Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

Sakura neden bu kadar aptal olmak zorunda acaba...Yok bu zamankadar pek bişeyini görmedik ne yapıp da yenicek Sasuke yada Tobi'yi...Umarım Kishimoto biran önce öldürür Sakura'yı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sakuranın dahada salak olduğu kesinleşti. Gene Narutoyu göremedik. Geçen hafta birşey söylemiştim. Kesin animede fillerde Naruto üzerine yoğunlaşırız diye. Dediğim çıktı öyleymiş. Fillerde Naruto seride Sasuke. Gerçekten bu seri daha fazla Sasukeye yönelecekse lütfen mangaka ismini değiştirsin ve bizde okumayı bırakalım. Bu sayıda berbattı. Sakura Sasukeye yetişemez, yetişse bile Tobi var. Ve animenin sonunu görüyor gibiyim. Naruto Sasukeyi öldürür. :ozgurluk:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tek umudum narutoydu o da sasuke sasuke diye bayılıncaya kadar :) cok kötü harcadı onu walla

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence bu Sakura herkez gittikten sonra olay yerine varır orda ölmekte olan Karin'e rastlar ve onun hayatını kurtarır.Bizde kanser oluruz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üf kendimi tutamıyorum ya o.O bakmamam gerekiyordu T____________T baktım xD

Ama hayretler içinde kaldım gerçekten güzel fikirler yürütmüşsün o.O birde eğer biz sasuke fanları olmasaydı sasuke ölmüş olacaktı belkide gözlerinin kör olması senaryoyu değiştirmiş olabilir :dusuneyim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence bu Sakura herkez gittikten sonra olay yerine varır orda ölmekte olan Karin'e rastlar ve onun hayatını kurtarır.Bizde kanser oluruz...

Eğer bu olursa naruto'nun türünü shounen değil comedy olarak değiştimek lazım :) Ya karin değilde danzo olayına çok gıcık oldum ben ya, sen çıkar o kadar sharinganları ondan sonra da anime tarihinin en karaktersiz adamına yenil :) Benimde favori senaryom sasuke'yi akumaru ( olması lazım kibanın kuçu kuçusu) ısırsın kuduzdan ölsün!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:ssok::ssok::ssok::ssok::ssok::ssok:

482

696 :ohana ◆IR7jauNn4E :2010/02/10(水) 02:36:41 ID:QuTRLyWwP

サクラ『サスケくん』

Sakura: Sasuke-kun.

カリン『!?』

Karin: !?

サスケ千鳥まといながら『サクラか』

Sasuke while using Chidori: Sakura?

他文字小さくて見えたり見えなかったり

There's another small kanji that I can barely see.

サクラ『サスケくん 私もサスケくんについていく!

木の葉を抜ける!!』

Sakura: Sasuke-kun. I will follow you too. I leaving Konoha behind.

サクラエ。。。

Sakura...

709 :ohana ◆IR7jauNn4E :2010/02/10(水) 02:41:05 ID:QuTRLyWwP

ナルトがしてきたこと

The things Nauto has done.

綱手がしてきたこと、無駄になるのかな

The things Tsunade has done...were they for nothing?

781 :ohana ◆IR7jauNn4E :2010/02/10(水) 03:05:19 ID:QuTRLyWwP

サスケェ、サクラェ仲間にすんのかね。。。

Sasuke and Sakura may become comrades...

サイ役に立たないね。(根って意外と弱い?)

Sai isn't very useful is he. (Root is surprisingly weak?)

眠り玉の匂いくらいキバ、赤マルでなんとかなんなかったの?

Kiba and Akamaru were somehow hit by a sleep-inducing odor?

もう寝よう。

That's enough, time to sleep.

sakura seni bir güzel kalaylamalı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga Aleminin en gereksiz karakteri olan Sakura'dan da bu beklenir zaten...inşallah hemen İlk fırsatta o çok sevdiği Sasuke-Kun'u tarafından öldürülür...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga Aleminin en gereksiz karakteri olan Sakura'dan da bu beklenir zaten...inşallah hemen İlk fırsatta o çok sevdiği Sasuke-Kun'u tarafından öldürülür...

Asd. Aynen öyle. Hele durduk yere Naruto'ya vurup durması yok mu, vericen beynine bir FRS görücek dünyanın kaç bucak olduğunu. Bunu yapıcağı belliydi bu kızın, sen hem Naruto'nun hisleriyle oyna, hemde git Karin'i iyileştir ve Sasuke'nin grubuna katıl, var mı böyle bişey ya. Geber sakura *-*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İllaki niyet odur ama öyle olsun istemem.Ciddi ciddi katılsın Sasukenin gurubuna ve ilk fırsatta ölsün...Bizi rahatlatmış olsun en azından.İlk bölümlerde bile çok gıcık bir karakter imajına sahipdi ki aradan geçen zamanda daha gıcık bir karaktere dönüştü...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hadi sen Narutoya seni seviyorum diye kandırmaya çalıştın tamam ama ne diye ona katıldın be Sakura. Narutonun halini düşün :002: Onu geçtim Sakura başta onlara katılayım Sasukenin sırtından bıçaklarım diye düşünüyordur.Düşün sen geberir gidersin. Geçin bunu ya one piece okuyun :okq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Böylelikle mangaka Sakura dramatizmi yaratmaya çalışacak bence manganın son bölümlerinde. "Aşkı için kendini feda eden hatun ah ne yüce." diyeceğiz biz de güya. Çok çok gereksiz bir hareket olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böylelikle mangaka Sakura dramatizmi yaratmaya çalışacak bence manganın son bölümlerinde. "Aşkı için kendini feda eden hatun ah ne yüce." diyeceğiz biz de güya. Çok çok gereksiz bir hareket olmuş.

sanırım kishimoto bu aralar kubo ile çok takılıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Madara'da Tam koleksiyoncuymuş...Adam Sharinganları çerçeveletmiş.Bide Before-After durumu yaşadım bu Chapter da.Birzamanlar Sasuke İnsancıl birşeymiş :).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sakura eğer ona katılma bahanesiyle Sasuke'nin açığını yakalayacağını düşünüyorsa sandığımdan da aptal... Sasuke onu da gebetir (temennim öyle, hem Sakura biraz yorar onu) ondan sonra da biri gelsin Sasuke'ye son vuruşu yapsın. Bir taşta 2 kuş. Naruto baya gelişmiş ama be... Bir zamanların gürültücü ninjasına bak :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hahahaha, süper komikti, bu ne lan :mutlulh::mutlulh:"sasukeeeee sana geldim bebeğimmmm" . Yuh bişey demiyom artık, yılların shounen'i komedi türüne döndü :) O değilde ben size birşey söyliyeyim, inş bir dahaki bölümde sasuke sakurayı da öldürürde, geriye artık sağlam kavga edecek adamlar kalır :sinsin::sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten iki ihtimal var. Birincisi Sakura en baştan beri aşkı için köyü terk etmeye karar vermişti. İkincisi ise arkadan vurmayı planlıyor. Her ne planlarsa planlasın Sasuke'nin şuan Sakuraya ihtiyacı var. Mecburi yanına alacak. Sakurayı öldürmesi ise dediğim ihtimallere göre olacak. Naruto gelsede Sasukeyi öldürse. Sasukenin ölmesi artık farz oldu :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten iki ihtimal var. Birincisi Sakura en baştan beri aşkı için köyü terk etmeye karar vermişti. İkincisi ise arkadan vurmayı planlıyor. Her ne planlarsa planlasın Sasuke'nin şuan Sakuraya ihtiyacı var. Mecburi yanına alacak. Sakurayı öldürmesi ise dediğim ihtimallere göre olacak. Naruto gelsede Sasukeyi öldürse. Sasukenin ölmesi artık farz oldu :qegenmis:

Sasuke'nin ne açıdan sakuraya ihtiyacı var anlamadım, sakura bir kavgada tamamen etkisiz eleman.. İyileştirme özelliği ise kavga esnasında hiç bir işe yaramaz, çünkü karin gibi bir kaç saniyede bütün yaraları kapatmasına imkan yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tedavi edicek :D Konoha ile hızlıca kapışmak isterse dövüş esnasında olmasada şuan onu iyileştirecek birine ihtiyacı var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tedavi edicek :D Konoha ile hızlıca kapışmak isterse dövüş esnasında olmasada şuan onu iyileştirecek birine ihtiyacı var.

Sakura onu şu an için tedavi etse bile sasuke gibi chakra özürlüsü birisi için fazlasıyla limiti aştığından pek bi faliyet göstereceğini zannetmiyorum, aslında sasuke şimdi çok güçsüz, sakura diğerlerini satmasaydı belki birşeyler olabilirdi ama sasuke'nin en azından bir kaç gün dinlenmesi lazım.. Madara'yı hesaba katmıyoruz tabiki, onun ne yapabileceğini hala öğrenemedik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu chapter güzeldi. Neden Kakashiyi gördük. Eğer Madara dövüşe karışmazsa Kakashi kazanır. Sasuke zaten yorgun. Düşündüğüm gibi Sasukede benim gibi düşündü. Sen şifacısın ondan daha fazla yarar sağlarım senden gibi birşey dedi. Umarım Kakashiyi harcamazlar. Eğer harcarlarsa bu seriye söylenecek laf bulamam. :kineme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?