Jump to content
  • Kayıt Ol

Sanctuary

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)

Sanctuary

TANITIM

Çocukken, birlikte Kamboçya'nın ölüm tarlaları dehşetini yaşamış büyüdüklerin de ise bu uğurda farklı yollardan, Japonya’nın kaderini değiştireceğine dair yemin etmiş. İki adamın hikayesini anlatmaktadır.

Bu amaçla;

Akira Hojo; bütün mafya babalarını tek tek aşağı alarak dikkatleri üzerine çekmiş bir yakuzadır. Kyoko Ishihara ise polis departmanına yeni emniyet müdür yardımcısı olmuş, oldukça hırslı bir polistir ve ilk iş olarak yakuza’nın peşine düşmüştür. Ancak Akira oldukça hırslı, yakışıklı ve hiç de kolay lokma olmayacak biridir. Akira' nın peşinde düşen Kyoko araştırmasını derinleştirdikçe bam başka bir isimle karşılaşır. Chiaki Asami.

Chiaki Asami ise; politik kulvarda ülkenin iktidarını ele geçirmek üzere harekete geçmiştir. Ve bunun için siyasetin kirli kulvarlarını kullanmaya başlamıştır.

Birbirlerini hiç tanımıyormuş gibi davranan Akira ve Chiaki' nin peşine düşen Kyoko ve ettiği yemine sadık kalmak isteyen Akira birbirlerine aşık olurlar.

Bir amaç için yola çıkmış olan Akira ve Chiaki amaçlarına ulaşabilecekler midir?

KARAKTERLER

Akira Houjou - Ana Karakter

Chiaki Asami - Ana Karakter

Tokai - Yardımcı Karakter

Norimoto Isaoka - Yardımcı Karakter

Kyoko Ishihara - Yardımcı Karakter

Hideaki Ibuki - Yardımcı Karakter

Reiji Tashiro - Yardımcı Karakter

170458.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Sanctuary

İngilizce: Sanctuary

Japonca: サンクチュアリ

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 12

Bölüm sayısı: 108

Yayım: 1990 - 1995

Dergi: Big Comic Superior

Eser: Ryoichi Ikegami (Çizim), Buronson (Hikâye)

Türler: Dram, Polisiye, Seinen, Gerilim

İSTATİSTİKLER

Sıra: 124

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 15:16 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 1461

Yetişkinlere yöneliktir.

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

3

• ozman

2

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

layn...bu kadar üst düzey de mangaları tanıtmasaydın:D,şaka geç bile kaldın:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

heheh çok bile geç kaldım. aslında böyle bekleyen gün görmemiş baya manga var yafs hepsini editlemek istiyorum:D şu elimdekiler bi bitsin yakana yapışçam oz hazırlıklı ol

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sen yeterki hıza basıyorum de gene çevirileri cilt cilt yığayım önüne sorun değil:D,yeterki iste vinlanda güncelle yetişiriz,eden de zaten 65 lerde falanım:D,60 bölüm kaldı işte ....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o serileri zaten bölüm bölüm vermeyeceğim artık. cilt cilt vericem. ama uzun serilerden sıtkım sıyrıldı :D neyse senle şu eden bitsin yaparız güzel bir seri ortaklaşa konuşup

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?