Jump to content
  • Kayıt Ol

Shingeki no Kyojin Animeye uyarlanıyor!

Kusogaki

Önerilen İletiler

Bessatsu Shonen dergisin de yayınlanan habere göre 2013 bahar sezonunda Shingeki no kyojin adlı manga animeye uyarlanıyor. Trailerıyla göz dolduran anime beklentileri yükseltiyor. Kesin yayın tarihi ve bölüm sayısı ise henüz belirlenmemiş durumda.

Tanıtım: Yüzyıllar önce insanlık devler tarafından yok edilmenin eşiğine geldi. Devler hakkında bilinen şeyler, uzun olduklar, akıllı olmadıkları, insan yedikleri ve en kötüsü de bunu beslenmek için değil zevk için yaptıklarıydı. İnsanlığın küçük bir kısmı kendilerini en uzun devlerin bile ulaşamıyacağı çok yüksek surların arkasına hapsederek hayatta kalmayı başardı.

Birgün, 100 yıldan fazla zamandır her hangi bir dev tarafından saldırıya uğramamış bu şehirde genç Elen ve üvey kızkardeşi Mikasa, dev surların çok büyük bir dev tarafından parçalandığına şahit olurlar. Ardından küçük devler şehire dolmaya başlar ve bu iki küçük çocuğun ailesini gözlerinin önünde canlı canlı yerler. Bundan sonra Elen tek bir tane bile bırakmadan tüm devleri katledeceğine yemin eder.

Kendi Görüşüm: Mangasını 10 bölüm okudum ve çok güzel bir supernatural, aksiyon ve drama animesi olacağı kanısındayım. Bir çok yönden beni etkilediğini ve çevirsini üstlenceğimi de eklemek isterim.

Son olarak çok aşırı sahneler olduğunu belirteyim.

Canlı canlı insan yiyen devlerden tırsmadığımı söylesem yalan olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Kusogaki

2

• smt

1

1

• fake

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Mangasını ben de, uzun soluklu olmasa da okumuştum. Gayet kaliteliydi. Tabii animeye uyarlanırken kimi yerlerinin törpüleneceği aşikar. Aynı şeyi Deadman Wonderland'da da görmek mümkün.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O nasıl bir trailerdır aklımı aldı merakla bekliyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tanıtım İçin Teşekkürler... İzlemeye Değer Bir Anime Olacağı Kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haber tanıtımı daha önce yapılmıştı yine eline sağlık paylaşımlarının devamını dilerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Görmemişim usta. Yoksa ora üzerinden haberi paylaşırdım. Bir de o haber galiba biraz daha üstün körüymüş.(shinigamikhan söyledi.) Ondan dolayı silmedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şimdiden heyecanlandım güzel bir animeye benziyo inşallah hayal kırıklığına uğramam

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?