Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

Haftaya madaraya geçer diye düşünüyorum ,maskeyi naruto rasenganlamı kırdı meselesinde sorular var...Tobi obito olabilir mi süphesi hala devam ediyor.Kakashi fazla dayanıklı çıktı ancak buraya kadar.Hachibi-Bee ezik hale geldi bu kadar da olmaz.Neyse takip etmeye devam...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

Şükürler olsun ki bekleyiş sona eriyor, kimmiş şu Tobi görelim artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sasuke chidori ve varyasyonlarıyla milleti doğraya dursun, Naruto'cuğumuz rasengan varyasyonlarıyla kaç bölümdür bir maskeyi kırmaya çalışıyor. Maske la. Bildiğimiz maske. Vibraniumdan yapıldıysa af dileyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sasuke chidori ve varyasyonlarıyla milleti doğraya dursun, Naruto'cuğumuz rasengan varyasyonlarıyla kaç bölümdür bir maskeyi kırmaya çalışıyor. Maske la. Bildiğimiz maske. Vibraniumdan yapıldıysa af dileyeceğim.

Öyle yapılmış herhalde ilk vurduğunda çizik bile atamadığına göre.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

her zaman yaptıkları gibi, en can alıcı ve heyecanlı yerinde sahne değişir :)

yani büyük sürpriz olur eğer haftaya tobi'nin kim olduğunu gösterirse konu değişmeden.

aslında şu sıralar herkes "kim bu tobi" olayına odaklandı, diğer tarafta madara ne olacak, sasuke orochi ne olacak, tsunade turşuya dönecekmi, naruto çok yakınında birini kaybedecek denilmişti eğer bu kaptan yamato değil ise kim olacak ölen şahıs ?

öteki yandan, kakashi'den inanılmaz chakra show izliyoruz.. normalde 2-3 jutsu ile nefes nefese kalan adam şimdi sanki balık yağı içmiş gibi davranıyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

her zaman yaptıkları gibi, en can alıcı ve heyecanlı yerinde sahne değişir :)

yani büyük sürpriz olur eğer haftaya tobi'nin kim olduğunu gösterirse konu değişmeden.

aslında şu sıralar herkes "kim bu tobi" olayına odaklandı, diğer tarafta madara ne olacak, sasuke orochi ne olacak, tsunade turşuya dönecekmi, naruto çok yakınında birini kaybedecek denilmişti eğer bu kaptan yamato değil ise kim olacak ölen şahıs ?

öteki yandan, kakashi'den inanılmaz chakra show izliyoruz.. normalde 2-3 jutsu ile nefes nefese kalan adam şimdi sanki balık yağı içmiş gibi davranıyor...

Belki Kakashi ölür, bayağıdır iyi bir karakter ölmüyordu güzel olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tobi nin kimseyi öldürecek gücü yok.Sadece kendi boyutuna çeker.Yarım yamalak kamui ler Kakashi nin chakrasını eskisi gibi yemesine neden olmuyor.2-3 tane başarısız kamui(Mangekyo Sharingan no jutsu:Kamui bunu demek istemiştim hep :D ) yaptı.Artık herşeyi bilen moruğu gösterseler. :D (gördükte nereye gittiler)

Ha! herkes demiş Tobi şu Tobi bu.Bence Tobi Uchiha Kagami

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beklenen gün sonunda geldi. Kishi fırlamalık yapmadı ve başka yerlere atlamadı, gerçekten hoş bir bölümle Tobi'nin gerçek kimliği açığa çıktı. İşte Tobi'nin gerçek kimliği:

real_face_of_tobi_by_suzukeamaterasu-d4sh1q8.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Haydeeee... Valla maskenin altından bu ismin çıkmasını istemiyordum. :birsey gelmez:gj

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

abi bu ne yaaa, isyan edeceğim ama şimdi !!!! :@

obito ne lan ?!?!?!?! kishi dalga geçiyor bizimle galiba,

Zamanında bu velet nasıl olurda Minatoya kafa tutabildi ??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

599 Kel ortaya çıktı pardon maskemi indi deseydim ,,acaba durumu kishi nasıl açıklayacak:011: Millet sövmeye başlar artık.:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şaka gibi. eere53

Minato ile dövüşenin Obito olmama ihtimali var bence. Hatta Obito' nun Obito olmama ihtimali de var. Belki sadece Obito' nun bedenini kullanan biridir. Zaten vücudu normal değil o kesin.

İlginç bir bölümdü. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu herif genede Obito değil bence.Sadece vücut olarak Obito nun vücudu gene de Obito diyenler haksız çıktı :011: Katon Goukakyu dan başka jutsu bilmeyen biriydi Obito.Rinnegan ı hangi güçle kullanacak. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Obitonun vücudunun ele geçirilmiş gibi, bu işte madaranın parmağı var diye düşünüyorum.Minato ile dövüşen de Obito olamaz.O kadar büyümüş degildi ne de olsa.Artık kakashinin neden sorusunun sorması yakın alacağımız cevaplar ya bizi tatmin edecek yada etmeyecek.Kishi hadi bakalım ya iyice işin içine yapacaksın yada fazla tatmin olmasakta cevap bulduracaksın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Affedersiniz de, ortada şaşırılacak bir durum yok. Gerek Tobi'nin barış anlayışı, gerek maske dışında görebildiğimiz tüm özellikleri Obito'yu işaret ediyordu. En önemlisi göz ve boyut yeteneği idi. Minato ile nasıl kapıştı diyenler var. Ee? Kapışabilir tabii, yenmediği sürece bir abartı yok. Elbette %100 Obito'dur diyemeyiz. Bu ne demek? İşin içinde başka şeyler olabilir. Ne olabilir? Zetsu olabilir. Bu şeyin Obito ile bir bağlantısı var.

Goukyaku'dan başka bir şey kullanmayan çocuktu diyenlere yuh diyorum. Naruto 12 yaşındayken sennin modunda ustalaşmıştı sanarsın, Sasuke daha 9 yaşındayken Susano'o sahibiydi sanki. Adamın önünde o kadar yıl vardı. Bir sürü de kaynak bulmuş ve bir o kadar da göz depolamış.

Kakashi'nin dönemini gördünüz mü? Gai, Asuma, Kurenai, Ebisu, Hayate... ve daha nicesi var. Bunlar günümüzde elit olarak kabul edilen ninjalar. Obito da o nesildendi ve bu kadar sene içinde gelişmesi anormal mi? Üstelik Uchiha idi. Ki ne kadar op bir klan olduğuna şüphe yok.

Tek soru; ölmeye yakınken Kakashi'ye sharinganını veriyorsun, sevdiğin kızı emanet ediyorsun da şimdi bu kin niye? Madem ölmedin, neden köyüne geri dönmedin?

Sebebi birinin onu doldurmuş olması(büyük ihtimalle onu ölümden kurtaran kişi) ve damarlarındaki uchiha kanıdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zetsu bu işin içinde olabilir hissi bende de var.Tobi ( obito) nun boyutuna rahatça gelip gerekli haberleri verebiliyordu.Bir şekilde beden kontrol ediliyor hissi var.Ancak kontrol edilmiyorsa bu kadar kinin nedenini açıklayamıyorum.Burda Zetsuyu da kullanan birisinin olduğunu da unutmamak lazım.Tabi söylediklerimiz sadece varsayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni bölümde zaten açıklandı kimliği, gerçi herkesin tahmin ettiği çıktı ama olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence ya tek bir Tobi yok, ya Obito etki altında yada ortada bir shapeshifting var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence ya tek bir Tobi yok, ya Obito etki altında yada ortada bir shapeshifting var.

Öyle olursa Pain(Nagato) olayı ile aynı olur. Ve olursa da Kishimoto aynı olayı ısıtıp ısıtıp önümüze koymuş olur. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yav yapmayın, bir kötü karakter de tam kötü çıksın Naruto'da, içi dışı kötü olsun da ağız tadıyla 1-2 şey diyebilelim. Kime bir şey dediysem kötü diye geçmişini görünce " Vay anasını, bunlar benim başıma gelse ben de aynısını yapardım." diyesim geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

vay be, tsunade 2ye ayrılmış...kafası başka yerde gövdesi başka yerde... Madara tüm kageleri madara etmiş.

Edit: Gerçi şimdi aklıma geldi, belki ilüzyon'da olabilir tsunade'nin ve diğer kage'lerin durumu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 601 Kageler pert olmuş.Tsunade gidici son gücüylede diğer kagelerin 2,3 tanesini kurtaracağı çok belli.Rasengan madaranın üzerinde yaramıyor Naruto yeni birşeyler kullanmalı.Güç dengesi inanılmaz değişti.Ya takviye gerek yada naruto bir daha evrim geçirmeli.Obito paçayı kurtardı Madarayla olan birliğinin nedenlerini yeni bölümlerde göreceğiz.Obitonun sağ kolunun iyileşmiş beyaz zetsu'nun bu işte patmağı olduğunu düşünüyorum.Madaranın savaş silahı da ilginç ,birşekilde naruto yada birilerini tarafından devre dışı bırakılmalı.Artık yavaş yavaş Sasuke ,Orochimaruya geçiş yapılabilir.Neyse bu hafta bekletimi karşıladı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 601

Yok arkadaş bu Kishimoto illaha Sanninleri ortadan kaldıracak. Tsunade bu saatten sonra kurtulamaz herhalde, son çakrasını da diğer kageleri kurtarmak için harcayacak. Zaten ikiye bölünmüş. Tsunade'nin bu hareketi ninja dünyasının değişimini hızlandıracaktır. Sasuke ve Orochimaru kısmına geçmektense bu kısımda hikâyenin biraz daha açıklık kazanacağını tahmin ediyorum. Birkaç bölüm flash-back göreceğiz muhtemelen. Sasuke ve Orochimaru'yu ise bu savaşa daldıklarında göreceğimizi düşünüyorum. Tobito teorisi doğru çıktıktan sonra Sasuke-Naruto birleşip Madara'yı yenecekler teorisinin de doğru çıkma ihtimali yüksek. Obito'nun taraf değiştireceğini düşünüyorum. Olay sadece kız meselesi olamaz herhalde. Elinde rinnegan var herifin. O kadar dünyaya meydan okuyacak kadar sevdiyse dirilttirseymiş. Gerçi bu olaya girersem işin ucu Nagato'nun pain olmasına kadar gider. Umarım Kishi değiştiremeyeceği hatalar yapmamıştır ve hikâyeyi o eski, merak uyandırıcı, heyecanlı durumuna döndürür.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende böyle düşünenlerdenim.

Tobi, Sasuke ile ilk tanıştığında kendisini Uchiha Madara olarak tanıtmıştı. Daha sonra da Tobi Kisame'ye yüzünü gösterdiği zaman Kisame "sen miydin Madara-san" diyordu. En sonra ise maske düştüğü zaman Obito çıkıyor. Eğer maskeli olan karakter 2 veya daha fazla kişi çıkmazsa anime kendiyle çelişmiş olur. -En azından ben böyle düşünüyorum-

Neyse biraz daha ilerlesin gerçekleri öğreniriz herhalde :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
gundamaster

604

Obito'nun hikayesine devam ediyoruz. Rin'in ölümünün perde arkası yavaş yavaş aralanıyor. Kakashi'nin elleri tarafından öldürülen Rin yüzünden öfke sahibi olan Obito muhtemelen bir çok şeyi de yanlış anladı. Rin o savaşta belki de kontrol ediliyordu ve kakashi'ye beni öldür dedi. Görev adamı Kakashi'de infazı verdi. Kaderin oyununa bak ki tam da o sırada obito savaş alanına geldi ve acı gerçekle, sevdiğinin en yakın arkadaşı tarafından öldürüldüğüne şahit oldu. Böylece içindeki intikam tohumları atılmış oldu.

Ne kadar orijinal bir kurgu değil mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?