましてくるきか!うん!!

カブト、デイダラ見ながら亀に上陸

デイダラ鳥に乗りながら逃げる

土影 逃がさんぜ!!

塵遁放とうとしたら 赤ツチが背後から土影を止める

赤ツチ それをやっちゃったら島亀も殺しちゃうダニ!!

土影 ええい!!ややっこしい!!でかすぎて風景にしか見えん!!

デイダラ 隙あり!!うん!!

手から粘土鳥出して 土影の眼の前で 喝!!

鳥爆発する でも、赤ツチのゴーレムで攻撃かわす

土影 この島から引き離すかの

デイダラ 赤ツチのゴーレムか 相変わらず土影にベタベタくっつきやがって邪魔くせー!!うん!

マンダ島で暴れる

黒ツチ あのヘビヤロー!!

カブトしゃがんでなんかしてる

黒ツチ あのヘビ操ってるんのはやっぱあっちのヤローか!大蛇丸の部下だった もやしヤローのくせしやがって!!

マンダ テレパシーでカブトに何か伝える

カブト そうかナルトはこの亀の中ってことか さて…となると入口は?

ナルト頭抱えてる

ヤマト (くそ 外はどうなってる!?)な…なんか今日は や…やけに地震が多い日だね

アオバ そ…そうですね

ナルト …にしても多すぎだってばよ!それに地震って天地ってひっくり返るっけ?

ヤマト いや…あまりに揺れたから天地がひっくり返って見えただけで…

ナルト そうかな…? オレってばちょっち外見てくっから!!

ヤマト いや〜〜君は大事なSランク任務中なんだから任務やんなさい!

ナルト いや…ちょっち外みてくるだけなんだけど…

ヤマト キリリ顔して  忍者にとって大事なのは その任務を最期までやりぬくこと!!

そしてこの任務は他でもない 君だからこそ!君にしかできない任務!!だから…頼まれた… 分かるな!ナルト!

ナルト …

後ろでアルマジロ伸びてる

アオバ (さすがにナルトも何かの異変に気が付きはじめてる… sらんく任務だとハッタリかましたけどやってる事は

チンチンがあるかないかを見てるだけだもんなあ ナルトもバカじゃない…もうバレてるんじゃ…)

ナルト うん!分かった!オレってば任務に集中する!!

アオバ (うん!当分いけるなこりゃ!バカでよかったっ!!)

黒ツチ 印を結んで

黒ツチに気付くカブト

黒ツチ (遅せーよ!!)熔遁・石灰凝の術 口から石灰吐く

カブト攻撃かわす 出て来ましたね (アオバもいるのか…)

そこに ヤマト モトイ アオバ 到着

黒ツチ のこのこ出てくんじゃねーよ!アタイらで片づける!!(と言いつつ)

アオバ アンタは確か土影の孫娘…

カブト ちょうどいい…これからナルトくんの所まで案内してもらおうか

ヤマト 蛇…その声…まさか お前は…

カブト フードを取って また会ったねヤマト

黒ツチ そっちへ流す!!捕まえろ!! 口を膨らます 水遁・水喇叭!

アオバ いいぞ!

交わす カブト

アオバ だめだ!読まれてた!!

黒ツチ (捕まえろと言いつつ)…捕まえたぜ!

ヤマト これは…

カブト なるほど

黒ツチ (アタイの石灰凝の術は即効性のセメント!水で流して範囲をッ広げ…そしてそれは水の反応しおて凝固する!!)

これでてめーはもう動けねえ!!

ヤマト モトイさん アオバこの水を踏まないように!

セメントがヤマトの体を覆う

黒ツチ さらに念には念だ!

アオバ よし!こなればこっちのもの!オレが情報を抜きとります!

Naruto 514 Kabuto’s Plan

Enraged… At an ex-pupil!!

Tsuchikage prepares some Chiriton (Clay release) jutsu in mid-air

Deidara: Things are getting worse and worse! Chiriton all of a sudden? He’s gonna even more fired up! Yeah!!

Kabuto watches Deidara as he gets on the turtle

Deidara runs away by getting on a bird

Tsuchikage: I won’t let you get away!!

When he releases the Chiriton, Akatsuchi stops him from behind.

Akatsuchi: If you do that, you’ll kill even the island tortoise!!

Tsuchikage: Eh! How puzzling! It was so huge I could only see the scenery!!

Deidara: There’s an opening!! Yeah!!

He releases a clay bird from his hand and right before Tsuchikage’s eyes: Katsu!!

The bird explodes, but the attack was blocked by Akatsuchi’s golem

Tsuchikage: Were you trying to get us away from this island

Deidara: Akatsuchi’s golem, huh. You’re just the same as ever, clinging around Tsuchikage, you hindering *******!! Yeah!!

Manda is going on a rampage on the island

Kurotsuchi: That damned snake!!

Kabuto is squating down and doing something

Kurotsuchi: It’s got to be that guy controlling the snake! He was Orochimaru’s subordinate, even though he’s just a bean sprout of a *******!!

Manda tells Kabuto something using telepathy

Kabuto: I see, Naruto’s somewhere on this turtle huh. In that case… Where is the entrance?

Naruto is holding his head

Yamato: (****, what’s happening outside!?) S… Seems like there are an aw… Awful lot of earthquakes today, huh

Aoba: Ye… Yeah!

Naruto: … Even so, that’s way too many! In the first place were earthquakes ever able to reverse the ground and the sky?

Yamato: Uh… It just looks like it because it was shaking so much…

Naruto: Really…? I’m going to go out and take a quick look!!

Yamato: No, no~~ You’re in the midst of an important S-rank mission, so finish your mission!

Naruto: But… I’m just going to take a quick look…

Yamato (makes a stern face): What’s most important to a ninja is to complete his mission as fast as possible!! And that mission is a single mission, that was assigned to you precisely because you are you!! It is a mission only you can do!! That is why you were tasked with it… Do you understand! Naruto!

Naruto: ….

The armadillo behind them stretches out

Aoba: (As expected, even Naruto has begun to notice the abnormalities… We tricked him that this was a S-rank mission but what he is doing is just checking whether animals have a penis. Naruto isn’t an idiot… He must already have figured it out…)

Naruto: Yeah! I got it! I’ll focus on my mission!!

Aoba: (Good! For the time being everything is going well! It’s great he’s an idiot!!)

Kurotsuchi does some seals

Kabuto notices Kurotsuchi

Kurotsuchi: (Too slow!!) Youton: Sekkaikori no Jutsu (TN: melting release: hardening quicklime); he spits quicklime out of his mouth

Kabuto evades the attack: You’ve appeared, huh (I wonder if Aoba is here too…)

Just then, Yamato, Motoi, Aoba arrive

Kurotsuchi: Don’t just come out here so nonchalantly! I can take care of him alone!! (as he is saying this…)

Aoba: You really are Tsuchikage’s granddaughter…

Kabuto: Excellent… Can I have you lead me to where Naruto is?

Yamato: A snake… That voice… You couldn’t be…

Kabuto removes his hood: We meet again, Yamato

Kurotsuchi: I’ll send a flow over there!!Get him!! (expanding his mouth) Suiton: Mizu Rappa (water trumpet)

Aoba: That’s great!

Kabuto evades

Aoba: It’s no good! He read your moves!!

Kurotsuchi: (while saying “get him!”)… I got him!

Yamato: This is…

Kabuto: I see

Kuro: (My Sekkaikori no Jutsu is instant cement! By spilling some water around, I expand my range… And when it reacts with water, it solidifies!!) With this, you can’t move any more!!

Yamato: Motoi-san, Aoba, don’t step on this water!

Cement encases Yamato’s body (TN: I don’t know if Ohana meant Kabuto…)

Kuro: I have another plan within this plan!

Aoba: Alright! Once he gets solidified, he’s mine! I’ll get intel out of him!

Deidara and Tsuchikage and flying towards the sky, they are so fast Akatsuchi is lagging a little

Deidara (You’ve gotten even faster than when you were in your prime, haven’t you, gramps)

tsuchikage: You always fought from a long distance! I don’t like that!!

Deidara: Shut up! (I’ll get him with C4!! yeah!)

Trees come out of Yamato’s hand, Aoba rides on those trees towards where Kabuto is, solidified

Aoba: Kabuto… You sure have fallen… Becoming even more and more like Orochimaru

Kabuto: Before worrying about me, you should worry about falling from there

Yamato: Aoba, focus!

Aoba is about to reach Kabuto but Kabuto sheds his skin and becomes a snake. It slithers along Yamato’s tree and nears Yamato. Aoba falls into the cement

Yamato: He shedded! Is this it!?

Yamato sends out blocks of wood from his waist, and sends Motoi flying away on them

Yamato: Motoi-san, stay away!!

Kabuto bites Yamato…

Kabuto: Kurotsuchi, I knew how your jutsu worked, so I was able to make you let down your guard

Aoba: !!?

Motoi: Yamato!!

Kuro: ****!!

Yamato runs away

Tsuchikage: You’re pretty good for flying up this high arent you!!

Deidara: Don’t look down on me, gramps!! Your Chiroton and my Bakuton (exploding release), which of them is Art…?

From behind Deidara, the Edo Tensei coffins appear

Deidar: !!? What the hell? I was just at the best part!! Yeah!!

The coffin shuts and disappears.

Yamato (TN: I think Ohana meant Kabuto) takes refuge in Manda’s nostrol. Manda disappears.

Tsuchikage returns

Tsuchikage: Deidara got away… How about you guys?

Motoi: Yamato, the one who used Mokuton and was keeping an eye on the Kyuubi, got captured…

Aoba: Our guy got away too!! Help me out of this situation!! I’ll go right after him!! Where did Kabuto go!?

Motoi: I cant sense the enemy any more… I don’t know which way he went either. It’s no use.

Tsuchikage: They couldn’t get as far as the Kyuubi and Hachibi huh… I don’t know about that Mokuton user who probably stood out because he could be used as a hostage for interrogation…

Tsuchikage gets Aoba out of the cement

Tsuchikage: The problem now is that intel could get into their hands from that Yamato!

Aoba: Yamato-san isnt someone you can get intel out of that easily!!

Tsuchikage: That’s not what I’m saying. If he’s up against Madara, then he has really strong eye jutsu… He won’t be able to do anything if he has those eye jutsu used against him

Yamato is tied up and falls to the ground

Yamato: Kuh!

Madara: You’ve brought me quite a different present, hmm?

Kabuto: That is certainly true… But this guy was the one watching over the Kyuubi and is in possession of some top-secret information. Even better, with this guy, we can make those Zetsus even stronger… Rather than doing the impossible, the minute we caught this guy, I was choosing the method that would be 4 times more efficient. For you guys, that is.

Zetsu: …

Madara’s right eye is the Sharingan; left eye is the Rinnegan

Madara: In that case, hurry up. This left eye is craving war

Nagato’s Rinnegan is with Madara…!!

Naruto is on break next week because Kishimoto’s doing some data collection/research.

çüş madara çüş:))) Abi şu ölüyü diriltme olayı benim beynimin narutoyu çözümleme olayını iptal ediyor... neyse narutodan aksiyon bekliyoruz....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Naruto 515

Son haftaların en dolu bölümü... Sonunda Naruto'da hareketlenmeler başladı.

Kabuto'nun Edo Tensei ile yaptıklarını görünce Sasuke'nin chidori'nin bokunu çıkarmasına birşey diyemiyorum artık. Tamam eski karakterlerin tekrar gözükmesi güzelde...

Tüm ölen akatsuki, eski kageler, haku, zabuza, tsunade'nin ölen yavuklusu, gaara'yı kurtaran yaşlı teyze, jinchruki'ler... Eh...

Yalnız eski kageler çıkmışken Yondaime yine çıkmazsa çok güleceğim.

Bu arada yuh Tsuchikage yuh :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bolca kan , bolca ölüm görmek ümidiyle.Umarım vasat bi savaş olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Offf yaa, kimleri diriltmiş Kabuto sinir oldum :sinirfli: Yondaime de dirilecek diye aklım çıktı. Yeterince dramatikleşecek zaten savaş, insanlar sevdikleriyle savaşmak istemeyecekler tabi :uzqgun: Yondaime' yi de görsem ne derdim bilemiyorum artık. Bitmeden kesin konuşmak doğru olmaz tabi, ama onun bedeninin ortadan kalkmış olduğunu düşünmek istiyorum, beden yok dirilmek de yok :022:

Bu savaş kaç yıl sürer kim bilir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mühürlenmiş ruh dirilmez özz

Örn:Hiruzen,Minato,Tobirama,Hashirama

Jiraiya çıkmadı heralde.Şaşırdım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

516:

Bölümün adından boş beleş geçeceğini düşünüyordum bu çaptırın, nitekim tam da aradığımı buldum diyemem ama...

Edo Tensei'nin etkisi şu anda çok büyük gibi görünüyor ama eminim bi' yerlerden açık verecektir (Sasori'nin dönmesine sevinmedim diyemem tabii).

Animede Gaara'nın konuşmasını flashback'lerle süsleyip bi' bölüme yayacak kapasiteleri var (mangayı da animesinden daha çok sevmemin nedeni bu sanırım).

Naruto power upgrade'lere devam ediyor ama şu sıralar kendisinde Luffy vari hareketler seziyorum, hadi hayırlısı.

Ve de çizimler bana çok yavan geldi (özellikle hareketli bölümlerde), animede 2. bi' Pain faciası yaşamayız umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Yeni çaptırın gelmesini bekliyor-dum (edit) ben de.

515:

Ağaç - Orman - Kılıçdaroğlu tadında oldu bu Shinobi olayı (Madara Bey yakmazsa tabii o ormanı).

Kabuto da bi' ölmüş dedemi hortlatmadı yani.

E iyiydi hani, ekşını bol bölümler bekliyorum bundan sonraki haftalarda (sakız gibi uzatılmaması taraftarıyım tabii ki).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Buralara yorum yazan bi' tek ben olunca kendimi mal gibi hissetmeye başladım:

İstediğim gibi gitmiyor sanki savaş, neden bilmiyorum ama hiç istekli değilim her hafta okumaya (yine de her hafta okumak durumundayım).

Şu 7 büyük kılıç ustası olayı güzeldi, taktikleri uzun uzadıya anlatan sayfalar okuyacağız sanırım önümüzdeki haftalar.

Bu yorumu yazmak bile gelmedi içimden ki sürprüz bi' şeyler olmazsa mangaya ara verebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Naruto 548

Garanın içler acısı hikayesi sonun da bitti heralde.Herkes birşekilde yüzleşiyor geçmişiyle.

Nagoto vs Bee

İtachi vs Naruto

Nagoto ,itachi vs naruto ,bee kapışması yakın keşke bu durum yaşanmasaydı

Nagoto vs Bee

İtachi vs Naruto

Nagoto ,itachinin halleri kalmamış.

Umarım farklı bir senoryo çıkar.Sasukenin bu haldeyken itachiyi görmesini ve konuşmasını isterdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son bir kaç bölüm için konuşabilirim ki;

Jiraiya'nın ortalıklarda gözükmemesi garipsedim doğrusu.Muhtemel olarak Naruto'yla kapıştıracaklar gibi geliyor.

Tsunade-Sama'nın bile diriltme konusunda eski sevgilelerinden birini hatırlaması(yanlışlığımda olabilir kardeşide olabilir demek istiyorum.) Jiraiya'nın anılmamasının tek açıklaması bu gibi geliyor,

ayrıca bana sanki Jiraiya'nın sonu böyle olmayacakmış gibi geliyordu hep,manga da olduğu gibi anime de öylece gidivermişti.Bir şeylerin çıkacağından kuşkulanıyorum,meraklada bekliyorum kishi senden.

Son olarak 548 bölüm ismi benim sinir olduğum noktalardan biri,sinir bozucuydu.Yani bölüm içeriğiyle anlamsız,eğer ki fillere bayılmazsa anime de oldukça güzel konular var şuan manganın seyrine göre.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Root

Yanlış hatırlamıyorsam bedeni olmayan ölüleri edo tensei yapılamıyor. Jiraiya'nın bedeni suların altında kayboldu. O yüzden olmaz sanırım. Ama şimdi düşündüm de Deidara kendini patlatmıştı, onun cesedini nereden buldular ki? Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama büyük ihtimalle Jiraiya gelmeyecek.

Son bölümde de iyi trollendik. Bölümün ismi Naruto vs Itachi'ydi fakat 16 sayfa Gaa

ra vardı, son sayfada Itachi'yle karşılaştı Naruto. Bok gibi bir bölüm ismiydi açıkçası.

Not: Wikipedia'dan baktım, diriltilecek kişinin DNA'sına sahip olmak gerekiyormuş, yani vücudu hiç bulamazsa DNA'da alamaz, Deidara meselesini de şimdi anladım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

549

Itachi'yi tekrar sahnede aktif olarak görmek güzeldi. Naruto'nun kendi hakkındaki gerçeği bildiğini öğrenmesi ve hala herkesten saklamasını istemesi bunun neticesinde klanının isminin hak ettiği yerde kalmasını istemesi... Ne asil adam. Klanı için kendini heba etti. Değer miydi değmezdi belki ama fedakarlık böyle bir şey işte.

Sonunda da Naruto'ya transfer ettiği kargayı mangekyoya benzer şekliyle gördük. Itachi Bee'yi Tsukiyomi veya Ameterasu ile vuracakken gözlerinden biri mangekyou halindeyken diğeri 3 virgüllü halde ama Naruto'ya verdiği karga ise Mangekyou'ya benzer bir şekilde. Gerçekten de mangekyou gücünü vermiş olabilir ona.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Root

Yanlış hatırlamıyorsam bedeni olmayan ölüleri edo tensei yapılamıyor. Jiraiya'nın bedeni suların altında kayboldu. O yüzden olmaz sanırım. Ama şimdi düşündüm de Deidara kendini patlatmıştı, onun cesedini nereden buldular ki? Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama büyük ihtimalle Jiraiya gelmeyecek.

Son bölümde de iyi trollendik. Bölümün ismi Naruto vs Itachi'ydi fakat 16 sayfa Gaa

ra vardı, son sayfada Itachi'yle karşılaştı Naruto. Bok gibi bir bölüm ismiydi açıkçası.

Not: Wikipedia'dan baktım, diriltilecek kişinin DNA'sına sahip olmak gerekiyormuş, yani vücudu hiç bulamazsa DNA'da alamaz, Deidara meselesini de şimdi anladım.

Yazıyı gönderdikten sonra bende arkadaşlardan aynı cevabı almıştım;ilgin için teşekkür ederim :)

Ancak gene de o, bir yerlerden çıkacakmış gibi duruyor.Kısmet :parla:

yeni sayıyı okumadım,ona da bir düzeltme geçerim artık,

maksat,buralar canlansın :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Itachi harbiden de bu manganın değeri.İtachinin narutoya verdiği güç acaba nerde kullanılacak ,sasakuyle olan mücadesinde mi .Şu ilginç teknik adamların zayıflıklarını belirtmelerini engelleyemiyor.İlginç olaylardan biride bu.Şu narutonun ağzından midesine girmedik şeyde kalmadı canım.Mübarek matroska

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Itachi harbiden de bu manganın değeri.İtachinin narutoya verdiği güç acaba nerde kullanılacak ,sasakuyle olan mücadesinde mi .Şu ilginç teknik adamların zayıflıklarını belirtmelerini engelleyemiyor.İlginç olaylardan biride bu.Şu narutonun ağzından midesine girmedik şeyde kalmadı canım.Mübarek matroska

:)

Bana kalırsa Sasuke' niyetli bir önlem falan değildi,nedeni Itachi Sasuke'nin köye dönmediğini öğrendiğinde şaşırıyor bu demektir ki,asıl niyeti hedef olan Madara olmalı.

Naruto'nun içinde girenler konusuda ayrı mevzu sallss

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

~550~

Itachi' nin Naruto' ya verdiği güç çok anlamlıymış. Ne olursa olsun (ister kendine karşı isterse Sasuke' ye karşı) köyü korumak. Ayrıca Itachi' nin köyü korumada bir yoldaşı da varmış; Shisui. (bu kişi sanırım öldürmekle suçlandığı yakın arkadaşıydı, isimleri pek aklımda tutamıyorum.) Gölgelerin içinden barışı koruyan shinobiler. :039-32: Üzüldüm ya, bütün bu fedakarlıklara, Uchiha adının kötü anılmaması için yapılan tüm bu şeylere rağmen son kalan Uchiha saçmalıklarına devam ediyor.

Sasuke ---->rer5we

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?