Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

Naruto 562

5 kage ve Uchiha Madara. Bakalım neler göreceğiz.Naruto bitkin (çakrasız olmuyor) ancak son noktayı her zamanki gibi o koyacaktır.Işınlama tekniği ilginç.Düşmanlar ayrı hareket ederken ,iyiler hep birlikte hareket etmek mi zorunda, Madaraya acıdım.Sasuke,Itachi dahil edilirse tadından geçilmez.İtachi edo tenseiyi bozmak için kabutonun peşinde yakında görürüz .Sasukede bakalım kimle mücadele edecek, yeni güçlerimi merak ediyorum.Madara , sasuke de tahminimce birşekilde göz göze gelecekler.563. sayı kanımca geçmiş ve açıklamalar ile geçecektir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

O son sahne pek bi Fairy Tail olmuş sanki. Hepimiz tek yumruğuz, kaybetme lüksümüz yok gibisinden.

Ama 5 kage bi arada olduğundan sağlam bi dövüş bekliyorum kishiden, tabi dövüş öncesi en az bir chapter sadece muhabbet ve/veya flashback dolu olacak ama neyse.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

anime kurallarından alıntıdır...:D:otgorite:qdislers

manga kuralı olarakda değiştirelebilir:D

#16 – Ters Doğruluk Yasası

İyi karakterin görevi doğru olarak bildiği ve uygulamaya çalıştığı kural her ne kadar zor bir durumda olursa olsun elindeki güçle mümkün olabildiğince çok şeyi savunmak ve kurtarmak ve bunu yaparken kendini sakınmamaktır. Kötü karakterinki ise ne olursa olsun elindeki gücü sadece kendi çıkarları için ve iyi olan herşeyi yok etmek için kullanmaktır. (Bu Stormtrooper etkisi olarak da bilinir)

Örnek:Bir iyi karakter darbeler yüzünden sersem bir halde olsa da karışıklığı kontrol altına alır ve aynı anda çarpmak üzere olan bir aracı kurtarır. İyi karakter tüm bunları orta yerde açık hedef halindeyken yaptığı halde ona ateş eden bir tabur kötü karakter ise iyi karakteri vuramaz, ıskalar.

İlk sonuç:Sahnede ne kadar çok kötü karakter varsa, birilerini vurma ya da yaralama olasılıkları o derece azdır.

İkinci sonuç:Her ne zaman iyi karakter başa çıkılmaz bir olayla karşı karşıya gelse genellikle olasılıklar şöyle sıralanır: kötü karakterler derlitoplu bir düzene girer, herşey kahramanın tek atışta hepsini yenip kurtulmasını sağlayacak şekilde gelişir.

Üçüncü sonuç:Her ne zaman iyi karakter gerçekten kötü tarafından vurulsa, bu yaralanma onun için bir kayıp değil tam tersine savaşma azmi olur ve yaranın ağırlığına rağmen kalkar ve eskisinden daha güçlü savaşır ve... yener. Ayrıca bu yara genelde omuz gibi fazla önemli olmayan yerlerde olur ve bu onun savaşmasını engellemez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@multimate_panda

şu kutsal topraklarda lütfen fairy tail zımbırtısının adını anmayalım.:aglama3:

Büyük ihtimal en başta madara üstünlük kuracak, daha sonra yavaş yavaş açıklar vermeye başlayacak ve son sözleri de ''Nasıl olur...? Bu güçle, bu bedenle...! Olamaz! Ben sonsuza kadar yaşayacak insandım! Kaybetmiş olamam! Lanet olsun Senju! Lanet olsun Konoha!''

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@multimate_panda

...

İyice b*ka sardı zaten, aynı şeyler hep. Mangasını bırakalı çok oldu, animesine bulaşmadım bile. Neyse ortamı daha fazla kirletmemek lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Naruto 570

Kyuubi serbest kaldı acep kyuubi dinler mi bizimkini.qhey Güzel bölümler bizi bekliyor malzeme bollaştı

.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@multimate_panda

Büyük ihtimal en başta madara üstünlük kuracak, daha sonra yavaş yavaş açıklar vermeye başlayacak ve son sözleri de ''Nasıl olur...? Bu güçle, bu bedenle...! Olamaz! Ben sonsuza kadar yaşayacak insandım! Kaybetmiş olamam! Lanet olsun Senju! Lanet olsun Konoha!''

Serhat Lanet olsun sanaNaruto demeyi unutmuşsun.

Manga ateşlendi ne varki çok fazla mangayı online takip ettiğim için(120 civarı) fazla zevk alamıyorum önceki bölümlerle olan bağlantım zayıflıyor.Ama işin sonu yaklaştı.

Mangaka Sasuke'ye yer vermiyor; anlaşılan Madara'nın son kozu olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence Sasuke madara'yı dinlemez, ama narutoyla dövüşmezlersede olmaz yani artık, sasuke için şöyle bir dönüm noktası olabilir, itachi ölü tabut justusunu etkiz hale getirdiği için onunla sasukenin karşılaşma olasılığı var yani. Kuyubinin serbet kalışı narutoya ne katacak görelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Kyubi Madara'yı yenmek dolayısıyla onun himayesi altına girmemek için Naruto'yu dinleyecektir. Naruto'nun niyetine de halis oldu zaten kendisi. Kyubi ile Naruto Bee ve Hachibi gibi olacaklardır. Sadece Rasengan ve Kagebunshin'i olan Naruto'dan daha fazla ve özel jutsu göreceğiz gibime geliyor.

İleriki sayılarda da mutlaka Sasuke ile kapışacaktır ki bu büyük ihtimal manganın son kısmında olur. Boşuna ikisi de bu kadar gelişmedi. Daha önce yarım kalan dövüşleri bir şekilde bitirilecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanırım Kyuubi'nin Naruto'yu kazıklayıp mangayı şu shounen kuyusunun dibinden çekmesini tek isteyen benim.

Eğer Itachi ve Sasuke karşılaşır, Itachi Sasuke'ye gerçekleri anlatırsa güle oynaya biter bu manga. Sharingan'ı yenmek için bir sharingana daha ihtiyaç var. Sahte(?) Madara vs Gerçek(?) Madara da iyi giderdi. Tobi'nin Kyuubi-Naruto takımını gözüyle durdurması halinde manga iyice çorba olacak. Yenilirse de saçma olur. Sasuke'nin oraya varması an meselesidir bence. Hatta yeni haliyle Kyuubi'yi kontrol edebileceğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

570

Keşke manga haftaya kaldığı yerden devam etse. Kyubi&Naruto durumu nasıl olacak insanları baya merakta bıraktı. Ama satış stratejisi başka bir savaş sahnesinden de devam edebilir.

Ben Kyubi' nin Naruto' ya şimdilik ihanet edeceğini düşünmüyorum. Bu büyük savaş biter ve iyiler kazanırsa büyük ihtimal zaten Naruto Kyubi' yi serbest bırakacaktır. Bir de Tobi savaşın sonuna kadar ölmez gibi geliyor bana.

Ben hala Sasuke' nin doğru yola dönmesini bekliyorum. Umarım abisiyle karşılaşır ve biraz yararlı bir iş yapar. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

574

ulan tam climax'a ulaşıyor kamerayı başka yöne çeviriyor, sasuke izlicez 20 chapter:00a52f5e14511365f5a7575rtrrrrw6

Zaten bu çakma taka ekibi orochimaru sayesinde savaşta etkili olacakmış..ah ftredr535

sasukenin flashbackleri ne alaka anlamadım, konohayı yıkmaya gittiği teorisine çok bağlandım galiba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

574

Bir konu bitmeden diğeri başlıyor , konohaya sasukenin gitmeyeceği gözüküyor ,savaş meydanına gidecek acep tobinin kuyrugunu kurtaracak mı:) İtachi gözüktü ancak sasuke ile karşılaşmayacak sanırsam :022:

Sasukenin ekibi bir takım kritik bilgiler ele geçirdi bakalım oda zamanla açılır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 575

Kageler ile madara kapışması ilginç halegeldi.Bu kabuto yerinde durmuyor süprizlerine süpriz ekliyor.Acilen kabutonun ilacı itachi gelmeli yoksa kageler ayvayı yiyecek gibi.Karışımlar gün yüzüne çıktı.Sasuke ile itachi kardeşler son kısımda karşılaştı gibi ,ne olacağı soru işareti.Diğer sayıyı merakla bekleyelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İtachi onunla vakit kaybetmicekmiiş gibi sanki, ama ben kabutonun bu kadar level atlamasından rahatsız oldum açıkçası, birinci hokage ile garip birleşimi ve edo tensei'yi orochimarudan daha iyi bir seviyede kullanması zaten yeterince baş ağrısı umarım daha fazla dahil olmaz bu savaşa. ve bir tahminde bulunayım

tsunade ölür naruto hokage olur bu savaşın sonunda

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

576

Sasuke'yi böyle çocuksu görünce bir an kanım ısındı insana benzettim, itachi herkez gibi narutoya çok güveniyor hala, ama edo-tensei durdurabilmenin bir yolunu bilmesi çok güzeldi, umarım becerir. Tsunade'yi pek sevmem, yani jiraya ile kıyaslayınca. Ama "will of fire" lafını madaraya patlatınca ona da kanım ısındı. Abi çok klasik shounen adamıyım, bir türlü büyümedim gitti:qaglayacak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

583

İki haftadır Kabuto'nun ''acılı'' geçmişini okuyoruz. Aslında baktığımızda geçmişince acı olmayan kimse yok. Hep barış uğruna savaşıyorlar, insanlar barış uğruna katlediliyor, katledenler, savaşanlar hep acı içinde. Shinobi dünyasını bi zombi salgını paklar anca. Bu hafta Orochimaru reyiz gözüktü, şimdi Kabuto'nun nasıl bildiğimiz Kabuto olduğu işlenecek büyük ihtimalle. Sonra Itachi ve Sasuke Kabuto'yu yendiğinde, Kabuto içinden nerede yanlış yaptığını düşünecek, bayılmadan önce anne dediği kadının hayalini görecek, kadın ona gülümseyecek, Kabuto yüzünde insansı bir gülümsemeyle bayılacak. Biz de vay be Kabuto aslında iyi çocukmuş diyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

583

Kahraman olmaya kalkarsan sonunda kötü adam olursun gibi bir imaj çizilmiş Kabuto için. Seçimlerinin kurbanı diyelim ona. Karşısına Orochimaru değil de, başka biri çıksaydı tamamen farklı bir durumda olurdu. Neticede shounen illa her kötü karakterin geçmişinde iyi bir yanı vardır ibaresini gösterecekler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hahahahahahaha lan dünyanın en komik animesi olma yolunda ilerliyor bu dizi, itachiyi yaptılar bir hacı, bir tek kabuto kaldıydı mübarek olmayan onu da yaptılar. kesin tobi ile madara da hacı cıkacak benden söylemesi, bir günahkar yok zaten şu narutota.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kabuto' nun geçmişini okuyup da ona acıyanınız var mı aranızda?! Geçmişte ne yaptığının, nasıl bir insan olduğunun ne önemi var. Şu anda kimsen o' sundur. Flashback' lerin amacının da Kabuto' ya acımamızı ve sevmemizi sağlaması olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca daha ne olduğunu bile öğrenemedik, sadece nasıl shinobi olduğunu gördük. Pain' in geçmişi çok daha etkileyiciydi ama geçmişini bilmem yaptıklarını affettiriyor mu, onu iyi biri mi yapıyor. Sadece ölmeden önce yaptıkları biraz olsun sevmeme neden oldu. Itachi' nin durumu bambaşka bir de, derin devlet olayları falan. Yazar bıraksaydı da bütün klanını zevk için öldürmüş olsaydı değil mi?!

Bir shounen serisinde bu duruma bu kadar içerlenmesini de anlamış değilim. Sanki seinen okuyoruz da herkes birbirini kesecek, kan gövdeyi götürecek, her şey çok gerçekçi, çok dehşet verici olacak, çok derin duygular yaşatacak...

Tek korkum, bu flashback bölümleri animeye uyarlarlarken sakız gibi uzatmaları olur...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
gundamaster

593

Ve orochimaru yine sahnede:ssok:

Saske'nin Itachi'nin hislerini öğrenmek için konuşacağı kişilerde anne babası sanırım. Ne kadar ruhsuz bir adam olduğunu şu hareketi ile de belli etti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Itachinin ne istediğini ögrenmek için bütün köyü uyandıracak 100 uchiha ohooo çümbüş!!! Sharingan sharingan aduket houryouken shouryouken sharingan :D:D Yatta Yatta!!! Ike Ike shouku!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Şimdi bütün bu Itachi klanı birleşip Madara'yı durdurmaya kalkışmazlar umarım. Konoha'ya saldırma eylemlerini gerçekleştirsinler işte o zaman tam cümbüş olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
gundamaster

597

Çıkan bu son chapter ile Tobi kimdir sorusunu tekrar gündeme getirdi Kishimoto. Birçok teori ön planda. Tobi'nin, Kakashi'nin bulunduğu ilk savaştaki kişilerden birisi olması ayrıca Kamui tekniğinde kullandığı bölgelerin aynı olması direk onun Obito'ymuş gibi bir izlenim bıraksa da bu Kishimoto'nun trollüğü gibime geliyor. Sonuçta 4th Hokage ile olan savaşta da Tobi vardı ve yetişkin bir adamdı. Obito olmuş olsa genç yaşta biri olurdu. Space time Jutsu'da zaman atlama gibi bir yetenek varsa eğer bu mümkün olabilir ama bu da çok zor bir ihtimal. Tobi'nin asıl kişiliği bana Uchiha izuna gibi geliyor. Tabi her şey birer var sayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
gundamaster

598

Burada mı kesilir bu haftaki bölüm:qsokkksok:

Haftaya kaçınılmaz son. Kakashi'de çaktı köfteyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?