Jump to content
  • Kayıt Ol

Strike the Blood

bLueeekun

Önerilen İletiler

17. bölüm

Cadı avımız devam ediyor ve her bölümde arka planda saklı kişileri daha fazla görme fırsatı buluyoruz.

Bunlardan başka küçük Natsuki'ninde kanını emecek mi doğrusu merak ettiğim bir nokta şimdilik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 38
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

21

• bLueeekun

11

• calieran

4

• CloudT

1

Merak etme Celal;

Kojou seride ki yan bayan karakterlerin kanını emer. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

18. bölüm

Diğer büyük vampir lordunun eşcinsel olduğunu öğrenmekle beraber.Kojou'nın dikkat etmesi gereken bir dostu oldu diyebiliriz. Kızlarımız ise Natsuki'yi korumak için elinden geleni yapsalarda sonuçta. Cadıya karşı güçsüz yakalanıp Himeragi ve Natsuki kaçırılıyor. Youma ise tedavi sırasında kaçıyor bakalım ne tür bir iş çevirecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

19. bölüm

Oldukça gıcık bir bölümdü. Tek artısı Satsuki'nin fanservisi diyebiliriz.Yukina iyice bunalttı bizi. Hayır sempai bu bizim kavgamız demesine deliriyorum artık. Yuuma'nında kanı emildi lakin 19 bölümde 4 yaratık çağırabildiki. Sezon bitiyor devamı nasıl gelecek acaba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

19. bölüm

Oldukça gıcık bir bölümdü. Tek artısı Satsuki'nin fanservisi diyebiliriz.Yukina iyice bunalttı bizi. Hayır sempai bu bizim kavgamız demesine deliriyorum artık. Yuuma'nında kanı emildi lakin 19 bölümde 4 yaratık çağırabildiki. Sezon bitiyor devamı nasıl gelecek acaba.

Her arc sonunda "Hayır senpai, beraber." demesi benide gıcık ediyor. Bırak adam tek başına dövüşsün. Zaten bi işe yaradığın yok. En sonunda Kojou ona gidecek, ona üzülüyorum ben. :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 20

Oh be mızraktan kurtulduk, umarım Himergariden de kurtuluruz. Bu arc hem son arc hemde güzel olacağını düşünüyorum. Simyacıya ses veren seiyuu sanatçısını severim. Adını bilmiyorum ama onun sesini animelerde duymaya alığışım ve güzel karakterlere hayat vermiştir. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

20.bölüm

Valla bölüm genel manada sıkıcıydı. Bunun yanı sıra zekasıyla öne çıkan kızımızdan beklemediğim bir haraket yaptıki hayatına mal oldu. Tamda başka kızların kanını işme diye söz vermişken Asagi'yi vampir yapması gerekecek gibi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seri artık bitsin yeter ya! Acayip gereksiz fanserviceler, Himeraginin iğrenç tuhaf hareketleri, berbat sözleri, Koujonun iğrenç tepkileri, diğer kızların acayip acayip halleri... sıktı iyicene konuda acayip hızlı ilerliyor zatrn bu hıza birde gereksiz tonlarca sahne koydular mı hiç çekilmiyor. Bıraktığım seriyi sırf bitirmek için izliyorum.

Niye bu kadar kızdığıma gelirsek, İlginç derinleşecek bir konusu olan bir anime bu kadar ele ayağa düşürülmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

21. bölüm

Calieren'e katılmakla birlikte. Tam Asagi öldü diyorduk hiç beklenmedik bir şekilde geri dirildi ve paso fanservis vermeye başladı.Başrol acaip ezik ve sıkıcı sözde en güçlü ama kan emmeden ve yeni bir canavar çağırmadan bir halt yaradıgı yok.İkinci sezon gelir buna lakin zerre istemiyorum artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

23. Bölüm

Yav yapımcılar inadına mı yapıyorlar bunu. Bitane Himeragi yetmiyordu bi tane daha çıktı. Gerçi sahte olanı sevdim ben ne yalan söyliyeyim. Sahte olan gelecekten gelmişe benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

23. Bölüm

Yav yapımcılar inadına mı yapıyorlar bunu. Bitane Himeragi yetmiyordu bi tane daha çıktı. Gerçi sahte olanı sevdim ben ne yalan söyliyeyim. Sahte olan gelecekten gelmişe benziyor.

O kızın bana Himeragi'nin kızıymış gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Final 24

bLue-Dragon'unun tahmin doğru çıktı. Himeraginin kızıymış ama finalide animesi kadar sıkıcı bitti hani, son sahne iyidi Akatsuki imparatorluğu(Fantaziye gel!)

yine lezbiyence göndermeler yine himeraginin aptal kıskançlıkları. Allahtan anasına çekmemiş bizim kız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu tür animelerde çok fazla yanılmam. Nedeni ise bunun gibi çok anime var ve malesef bizde seyrettik. Neredeyse ezberledik yani. Final yine bu tür izlediğimiz animeler gibi klişe oldu.

En sonunda Akatsuki imparatorluğu falan fantezi iyidi de Himeragi ve Kojou evlenmiş o kızda çocuğuymuş. Yine her arc sonunda olduğu gibi.

"Kojou: Bu benim savaşım.

Himeragi: Hayı senpai, bizim savaşımız."

sözü yine söylendi. -seride en uyuz olduğum sözdür- İster lezbiyence göndermeler olsun ister Kojou'ya yapılan "sapık" söylenimi olsun çok sıktı valla. Sırf başladığım için bitirdim. Umarım 2. sezonunu yapmazlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

22-24

Simyacı hikayesi kısa geçti doğrusu ben son bölüme kadar sürer sanıyordum. Gemideki kurukafa ve sonrasındaki düşman tasarımları rezillikti. Gizemli bir kız gelip Kojou'yu kurtardı. Bu bölümde gizemli kızı Himeragi'nin gelecekteki hali sanmıştım fakat 23. bölümde Himeragi'nin yerine geçip milletle tanışması kızı olduğunu kanıtladı. Himeragi son bölümde azda olsa hislerine karşı dürüst oldu ve yarı itirafta bulundu diyebiliriz. Gelecekten gelen kızımız giderken anne demesi ikilimiz için yok artık deselerde gelecek hiçte öyle görünmüyor.Bölümde Aiba'nın bilgisayar başında gözleri farklı duruyordu gelecekteki kızın Doc demesi ondan mı acaba her ne demekse. Aiba'nın tam itirafta bulunacakken bağlantının kopmasıda cabası. Kapanış sonrası sahnede Aiba'nında bir kızı olduğunu gördük acaba babası kim Kojou'dan başka kulaklı erkekten başka aday yok doğrusu. Serinin devamı gelecek bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?