Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

Ya mantıken harcamaması lazım ama.... Malum sasuke 6 sharinganlı Danzo'yu ezdi, kakashi'ye neyapar bilmiyorum, ama dediğim gibi iki etken var burda.

1-sasuke'nin chakrası; mangaka'nın sasuke tutkusundan dolayı ne olacağı belli değil.

2-tobinin neler yapmak istediği; bence tobi son ana kadar karışmıyacaktır hatta benim tahminim, sasukeyi alt edecek çoğunluk sağlandığında onu alıp kaçabilir yine, kage toplantısında olduğu gibi..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

Madara bu dövüşe karışmaya niyetlenirse Kakashi'deki gözü almadan çekip gitmiyecektir orası kesin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

naruto 484

http://i48.tinypic.com/300r7zt.jpg

http://i49.tinypic.com/168t00i.jpg

Soruce: NF

Credit: On3word

Verification: Confirmed

さら~っとね

From skimming through...

泣きながらカリンを治療するサクラ

Sakura cries while treating Karin

それを見て泣くカリン

Seeing Sakura cry makes Karin cry

サスケ吠える

Sasuke roars

走るナルト

Naruto is running

ナルト、イタチを思い出す。

Naruto recalls something to do with Itachi

ガーラの言った言葉思い出す

He remembers what Gaara said to him

雷影の言った事を思い出す。

He recalls what the Raikage said to him

サスケ、スサノオで応戦

Sasuke returns fire with Susano'o

サスケのスサノオ、カカシに弓放つ

Sasuke's Susano'o fires arrows at Kakashi

カカシ万華鏡で、異空間に弓飛ばす

Kakashi uses Mangekyou to send the bow to another space

カカシの説教。

Kakashi gives some speech

サスケに異変。視界が…。。。。

Something is wrong with Sasuke. His field of vision is...

サクラ背後から、サスケに近づく。

Sakura comes close from behind Sasuke

サクラ。。。刺そうと覚悟決めるも刺せない

Sakura....prepares herself to try and stab Sasuke, but can't

サスケ、サクラに気づいてサクラの首しめる

Sasuke notices Sakura and grabs her by the neck

カカシ止めに入る~~~が神威使ったから反応遅し

Kakashi tries to stop him~~~his Kamui is delayed though

サスケ、クナイでサクラ刺そうと~~~~

Sakura tries to stab Sasuke with a kunai but~~~

ナルト登場!!!

Naruto appears!!!

More:

もう失明するかもね。

He (Sasuke) is probably losing his eyesight huh

サスケおかしい。

Sasuke is strange

narutoya +1 veriyorum .bundan sonra 3 as manga için spoiler yapmayacağım.

http://mangahelpers.com/forum/showthread.php?t=58153

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sasukenin yanında sakura da gitse fena olmaz hani :D

inşallahhhhhhhhhhhhhhh, Allah'ım o günü de göreyim ne olur!!!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yoosshh!!! Naruto geldi de, sasuke de zayıf zaten, görmüyor da :D Bunlar demek oluyor ki bu kavga burda bitmez... Ama bari bir iki chapter kapışsalar da bizde izlesek. bidahaki chapter'ın son sayfasında tobi alırsa sasuke'yi bu mangaka harbiden mal dicem artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tobi kaçırır.

Naruto vs. Sasuke bizi finale bağlar. Henüz bir kaç açık varken sonlandırmayacaktır Kishi. Tobi'nin sasuke'i kaçırması beklenir birşey. Kakashi'nin harcanma ihtimali mevcut. Lakin Naruto'nun meydana ayak basmasıyla bu ihtimal de azalmakta. Sasuke köşede oturur da, boks eldivenlerini Madara giyerse tüm tezim yatar tabi. ( :

Ama biraz tokatlasalar birbirlerini, fena olmaz gibi gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzeldi bu bölüm itachili bölümlerden beri ilk kez bi sonraki chapterda ne olacaını merak ediyorum. ama manga bitecek olsa heralde bi şekilde duyardık yakında bitiyor falan diye duymadığımıza göre sasuke naruto karşılaşsada bişey olmaz zaten sasuke bu durumda onunla savaşamayacağından kaçar diye düşünüyorum. bu arada sasukenin verdiği psikolojik açık varya ne yalan söyleyim korkuttu beni biraz. bu mangaka yine narutoyu 50 saat konuşturup sasukenin kalbini temizleyecekse vay halimize :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kafayı yedirtecek bu mangaka bana.:qsokkksok: Böyle bir yerde bitirerek çatlatıyor adamı meraktan. Umarım diğer chapter'da Naruto - Sasuke karşılaşması olur artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kaç bölüm oldu kimse ölmedi hayret. Kishi victim orucu tutuyor galiba. lol

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

scan019.jpg

485: Close...and far away...

Cover: Naruto and Sasuke are facing each other

Uzumaki Naruto. Uchiha Sasuke. The drop-out and the elite. Valiance and hatred. A struggle with zero distance between them.

scan020.jpg

They finally exchange looks...

Naruto glares at Sasuke

Sasuke glares at Naruto

Taking the opportunity, Kakashi punches Sasuke

Sasuke's sent flying and perfectly lands on his feet

scan021.jpg

Kakashi: "You have better timing than me...Naruto. I didn't think that even you would be coming..but forget about that, you were a life-saver."

Sakura: "T-Thank you...Naruto"

Naruto: "Sasuke...Sakura's a member of Team 7, just as you are"

Sasuke's eyes are a pale shade: "Former-Team 7...I was"

Kakashi: "You understand how it is now, Naruto. Sasuke's no longer who he was in the past"

scan022.jpg

Naruto: "Sasuke..."

Sasuke: "...What?!"

Naruto: "I heard the truth of Itachi from that guy Tobi! I don't really know whether it's lies or truth...but whatever it is, all that you're doing right now..."

Sakura: "!" (The truth of Itachi...?!)

Naruto: "I get it"

Kakashi: "!"

Sakura: "!?"

Sasuke: "...!"

scan023.jpg

Sasuke: "Naruto...I told you this before...how could someone like you, without parents, without a brother, how in the hell could you get me?"

Sasuke scowls at Naruto

Sasuke: "Others should be silent!"

Sakura: ! "As if those are the thoughts Naruto regarded you with, Sasuke-kun! Whatever ill that was spoken of you, Naruto had always thought of you as a companion! Not only then but even now..."

scan024.jpg

Sasuke: "It was just right now....Just right now that I finally took vengeance on Itachi's behalf. I killed just one of Konoha's superiors, right at this spot...a guy called Danzou"

Kakashi: (...What?...That Danzou has been...?!)

Sakura: !

Sasuke: "It's a feeling I've never had. The feeling of the tainted Uchiha being purified-

The feeling of breaking the Uchiha away from the rotted-off world of shinobi-

In a sense, it's what you all of Konoha have always desired, what you've continued to deny the Uchiha since the start-

Just as you all desire, I'll erase the Uchiha from your memories-

scan025.jpg

By killing all of you, all of Konoha! Severing all those bonds will be that which brings the true revival of the Uchiha!"

Sasuke's explanation is ringing out

Sakura: "Sasuke-kun..."

Kakashi: (...All that hatred piling up over history has formed Sasuke into who he is right now... it may not be clear to Naruto and Sakura that Sasuke's a victim of that era, but they feel it right through their very skin. That's the reason why...)

Kakashi: "This is my duty, Naruto...Sakura. Disappear from this place"

Naruto does Kage bunshin

scan026.jpg

Sakura: "But...Kakashi-sensei!"

Kakashi: "If you're here, you'll see something you don't want to....Go now!"

Sakura: "I...!"

Kakashi starts walking: "Sasuke won't die from the embedded poison you learned from Shizune that you put into your kunai...Orochimaru implanted him with the antibiotic resistance. Besides, [you] should already know how feel"

scan027.jpg

Sasuke prepares Chidori and starts walking

Karin: (Sasuke...I may have healed you...but this is it...no...I'm through...through with Sasuke...)

Naruto: "Kakashi-sensei, so you mean to...kill Sasuke?"

Kakashi: "...Go!"

scan028.jpg

The Kage Bunshin Naruto pins Kakashi's arms behind his back

The real Naruto starts running while making Rasengan

Sasuke also starts making Chidori on his left hand and starts running: "There's an opening now! I won't be going easy on you!"

Kakashi: "Wait, Naruto!"

Sakura: "Naruto!"

scan029.jpg

They clash right in front of one another

Naruto: (Sasuke, maybe...maybe me and you were opposites...)

Naruto: "Rasengan!"

Sasuke: "Chidori!'

The conclusion isn't settled...

scan030.jpg

scan031.jpg

scan032.jpg

Naruto and Sasuke look at each other

Naruto places a hand on his belly "I know how you feel...in the past everyone in the village hated me...

And the reason for that is the Kyuubi inside of me. ...in the past I hated everyone in the village as well

and I sometimes thought about revenge too...

scan033.jpg

If I held on to that...probably I would have thought terrible things like you...

I thought about who was a friend to me... I thought I didn't need bonds. And I met you and Iruka-sensei"

Sasuke: "..."

Naruto: "I knew you were always alone

Being just like you brought peace to me...and soon after I talked to you...and I was so happy!

But after that I stopped. You could do anything...and I was jealous of you. I decided you were my rival!

You became my goal.

No matter what, I held onto that bond. Team 7 started going on missions together.

I wanted to become strong like you. But I was always behind you, chasing your back"

Sasuke: "..."

scan034.jpg

Naruto, with a big smile on his face

Naruto: "I was so happy to meet you"

Sasuke: "Naruto it's too late...you talked to me...but now it's too late to change me!!

scan035.jpg

I will completely wipe out you, the villagers and everyone else!!

At this point, your choice...killing me becoming the hero of the village!!

Or being killed by me, becoming a loser!!

Naruto looks at him squarely in the face, he decided

Naruto: "I won't be a loser against you! And I won't kill you and become an hero either! (my decision) is neither of them!!"

Chidori VS Rasengan

Clash!! Naruto's third option is??

End

scan036.jpg

başka bir spoiler

表紙 ナルト サスケが向かい合ってる

Cover: Naruto and Sasuke are facing each other

うずまきナルト。うちはサスケ。落ちこぼれとエリート。ド根性と憎しみ。0距離の闘争。

Uzumaki Naruto. Uchiha Sasuke. The drop-out and the elite. Valiance and hatred. A struggle with zero distance between them.

ついに交わった視線…

They finally exchange looks...

ナルト、サスケガン見

Naruto glares at Sasuke

サスケ、ナルトガン見

Sasuke glares at Naruto

隙ついてカカシ、サスケにパンチ

Taking the opportunity, Kakashi punches Sasuke

吹っ飛ぶサスケ、うまく着地。

Sasuke's sent flying and perfectly lands on his feet

カカシ『オレ以上にいいタイミングだよ…ナルト

お前まで来ちゃうとは思わなかったけど…とにかく助かったよ』

Kakashi: "You have better timing than me...Naruto. I didn't think that even you would be coming..but forget about that, you were a life-saver."

サクラ『あ…ありがと…ナルト』

Sakura: "T-Thank you...Naruto"

ナルト『サスケェ… サクラちゃんは同じ第七班のメンバーだぞ』

Naruto: "Sasuke...Sakura's a member of Team 7, just as you are"

サスケ眼の色が薄い『元…第七班だ …オレはな』

Sasuke: "Former-Team 7...I was"

カカシ『今ので分かっただろ…ナルト サスケはもう昔のサスケじゃなくなってる』

Kakashi: "You understand how it is now, Naruto. Sasuke's no longer who he was in the past"

ナルト『サスケ…』

Naruto: "Sasuke..."

サスケ『…何だ!?』

Sasuke: "...What?!"

ナルト『イタチの真実ってのをトビって奴から聞いた!

ウソか本当かは よくわからねェ… けどどっちにしてもお前のやってる事は…』

Naruto: "I heard the truth of Itachi from that guy Tobi! I don't really know whether it's lies or truth...but whatever it is, all that you're doing right now..."

サクラ『!』(イタチの真実…!?)

Sakura: "!" (The truth of Itachi...?!)

ナルト『分かるってばよ』

Naruto: "I get it"

カカシ『!』

Kakashi: "!"

サクラ『!?』

Sakura: "!?"

サスケ『…!』

Sasuke: "...!"

サスケ『ナルト… 前に言ったハズだ…親も兄弟もいねえ てめーにオレの何が分かるってな…』

Sasuke: "Naruto...I told you this before...how could someone like you, without parents, without a brother, how in the hell could you get me?"

サスケ、ナルトを睨む

Sasuke scowls at Naruto

サスケ『他人は黙ってろ!!!』

Sasuke: "Others should be silent!"

サクラ『! ナルトはどんな想いでサスケくんを…! どんな悪い事を耳にしてもずっと仲間だと 思ってた!

それに今だって…』

Sakura: ! "As if those are the thoughts Naruto regarded you with, Sasuke-kun! Whatever ill that was spoken of you, Naruto had always thought of you as a companion! Not only then but even now..."

サスケ『さっきだ…さっきやっと一人だけイタチの仇を討てた 木の葉の上役をこの場で殺した

…ダンゾウって奴だ』

Sasuke: "It was just right now....Just right now that I finally took vengeance on Itachi's behalf. I killed just one of Konoha's superiors, right at this spot...a guy called Danzou"

カカシ(…何…あのダンゾウを…!?)

Kakashi: (...What?...That Danzou has been...?!)

サクラ『!!』

Sakura: !

サスケ『今までにない感覚だ 汚されたうちはが浄化されていく感覚

Sasuke: "It's a feeling I've never had. The feeling of the tainted Uchiha being purified-

腐れきった忍世界から ちはを決別させる感覚

The feeling of breaking the Uchiha away from the rotted away world of shinobi-

ある意味 お前たち木の葉が ずっと望んできた事だ 昔からうちはを否定し続けた

In a sense, it's what you all of Konoha have always desired, what you've continued to deny the Uchiha since the start-

お前たちの望み通り お前たちの記憶からうちはを消してやる

Just as you all desire, I'll erase the Uchiha from your memories-

お前達を 木の葉の全てを 殺すことでな! つながりを全て断ち切る事こそが

それこそが本当の うちは再興だ!!』

By killing all of you, all of Konoha! Cutting off all those bonds will be that which brings the true revival of the Uchiha!"

高らかに説明するサスケ

Sasuke's explanation is ringing out

サクラ『サスケくん…』

Sakura: "Sasuke-kun..."

カカシ(…憎しみ その積み重ねの歴史が今のサスケを作ってしまった…

…サスケもその時代の被害者なのだと ナルトもサクラもハッキリとではないが肌で感じている

だからこそ…)

Kakashi: (...All that hatred piling up over history has formed Sasuke into who he is right now... it may not be clear to Naruto and Sakura that Sasuke's a victim of that era, but they can feel it in their hearts. That's the reason why...)

ナルト影分身する

Naruto does Kage bunshin

カカシ『これはオレの役目だ ナルト… サクラ…お前達はここから消えろ』

Kakashi: "This is my duty, Naruto...Sakura. Disappear from this place"

サクラ『カカシ先生… でも!』

Sakura: "But...Kakashi-sensei!"

カカシ『ここに居れば見たくないものを見ることになる… 今のうちに行け!』

Kakashi: "If you're here, you'll see something you don't want to....Go now!"

サクラ『私は…!』

Sakura: "I...!"

歩き出しながらカカシ『シズネに教わった毒付きクナイじゃサスケは死なない…

大蛇丸に耐性を埋め込まれている… それにもう自分の気持ちが分かっただろう』

Kakashi starts walking: "Sasuke won't die from the embedded poison you learned from Shizune that you put into your kunai...Orochimaru implanted him with the antibiotic resistance. Besides, [you] should already know how feel"

サスケ千鳥準備しながら歩き出す

Sasuke prepares Chidori and starts walking

カリン(サスケ… ウチが回復させたとはいえ… これ以上は… イヤ…もういいんだ… サスケ の事は…)

Karin: (Sasuke...I may have healed you...but this is it...no...I'm through...through with Sasuke...)

ナルト『カカシ先生 それってば…    サスケを殺すって事か…?』

Naruto: "Kakashi-sensei, so you mean to...kill Sasuke?"

カカシ『…行け!』

Kakashi: "...Go!"

影分身ナルト、カカシを羽交い絞め

The Kage Bunshin Naruto pins Kakashi's arms behind his back

本体ナルト螺旋丸作りながら走り出す

The real Naruto starts walking while making Rasengan

サスケも千鳥左手に作り走り出す『スキを生んだな! 容赦しない!』

Sasuke also starts making Chidori on his left hand and starts walking: "There's an opening now! I won't be going easy on you!"

カカシ『待て!ナルト!』

Kakashi: "Wait, Naruto!"

サクラ『ナルト!』

Sakura: "Naruto!"

真正面から、ガチンコのぶつかり合い

They clash right in front of one another

ナルト(もしかしたらサスケ… お前とオレが逆だったかもしれねェ…)

Naruto: (Sasuke, maybe...maybe me and you were opposites...)

ナルト『螺旋丸!!』

Naruto: "Rasengan!"

サスケ『千鳥!!』

Sasuke: "Chidori!'

決着はつかず。。。

The conclusion isn't settled...

daha kavga başlamıcak abi... ortam oluşturuyor kishi..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En sondaki bugu gördünüz mü? :lol: Narutoda Chidori Sasukede Rasengan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Narutonun 3. seçeneği ?...Hımm...Bu arada Cidden Sasuke'de Rasengan ne alaka yahu...Kishimoto :sinirfli:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hatalı çizim değil aslında, mangayı okursanız neden öyle çizdiğini anlarsınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hatalı veya değilse bile problem Kishimoto'nun sürekli olayları tatlıya bağlama eğliminde olması 3.seçenek ne olucak mesela.Sasuke'yi bir şekilde Konohaya geri mi döndürecek yani sinir bir durum şu ana kadar okuduklarımızdan sonra...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

olabilir çünkü animelerde birinden nefret ettirmek istediklerinde o kişi genelde çok sevilen birini öldürür ve gözden düşürülmeyeçalışılır ama sasuke mesela karini bile umursamadığı halde karini öldürtmedi kishimoto danzou öldü ama o zaten kötü adamdı, bunun dışında sasuke elini kana bulamadı eğer birini öldürürse ama umudu kesebiliriz sasukeden bence yok öldürmezse köye döner gibi geliyor bana. ha ben şahsen bundan şikayetçi değilim :lol:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

olabilir çünkü animelerde birinden nefret ettirmek istediklerinde o kişi genelde çok sevilen birini öldürür ve gözden düşürülmeyeçalışılır ama sasuke mesela karini bile umursamadığı halde karini öldürtmedi kishimoto danzou öldü ama o zaten kötü adamdı, bunun dışında sasuke elini kana bulamadı eğer birini öldürürse ama umudu kesebiliriz sasukeden bence yok öldürmezse köye döner gibi geliyor bana. ha ben şahsen bundan şikayetçi değilim :lol:

Sasukenin köye dönme ihtimali mi ?? Sasuke kimseyi oldürmedi mi ??

Lütfen arkadaşlar, yapmayın adamın yaptıklarından şu saatten sonra geri dönüş yok, olmamalı. Kage toplantısına saldırması, itachiyi öldürmesi, kendi köyündeki herkezi öldürmeye yemin etmesi, yıllarca uğraşılıp zorla kurulan düzeni yıkmak için ve herkezi kendi kontrolü altına almaya çalışan tobinin çetesi akatsuki'ye dahil olması... Daha ne suçu olsun..Sizce sasuke sadece konoha tarafından affedilse bile diğer ülkeler affederler mi ? Sasuke konoha sokaklarında gezerken, diğer herkez rahat edebilir mi? Onun artık huzurlu bir şekilde yaşaması kabul edilemez bence. Ben bir shikamaru olsam, neiji olsam, kakkashi olsam veya diğerlerinden biri olsam onu asla affetmezdim. Narutonun gittiği yol kesinlikle doğru değil. Zaten sasuke naruto'yu da öldürürse onu durduracak kimse kalmıcak ve adam tobinin dileğini gerçekleştirecek. Bence sasuke burdan çıksa bile, tüm ülkeler bir ekip oluşturup onu öldürüp gözlerini parçalamalı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya ben zaten sasukenin köye dönmesinin etik açıdan uygun olup olmadığını tartışmıyorum sadece animelerde izlediklerimi göz önüne alarak varsayımda bulunuyorum. sen onun köye dönmesinin adaletsizce olduğunu düşünebilirsin diğer taraftan benim için sasuke en sevdiğim karakter olduğundan içten içe sevinirim ama bahsettiğim o değil. animelerde karakterler öldürülmeden önce 2 türü var bu işin 1-evliya gibi bi karakterdir çok sevdirilir sonra o ölür hatta yankarakterse geçmişi falan işlenir öldürülmeden önce. 2- bu evliya gibi karakteri öldüren kişi öldürülür sasukenin ölmesi için 2.gruba dahil olması lazım. mesela kakashiyi öldürse ya da atıyorum gaarayı yada rock lee hatta ve hatta tanımadığımız küçük bir çocuğu yada çok yaşlı suçsuz birini bunlar gibi birini öldürse sasuke tamam sasukenin geri dönüşü yok dicem ama böyle bir olay yaşanmadı anlatabiliyor muyum? o yüzden hala geri dönme umudu var. ha olabilecek 50 tane senaryoda yazabilirim mesela sasuke ölür ama illa düşmanca değil kahramanca ölebilir mesela madarayla savaşırken madarayı öldürür ama kendide ölür ya da geçmişteki savaş tekarlanır naruto ve sasuke karşıkarşıya gelir o zaman da ölebilir bunlarda ihtimal ama sasuke kabul edilemez bir şey yapmadığı sürece ölümü garanti değil onu anlatmaya çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sasukenin ölmesini bende istiyorum. Eskiden Narutonun köye döndürmesini istiyordum ama Sasukenin gittiği yol değil. Tamam doğru ve kötü kişileri öldürmüş olabilir. Sonuçta suçlanacak kadar iyi kişiyi öldürmedi ama bu Sasuke eski Sasuke değil. Olurda eski haline dönerse bir ihtimal belki sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya ben zaten sasukenin köye dönmesinin etik açıdan uygun olup olmadığını tartışmıyorum sadece animelerde izlediklerimi göz önüne alarak varsayımda bulunuyorum. sen onun köye dönmesinin adaletsizce olduğunu düşünebilirsin diğer taraftan benim için sasuke en sevdiğim karakter olduğundan içten içe sevinirim ama bahsettiğim o değil. animelerde karakterler öldürülmeden önce 2 türü var bu işin 1-evliya gibi bi karakterdir çok sevdirilir sonra o ölür hatta yankarakterse geçmişi falan işlenir öldürülmeden önce. 2- bu evliya gibi karakteri öldüren kişi öldürülür sasukenin ölmesi için 2.gruba dahil olması lazım. mesela kakashiyi öldürse ya da atıyorum gaarayı yada rock lee hatta ve hatta tanımadığımız küçük bir çocuğu yada çok yaşlı suçsuz birini bunlar gibi birini öldürse sasuke tamam sasukenin geri dönüşü yok dicem ama böyle bir olay yaşanmadı anlatabiliyor muyum? o yüzden hala geri dönme umudu var. ha olabilecek 50 tane senaryoda yazabilirim mesela sasuke ölür ama illa düşmanca değil kahramanca ölebilir mesela madarayla savaşırken madarayı öldürür ama kendide ölür ya da geçmişteki savaş tekarlanır naruto ve sasuke karşıkarşıya gelir o zaman da ölebilir bunlarda ihtimal ama sasuke kabul edilemez bir şey yapmadığı sürece ölümü garanti değil onu anlatmaya çalışıyorum.

Bence senin bazı yargılarının sasuke'yi sevdiğin için yanlış yönelmiş. Ama yinede sasuke tüm o yaptıgı kabul edilemez şeylere rağmen köye dönebilir, çünkü ne olursa olsun, iyi bir karakter. Bence eğer ki kishi tüm o sasu sevgisini sindirip onu böcek gibi naruto'ya ezdirirse o zaman bu show gerçekten güzel bir sonla biter, diğer olasılıkların, hatta ve hatta (en çok korktuğum) dere keneranında sasuke ile naruto'nun iki kanka gibi kavga ederken sakuranın onların peşinden koştuğu finalini görmek ne kadar mantığıma saçma geliyorsa, görme olasılığımızda(malesef) o kadar fazla geliyor.. Benim en çok canımı sıkan olay da budur...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hah tamam işte ben de onu diyorum. benim kabul edilemezden kastım şu onu anlatamadım, mesela danzou öldü sen diyebilirmisin nasıl öldü danzou öyle bi karakteri nasıl öldürebilir sasuke elleri kırılsn falan demezsin değil mi ya da orochimaru içinde söyleyemezsin. ama mesela küçük bi çocuğu öldürse bu kadar mı düştün ya da senin için çürümüş falan dersin. yada herkesin çok sevdiği bir karakter öldürse mesela kakashiyi öldürse dersinki nası yaptı bunu eskiden ona en yakın kişilerdendi, ne kadar emek harcadı vs dersin kabul edilemez derken kastettiğim şey bu. mesela karin ölseydi ben dicektimki tamam arkadaşlar sasuke'nin geri dönüşü kesinlikle yok ama karin'in ölmesine izin vermedi kishimoto yani o suçu sasukenin üzerine yıkmadı demekki hala aklında bir şeyler var mangakanın ben onu demek istedim. benim yargımın yönelmesi değil durum gerçekten animelerin genelinde 2 ölüm şekli var heleki sasuke ana karakter, o yüzden ölmesi için illaki bu 2 şeçenekten biri olması lazım. ama daha o noktaya gelmedi sasuke yani onun ölmesi için daha çook şey olması lazım. ama animeouda okudum galiba seiyuu ve mangakalar birlikte söyleşi gibi bir şey yapmış. orda mangaka

sasukenin daha çok haltlar yiceğini söylemiş. bu durumda sasuke 2.şıktaki gibi ölür ama ölürken kimi yanında götürecek orası meçhul.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sakura gerçekten salak, eline geçen hiçbir fırsatı kullanamıyor. kimse de ondan öldürücü bir vuruş yapmasını beklemiyor sasukenin yüzünü çizse yetecek. daha çok saydırırdım da düşündükçe sinirleniyorum.

sasukeden de umudumu kestim artık, fırsatı olsa sakurayı öldürecekti zaten. yani çizginin öteki tarafına adım attı bile. naruto gibi hep aynı lafları geveleyip duruyor, yok senin hiç ailen olmadı ki, nereden bileceksin..., peki o birinin hiç ailesinin olmamasının ne demek olduğunu nereden bilecek? valla yakalasam parçalarım ben bu çocuğu. laftan anlamıyor, dayaktan da anlamıyor ben de merak ettim narutonun neye karar verdiğini, itachinin ona verdiği gücü mü kullanır ama belki daha göstermezler o gücü.

sasukenin sonu ya narutonun elinden olacak (ki narutonun onu baya bir dövmesini isterim) ya da gözlerini kaybedecek intikamdan öyle vazgeçecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Itachinin verdiği tekniğin "sharingan mühürleme" gibi birşey olma ihtimali canlandı kafamda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mühürleme değildir bence.Aksi halde İtachi umarım kullanmak zorunda kalmazsın gibi bir cümle sarfetmezdi heralde.Ölümcül birşey olması muhtemel...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?