Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

gundamaster

Öleceğini hiç sanmıyorum. Kendisi son Uchiha. bir şekilde o klanda tekrardan neslini sürdürmesi için Sasuke yaşayacak. Çünkü manga sonunda barış sağlanacak. Talk no Jutsu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

Ölüm falan olacağını hiç zannetmiyorum şahsen. Naruto 150 saat maval okuyacak. Sasuke bir şekilde yola gelecek, daha sonra arkadaş arkadaş yaşayıp gidecekler. Naruto Hokage olur, Sasuke bir şey olur. Evlenirler, çocukları olur, bu durum böyle devam eder, ya da Kishimoto kendi eserine ihanet eder, dokunaklı bir son bırakmaya çalışırlar. Tabii hiç zannetmiyorum, belli de olmaz gerçi. Seri zaten maval okuma üzerine yüksek lisansını tamamladı, yine maval üzerinden mutlu bir son olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kishi arada trollük yapıyor ama bir karakteri öldürme konusunda çekinmeyedebilir. Ters köşede yapabilir. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kishi tek iyi yaptığı şeyi yaptı çok iyi yaptı,

El'e karşı el temiz yaptı bu sefer çok şükür kaç haftadan beri yaptığı saçmalıkların üzerini örttü ne zamandır böyle güzel bölüm gelmemişti naruto'dan hayırlara fesile...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölümü okumadım ama son sayfada son sözler ve o ellere yapılan kalp göndermeleri müthiş ya. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O kadar saçmalıktan sonra doğal bir bitiş yaşanacak , tabi boşluklarıda filmlerde göreceğiz.

Bakalım Sakura iyileştirme konusunda kimi tercih edecek sanırım Naruto olur Sasukede yaptıkları hatalar yüzünden tedavi edilmeyi reddeder gibi böyle durumda , Orochimaru ve Karinde boş durmaz Sasukeyi dağa kaldırırlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Evet 6 Kasım itibariyle Naruto mangası bitmiş bulunuyor ve çok güzel bir son olmuş diyebiliriz.

En sonunda Naruto ve Hinata evleniyor ve 2 çocukları oluyor.Naruto Sakura fanlarına yazık oldu.Ve Sasuke ile Sakura evleniyor 1 çocukları oluyor.Ve Naruto en sonunda hokage oluyor mutlu son yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel sondu. Hele hinata ve narutonun birlikteliğini hep istiyordum. Gıcık sakura gıcık sasukeye kavuştuda kurtulduk.:011:

vay be 15 yıl ha. Bundan sonraki çarşambalar naruto yok artık ha. vaybe....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Sonu beğendim. Zaten az çok tahmin ettiğim ve görmek istediğim bir sondu. Sevdiğim mangalardan biri de böylece sona erdi. Haftalık aksatmadan okuduğum yegane mangalardan biriydi. Boşluğunu doldurabileceğim ve istekte duyduğum başka bir manga da yok.

Düzeni değiştirmeye çalışan jenerasyonun çocukları o dünyayı daha ileriye götüreceklerdir. Hepsinin çocukları birbirinden tatlıydı. Bolt'un Naruto'ya çekmiş olması hiç şaşırtmadı, armut dibine düşer neticede.

Manganın en nefret edilen ama buna karşılık en başarılı olan hatunu Sakura idi. Ne yaptı etti Saske'sine kavuştu. Tencere yuvarlanır kapağını bulur. Sakura2ya bu kararlılığı yüzünden +1 puan.

En çok şaşırtan ise Ino'nun Sai ile evlenmiş olmasıydı benim için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanki bu velet elime doğmuş da mürüvvetini görmek nasip olmuş gibi biraz mutlu biraz da buruk hissediyorum. :uzqgun:

Güzel bir sondu bence de, tamamen dostluk üzerine kurulu bir hikayenin başka türlü bitmesi beklenemezdi. Şimdi filmini bekleyelim bakalım, devam şeklinde mi olacak yoksa ara bir hikaye mi yapacaklar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

son gayet yerinde ve temiz oldu öyleki bukadar temiz olmasına şaşırdım :) alakasız bi aksiyona sokar diye şüphelenmiştim başta

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son film Kakashi'nin hokage olduğu dönemde geçiyor ve Naruto'yla birlikte ana karakter olarak Hinata var.Bu filmde Naruto ile Hinata arasındaki aşkın nasıl ilerlediğini göreceğiz gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o değilde sasuke bi kazada ölse kızıda olanlar için köyü suçlasa gidip kötü organizasyonlara katılsa narutonun oğluda peşinden gidip onu köye geri kazandırmak için uğraşsa süper olmazmı bak nekadar orjinal hikaye yazdım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten Sakura ve Sasuke gibi iki insandan doğacak kişinin zihinsel olarak aklı başında bir insan evladı çıkması mucize olurdu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

-The Last filmi vizyona girmeden bir de yeni bir TV özel bölümü yayınlanacağı açıklanmış. Bu bölüm Hanabi Hyuga odaklı olacak.

-Jun Fukuyama filmdeki düşman karakter olan Toneri Otsutsuki'yi seslendirecek.

-Bahar ayında ise Next Generation Naruto projesinin ilk önemli parçası olarak bir Manga miniserisine başlayacak. Ayrıca ilki Kakashi odaklı olacak Naruto serisi ile ilgili yan hikaye romanları da basılmaya başlanacak. Bu romanlar Akira Higashima tarafından yazılacaklar. (Naruto: Blood Prison'un senaristiydi)

-Naruto resmi web sitesinde ayrıca şu an bir gün sonra sona erecek bir seri sayım var. http://www.naruto.com/j/countdown/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10 kasimda da bi chapter gelecek deniyordu zaten bu odur muhtemelen

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Demekki yayıncılar Naruto'yu para hırsı yüzünden hala popülerken sömürebildikleri kadar sömürecekler.Bence finali bu kadar güzel olmuşken tadında bırakmak en iyisi olacaktır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni gelecek olan mini serileri normal Naruto olarak düşünmeyin. Savaş, aksiyon falan olmayacak. Tamamiyle yeni jenerasyon çocukların günlük hayatlarını ele alacaklar. Komedi olarak düşünebiliriz. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim için yeri çok ayrı bir mangaydı. Bazı konularda saçmlamalarına rağmen güzeldi. Neticede artık bir sona ulaşması gerekiyordu ve geç de olsa bitti. Bitişi güzeldi denilebilir.

Sasuke ve Sakura'nın evlenmesi hoşuma gitmedi. Sakura, Pain savaşından sonra çok düzgün bir kız olmuştu. Ama sasuke ve kendisi muratlarına ermemeliydi. Tabii bu benim istediğim, farklı düşünenler olabilir. Hinata ve Naruto evliliği ise olması gerekendi.

Neyse sonuçta bitti. İyide bitti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu serinin benim için iki doruk noktası oldu. Naruto ile Oroçimaru'nun kapışması ve Sasuke ile Kakaşi'nin kapışması. Hatta Oroçimaru'nun vurunca yandığı için beden değiştirmek zorunda kaldığı kuyrukluların o kırmızı formlara Gai ile Kakaşi'nin çırak pataklar gibi pata küte dalması benim için büyük hayal kırıklığı oldu. Naruto ile Sasuke'nin veletkenki kapışması bu kadar güçlü hallerikinin kapışmasından kat be kat iyiydi. Adam resmen kestirip attı. Güç artışı serinin ciddiyetini bozdu, Naruto güçlendikçe seyir keyfi de azaldı bence. Yine de ninja savaşına kadar son derece severek izledim.

Adam son bölüme oynadı artık, 15 yıl sonra kim olsa etkilenir tabii.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
Benim için yeri çok ayrı bir mangaydı. Bazı konularda saçmlamalarına rağmen güzeldi. Neticede artık bir sona ulaşması gerekiyordu ve geç de olsa bitti. Bitişi güzeldi denilebilir.

Sasuke ve Sakura'nın evlenmesi hoşuma gitmedi. Sakura' date=' Pain savaşından sonra çok düzgün bir kız olmuştu. Ama sasuke ve kendisi muratlarına ermemeliydi. Tabii bu benim istediğim, farklı düşünenler olabilir. Hinata ve Naruto evliliği ise olması gerekendi.

Neyse sonuçta bitti. İyide bitti.[/quote']

Tabi canım Hinata ve Naruto mutlu olsun. Sakura da Naruto ya yüz vermedi ya mutsuz olsun. Naruto, Sakura yı elde edemedi. Nokta. O kadar yanında olmasına ve Sasuke nin uzaklarda olmasına rağmen. Silik tip Hinata ile evlenebildi ki başka sevende yoktu zaten kendisini.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

naruto: gaiden e bakan varmı enteresan birşeye benziyor yeni öğrendim bende

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tabi canım Hinata ve Naruto mutlu olsun. Sakura da Naruto ya yüz vermedi ya mutsuz olsun. Naruto, Sakura yı elde edemedi. Nokta. O kadar yanında olmasına ve Sasuke nin uzaklarda olmasına rağmen. Silik tip Hinata ile evlenebildi ki başka sevende yoktu zaten kendisini.

Bu mesajı yeni görüyorum. Nickten saske sever olduğu anlaşılıyor. Benim mesajı alıntıladığı için yazıyorum. Ben kendi düşüncemi yazmışım, bana göre de demişim, dahası yok bu işin. Sonra demişim başka türlü düşünenler olabilir, çok da umurumda değil yazmamışım ama düşünmüşümdür sanırım.

Ayrıca o mesajın hedefi Sakura değil Sasuke'dir. O kadar pislik yapıp, sonuçta mutlu sayılabilecek bir sona ulaşmasını beğenmiyorum. Sakura onu unutup başka biriyle de mutlu yapılabilirdi. O kadar halt yiyip mutlu olunuyorsa Madara da olaydı, obito da olaydı. Neyse bitip gitmiş kurgu bir şey. Benim söylediklerim geçmişe dönük keşkeli düşünceler.

Sonuçta naruto, boruto, anime, film, manga falan çok da umrumda değil. Ama alıntı yapıp terslercesine mesaj yazılırsa orasını bilemem. Kendimize dikkat edelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu mesajı yeni görüyorum. Nickten saske sever olduğu anlaşılıyor. Benim mesajı alıntıladığı için yazıyorum. Ben kendi düşüncemi yazmışım' date=' bana göre de demişim, dahası yok bu işin. Sonra demişim başka türlü düşünenler olabilir, çok da umurumda değil yazmamışım ama düşünmüşümdür sanırım.

Ayrıca o mesajın hedefi Sakura değil Sasuke'dir. O kadar pislik yapıp, sonuçta mutlu sayılabilecek bir sona ulaşmasını beğenmiyorum. Sakura onu unutup başka biriyle de mutlu yapılabilirdi. O kadar halt yiyip mutlu olunuyorsa Madara da olaydı, obito da olaydı. Neyse bitip gitmiş kurgu bir şey. Benim söylediklerim geçmişe dönük keşkeli düşünceler.

[b']Sonuçta naruto, boruto, anime, film, manga falan çok da umrumda değil. Ama alıntı yapıp terslercesine mesaj yazılırsa orasını bilemem. Kendimize dikkat edelim.

[/b]

Aman trollük yapıp gitmiş işte, cevap vererek yorulmasaydın. :)

naruto: gaiden e bakan varmı enteresan birşeye benziyor yeni öğrendim bende

Bunu ben de merak etmiştim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Asabi anıma denk geldi işte. Çok dikkat etmedim üye profiline. Neyse.

Merak ettiğiniz gaiden dan bahsedeyim.

Sadece ilk bölüme baktım. Yeni nesli(karakterlerin çocuklarını) tanıtıyor hikayeye giriş yapıyor işte. Her çocuk babasının veya annesinin kopyası zaten. Narutonun oğlu da onun gibi, daha ilk sahneden mal, salak demeye başladılar yine. Şu an hiç ilgimi çekmiyor diyebilirim. Yeni nesli sevemedim. Eskileri ise ne kadar kullanırlar bilemiyorum. Manganın yan ismi Seventh Hokage ama ne yaparlar bilemiyorum.

Naruto evreninde güzel bir hikayeye hayır demem ama yine çoluk çocuk görüp, ana karaktere mal,salak gibi laflarla ilgili şeyler görmek istemiyorum.

Tabii kendiniz bilirsiniz, bir bakın isterseniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?