Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

Naruto dan Kyubi gitti. Normalde jinchurikiler oluyordu, uzumaki olan naruto sadece gucsuz kalacak bence. Kurama nin Gaara dan istedigi de Naruto ya o gucsuz kaldigi donemde destek olmasi olabilir.

Minato nun icinde Kuramanin cakrasinin yarisi var. O yari Naruto ya girebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

...661

Ve... Sasuke ölür.:qalkis:

Her ne kadar göze soka soka ölmediğini ima etsede, umut fakirin ekmeğidir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
...661

Ve... Sasuke ölür.:qalkis:

Her ne kadar göze soka soka ölmediğini ima etsede, umut fakirin ekmeğidir.

Yondaime ona bir jutsu verdi o jutsu vasıtasıyla ölmeyecektir. Boş yere verilmemiştir. Bence de ölse ama ölmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hashirimaya bak ya gitti kime jutsu öğretti. ben narutoyu bekliyodum çocuk yıllardan beni kage bushin kullanıyor.

4 tane efsane kage var bişeyler kapar insan ama bizim Naruto hala Kage bushin rasengan yetti da.

Ayrıca saskenin hiç gidici suratı yoktu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Herkesin beklediği ama olmasını pek istemediğim bir şey oldu. Obito sonunda doğru yolu buldu. Madara'ya power up yaptırırken ipin ucu kaçtı sonunda herif çıtayı nerelere çekti. Dövüşüpte yenecek adam kalmadı. Kishi, umarım Madara'ya düzgün bir son yazabilir. Yoksa güzelim karaktere yazık olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

"Sasuke, Sakura, Saske, Suigetsu, Saske, Karin, Saske, Saske, Saske, Saske, Saske. Valar Morghulis"

Arya Stark

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Naruto 670

Bu bölümde tekrar narutoyu görebildik ama hala naruto salak muhabbetini aşamadık. Burada altı yolun bilgesini görmemize rağmen konuşmalar yeterince iyi değildi. Ashura yı anlatırken no-good tabiri falan olmak zorundaydı sanki, tamam insanların yardımı, birlikte çalışmak falan olması lazım ve güzel şeyler ama salak mı olması lazım. Neyse zaten sona geldik ve şimdiye kadarda dayandık. İlla hero,kurtarıcı olması için geçmişteki birinin birşeyi olma veya reenkarne muhabbetini sevmesem de narutonun direk altı yolun senninin reenkarnesi olması daha iyi olurdu.:D Konuşulanlardan anlaşılan gelecek hafta Sasuke'nin de İndra'nın reeni olduğunu zortlayacak mangaka.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 670

670. sayıyla birlikte Kishimoto'nun trollükte ne kadar ileri gidebileceğini gördük. Rikudou Sennin'in yanına Jiraiya'yı da koy, tadından yenmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

681

Hikaye nerden nereye geldi be. :D Ama ben Zetsu' nun planını Madara' nın planından daha gerçekçi buldum. Ne saçmaydı öyle Sonsuz Tsukuyomi ile herkesi Matrixvari bir dünyaya hapsetme fikri. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Mangalar arasında en popüler olan bir seri ancak bu kadar kötü bir sonla bitirilebilirdi.Daha tam olarak bitti de denilemez ya neyse.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Asıl macera şimdi başlıyor" şeklinde bitmeyen shounen çok azdır. Naruto da eminim ki böyle bitecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

690. bölüm

Süper bir bölümdü. Genellikle beğenmeyenler OP fanı oluyorlar. Gerek yabancı forumlarda gerekse türk forumlarında genellikle eşit düzeyde yaklaşanların beğendiğini gördüm. Bende çok beğendim. Umarım madara ölmemiştir. Ayrıca rahmetli eski kageleri görmekte kalbimi bir an hoplattı. Okurken izlerken; "4 kage geldi şu Eski kageler de geleydi" diyordum hep. Sakura ölmedi hatta bi işe yaradı o üzdü biraz.

Ayrıca da Seri hep ilerledi hiç tekrar ettiğini görmedim. :qegenmis:

Tekrar Der isek herhalde ilk bölümden son bölüme kadar narutonun kage bushin ve resangan kullanması kast edildi herhalde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon Ball o saydıklarınız atası gibidir. O yüzden DB izleyen diğerlerini beğenmeyebilir. Ama bir shounenin, başı ve sonu bellidir. Önemli olan anlatımı ve gelişimidir. Ben bu iki kriteri Narutoda belli bir bölüm sonra malesef ki göremedim. Hatta animesini bile bıraktım izlemiyorum. Savaşın bitmesi güzeldi. Bu kadar uzatılmış bir savaşı hiç mi hiç sevmedim. Umarım mangasıda daha fazla saçmalamadan yakında biter. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence bu noktadan sonra mangayı "eh yinede idare ederdi" kıvamında yorumlamamıza olanak sağlayacak tek şey güzel bir mantığa dayalı naruto vs sasuke karşılaşması izleyerek hokage ve sonrasının gösterilmesi... ve Mutlu Son:P One Piece konusunda kesinlikle ben de katılıyorum.Artık çok durağan ve gereksiz uzatarak devam ettirmesi bıktırdı,bleach zaten artı ayrı bir saçmalama halinde ilerliyor.Genel olarak bir değerlendirmeyle az biraz mangahelpers benzeri platformlardan da gördüğüm kadarıyla popüler mangalara olan ilgi azalıyor.Doğru veya yanlış ama sizde açıp bunu görebilirsiniz.Yanlış giden bir şeyler var gibi sanki bu sektörde pek de anlamasam bile gözlemim budur:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Artık yeni anime izleyeme başlayan insanlar en azından benim çevremde gördüğüm çoğusu uzun serilerden korkuyorlar. Yeni animeciler artık öyle 300 dedinmi 500 dedin mi korkuyorlar. "Hayatta bitmez o izle izle nereye kadar" Diyorlar hep.

Zaten bu seriler hep DB ekolu. Ve yazarları hep onlardan alıntı. Muhtemelen hepsinin sonuda aynı bitecek. Dünyayı kurtar, evreni kurtar, cenneti kurtar vs vs. Ve KHR'den de çok iyi bildiğimiz sürekli; eğitim power up, eğitim power up.

Bütün kötüler Manyak güçlü olarak geliyorlar sonra pırt çıkıyor. vs vs.Zaten bunlarıda çıkarırsak. Bir şey kalmıyor.

Narutoya dönecek olursak

6 yolun bilgesi eski kageleri çağırdı. Bakarsınız ölen herkesi dirilticek birşey bulur. Sonuçta bunlar analarıyla geçmişte savaşırkende bütün insanlık ölmüş olabilir:gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pain ile savaştan sonra anime de manga da düşüşe geçmişti bana göre. Sonraları ara ara iyi şeyler yapıldı ama sonuçta karşımıza karman çorman, yapılmaması gereken işlerle dolu bir şey çıktı. Şuan mangada gelinen noktada yaşananların çoğu benim istemediğim boyutlarda ilerledi. Sonuç açısından demiyorum çünkü böyle animelerde başlangıç da, sonuç da bellidir zaten. Bundan sonra manga ne kadar devam eder, kishi neler yapar bilmiyorum ama beni hiçbir şey şaşırtmayacak. Belli bir noktaya kadar bazı olayları görmek istesem de artık daha fazla tuhaflaştırmadan bitirmesi gerekiyor.

Aslında naruto evreniyle ilgili ciddiyet seviyesi narutodan daha yüksek pek çok yapım görmek istiyorum ama olur mu ve olursa da nasıl olur bilemiyorum?

Yukarıda bazen diğer serilerin bahsi geçtiğini görüyorum lakin kıyaslama yapma niyetinde değilim. Bana göre hepsi kendine göre güzel yapımlar. Dragon Ball'ı çok eskiden tv de gösterilirken biraz izlemiştim, onun dışında bilmiyorum. Ama eminim çığır açan bir anime olarak o da güzeldir.

Uzun soluklu seriler, (animede düzgün filler bölümler olduğu) ve iş batırılmadığı sürece güzeldir bence. Gerçi henüz böylesine çok az rastladım(Bunlar OP, Bleach ve naruto, değil tabii).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şuan seriden tek beklentim Madara'nın 6 Yolun Bilgesinin güçlerini felan alıp kim var kim yok öldürmesi :011: Şaka gibi bir seri oldu resmen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Benim açımdan bu sayıda kishimoto seriyi kurtarabilecek son hamleyi yapmış oldu,tamda istediğim gibi:011:Naruto ya kıyasla Sasuke nin yaklaşımını daha gerçekçi olarak görüyorum ve umarım kishi sasuke yi seri sonunda sırf fanların beklentisini karşılayım diye öldürmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
gundamaster

Naruto yenecek ya da en kötü ihtimalle berabere bitecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

697. Sayı

Kishimoto 700 sayılık serisine Naruto'nun yenilgisiyle asla son vermez. Sasuke ya Naruto'nun merhametiyle yaşamaya devam edecek ya da ölümü Naruto'nun elinden olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?