Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

Arkadaşlar hani Naruto yönetmeni gelmişti ve seminer vermişti ya. İşte o seminerde demiş ki. Her yıl bir karakterin üzerinde durulacak. 2011 yılı Sakura yılı olacakmış. Valla arkadaş söyledi bana. Eğer doğruysa ufaktan ufaktan Narutodan elleri çekmek lazım :kotnu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

bundan sonraki bölümlerde KAKASHİ, KİSAME, KABUTO, kesinlikle ön plana çıkacaklardır. sakuranın ve hinatanın ileride ciddi işler başaracağını ben de duydum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bundan sonraki bölümlerde KAKASHİ, KİSAME, KABUTO, kesinlikle ön plana çıkacaklardır. sakuranın ve hinatanın ileride ciddi işler başaracağını ben de duydum.

Asla Böyle Bişeyin Olması Mümkün Değildir , Şuanda Zaten Kisame'nin Ön Plana Çıkması Gerekiyor Ama Diğer Karakterler Hakkında Aynı Şeyi Söyliyemiceğim , Kisame Şuanda Killer bee ve Naruto'nun Orda , Kisame o 2 si Ordayken Hayatta Ordan Çıkamaz Merak Ediyorum Neler Olucak . Artık EMS Sasuke Bütün İyi Tarafa Merhabe Dediğini Görüceksiniz Karşısına Çıkan ilk Şanslı Kişi Kim Olucak Yani İlk Cenaze Olan Kişi :) :)

Naruto ile güçlerini Karşılaştırdığımızda Sasuke'nin Daha Ağır Bastığını Görüceksiniz Arkadaşlar ..

Tabuttan Çıkan Kişi Madara'dır !:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Az önce anime 162. bölümünü izledim, ufak bir sorum olacaktı....

Kakashi öldü mü?... Lütfen birileri hayır desin lütfen lütfen ?????? Ağlamak istiyorum....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Az önce anime 162. bölümünü izledim, ufak bir sorum olacaktı....

Kakashi öldü mü?... Lütfen birileri hayır desin lütfen lütfen ?????? Ağlamak istiyorum....

hayır

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

"Domates" lakablı kadın Kushina Naruto ya ne anlatcak. :D Naruto nasıl bi power up yicek.Merak ediyorum.Kyuubi yi şaşırttılar Kushina ile Naruto.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Naruto 501

Hem anime hem manga aylar sonra müthiş bir heyecana sahne oluyor. Yıllardır beklediğimiz (Naruto'nun ilk sayısından bu yana) an geldi çattı sonunda:

Yondaime vs Kyuubi

Yondaime'nin Madara'ya bir bakışı var adamın içini ürpertiyor resmen. Kushina'ya yaptıklarını affedeceğini hiç sanmıyorum. Konoha'nın Sarı Şimşek'i Hokage'liği sonuna kadar hak ettiğini ispaylayacak sonraki bölümlerde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@fudy

Evet vs geliyor ama benim aklım anime ye uyarlnıncaki çizimleri geliyor :neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O adam Tobi olabilir yüksek ihtimal. Bakınız maske ve sharingan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hakikaten Ersan, hak vermemek elde değil. Animesinde Kyuubi Naruto ile Pain'in savaşını görünce iğrendim resmen. O ne çizim tekniğidir, o ne hareketlerdir... Bundan kötüsü yapılamazdı herhalde. İçine etmiş yapımcılar. 20 yıl önce yapılan Dragon Ball bu sahnelerin yanında 3D efekt varmış gibi gelir.

@Dragon; Maskelinin Uchiha Madara olduğu kesin. Çünkü Sasuke, Naruto'nun içine girdiğinde Kyuubi, Sasuke'nin gözleri için; "Madara'nınki gibi lanetli gözler." diye bir cümle sarf etmişti. Bu haftaki sayıda Madara'nın Kyuubi'yi etkilediği sahneyi gördük.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

okumayalı baya birşey olmuş :dft005: ağlayacak kıvama geldim. naruto annesine gerçekten çok benziyormuş.

naruto' nun madara' yı durdurması için bir sebep daha çıktı (gebersin) sasuke' yle aralarındaki bağ da bebekliklerine kadar vardı.

madara' nın işi bittikten sonra manga da biter bence (zaten bitsi de)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 502

Müthiş bir bölüm daha. Manga resmen aldı başını gitti. Aylar sonra müthiş heyecanlar yaşıyoruz. Bu bölümde Yondaime vs Madara savaşını gördük. Bir kez daha Yondaime'nin Hokage'liği sonuna kadar hak ettiğine tanıklık ettik. O ne dövüş planıdır, o ne taktiklerdir. Son darbede Rasengan'la dağıttı resmen Madara'yı. Bir an aklıma Sennin Naruto'nun Konaha'ya girişinde Pain'lerden birini indirdiği sahne aklıma geldi.

Madara şimdilik halloldu, sıra Kyuubi'de

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oy oy oy Minato'a bak hele :D Bir de dön çocuğuna bak :D Adam iki dakikada kurdu taktiği, helal :D

Yalnız, o kadar planları yapan adam Tobi, ilk seferinde minato'u yakaladığında ışınlandığını gördüğünde tekrar aynı taktikle yakalamaya çalışması biraz mantıksız geldi bana. Tobi gibi birinin böyle birşey yapmaması gerekiyordu.

Ayrıca, Tobi'nin işi daha bitmedi yav. Naruto-Minato konuşmasında Minato Tobi'nin kendisine kurduğu üstünlüğü resmen belirtmişti. Muhtemelen bu bölümden sona Tobi'nin başka özelliklerini de görebiliriz.

Son olarak, Itachi'nin "Ağlama saske, abin seni korumak için burada" tarzı lafı, beni biraz duygulandırdı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O maskeli adam Madara değil diyordunuz ama o yoksa Narutonun son çıkan bölümünü seyredipte mi kafanıza denk etti? Bende zaten gördüğüm an bu Madara dedim. Çünkü manga okurken açıklandığı için aklımın bir köşesinde kalmış. Minato süper ya. Her ne kadar Minato ezici üstünlükten söz etsede Madara korkup kaçtı ya da Minato onu yaraladı kalan son chakrasıylada Narutonun içine Kyuubiyi mühürledi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

504 çıktı.

Bölüm hakkında fazla şey söyleyemiyorum. Sanırım biraz kendimi toparlamam lazım :D Kishimoto bir kez daha dram konusunda üstün olduğunu gösterdi. Uzun zamandır hiçbi anime veya manga ağlatamamıştı beni, ağladım harbi :D Bilmiyorum belki bölümü okurken arkada sadnass and sorrow'u çaldırdığımdan da olabilir ama kesinlikle en odun insanı bile duygulandıracak bir bölümdü :D

KT'de dram koyabilse çok güzel olucak yav :D Bleachde çok az dram var ve o kadar da etkili değiller.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

504 çıktı.

Bölüm hakkında fazla şey söyleyemiyorum. Sanırım biraz kendimi toparlamam lazım :D Kishimoto bir kez daha dram konusunda üstün olduğunu gösterdi. Uzun zamandır hiçbi anime veya manga ağlatamamıştı beni, ağladım harbi :D Bilmiyorum belki bölümü okurken arkada sadnass and sorrow'u çaldırdığımdan da olabilir ama kesinlikle en odun insanı bile duygulandıracak bir bölümdü :D

KT'de dram koyabilse çok güzel olucak yav :D Bleachde çok az dram var ve o kadar da etkili değiller.

Kınıyorum seni yazacaklarımı çaldığın için... :D Gerçi benim manga okurken ilk ağlayaşım değildi shounenlerde dramda bir ayrı koyuyor adama(kendim için konuşayım da karışıklık olmasın.)

Ama gerçekten ağır dram dolu bir bölüm yapmış. Bende gözyaşlarımı tutamadım. Sen bir de saddnes and sorrow ile okumuşsun. Normalde ben de müzikle okurum mangaları ama başladıktan sonra okumaktan başka birşey yapamadım. Gerçekten çok güzel bitirdi bölümü Kishi, hatırladıkça hüzünleniyorum. Drama pek gelemem ama bu olay için bundan daha güzel ayrıntılar olamazdı. Mangakalar mangayı toparlamasını çok iyi biliyor :s34:

Best mother of the week, diyorum^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben son birkaç bölümdür ağlıyorum zaten :uzqgun:kendimi anne-oğul ayrılışına hazırlayamadım buna rağmen. hatta bir ara Minato' nun sözleri yüzünden acaba ölmedi mi diye sevindim. çok duygusal bir bölümdü. annesinin söylediklerinin yanında Naruto' nun cevabı da çok güzeldi; "9 kuyrukluyu mühürlemeden önce içimi sevgiyle doldurmuşsunuz zaten." :000200690jk0xd:

ayrıca köy ahalisine de daha çok kızıyorum, nasıl olur, nasıl bu kadar fedakarlığa rağmen sırt çevirirler :sinirfli:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne bilem ben pek duygulanmadım ama animede arkaya bir de acıklı müzik koyarlar tamam da...

Bu arada yondaime kyuubinin çakrasının yarısını değil hemen hemen %80'ini almış. Kyuubi küçüldüğü zaman neredeyse büyük halinini pati izi kadar olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence süper bir şekilde yansıtmış duygusallığı, iş yerinde gözlerimden yaş gelmemesi için zor tuttum kendimi :):) Naruto hakkatten çok şeker ya hala birileri çıkıp sasuke falan derse kafasına odunla vurmak lazım abi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben mangakanın dramı iyi yaptığını düşünmüyorum çünkü hiç ağlamadım ve hüzünlenmedim. -Jiraiya olayı hariç- Ama bu başka bir şeydi ya gözümden yaş gelmemesi için zor tuttum kendimi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Jiraiya ayrı bir olaydı zaten ya. Sırf openingde Pain ile olan dövüşünü izlemek için beklerdim. Genelde direk bölümün başladığı yere atlarım ama Naruto'da bu durum değişmeye başladı. Son iki seferdir opening seçimleri müthiş. Bu konuda takdir ediyorum onları.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?