Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

biri bana itachi'nin naruto'ya verdiği gücü anlatabilir mi? benim anladığım;

karşısındakinin zihnini kontrol etme gücü sanırım ama naruto bu gücü nasıl kullanacak onu anlamadım okurken kafam karıştı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

Benim anladığım, Itachi' nin gözlerine sahip ve dolayısıyla güçlerine sahip birinin (Madara ya da Sasuke vs) bu güçleri kullanması durumunda ortaya çıkan (tabi Naruto karşısında oluyor bu durum) engelleyici bir güç. Kullandığı jutsuyu otomatik olarak kendine çeviriyor. Zihin kontrolü denir mi buna bilemiyorum. Naruto' nun kullanmak için bir çaba harcamasına gerek yok, kendiliğinden oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim anladığım, Itachi' nin gözlerine sahip ve dolayısıyla güçlerine sahip birinin (Madara ya da Sasuke vs) bu güçleri kullanması durumunda ortaya çıkan (tabi Naruto karşısında oluyor bu durum) engelleyici bir güç. Kullandığı jutsuyu otomatik olarak kendine çeviriyor. Zihin kontrolü denir mi buna bilemiyorum. Naruto' nun kullanmak için bir çaba harcamasına gerek yok, kendiliğinden oluyor.

sonunda anladım sağol özz :D bir an okurken kafam karıştı bu durumda naruto'nun hiç bir şey yapmasına gerek kalmıyor durum bu olunca sasuke'nin gözlerini kullanmadan neler yapacağını merakla bekliyorum :D şahsen mangakanın sasuke'ye süreli bedavadan güç vermesine dayanamaz olmuştum engelleyici bir faktör olmasına sevindim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

513. Naruto savaş alanına çok hızlı geldi.Naruto ,Gaara kombinasyonu !!!

Son kısımda Zetsu olayı ilginç oldu.Birşeyler oldu anlamadık artık diğer sayıya.

Sasukede çıktı meydana hepsi birbirinden meydane.

Bu bölümden tat almadım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto manga serisine tekrardan yetiştim. Ortada büyük bir savaş varken güncele gelmeyip sohbet etmeme gibi bir durum olamazdı.

3 büyük shounende de büyük savaşlar oldu. Naruto da olmaya devam ediyor. Sıralama yapma bir zahmete girmeyeceğim ama şunu söylemek istiyorum. Bleach kış savaşını gerçekten tercih ederdim. Bu kadar dandik berbat bir savaş olamazdı. Kötü adamların tarafında hiçbir şey yok. Sadece ET ve ET, ET ve Zetsu. Aslında Zetsuyu saymamak lazım. Artık Naruto var. Bu ET'lerde bir şeye yarasa lafım olmayacak. Kabuto'nun tekniği berbat. Kontrol Kabutoda olsa bile ET'liler konuşabiliyor. Kendileri hakkında zayıf noktaları söyleyip mühürleniyorlar. Sonrasın da Kabuto bir planım var deyip tekrardan ET'lenmiş adamlar geliyor. Nedir bu şimdi. Ben zevk almıyorum. Önce koskoca Akatsuki'yi öldürt ondan sonra zilyon tane Zetsu ve ET'lerden oluşmuş bir ordu yap. Çok dandik. Bu savaşın gidişatı açık ara ninjalar. Kötü tarafın yaptığı bir şey yok. Gerçi Madara daha bir şey yapmadı. Bütün salaklık Kabuto da sonu kötü olucak bu herifin demedi demeyin.

Naruto'nun yeni Rasenganlara dönmesi ayrı bir olay. Bir yandan güzel olsada diğer yandan Ichigoya dediğimiz gibi senin başka saldırın yok mu kardeş demekten kendimi alamıyorum. Bu savaşta en iyi dövüş Nagatoydu evet. Sonuçta Nagato kendi zayıflığını söylemedi ve direk kontrolünü kaybetmiş bir şekilde saldırdı. Diğeleride böyle olmalıydı. Belirttiğim gibi sinir olduğum nokta kontrolünü kaybetmiş ama mühürlenmek için kendi zayıf noktalarını söylemesi çok salakça bir yöntem. Mühürleyenler boş yere acı çekiyor. Bkz. Ino, Chouji vs. Itachi'nin bizim tarafımızda yer almanın bir anlamıda yoktu. Karşı taraf zaten dandiklerlerden oluşuyor. Neyse zaten artık Kabutoyu adam yerine koymuyorum. Bu karakterin bir an önce ya Orochimaru ele geçirsin geri döndün -evet sonunda bunu da dedirttirdi bana Kishi- ya da geberip gitsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

kishi ikinci büyük sharingan plot twistini yaptı:qalkis::qalkis:

madara ölmüş hacılar, maskenin altındaki sasuke mi acaba :D:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zhenya dediğin doğru çıktı :sinsin:

Kishi hamlesini yaptı, Naruto da heyecanlanır bundan sonra, heyecanla beklenen manga sayısı benim açımdan ikiye çıkar böylece.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kishi ikinci büyük sharingan plot twistini yaptı:qalkis::qalkis:

madara ölmüş hacılar, maskenin altındaki sasuke mi acaba :D:D

ama ortaya çıkan madara eski halinde görünüyodu, konohanın kuruluşu/kyuubiyi salışı dönemlerdeki tipindeydi. Yani bence madara daha o zamanlar öldü, biri bunun yerini aldı. Ayrıca kabutonun şantaj için kullandığı tabutta kimin olduğunu da öğrenmiş olduk. Maskenin altından sasukenin çıkabileceğini sanmıyorum şahsen, ama kim çıkar hiç bilmiyorum :D izuna belki? göz onun değil mi sonuçta :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ama ortaya çıkan madara eski halinde görünüyodu, konohanın kuruluşu/kyuubiyi salışı dönemlerdeki tipindeydi. Yani bence madara daha o zamanlar öldü, biri bunun yerini aldı. Ayrıca kabutonun şantaj için kullandığı tabutta kimin olduğunu da öğrenmiş olduk. Maskenin altından sasukenin çıkabileceğini sanmıyorum şahsen, ama kim çıkar hiç bilmiyorum :D izuna belki? göz onun değil mi sonuçta :D

sadece şaka yapıyorum tabiki söz konusu kishi ve sharingan olduğunda herşeye hazırlıklı olmamız lazım. Ben sadece saçmalamak istemiştim :D

Görünüş olarak tobi zaten tek göz ve sharinganın gücü konusunda hep obitoyu akla getiriyor( bildiğiniz üzere kakashi de sharinganı ile bulunduğu boyuttan bir nesneyi yok ediyordu / veya başka bir boyuta taşıyordu) ama bana çok bayık geliyor bu kanı, yabancı bir kaç takıldığım forumda da madaranın kardeşi olduguna dair laflar duyuyorum, uchiha oldugu için bu arkadaşımız sasuke malının aynı şekliyle kardeşinin intikamını almak için bilmem kaç yıl beklemiş klasik uchiha mı acaba diye.. Bakalım göreceğiz kim çıkacak..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence kabutonun dirilttiği Madara'nın ikiz kardeşi : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tobi' ye artık Madara demeyeceğiz sanırım. :D Mikser demek daha doğru olur. :P

Tobi' nin Obito olması imkansız bence, zaten 9 kuyruklu saldırısının arkasındaki kişi olduğunu düşünürsek yaşı tutmuyor en başta. Madara kadar eskiye dayanıyor olma ihtimali yüksek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tobinin madara olmadığını ,itachi gözden kaçırmazdı diye düşünüyorum.Bence de büyük ihtimal madaranın kardeşi olabilir.Kabuto tabutları açtığındaki Tobi'nin (madara) şaşkınlığı kardeşinin olması olabilir ki gördükten sonraki sakinleşmesi ipucu veriyor gibi.Bakalım ne göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Madara, Kyuubi olayından sonra öldü gibi geliyor bana. Tobi her kimse, kimliğini açıklarken herkese göz dağı vermek için kendini Madara olarak tanıttı. Kabuto bu olayı anladı, Tobi'ye şantaj olarak o son tabutta gerçek Madara'yı canlandırdı. Tobi'de sırrını ortaya çıkardığından Kabutoyla iş birliği yapmayı seçti.

Aslında bir yandan da Tobi'nin aslında Madara'nın kardeşi Izuna olduğuna kendimi ikna etmek üzereyim :) pek ihtimal vermesemde yeni bir karakter çıkma olasılığıda var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

naruto serisi şuan heyecan konusunda tavan yapmıs durumda.Birçok naruto fanı rikudo nun cıkmasını bekliyordu ama tabuttan madara cıktı.Gerçi çogu kişi tabuttan baska birini bekliyordu bekleyenleri ters köşöye iyi yatırdı kishi:D Bu arada diriltilen kişi madara kardeşi değil izuna nın tobi oldugu kesinlesti gibi bişey oldu bu sayıyla :D önümüzdeki sayılarda madara vs tobi görürmüzyüz bilmem ama olursa öyle bişey epik olur derim kishiden beklerim öyle epik bir vs :qalkis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

madaranın bahsettiği nagato bizim nagatomu acaba :D (Pek ihtimal vermiyorum Kim o zaman dftdtr4 )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

madaranın bahsettiği nagato bizim nagatomu acaba :D (Pek ihtimal vermiyorum Kim o zaman dftdtr4 )

Ondan baska nagato tanımıyoruz o yüzden odur. Bizim küçük nagato büyümüş dedigi için %100 olarak odur derim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

madara vs tobi

Sebep?

Kishi + sharingan kalitesiz birşey ikisini yanyana koymaz sharinganla o nedenle bir efsane civciv cıkacak yumurtadan.. sage of the six paths bile olabilir, tailed beast ve rinnegan hakkında çok fazla bilgisi var, hatta en çok onun bilgisi var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@swordsman

gözümüze madara hep kötü biri olarak gösterildi(tobi tarafından ) onun iyi biri olma ihtimalını düşün ve kabuto nun elinden kurtuldugunu varsayalım(itachi örnegini vermek gerekirse) bunlar sadece tahmin yürütmek o yüzden sakın ol :)

bide söyle bişey olabilir tabi kabuto elinden kontrolunu kaybetmez kabuto son sansı olarak tobi ye karsı savasmak için kullanabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tobi yi klanının geçmişini öğrenip intikam amacıyla Madaranın yaptığı gibi Konoha ya saldırmış olduğunu varsayalım...Ama bu tamamen Tobi nin kimliğini ortaya çıkarmaz.Obito zaten olamazdı Obitonun vücudunu almış ve birşekilde vücut transferi ile ölümsüzlüğe ulaşmış bir Madara belki ama...Ama yemez bu saatten sonra.Ancak Tobi nin problemi sadece Konoha ile ilgilideğil dünya ile ...Rikudou Sage nin o hani iki oğlundan biri olabilirde bu tobi dediğimiz kişi.Herşey beklenir yani...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Maskenin altından rikudou sennin fln çıkarsa, kishi'ye nerelerimle gülerim bilmem artık :gul gul: çok saçma olur.

Bu hafta şaşırttı sonra içine etmesin, adam gibi devam etsin, hasta etmesin adamı kerdat

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakın görüceksiniz o herif madaranın ikiz kardeşi : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@swordsman

gözümüze madara hep kötü biri olarak gösterildi(tobi tarafından ) onun iyi biri olma ihtimalını düşün ve kabuto nun elinden kurtuldugunu varsayalım(itachi örnegini vermek gerekirse) bunlar sadece tahmin yürütmek o yüzden sakın ol :)

bide söyle bişey olabilir tabi kabuto elinden kontrolunu kaybetmez kabuto son sansı olarak tobi ye karsı savasmak için kullanabilir.

iyi güzel hoşta kardeşim, itachi vatan hainiydi, vatan için canım feda dedi, pain hakeza önüne geleni ... ,sonra megersem robin hood cıktı, tobi dünyayı ben kontrol edicem dedi sonra ne çıkacak, alaadddinin sihirli lambası mı? Zaten bu herif sağlam sıçıyo yapmaz demiyorum ama yaparsada tobiyi iyi karakter çüş eşek heriften başka laf kalmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iyi güzel hoşta kardeşim, itachi vatan hainiydi, vatan için canım feda dedi, pain hakeza önüne geleni ... ,sonra megersem robin hood cıktı, tobi dünyayı ben kontrol edicem dedi sonra ne çıkacak, alaadddinin sihirli lambası mı? Zaten bu herif sağlam sıçıyo yapmaz demiyorum ama yaparsada tobiyi iyi karakter çüş eşek heriften başka laf kalmaz.

abi tamam da tobi ye iyi biri demedim ben farkındaysan madaraya iyi biri olarak karsımıza cıkabilir dedim :) tobi ve madarayı en basından beri aynı kişi olmadıklarını savunanlardanım ki manganın son sayısında bunu bize kishi resmen gösterdi.

tobi zaten iyi biri değil onun iyi biri olduguyla ilgili bişey yazmadım.tobi büyük ihtimal madaranın kardeşi olan izuna dır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@law anladın sen onu, b*ku çıktı çıkacak bu manganın kötü karakter olmadığı için adam gibi eskilere gidiyorlar baksana habire... (nokta)

560

Heh şimdi ne olcak bakalım narutoyu da önceden paso her yerde kullandılar bir rasen shiruken le daha madarayı öldürürlerse, ichigonun getsuga tensho sundan bir farkı kalmaz bu olayın umarım diğerleri de birşeyler yaparlarda bizde zevk alırız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şoktayım desem yeridir :D Rinnegan aslında Sharingan'ın üst seviyesiymiş, vay be :) Madara'nın Susanoo'su da iyimiş, iki suratlı dört kollu fln. Rinnegan'ın bütün güçlerini tek vücuttan kullandığından Madara'yı biraz zor yenerler gibi geliyo bana açıkçası :D Maskenin arkasında kim var görmedik ama Rinnegan-Sharingan olayıyla beni şaşırttı kishi.

Madara'yı iki dakikada yenerlerse olmaz, ama Madara insafa gelip dövüşmeyi bırakırsa yine olmaz :) bunu da adam gibi bağlasın kishiye büyük saygı duyarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?